Tablica množenja (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Zvonki -> Tablica množenja (15.4.2009 11:40:33)

Imate li kakav savjet kako učenje tablice učiniti zabavnim i manje stresnim?
Mi recimo zasada učimo redak po redak svaki dan. S time da je u toku dana po nekoliko puta "izrešetam" pitanjima. Bilo da smo doma, u parku, svejedno...




tikica_69 -> RE: Tablica množenja (15.4.2009 11:54:45)

Mi smo imali neku plasticni tablicu koju smo kupili negdje (ne sjecam se gdje) i full je zabavna za uciti i lakse im je bilo s time. Al ubi me, bilo je to prije 4-5 godina i ne sjecam se vise ni tocno kako je izgledala.




pepeljuga -> RE: Tablica množenja (15.4.2009 14:38:17)

mi jos nismo dosli do toga....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




božica -> RE: Tablica množenja (15.4.2009 19:53:07)


IZVORNA PORUKA: Zvonki

Imate li kakav savjet kako učenje tablice učiniti zabavnim i manje stresnim?
Mi recimo zasada učimo redak po redak svaki dan. S time da je u toku dana po nekoliko puta "izrešetam" pitanjima. Bilo da smo doma, u parku, svejedno...

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
stvarno ne znam naćin kako da bude zanimljivija
samo ti nju rešetaj gdje god se sjetiš[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




dominik -> RE: Tablica množenja (15.4.2009 19:55:20)

a zaso bi bilo zabavno i lako kad moze biti mucno i tesko...resetanje i neka nagrada za 10 tocnih odgovora




njanja -> RE: Tablica množenja (15.4.2009 21:51:22)

ne znam kako se sada to uči, ali meni je tada tata napravio neku šemu po kojoj sma ja naučila i dan danas ju imam u glavi....na kartonu je bilo s jedne strane tablica množenja, a na 2. strani, tablica dijeljenja.... i to onako 1x1=1               2x1=2     3x1=   4x1 ...............1x 2=2              2x2=4     3x21x3=3               2x3=6     3x3......         uglavnom, cijela tablica je bila tako napravljena i ja sam to kao od šale naučila jer mi je sve nekako imalo smisla....  mislim da treba to dobro posložiti kako bi naučila....npr znam tipa koji dan danas ne zna množiti 9 x 9 nego on izmnoži koliko je 9 x 10 pa oduzme 9-> možeš si misliti posla????????




Ruža -> RE: Tablica množenja (15.4.2009 22:34:47)

Sestra je curama za svaki broj pisala na drugi kolaž papir i ljepila na vrata ormarića kuhinjskih elemenata. I svaki dan jedan broj.[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stranica: [1]