|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: herbalife dijeta
21.4.2010 10:56:07   
tinka25
Moje je mišljenje da je Herbalife s...., jer to nema veze sa pravilnom, odnosno zdravom prehranom. Ako se hoćete zdravo hraniti, jedete svježe voće i povrće, prirodne sastojke, a ne neke umjetne pripravke i tablete koji se nazivaju zdravom prehranom. Mislim da je za organizam štetno dugotrajno uzimanje takvih proizvoda. Što se tiče mršavljenja mislim da je zdravije reducirati i smanjiti unos kalorija, više vježbati i doći će se do željenih rezultata, a ove brzinske dijete, jok user posted image

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: herbalife dijeta
21.4.2010 11:31:24   
Miau
Herbalife nije kemija, to je sve na prirodnoj bazi. A sto se tice mrsavljenja dobro si rekla, manje papati, malo vjezbati i eto rezultata user posted image ! Ja isto mislim da nikakvi pripravci tu ne mogu napraviti cuda, kao ni kreme za celulit...

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Herbalife dijeta
16.7.2010 21:15:48   
anne
Negdje sam čitala da se nije preporučljivo piti ga u trudnoći i za djecu do 12 g.

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:59:31 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Herbalife dijeta
16.7.2010 23:06:59   
Miau
A meni ga preporucili u trudnoci! A ko ce ga znati, meni pase pa... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:59:19 >

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Herbalife dijeta
11.1.2011 12:23:36   
Bubi1982
IZVORNA PORUKA: tinka25

Moje je mišljenje da je Herbalife s...., jer to nema veze sa pravilnom, odnosno zdravom prehranom. Ako se hoćete zdravo hraniti, jedete svježe voće i povrće, prirodne sastojke, a ne neke umjetne pripravke i tablete koji se nazivaju zdravom prehranom. Mislim da je za organizam štetno dugotrajno uzimanje takvih proizvoda. Što se tiče mršavljenja mislim da je zdravije reducirati i smanjiti unos kalorija, više vježbati i doći će se do željenih rezultata, a ove brzinske dijete, jok user posted image


Svaka čast, kad bi ljudi razumijeli neka rađe jedu zdravi i fino za 369 kn, koliko već, za to možeš kupit svašta zdravo  Jedite kavijar onda user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 1.7.2011 11:59:05 >


_____________________________

*** 14. 05. 2011. ***

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Herbalife dijeta
2.8.2011 0:26:23   
alexandra_zg
Veliki sam obožavatelj Herbalifea, imam samo dobra iskustva s njime i mogu ga uvijek preporučiti onim žena koje ne doručkuju (a trebale bi), onima koje ne jedu dovoljno voća i povrća a osobito ženama koje imaju lošu probavu.. Žena koja nas je uvela u herbalife i koja tamo radi kao savjetnik za prehranu (ima adekvatnu stručnu spremu)  Herbalife je preporučila mom dečku i meni kad smo počeli raditi na bebi kao dobar način za dovest tijelo u balans.. i moram priznati da puno toga što su navodili kao dobrobit konzumiranja njihovih šejkova zaista i nastupi (redovna probava točna kao švicarski sat user posted image  ).. Nažalost, za one koji misle da je to čarobni štapić, to baš i nije rješenje jer ako niste prmijenili način prehrane kilice se vrate.. Ja sam sad trudnica i žao mi  je što ga ne pijem a razlog su mučnine i gađenje na većinu hrane.. Ako i mogu nešto pojesti to je onda konkretna hrana (kruh i svježi sir)..

(Odgovor članu Bubi1982)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Herbalife dijeta
2.8.2011 8:13:45   
pincirotvajler
heh nisam ni znala da ima ova tema user posted image
ja sam na hl preko 5mj,i sve super,a sad kak bu kad se skinem s toga budemo vidli..planiram sveskupa godinu dana bit na programu sa dva zamjenska obroka a onda dalje samo na doručku
uz šejk pijem biljna vlakna i minerale sa vit c
nije mi skuplje nego kaj bi potrošila da jedem običan doručak i večeru

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu alexandra_zg)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Herbalife dijeta
2.8.2011 8:26:38   
Puli
nisam probala hl
prijateljica ga je uzimala ali se nije pridržavala plana prehrane pa se još dodatno udebljala


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Herbalife dijeta
13.3.2012 21:12:02   
Mussy
evo kad vec postoji ova tema da se i ja javim. koristim proizvode herbalife od 30.10.2009. svaki dan i jako sam zadovoljna sa svim proizvodima ukljucujuci i kozmetiku. moja prijateljica ga je koristila i dok je dojila, a ja sam opet trudna i dalje ga koristim, a usput i radim herbalife jer sam sama sebi sef i sad u trudnoci sa faxom si mogu isplanirat tjedan kako mi pase user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Herbalife dijeta
13.3.2012 21:20:38   
pincirotvajler
user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Mussy)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: herbalife dijeta
12.3.2013 14:19:07   
snowwhite
ja bi herbalife,ali mi to malo skupa investicija.....user posted image
ako se koja bavi prodajom nek mi se javi da mi kaže točno sve

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: herbalife dijeta
12.3.2013 14:21:50   
Marinela27
Mogu samo reći, vrlo, vrlo skupouser posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

(Odgovor članu tinka25)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!