|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:26:05   
BUMBIKA
Evo cure ja ću vam dati user posted image  kad nam je Tina otišla!!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:29:17   
Florijan Jakov
I meni je pegla danas suđena....prikupile se 4 mašine user posted image , no mogu ja to, nema MMa danas doma pa mi niko neće smetati, FJ strpam u krpe i na posao....
A vrijeme , BOže me sačuvaj, nisam neka osjetljiva, ali danas me sašilo sa svih strana, boli glava, dobila user posted image , MM na putu...ali zato sad fino gablecujem, bućnicu i jogurt!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:34:03   
maja
IZVORNA PORUKA: Ruža

Bilo je to u planu Majica, ali kad ovaj moj ne može dobiti godišnji. user posted image  Kad ćete vi na more?


user posted image user posted image user posted image iduće godine,ali nekako mi se ni neide s njim tako malim, ne smije na sunce, a dugačak put, onda bolje iduće godine kad bude znao kuda ide! A i moramo promijeniti vrata ove godine i kupovali smo namještaj, tako da je i to razlog.


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:43:21   
božica
bok cure i ja da vas pozz-da da
viki mi je u jaslicama-malo mi je bilo žao ka ju dajem ali ona je rekla da oće ići pa neka ide

E majo kaj se nisi javila za brzinsku kavicu u sub kad si bila u zguuser posted image user posted image user posted image

i tako-a kako ste vi radnici koji morate raditi-joj neznam kak ću ja kad poćnem raditi-samo bum se prisjetila---

"eh prije godinu dana sam tipkala na jaji i bila doma"


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:46:06   
Ruža
FJ dobar tek, sad si me dala u razmišljanje što bi ja mogla za ručak?
Majo takav nam je horoskop.user posted image  Biti će još prilike.
Curke što ćete vi za ručak kuhati? Ja imam od jučer juhu i piletinu u umaku, ali ne jede mi se baš to. 

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:46:07   
maja
išla i mama sa nama, išli u bolnicu, pa u TL, još me MM tjerao iz njega, ko da je imao crve u guzi, ali kad budemo jednom išli sami javit ću se za kofi!

Boža, jel si dobila Životinjice, poslala sam u petak, trebale su stići danas ili će sutra!

Idem staviti gulaš da kuha pa se vratim!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:47:24   
koka
ej evo i mene, luda kuća danas. već ujutro dobila gosteuser posted image .

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:48:32   
Florijan Jakov
obzirom da danas nije jako vruće, stavit ću juhicu za 2-3 dana, pa ću nekaj već kombinirati uz juhicu, danas dobila i mahune, pa ih moram blanširati ...

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:48:43   
koka
o ružo pa tek sad vidim da imaš 5 user posted image . svaka častuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:49:42   
božica
pa ne smeta nam tvoja mama-vidiš ona i zet su mogli  Noića šetati dok mi u nekom finom kafiću na terasi ispijamo kavu i pozdrav šaljemo lijepom mladićuuser posted image user posted image user posted image

a nisam dobila slićke-bum ih dobila

Ružo danas ću poslati tebi šta imama-OBEĆAVAMuser posted image

a za ručak ćemo špinat--krumpir-i takouser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:52:07   
božica
Ma mislim stvarno Koka---------------goste tako rano------ajde dobro--A kaj ti veliš na to sveuser posted image

da Rosita čestitam na zvijezdicamauser posted image user posted image user posted image nisam zamjetilauser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:53:33   
Ruža
Hvala Kokita, i meni je trebala da skužim..user posted image  Ipak sam ja teta na godišnjem odmoru...user posted image user posted image user posted image
Božita ne brini, kad stigneš.. Nisam ni ja tebi slikice još
poslala..user posted image  Vozaju se u autu...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:55:04   
Ruža
Kokita kavi su to gosti ujutro? Ne kužim takve ljude što nemaju obzira i samo banu kad im padne na pamet?user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:55:29   
koka
ma rodbina ludauser posted image . a što je najbilje rekla sam im da me prvih sedmica puste na miru.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 11:58:56   
božica
f.j                 
                               user posted image FRAJER  je slatki FRAJERuser posted image

A gdje ste bili na kupanjuuser posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 12:02:20   
Florijan Jakov
Jesmo te zbunili, Bož user posted image ?!?!?!
Evo već drugi vikend za redom kupali smo se na Mrežnici, FJ je otkrio "skakanje" sa kamena i nije se dao van iz vode, usta plava, smežurani prstići, sav se trese, ali ne, oni bi još i još...kad bi ga izvadili van iz vode, onda bi frenda uhvatio za prst i morali su zajedno gladati rijeku, da mu ne bi što promaklo.....toliko se umorio da je tamanio ćevape i meso, kao i mi..sav je smiješan!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 12:05:29   
božica
da zanimljivo im je to sve-user posted image user posted image

Mi imamo doma "Mrežnicu"-mali vikin bazenčić----------i šlauf----user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 12:18:43   
maja
FJ je baš frajer, još mu samo pivica fali sa straneuser posted image




_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 12:25:15   
koka
A evo moja ribica zaspala. I sad bi trebalo peglatuser posted image . Sve mi se čini da će pričekati user posted image . Ručak gotov od jučer, tako da danas nema kuhanjauser posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 12:30:40   
Ruža
Baš je mali frajer...user posted image
Kokita ma budi tu s nama, neće pegla nikuda pobjeći.

Baš sam se zeznula sinoć, budna do 1h, ustala u 6 jutros i sad bi tako slatko odspavala malo...user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 12:40:08   
koka
Ma ostat ću nakon što me jučer MM zeznuo moram iskoristiti sad jer kasnije će on opet preuzeti. Pa zašto se ne odeš  Odmoriti? Majstori?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 13:01:32   
Ruža
Samo ti koristi dok možeš. Jel imaš još kakvih gostiju za danas najavljenih?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 13:07:03   
koka
pa mislim da ne, al nikad se nezna. sta ti planiraš danas. evo mila danas bi se samo nosala po moram jednom rukom pisatuser posted image . skinula sam joj dudu a mala i dalje sisauser posted image , već se navuklauser posted image .

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 13:12:52   
BUMBIKA
Cure evo i mene!Skuhala ručak i stavila pećiuser posted image ,a Dino mi je u šetnji s bakom,pa imam vremena za user posted image  i druženje s vama!!!
FJ je baš sladakuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: "C.bar tatatala"
14.7.2008 13:18:27   
tiha
cure evo i mene mi zaglavili kod dr isli po uputnice da mozemo u srijedu u zg......cure tko je za kavu u srijedu? tina i ja stizemo s curama...user posted image docekali smo i to!

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!