|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spolni život nakon gubitka željene mrvice
21.6.2009 1:38:18   
tikica_69
Necu ti reci da vrijeme lijeci sve - reci cu ti da ljubav lijeci sve user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Spolni život nakon gubitka željene mrvice
21.7.2009 3:14:31   
larky
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Necu ti reci da vrijeme lijeci sve - reci cu ti da ljubav lijeci sve user posted image



Strah jos uvijek vlada, a sa tim strahom se i ja hladim . . . 
Radim sve u kuci i u dvoristu  . . .  Mazenje i bilo koji oblik toga zaobilazim u velikom luku, zato sam budna da izbjegnem takve kontakte . . . . 

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Spolni život nakon gubitka željene mrvice
21.7.2009 7:54:43   
FIONA
Larky da nemaš strah rekla bi da si hladnokrvna kuj.. koja ne zaslužuje obitelj...strah je prirodna pojava, strah je normalna stvar, strah je pozitivan jer pokazuje koliko si emotivna i da ti nije svejedno...

još je prerano čim si tako reagirala...

draga šaljem ti jedan pp...

samo hrabro!user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu larky)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Spolni život nakon gubitka željene mrvice
21.7.2009 8:03:37   
dominik
razgovaraj sa njime tako ce i on znati da ne zelis "njeznosti" i tako ce se ponasati...neces ga trebati izbjegavati, neces ostajat budna i na kraju krajeva zajedno cete proci to

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Spolni život nakon gubitka željene mrvice
22.7.2009 18:06:23   
inna
draga u potpunosti te razumijem. Nakon gubitka prvog bebaća prvih mjesec dana sam samo plakala. Mislila sam da nikad više neću htjeti djecu, mm nisam dala ni blizu sebe. Bio mi je velika podrška i kad bi me vidio uplakanu samo bi me šutke zagrlio. Nije ništa forsirao. Puno samo razgovarali i tek nakon kojih 4-5 mjeseci je pao prvi sex. Tad mi se polako i vratila želja da želim djete. Srećom brzo sam ponovo ostala trudna i evo Domi nam već 5 mjeseci skače po glavi user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!