|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   slini
1.7.2009 11:29:19   
ket
jel normalno za bebu od 7 i pol tjedana da abnormalno slini?user posted image stalno slini....razvlači se okolouser posted image ..iz usta mu stalno balončići vire i žvače bdi,moje rame bali i liže kad ga dignem da porigne ugl čudnouser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: slini
1.7.2009 11:31:12   
natalijax
user posted image user posted image user posted image sad ce cure 

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: slini
1.7.2009 11:31:49   
Florijan Jakov
da, FJ je počeo slinit sa 1,5 mj... i to u količinama da je svakih 2-3 sata išao novi slinček user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: slini
1.7.2009 11:35:44   
ZVRK
kod mene isto tako.priprema desni za zubiće

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: slini
1.7.2009 11:36:59   
jelena j.
pa to ce onda zubi  tako je i kod moje male bilo ali nisu odmah izasli tek nakon 2 mjeseca

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: slini
1.7.2009 11:40:03   
ket
kud već pripremauser posted image user posted image user posted image šta će sa 3mj batak glodatuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: slini
1.7.2009 11:40:44   
dominik
meni mama sa mj dana htjela doru kod pedijatra furat kak je mala slinila i razvlacila slinu...sa 4 mj dobila zubic...tak da...ne znam jel do zuba ili organizma to...ali posto zvace sve kaj primi rekla bi da su desni u pitanju

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: slini
1.7.2009 11:41:38   
jelena j.
pogledaj desne mozda su se vec poslozili

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: slini
1.7.2009 11:47:01   
ket
kako posložili?desni su mu ko kod nekog dede kad izvadi protezu,a gornja ima onu slatku malu brazdu na sredini između gornjih jedinica...mislim nema jedinica ali biti će kraj brazdeuser posted image

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: slini
1.7.2009 11:50:36   
jelena j.
ako su se poslozili moraju se vidjeti jer ja sam svaki zubic mogla vidjeti a taj prelaz je imala i moja mala kad su se poslozili

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: slini
1.7.2009 12:13:50   
Thea
I moj već slini od mjesec dana,zovu ga braco i seka mali buldog.....A evo sad će imati 5 mjeseci pa još nije niti jedan zubić vani......Sve mu je mokro,a grdo mi je da stalno nosi slinček,a i on ga ne voli brzo ga sažvače pa nikakva korist od njega...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: slini
1.7.2009 13:10:33   
m600
IZVORNA PORUKA: ket

jel normalno za bebu od 7 i pol tjedana da abnormalno slini?user posted image stalno slini....razvlači se okolouser posted image ..iz usta mu stalno balončići vire i žvače bdi,moje rame bali i liže kad ga dignem da porigne ugl čudnouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mali sliniša


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: slini
1.7.2009 13:22:15   
anaxx
a kad mali ne prestaje da slini???
od frendice mali za dva mjeseca ima 2 godine i ne prestaje sliniti, ali ono jako!
davno je dobio već sve zubiće za svoju dob tako da zubi nisu nego tako, oni kažu ''faza'' proći će, ali ne prolazi.....
ja bi se već pomalo pitala da li postoji neki razlog tome da još nema razvijen refleks gutanja ili vi ne mislite tako (moj nije nikad slinio pa ne znam)

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: slini
1.7.2009 13:26:35   
Cybermama
i moja šinjorinica je strašno slinila već sa misec dana i sa 4mj joj je izbio prvi zubić,dosta nam je pomogla jantarna ogrlica kada je u pitanju to slinjenje

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: slini
1.7.2009 13:44:44   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ket

kud već pripremauser posted image user posted image user posted image šta će sa 3mj batak glodatuser posted image user posted image user posted image

Baš tako, prestat će sliniti, ali početi glodati.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: slini
1.7.2009 13:46:03   
Thea
IZVORNA PORUKA: anaxx

a kad mali ne prestaje da slini???
od frendice mali za dva mjeseca ima 2 godine i ne prestaje sliniti, ali ono jako!
davno je dobio već sve zubiće za svoju dob tako da zubi nisu nego tako, oni kažu ''faza'' proći će, ali ne prolazi.....
ja bi se već pomalo pitala da li postoji neki razlog tome da još nema razvijen refleks gutanja ili vi ne mislite tako (moj nije nikad slinio pa ne znam)


od moje frendice mali je slinio do 5 godina jer nije imao razvijen refleks gutanja sline.........


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: slini
1.7.2009 13:51:04   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Thea

IZVORNA PORUKA: anaxx

a kad mali ne prestaje da slini???
od frendice mali za dva mjeseca ima 2 godine i ne prestaje sliniti, ali ono jako!
davno je dobio već sve zubiće za svoju dob tako da zubi nisu nego tako, oni kažu ''faza'' proći će, ali ne prolazi.....
ja bi se već pomalo pitala da li postoji neki razlog tome da još nema razvijen refleks gutanja ili vi ne mislite tako (moj nije nikad slinio pa ne znam)


od moje frendice mali je slinio do 5 godina jer nije imao razvijen refleks gutanja sline.........



jel postoji objašnjenje zašto se to dešava, postoji kakav način (vježba) da se to smanji, da prestane???


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: slini
1.7.2009 17:44:47   
kitty
usna supljina je u prvih 6 tjedana manje vlazna jer mnoge stanice zljezda slinovnica jos nisu sasvim razvijene.prava funkcija zljezda sliinovnica javlja se tek od 2 do 6 mjeseca zivota,U to vrijeme dojencetu cesto curi slina iz usta jer se stvara u nesto vecoj kolicini a jos je ne zna dobro gutat.
dakle to sto bebice bale nije povezano sa rastom zubica vec sa ovim gore navedenim.
a bebe u toj dobi stavljaju u usta sve jer im je to glavno osjetilo,jer osjetilo opipa u toj dobi nije izrazeno


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: slini
1.7.2009 19:44:35   
inna

IZVORNA PORUKA: Thea

I moj već slini od mjesec dana,zovu ga braco i seka mali buldog.....A evo sad će imati 5 mjeseci pa još nije niti jedan zubić vani......Sve mu je mokro,a grdo mi je da stalno nosi slinček,a i on ga ne voli brzo ga sažvače pa nikakva korist od njega...


potpisujem. Ja se već prepala da će s 2 mjeseca imati zube, a ono još ništa

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: slini
8.7.2009 21:50:52   
ket
OVO JE STRAŠNO....ON I DALJE LUUUDO SLINI...svi bodići mokri....puše balone još malo će mu ko glava bitiuser posted image ,gura u usta gaze,pelene,bodije,svešto mu je blizu,a najviše svoje šake koje kad sisa čujem ga u drugu prostoriju kako cmakčeuser posted image  i to nakon jela što znači nije gladan.....on je smješanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: slini
8.7.2009 21:52:19   
Ruža
IZVORNA PORUKA: ket

OVO JE STRAŠNO....ON I DALJE LUUUDO SLINI...svi bodići mokri....puše balone još malo će mu ko glava bitiuser posted image ,gura u usta gaze,pelene,bodije,svešto mu je blizu,a najviše svoje šake koje kad sisa čujem ga u drugu prostoriju kako cmakčeuser posted image  i to nakon jela što znači nije gladan.....on je smješanuser posted image user posted image user posted image


Dijete će biti pravi gurman!user posted image Neka se zna!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: slini
8.7.2009 21:56:04   
ket
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image već sad ima obraze kao hrčakuser posted image ...kao da je zimnicu pripremio sa straneuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: slini
9.7.2009 8:38:57   
inna
ooo Ket, bez brige on će i dalje luuudooo sliniti. Budi sretna da radi samo to. Kad počne cendrati zbog zubiju i živčano sve gristi e onda ćeš vidjeti kak je veselo user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: slini
20.7.2009 13:50:32   
ket
ipak je zub......user posted image user posted image user posted image user posted image i to dolje desno 2ili3user posted image user posted image user posted image tvrdo je malo grebucka i pobijelile desni tu.....još nije izbio na površinu.....user posted image user posted image zato on jadan tu grebe šakicom po desnima....jadan pa ima samo 2 mj.i tjedan danauser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: slini
20.7.2009 15:10:57   
ninishka
tak sam i ja mislila s 2 mj da malisa ima zub a pedica rekla da je to hrskavica....sad toga vise nema..
mozda u tvom slucaju jest zubuser posted image

moj mali isto vec jako jako dugu posteno slini, a sad zadnjih par dana jako gura prstice i sve dugoljasto u usta jer ga svrbi na obje strane skroz iza...
neznam kak da mu pomognem?user posted image user posted image user posted image
ima tko kakve ideje?
tesko mi ga gledat kak se muci i cendra zbog toga...

imamo one grickalice za zube i grize to ali mune dopire do tog mjesta di njemu treba pa se onda ljuti jadnicak

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!