|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Je li običaj ...
25.7.2008 12:52:12   
lenny
... na Ringeraji, da se javi, kad netko ide npr. u Austriju ili Italiju, pa da se pita dali tko nešto malo treba?

Znam, da su nekad na slo RR cure to radile i baš je bilo fino.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Je li običaj ...
25.7.2008 13:58:41   
maja
Pa nismo to nikada radili, barem ne ja! Najviše si volim sama sve kupovati, volim sve vidjeti!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Je li običaj ...
25.7.2008 15:36:19   
njanja
Lenny, lijepa ideja...Ako i nije običaj, mogao bi postati....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Je li običaj ...
27.7.2008 23:01:15   
Elena
ja sam za ova ideja,jer evo ja pletem i prodajem kape i salove,dzempere i to sve po narudzbu,ljidi mi biraju boju,model a moje je da ispletem,pa tako od sada cu sve moje radove slikati i postavicu vam na jaji pa mozda nekome se nesto i svidi pa cu mu posaljiti ako hoceuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Brisano sporočilo]
28.7.2008 1:12:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Elena)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Je li običaj ...
28.7.2008 9:13:43   
lenny
Zaista je to dobro funkcioniralo. Pogotovo za koji ljek i što slično, što se kod nas nije dobilo. A i za igračke npr. iz Toysa, koje se mogu vidjeti na netu a su tamo puno jeftinije kao kod kuče.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!