|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tablica množenja
15.4.2009 11:40:33   
Zvonki
Imate li kakav savjet kako učenje tablice učiniti zabavnim i manje stresnim?
Mi recimo zasada učimo redak po redak svaki dan. S time da je u toku dana po nekoliko puta "izrešetam" pitanjima. Bilo da smo doma, u parku, svejedno...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tablica množenja
15.4.2009 11:54:45   
tikica_69
Mi smo imali neku plasticni tablicu koju smo kupili negdje (ne sjecam se gdje) i full je zabavna za uciti i lakse im je bilo s time. Al ubi me, bilo je to prije 4-5 godina i ne sjecam se vise ni tocno kako je izgledala.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tablica množenja
15.4.2009 14:38:17   
pepeljuga
mi jos nismo dosli do toga....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tablica množenja
15.4.2009 19:53:07   
božica

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Imate li kakav savjet kako učenje tablice učiniti zabavnim i manje stresnim?
Mi recimo zasada učimo redak po redak svaki dan. S time da je u toku dana po nekoliko puta "izrešetam" pitanjima. Bilo da smo doma, u parku, svejedno...

user posted image user posted image user posted image
stvarno ne znam naćin kako da bude zanimljivija
samo ti nju rešetaj gdje god se sjetišuser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tablica množenja
15.4.2009 19:55:20   
dominik
a zaso bi bilo zabavno i lako kad moze biti mucno i tesko...resetanje i neka nagrada za 10 tocnih odgovora

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tablica množenja
15.4.2009 21:51:22   
njanja
ne znam kako se sada to uči, ali meni je tada tata napravio neku šemu po kojoj sma ja naučila i dan danas ju imam u glavi....na kartonu je bilo s jedne strane tablica množenja, a na 2. strani, tablica dijeljenja.... i to onako 1x1=1               2x1=2     3x1=   4x1 ...............1x 2=2              2x2=4     3x21x3=3               2x3=6     3x3......         uglavnom, cijela tablica je bila tako napravljena i ja sam to kao od šale naučila jer mi je sve nekako imalo smisla....  mislim da treba to dobro posložiti kako bi naučila....npr znam tipa koji dan danas ne zna množiti 9 x 9 nego on izmnoži koliko je 9 x 10 pa oduzme 9-> možeš si misliti posla????????

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tablica množenja
15.4.2009 22:34:47   
Ruža
Sestra je curama za svaki broj pisala na drugi kolaž papir i ljepila na vrata ormarića kuhinjskih elemenata. I svaki dan jedan broj.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!