|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pupak...
27.6.2009 11:27:46   
ivanaa
nis to nije,posipa ti pupak sa crnim praskom i za sekundu je gotovo..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pupak...
27.6.2009 11:28:02   
ket
JE BAKTERIJA I TO DOSTA GADNA....ALI DOBRO JE ŠTO JE LOKALNO,NIJE UŠLO U NJEGA,A TAKO JE MALI A VEĆ NA SUMAMEDUuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pupak...
27.6.2009 11:29:58   
koka
ajde pa se barem na vrijeme vidilo. pusu mu veliku daj, jaki su oni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pupak...
27.6.2009 11:30:47   
mala pcelica
SAD SAM IZBEDIRANA TOTALNO!!! U PONEDELJAK IDEM DR PONOVO NEK RADE SA PUPKOM ŠTA ZNAJU SAMO NEK GA MAKNU SA TRBUŠČIĆA MOJE BEBE!!!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pupak...
27.6.2009 11:31:32   
ivanaa
bit ce to ok za par dana,ne brini..

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pupak...
27.6.2009 11:45:13   
ket
NEMOJ SE BEDIRATI....VAMA PUPAK NE CURI,AKO NE CURI NEMA BAKTERIJE....JA SAM IZ SISKA KOD NAS JE POZNATO DA SU DR NEMARNI.....NAMA JE CURKALO STALNO ALI NITKO NIJE REAGIRAO....

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pupak...
27.6.2009 12:17:36   
mala pcelica
curio je prije dva dana malo i to sam juce rekjla dr ona kaze kako misli da ima neki granmolom na dnu pupka i da ga to drzi da ne otpadne..od straha nisam ni pitala sta je to a ona naravno nije objasnila...danas ne curi.

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pupak...
27.6.2009 15:16:47   
Zvonki
To je istina, mala pčelica. Spaljivanje se i vrši zbog toga što pupak ne otpada, odnosto ne zarašta. A ne zarašta upravo zbog granuloma. On će nakon par paljenja nestati. Mi smo imali isto granulom. Ne bediraj se. Sve će biti u redu. Zašto ne pozoveš svoju patronažnu da dođe pogledati?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pupak...
27.6.2009 15:31:11   
mala pcelica
patronazna mi je rekla da sačekamo da vidimo sta ce dr reci,tako da cu je u pon nazvati pa ako ona moze doći to da spali..

< Poruku je uredio mala pcelica -- 27.6.2009 15:32:59 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pupak...
28.6.2009 16:50:08   
ket
sretno vam,sigurno nije ništa.....moja beba je izgleda mali pehist.......ali biti će i njemu dobro,mažemo kremicom,posipamo bivacinom,pije antibiotik..mora proći...imam osjećaj da doma malu bolnicu imamouser posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pupak...
30.6.2009 14:19:37   
mala pcelica
bili sad kod pedijatra zbog pupka i na žalost sutra moramo ići na kirurgiju da ga oni uklone,nema nam druge jer ne vrijedi više čekati jer se on ne odvaja...tako sam izbedirana ,dr me tješi da to nije ništa strašno ,pošpricaće ga nekim sprejem i neće da ju boli,ali ipak kad samo pomislim da će joj to sjeći ....suze lijem  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pupak...
30.6.2009 14:26:42   
mirna
Držim fige da što brže i bezbolnije prođe!user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pupak...
30.6.2009 14:31:50   
Zvonki
Mala pčelice, neka te onda barem tješi da ga sutra više neće biti! Taj pupak tvrdoglavi. Ne da se njemu sa naše Maje.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pupak...
30.6.2009 14:36:50   
mala pcelica
zvonki izgleda da mu se neda...čini mi se da se počeo više sušiti sa bivacinom ali ko zna opet do kad bi i to trajalo i stvarno nema vise smisla da stoji...valjda će sve dobro proći user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pupak...
30.6.2009 14:38:45   
miha
držim fige da bude brzo i bezbolno..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pupak...
30.6.2009 14:40:55   
ket
žao mi je pčelice....ali bar ga više  neće biti...držim fige da ga ne boli

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pupak...
1.7.2009 11:09:40   
mala pcelica
pupak još stoji user posted image  ništa mu nisu radili samo su ga podvezali končićem,koliko ce to diti djelotvorno vidićemo..dr kaže da će otpasti za par dana user posted image user posted image  uh više i taj pupak!!!!!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: pupak...
6.7.2009 12:29:08   
mala pcelica
SVEČANO OBJAVLJUJEM DA NAM JE PUPAK JUTROS OTPAO NAKON 6 TJEDANA!!!!user posted image   sinoc smo bili na hitnoj na rebru jer je bio prokrvario i sav se nešto nadigao i mene naravno uhvatila panika i ajd na hitnu,tamo dr kaže da se poceo odvajati i da ce svakog časa otpasti. sutra idemo kod svoje pedijatrice da ga ona pregleda...uh kakav teret mi je pao sa srca,jos će u sredu biti gotov nalaz brisa i nadam se da je tu sve u redu...držim fige!

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: pupak...
6.7.2009 12:30:24   
ket
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: pupak...
24.8.2009 15:10:34   
mala pcelica
nakon otpadanja pupka i zarašćivanja je ipak ostao granulom veličine graška koj ćemo morati ići operirati kad napuni 6 mjeseci  user posted image    znala sam ja da to nije normalno što on toliko dugo ne otpada i da ce doci do neke zajebuser posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: pupak...
24.8.2009 15:21:16   
inna
a joj pčelice, baš mi je žao. Toliko peripetije s jednim pupkom. Pa to je strašno. Nadam se da će operacija biti brza i bezbolna za malu Majicuuser posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: pupak...
24.8.2009 15:22:49   
Zvonki
Baš mi je žao mala pčelice. Nisam još nikada čula za takav slučaj. Držite se!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: pupak...
24.8.2009 16:32:30   
mala pcelica
kaže dr da je operacija rutinska ,ali da ce joj morati dati totalnu anesteziju jer je ona beba i nemirna je i mora pod totalnu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!