|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF
11.9.2008 12:58:55   
cokolada
Razumijem te u potpunosti, zdrastvo bi nam trebalo imati bar osnovne stvari bez kojih se ne moze raditi, ali eto takva smo drzava kako u svemu tako i u tome. Sve sto zelis trebao bi sam platiti, zalosno...
Nisam znala da su te igle tako skupe.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 101
   [Obrisani korisnik]
11.9.2008 13:12:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu cokolada)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: IVF
13.9.2008 15:49:51   
tikica_69
Da.....nedavno se ja vozim Selskom (oprosti teta moderator, al sad cu malo OT)....Nakon sto su mi na Svetom duhu rekli da mi folikuli ne rastu bas najbolje ( u zadnjem postupku).....I vidim ti ja zgradu i na njoj velika ploca "Krscanski centar za pomoc u lijecenju ovisnosti".Ti isti veliki krscani zele srezati zakon o potpomognutoj oplodnji a zene koje imaju problema sa zacecem tretiraju kao (ukljuci ironiju) "promiskuitetne osobe koje su prerano stupile u spolne odnose pa zbog toga imaju problema sa zacecem"....buhahahahaha....buhahahahaha...(iskljuci ironiju)Boze, zar ne vidis kako kaljaju tvoje ime user posted image Osjecam se prljavije od jednog narkomana user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: IVF
13.9.2008 15:53:23   
mirna
Ti isti veliki krscani zele srezati zakon o potpomognutoj oplodnji a zene koje imaju problema sa zacecem tretiraju kao (ukljuci ironiju) "promiskuitetne osobe koje su prerano stupile u spolne odnose pa zbog toga imaju problema sa zacecem


Ozbiljno?user posted image user posted image user posted image

Kaj se crkva uopće ima miješati u taj zakon...?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: IVF
13.9.2008 15:56:36   
tikica_69
E to je pitanje godine moja Mirna...naime, to nije prirodno zacece, pa zato.Bitno da je prirodno biti narkoman....uf...opet moram ohladiti malo user posted image Danas sam nabrijana user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: IVF
13.9.2008 15:57:42   
mirna
ideš malo van i odmah ćeš se ohladiti..user posted image   šalim se, kužim te potpuno.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: IVF
13.9.2008 15:58:38   
tikica_69
mirna, poslala sam ti PP da ne odemo previse OT a vezano uz ovo user posted image   

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: IVF
16.9.2008 23:26:28   
sarajka36
hej tikice i ja sam prosla jedno takvo bolno iskustvo boli draga moja boli ali uzdigni glavu i hrabro naprijed u nove pobjede user posted image

(Odgovor članu ILEANA)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: IVF
17.9.2008 10:44:45   
tikica_69
Cure, u subotu idem na prvu folikulimetriju da ulovimo folikulic user posted image Drzite mi fige da ga uopce ima i da je unutra dobra jajna stanica user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu sarajka36)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: IVF
17.9.2008 11:01:38   
MILLA
user posted image SRETNO DRAGA TIKICE!!!!
KADA SAM OSTALA TRUDNA (DOK TO JOŠ NISAM ZNALA) STALNO MI JE DOLAZILA ONA PJESMA OD OLIVERA I TO SAMO ONAJ DIO- NOVI ŽIVOT SE RAĐA A KLJUČ ŽIVOTA U TVOJOJ JE RUCI... "  TO SAM JA STALNO PJEVUŠILA-TIM RIJEČIMA A NITI NE ZNAM JESU LI TE RIJEČI TOČNE. ZANIMLJIVO ,KADA SAM SAZNALA ZA TRUDNOČU,BILO MI J JASNO ZAŠTO SAM PJEVALA TU PJESMU...  user posted image


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 110
   [Obrisani korisnik]
17.9.2008 11:47:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: IVF
17.9.2008 12:33:54   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Cure, u subotu idem na prvu folikulimetriju da ulovimo folikulic user posted image Drzite mi fige da ga uopce ima i da je unutra dobra jajna stanica user posted image





ma kaj ga ne bi vlovila, odlaziš solo a dolaziš doma sa svojom Točkicom!!!!!
Držim fige da se sve odvije kako bi si željela... da li će i tebe nafutrati sa hormonima da buš ogromna...ak je tak nek ti se taj trbuščić i ne splasne nego raste veći, i veći i veći.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: IVF
20.9.2008 9:55:22   
tikica_69
Dva folikula, na svakom jajniku po jedan od 11mm. Endometrij 6/7. U ponedjeljak opet folikulimetrija i navecer vjerojatno stoperica. Naravno sve to ako dodju igle do srijede, jer u srijedu bi bila punkcija. Doc je rekao da u ponedjeljak sigurno dolaze, ali iz iskustva znam da nista vise nije sigurno user posted image
Ipak, veselim se sto u prirodnom ciklusu imam 2 folikula, sto je za zenu koja se opasno blizi 40oj zaista umjetnost user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: IVF
20.9.2008 10:44:32   
tiha
user posted image  tikice uz tebe smo svakako nam javljaj .......joj samo da dode sto prije user posted image .... sretno!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: IVF
20.9.2008 10:50:18   
Puli
tikice želimo da ti ovaj put uspije i da imaš malog anđelčića u buši
mislimo na tebe  i šaljemo pozitivne misli user posted image   user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: IVF
20.9.2008 11:51:44   
FIONA
suuuuuuuupaaaaaaačč!!!!!.... držim fige da sve ide po planu i da nam narasteš u prekrasnu user posted image koja će dobiti svog jako željenog user posted image !!!

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: IVF
21.9.2008 12:10:12   
tikica_69
Ajojjjjj...pocela mi tamniti LH trakica, ovulacija se blizi.....valjda ce moji mjehurici izdrzati do sutrasnje stoperice user posted image Boze, ne daj da pobjegnu mamici user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: IVF
22.9.2008 12:56:34   
tikica_69
Folikuli 19mm, igle dolaze u cetvrtak a ja bi u srijedu trebala na punkciju....ode moj postupak i 2 prekrasna folikula u prirodnom ciklusu jedne skoro 40godisnjakinje.
Boze, od danas za mene ne postojis user posted image
Uzimam odmor....budite mi dobre i cuvajte se user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: IVF
22.9.2008 13:01:40   
mirna
A da igle kupiš u ljekarni, pa im u četvrtak vratiš one iz bolnice?

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: IVF
22.9.2008 21:46:27   
Candy
Tikice,ne znam kojim riječima bih te utješila ...
Žao mi je što to proživljavaš i iskreno ti se divim...Ja sam isto počela padati,bojim se da neće ići prirodnim putem user posted image ,iako si još to ne želim priznati...
Želim ti samo reći da sam uz tebe i da čvrsto vjerujem da će ti se sreća konačno osmjehnuti...
Budi snažna i hrabra kao što si bila i do sad...moraš vjerovati user posted image ...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: IVF
22.9.2008 22:29:21   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: mirna

A da igle kupiš u ljekarni, pa im u četvrtak vratiš one iz bolnice?
 Ne smiju lijecnici uzimati druge igle, samo od dogovorenog proizvodjaca a njih nema u slobodnoj prodaji....pitala sam.....probala...al eto, nejde...nece me i nece

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: IVF
22.9.2008 22:32:32   
mirna
zao mi je tikice.. sada ces pricekati na drugi ciklus ili kako to ide? Vas dvoje s dragim krenite sada lijepo u akciju.. barem ces se relaksirati do sljedeceg puta, ako nece biti nista drugog..!user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: IVF
22.9.2008 22:34:54   
mrvicak
Tikice znam da ti je tesko ne daj se i ja sam totalno slomljena zbog svojih cisti i svega...da mi je bar jednu bebicu da ja i moja ljubav imamo nase malo zlato...
bit cemo jake i nadati se da nam Bog podari to sto jako zelimo...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: IVF
22.9.2008 22:38:26   
tikica_69
Necu Mirna...odustajem....ne mogu vise. Unazad dvije godine zivot sam posvetila borbi za to dijete. Probala sam sve. Od medicine, prirode, bakinih savjeta, savjeta onih koje su odmah zatrudnile, odmora na moru, planinama....Ne mogu vise...umorna sam....preumorna, a nije mi ni do nikakve akcije. Bas nikakve...totalno sam bezvoljna i nisam sretna.Hvala vam sto ste me toliko bodrile i slale tisucu lijepih rijeci. Pomogle su trenutno, ali sveukupna bol je prevelika. Proci ce....samo moram zivot okrenuti na drugu stranu, a jos nisam odlucila na koju. Jos nisam nasla nesto sto bi me toliko veselilo da zaboravim ovo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: IVF
22.9.2008 22:41:23   
mrvicak
Tikice nemoj tako rasplakat ces me...Ne daj nam se uzivaj u nekim drugim vrjednostima koje ti zivot pruza

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!