|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 12:47:13   
lelo
Nešto rabljeno, nešto novo.

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 12:51:22   
mamicaa
Največim dijelom rabljeno, ono što dobijemo, i ja i mm i klinac.... vrlo malo novo kupim, uglavnom donji veš, jer nisam u mogučnosti.

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 13:04:44   
Wukovarka
Robicu dobivam iz Njemačke od sestričnine kume...znači sve je praktički novo, puno toga još sa etiketama.
A puno toga kupim...ne mogu odoliti user posted image

A opremu smo svu kupovali, tj. moja mama je curama kupila krevetiće.
Jedino sam dupla kolica kupila polovna.

(Odgovor članu mamicaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 13:33:21   
leilany
oprema sva nova....
obleku smo kad se rodila nakupovali,al sam i dobila kad se K krstila....i do sad sam mozda dobila par stvarcica....znaci sve kupujemo sami....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 13:59:39   
troubled
nisam kupovala ništa rabljeno...
što kupim, kupim novo..
ali mnogo toga rabljenoga koristim...najviše odjeću i obuću za djecu...
hvala lelo, puli, mariachi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 17:36:31   
katy mama
kolica rabljena ali super ocuvana
krevetic nov
robicu i kupujemo i dobijemo od mm rodice ,jer ima malog koji je godnu stariji tako da nam i sezonski odgovarauser posted image user posted image user posted image


nemam nista protiv kupovanja rabljene robe i robice ali tu kod mene se ne isplati!recimo djecije maice obicne kostaju u send hand trgovinama po 1-2 marke,a neki dan je u jednoj trgovini bila rasprodaja maice zarine po 3 marke-nove naravno pa ti sad vidi


_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Rabljena roba i oprema
7.6.2011 21:25:02   
lopuža
Većinu stvari smo dobili, što rabljeno što novo. Uglavnom primamo sve što netko nudi onda sebi odaberemo što nam treba i odgovara ostatak prosljeđuljemo dalje. Nešto što nam baš treba kupimo ili napravimo sami npr igraćke, upravo izrađujemo velike pazle sa voćem :). Nema smisla nagomilavati stvari tako da ono što još valja dijelimo dalje. Npr. sad tražimo i skupljamo robicu za zimu za dećka od godinu i pol do dvije, tipa skafander ,jaknice, hlaćice.... pa tko ima za udijelit nek se javi. :)

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2011 10:39:18   
bubaMaja
mi smo isto imali skoro sve dobiveno, uščuvano... ali što nam se svidjelo smo i kupili, a sad sve što preraste šaljem dalje, osim par sitnica koje ću pustiti za prvu ruku ako brzo ostanem trudna ili za moju kumu kojoj želim da brzo ostane trudna )))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2011 10:53:13   
danery
IZVORNA PORUKA: lelo

Nešto rabljeno, nešto novo.


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!