|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:36:08   
Ruža
Jeste li kupili svojim klincima kad što polovno od opreme? Kupujete li svu robu novu ili nešto i dobijete polovnog od prijatelja?
Mi kupili Đurcu polovna kišobran kolica za more i baš sam zadovoljna.user posted image Robu na žalost uzimamo svu novu jer su sve same curke oko nas premda se nebi bunila da ima i koji dečko.user posted image  Ono što je Đurac prerastao ja posuđujem susjedi koja će uskoro roditi dečkića.

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:36:47   
tikica_69
Sigurno nekad nesto jesam, ali se sada ne mogu sjetiti sto tocno

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:39:16   
ninishka
skoro svu robicu koju imamo je od sogorice i sva je uscuvana...nesto smo novo kupili kaj nam se svidjelo a kolica, krevetic i otalo je novo osim baby gym-a koji je isto od sogorice.

_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:40:54   
mama mery
dosta stvari dobila dosta dala ili posudila
zasto bacati robicu ili ju drzati u ormarima da skuplj prasinu ako nekome moze dobro doci

kuma od moje l je trudna i nosi decka pa sam joj dal dosta robr i opreme poput podloga za igranje ljuljcka djecija sobna....

_____________________________




(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:42:30   
dominik
ponesto kupim od robice ali vecinom krpam od domia i necakinje...kolica sam isto tako naslijedila od seke za domia, ali nakon dvoje djece tesko da ce ih dora koristiti...tako je bilo i sa hranilicom...domi je bio trece djete koje ju je koristio i unistio ju jeuser posted image zadnje dane je na dasci sjedio jer tapecirunga vise nije bilo...prematalica/ormaric - dora je cetvrta beba koja ju koristiuser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:50:28   
kitty
polovnu opremu nisam kupovala ali sam posudila od prije,robicu isto nisam kupovala,naslijedjena je,malo od starijeg malo od prije...

djeca sve to jako kratko koriste i moje misljenje je da je glupo kupovat, ako imas gdje posudit,samo da bi imao novo.
uvijek ima mekoliko novih pristojnih komadica za u doktora,setnjicu ali po kuci nosi naslijedjenu robicu.



_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 22:52:34   
twitty
IZVORNA PORUKA: kitty

polovnu opremu nisam kupovala ali sam posudila od prije,robicu isto nisam kupovala,naslijedjena je,malo od starijeg malo od prije...

djeca sve to jako kratko koriste i moje misljenje je da je glupo kupovat, ako imas gdje posudit,samo da bi imao novo.
uvijek ima mekoliko novih pristojnih komadica za u doktora,setnjicu ali po kuci nosi naslijedjenu robicu.



također


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 23:25:51   
Lady3
Namještaj i kolica sam morala kupiti jer su baš sve frendice imale djecu ili su bile trudne tako da od posuđivanja ništa.Što se tiče odjeće posuđujem i uzimam od frendica koje imaju stariju djecu i to mi je ok..Tako uštedim barem lovu na odjeći..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Rabljena roba i oprema
8.6.2009 23:29:01   
Florijan Jakov
sve novo, prvi je - u društvu i obitelji pa nismo imali baš od koga naslijediti.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 8:44:31   
Nika 24052006
Pretezno sve novo,jer smo u drustvu bile sve nekako u podjednako vrijeme trudne,sto se rodbine tice,imam bratica koji je tek godinu dana stariji od nike,pa su njima trebale stvarcice. Jedino njegovu odjecu koju on preraste smo uzimali,hvala Bogu na ovoj odjeci koju mogu nositi i curice i deckici.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 8:49:47   
m600
oprema sva nova,ali robicu sam dobila...par gegica sam sama kupila...
robica je jako očuvana i veličina je od 0-3mj
tako da sam 3mj mirnauser posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 8:54:05   
ivanaa
stalno nesto mjenjam s tom garderobicomuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 8:55:13   
ZVRK
kolica,vrtić sam kupila nova a robice sam nešto dobila od moje kume jer je njen mali stariji od mog 2 mjeseca ali brzo sam prestala dobiuvati robicu jer je moj prerastao njezinog,a ja moju robicu nedam JOŠ iz razloga šta planiram još jednu bebu a poslje nje  je prosljeđujem dalj

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 8:58:27   
BUMBIKA
sve novo, prvi je - u društvu i obitelji pa nismo imali baš od koga naslijediti


Potpisujem...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
9.6.2009 9:38:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 10:08:50   
ejmama
polovno sam dobila, krevetić. Ostalo je novo.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Rabljena roba i oprema
9.6.2009 15:24:22   
apika
Kinderbet,ormarić,kadica,podloga za prematanje i kolica -novo.Mogli smo kolica dobiti polovna i to dvoja al nam se nisu sviđala pa mi mama kupila nova.Sve ostalo a pogotovu robicu dobio od mojih sestričina i šogorice.Kako sestričine imaju cure sad nasljeđuje sve od šogi,robica je sačuvana i sva je iz H&M -a

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Rabljena roba i oprema
31.1.2011 18:01:59   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: cvrčak

sve novo


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Rabljena roba i oprema
31.1.2011 18:11:03   
mariola
IZVORNA PORUKA: cvrčak

sve novo


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Rabljena roba i oprema
31.1.2011 18:13:09   
Anoniman
mi smo kupili sve ove velike stvari za P. - kolica, orm. za previjanje, i ostalo - kindač je bio još moj i još je u funkciji user posted image  seke koriste to od nje, jedino su nam već dvije hranilice otišle pa-pa i sad moramo kupit novu user posted image  
robu svu koristmo od P. a u međuvremenu smo još regement robe dobili, al sve za curice, ak bu sad dečko, planiram nešto kupiti, nešto naslijediti, posuditi i sl. - uglavnom, kad kupujem, kupujem novo, na sniženju, nemam običaj kupovati rabljenu robu (to dobijem) al nikad se ne zna user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 11:32:53   
lavica81
kolica smo kupili, krevetić sam uzela u sestre ali smo kupili novi madrac, većinu robice mi je seka dala, kupili smo ono što fali.
Također smo kupili viper i baby gim.
Ja sam za to da što se može iskoristit da se iskoristi. Nema mi smisla kupovati sve novo kad je sestrina roba jako očuvana ai bebice to brzo prerastu. Rađe ću tu lovu stavit na knjižicu na štednju pa kad naraste dat joj

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 11:40:41   
Tanjica Tanja
Moja šogorica ima blizanke od 2 god. tako da ću ja gotovo sve dobiti od nje...I TO DUPLO!user posted image user posted image user posted image  Kupili smo kolica za bebu jer ona ima za blizance, još pravim spisak stvari koje fale. Uglavnom, to je ogromna ušteda!user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 12:37:22   
pula25
Krevetić i komodu dobili rabljeno, robicu u početku nešto malo dobili nešto kupili, kolica,hranilicu i vrtić smo kupili jer nismo imali od koga dobiti/posuditi.
slažem se da je to posuđivanje ili prosljeđivanje super jer se puno uštedi a pogotovo robica za prvih pola godina. Bude uglavnom očuvana jer ju jako brzo prerastu.

_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 12:42:58   
Marta j
IZVORNA PORUKA: cvrčak

sve novo


Kod nas isto i sada kada saznamo spol ako bude curica kupiti cemo nesto robice nove al isto i ako bude decko par novih komada.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Rabljena roba i oprema
1.2.2011 12:45:17   
Zvonki
Rabljeno. Novo samo madrac za krevetić i platnene pelene. Naravno, kupovali smo cipele, šlapice i ono što nam je nedostajalo za obući.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!