|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 8:04:09   
pufna*
Kakav ste iscjedak imale u prvim tjednima trudnoće? Znam da je to uhlavnom individualno, i tazlikuje se od zene do zene, al strasno me zanima.
user posted image

_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 8:25:37   
koka
Ja ga skoro pa uvijek imam, al u ovoj trudnoći ga je bilo ful user posted image , dr je reko da je sve ok s nalazima pa se nisam brinula, al stvarno mi je znalo smetat imala sam osječaj ko da sam non stop mokrauser posted image user posted image , a radi toga što sam sklona nekim infekcijama dr mi je rekao da ne koristim dnevne uloške, pa sam ih koristila samo kad sam baš morala ako ne nebi, tako da sam znala češće se presvlačit prati samo s vodom.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 9:29:36   
pufna*
kako je meni sinoc bilo neugodno. ovih dana neznam ni sama, imam svakavih simptoma i nadam se bebi. iscjedak mi je pojacan citav tjedan nekako je "kremaste" strukture i totalno je cudnog mirisa. Koristim dnevne uloske, i mjenjam ih par puta dnevno...

e sad da vam ispricam...
bili smo u gostima na krizmi jucer, citav dan smo proveli tamo, i dosao je mali necak, ugurao se kraj mene i mm-a, i odjednom uzvuknuo "mama, netko je dobio mengu!"
ja cure moje, nisam znala kud bi pogledala, sreća da se mali nagnuo prema mm-u koji je frisko okupan dosao na slavlje netom prije toga pa mu je mali rekao "pa to ti smldis po palfemu!" (nezna reĆ r)
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 11:19:35   
tikica_69
Strasno.....pa odakle mu samo to. Valjda usporedjuje kako mu mater mirisi jer se ne pere za vrijeme menge user posted image

Ja nisam imala iscjedak uopce.....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:06:59   
m600
user posted image user posted image user posted image  stvarno svašta....još je i muško pa zna što je menga....šta rade ti roditeljiuser posted image user posted image

ja imam kao bijelo pranje non stop...nema mirisa ali zna biti toliko jak da mi smoči gaćice...
ginekolog kaže da je sve uredu s nalazima (išla sam ih već 3x vaditi) tako da se ne brinem

< Poruku je uredio m600 -- 17.5.2009 12:08:08 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:16:56   
pufna*
inace su ti oni tako jedna otvorena familija, bez tabua i o sveu razgovaraju, nima je oke golotinja, ok im je pricanje o sexu, o vjeri, ratu i miru. mali ima 9 godina, samo sto jos uvijek ne izgovara slovo r.

sto se tice mene osobno, inace mi iscjedak nema mirisa, jer da ima vec bi trcala ginicu, nego pitam bas upravo zbog tih zadnjih tjedan dana... sva sam si cudna a taj iscjedak nikad prije nije bio tako obilan i tako "mirisljav".


_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:21:51   
m600
bolje bi im bilo da dijete odvedu logopedu nego što ga uče takvim stvarima...a tebi draga moja želim jedan veliki +...strpi se do datuma OM a onda u ljekarnu po testićuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:28:41   
Ruža
Nisam imala nikakav iscjedak. Držimo fige za plusić!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:34:42   
tikica_69
Jedno je biti otvoren a drugo nepristojan user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:39:37   
natalijax
Imam i vec mi ide na zivce ne puno al nije ugodnouser posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 12:41:05   
Wukovarka
O mila...ja sam od prvog dana trudnoce vodila borbu sa iscjetkom i to prilicno obilnim user posted image

Nikada ne smijem biti bez dnevnih ulozaka, pa tako ni sada nakon poroda...vec ludim s tim pelenama user posted image

Nije strasno, samo nije ni ugodno

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Iscjedak u ranoj trudnoći
17.5.2009 15:36:38   
mariola
Imala sam, oskudan rekao je doktor i koristila sam vaginalete tjedan dana pa je prošao. Sad mi se tu i tamo pojavi, bez mirisa.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!