|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   10 najčešćih uzroka alergija
31.3.2009 7:08:56   
tikica_69

1. Drveće (lijeska, joha, vrba, brijest, breza, bukva, javor), trave, korovi (crni pelin, ambrozija, šćir)
2. Životinjska dlaka
3. Insekti
4. Hrana - Mlijeko, jaja, brašno,  orašasti plodovi te plodovi mora izazivaju alergije češće nego sva druga hran
5. Prašina i grinje
6. Lijekovi - Alergije na penicilin i aspirin su najčešće. Očituju se oticanjem jezika, grla i vrata te grčevima
7. Plijesan - Diranjem i udisanjem plijesni njezine spore ulaze u organizam te prouzročuju alergijske reakcije
8. Parfemi - Sve što sadrži umjetne mirise, poput parfema, omekšivača...  može biti alergen
9. Lateks - Kondomi i rukavice u alergičnih na lateks izazivaju osipe na koži te curenje nosa
10. Žohari - Iako žohari nisu alergeni, protein u njihovu izmetu prouzročuje alergijsku reakciju Ja sam alergicna na 1., 2., 3., 4., 5., 7. user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 10 najčešćih uzroka alergija
31.3.2009 14:19:32   
Ruža
sad jedino sa brojem 5 imam problema,ali nisu strašni.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 10 najčešćih uzroka alergija
31.3.2009 16:37:47   
božica
fuj žohari su mi se gaDE
bljak


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 10 najčešćih uzroka alergija
31.3.2009 16:42:48   
troubled
1, 2, 3, 5, 7
doktorirala sve o respiratornim alergijama...
user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 10 najčešćih uzroka alergija
12.1.2018 13:32:13   
CecaSvetka
Ja bih ovde dodala i perje ptica. Naročito golubova . Ukoliko živite u potkrovlju a iznad Vas golubovi smrad i perje koje im opada može da stvori užasne alergisje reakcije.

< Poruku je uredio CecaSvetka -- 12.1.2018 13:33:08 >

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!