|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
28.7.2008 12:42:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 13:59:17   
BUMBIKA
Hej cure,ima li koja za user posted image ?

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 13:59:52   
mirna
evo mene malo...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:12:03   
BUMBIKA
Evo Mirna user posted image !

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:13:07   
mirna
Hvala Bumbika!user posted image Jeste li bili jučer u ZOO? Nisam ni znala da postoji zoološki u osijeku...user posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:17:36   
lenny
Evo mene na kratko.
Pa da vam kažem, kako dobar shopping smo napravili u petak. Toys imao je akciju na Lego proizvode, kupuj 3 plati 2, Pampers pelene nisu bile baš ugodne, ali zato je Benetton imao T-shirt-e za djecu po 2,80 EUR user posted image  pa i kupači kostim za mene bio je samo 23 EUR. C&A več ima robu za jesen, a ja još nisam vidjela mora user posted image   Baš sam dobila user posted image  pa uživam in čitam.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:43:51   
tiha
cure bok evo nekako uspjela doci na net idem brzo na moju temu ostavit poruku dok jos mogu...

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 2432
   [Obrisani korisnik]
28.7.2008 14:47:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lenny)
  Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:52:05   
Elena
Bok cure svratila i ja na kavu i malo pricanje s vamauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:57:08   
maja
o hvala Bogu da sam uspjela sve pročitati dok MM nije stigao s posla, imala sam 10 stranica zaostatka! Došla šogorica i okupirala kompjuter, trebalo joj nešto za faks, a mene živci deru jer nisam bila na jajiuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:57:36   
lenny
Još nekoliko minuta i krečem kuči. Najprije pokupim oba dečka, a onda na sunce user posted image   Bok do sutra!

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 14:59:09   
tiha
ja od subote nisam bila i u totalnom sam zaostatku...neznam kad cu to sve stic...

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 15:05:50   
maja
Ukratko, cure feštaju, po starom!
Wukovarka traži prstenje za vjenčanje!
Traži se nova šefica i konobarica za novi birc!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 15:11:09   
Elena
user posted image user posted image user posted image Bravo Maja kako si ukratko sve reklauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 16:17:26   
Florijan Jakov
Ni ja nisam čitala od petka, nisam u toku..posla preko gleve, nisam ni skužila da je već skoro pol pet i da trebam doma ići na šljaku. FJ bio za viken doma, sad je opet kod bake na viksi, tako da mm i ja danas imamo čišćenje balkona, stana i drugo, a prije toga treba oprati DOSLOVNO pun sudoper suđa, jer smo jučer pozvali kumove na ručak, nakon klope izletili iz stana i vratili se tek navečer, umorni i koma, tak da nisam niš dirala po kući. By the way, crko nam televizor u subotu, al ko da to ima veze, kad ga ne stignemo niti gledati!

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 16:46:09   
Ruža
Bokić curke! Evo i mene k vama malo, da pročitam što se događalo pa se bacam u pripremanje ručka.
FJ pa još si nam tu? Jel ti do 5h radiš?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 17:07:36   
Wukovarka
 svima...vidim da vas nema...usput da se javim da vidim sto ima od jucer

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:24:57   
troubled
hvala majo user posted image user posted image user posted image
bilo bi dobro da se svaki dan nađe neki sažetak....kad ne stignem sve pročitati... user posted image
nigdje žive duše...nadam se da ste dobro i veselo user posted image

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:28:22   
Elena
evo mene ja sam ziva dusauser posted image user posted image user posted image vidim da je u bircu tisina,valjda se cure spremaju opet za tulum vecerasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:29:44   
troubled
bok živa dušice user posted image user posted image user posted image
kako tvoje curice? user posted image
i kad će slike tvog ručnog rada? user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:36:34   
Elena
e nadam se da cu uvecer uspjeti postaviti neke moje radove pa cete vidjeti,ok?Martina danas nije htela spavati pa sad igra u njejzinom kuhinju,evo je sprema mi cajuser posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:38:22   
troubled
super...neka kuha djevojčica...takvi su obroci najukusniji user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:43:19   
Elena
reci mi troubled jeste li namerno cekali tolika razlika izmedzu djece ili tako je zivot naredio?

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:44:42   
Elena
Martina ima 2god i 9mjeseci i ja se bas razmisljam...mislim hocu sad drugo djete,a imam trenutci kad se ipak razmisljam da ta razlika bi trebala biti 8ili 10 godina,ne znamuser posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: "C.bar tatatala"
28.7.2008 18:51:36   
Elena
Bozice draga nemoj se skrivati dolazi sreco treba se otvoriti novi birc i opet festauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image idem i ja malo da se odmorim i spremim za veceras ako mi ne dodze gosti,ali to me nece spreciti da vas posetimuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 28.7.2008 18:52:08 >

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!