|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
7.4.2009 21:41:55   
Thea
Ali ima dosta slučajeva kad su mame dugo čekale sa uvođenjem mlijeka u prehranu djeteta i kod djece se pojavila alergija na mlijeko.A doktori su rekli da je to jer su prekasno uvele mlijeko.Što se mene tiče ja bi rađe popila mlijeko koje je sad ovaj čas pomuženo iz krave ili koze nego kupovno jer je zdravije,finije jer mu nisu oduzete masnoće kao kupovnom,ali nažalost nisam u mogućnosti nabavljati domaće mlijeko pa kupujem ovo u dućanima...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
7.4.2009 21:48:53   
dominik
domiu nisam ja uvela kravlje mlijeko vec ga je poceo piti u vrticu...do 9 mj sam ga dojila, adaptirano bi pojeo samo po noci kada nije znao sta pije, ni sada ga prevec ne pije, jedino kad smo u bircu pa on naruci svoju kavu tj malu salicu mlijeka i popije ju sa malo secera...ne primjecujem da mu za sada to fali...znam da je moja seka morala smanjiti kolicinu mlijeka zbog dermatitisa...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
7.4.2009 22:22:29   
emily123
moji su klinci odrasli na kravljem mlijeku.....kao i djeca kad se jos nije ni znalo za hipp, nan.......Lucija je pocela sa 2,5 mj. Leon i Emily sa 3 tjedna. Klinci su mi zdravi i nisu na nista alergicni.

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
7.4.2009 22:29:25   
Dora04
Baš sam danas bila na našem druženju grupe za potporu dojenju i jedna mama je pitala kada kravlje mlijeko.
Patronažna je odgovorila, u prvoj godini, ali je dobro dok se još doji, jer ako bi dijete bilo alergično, majčino mlijeko daje potrebna antitijela.

_____________________________

DORA 27.07.2004.
KATJA 23.11.2008.

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
8.4.2009 1:17:30   
Cybermama
novamama,hvala za članak,već sam o tome čitala,ali dobro se podsjetiti.zbog informacija koja je navela novamama,mislim da nema potrebe za forsiranjem kravljeg mlika.ja sam odlučila da ću joj dati da proba,ali ne mislim forsirati pretjerano,želim da mi to probavanje posluži kao adaptacija na mliječne proizvode,jer će uskoro početi jesti i sir i jogurte i pudinge,pa da joj to kad počne ne bi stvorilo šok,sada ćemo krenuti lagano.napravit ću joj čokolino za koji dan da vidim reakciju

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
8.4.2009 7:10:26   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
26.6.2010 14:29:05   
marijetica
Svako dijete je drugačije pa vjerujem i da drugačije reagira na određenu vrstu hrane.
Kad sam počela uvodit prehranu djetetu i listat po internetu uvijek bi naišla na drugačiji odgovor.
Čak ni pedijatri neće isto reći.
Što se tiče kravljeg mlijeka i toga da ga odrasla krava neće pitiuser posted image .... iskreno,da mi netko ponudi majčino mlijeko
ne bi ga pila..
Svi mi unatoč tome što netko rekao uradimo po svome i po onome što mislimo da je najbolje za naše dijete!

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
26.6.2010 15:34:43   
ejmama
IZVORNA PORUKA: marijetica

Svako dijete je drugačije pa vjerujem i da drugačije reagira na određenu vrstu hrane.
Kad sam počela uvodit prehranu djetetu i listat po internetu uvijek bi naišla na drugačiji odgovor.
Čak ni pedijatri neće isto reći.
Što se tiče kravljeg mlijeka i toga da ga odrasla krava neće pitiuser posted image .... iskreno,da mi netko ponudi majčino mlijeko
ne bi ga pila..
Svi mi unatoč tome što netko rekao uradimo po svome i po onome što mislimo da je najbolje za naše dijete!


slažem se


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu marijetica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Od kada kravlje mlijeko?
26.6.2010 16:00:01   
maminkica
mi smo počeli sa 10mj. i to punomasno, 3,8%.prvo sam mislila da neću davati prije 1god., al nije mi se dalo mu više kuhati gris na vodi i slične nefine i nejestive kombinacije.probali smo , vidjeli da nema reakcije i nastavili. uvijek se pomalo držim i maminih savjeta  jer svi smo naime odrasli uglavnom na razrijeđenom mlijeku, a tek djeca na selu, maltene su odmah ispod krave pili mlijeko. ne treba naravno pretjerivat, ali i danas se pomalo pretjeruje sa raznim odricanjima, ne smiješ ovo ne smiješ ono.

(Odgovor članu Cybermama)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!