|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Mučnine i povraćanje


da - mučnine
  34% (84)
da - mučnine i povraćanje
  34% (86)
ne
  31% (77)


Ukupno glasova: 247


(Posljednji glas : 16.3.2016 9:59:05)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mučnine i povraćanje
9.1.2010 15:43:36   
trudnica29
BOK

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mučnine i povraćanje
9.1.2010 15:44:37   
minnie
dobro nam došla trudnice

(Odgovor članu trudnica29)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mučnine i povraćanje
9.1.2010 16:01:24   
trudnica29
hvala

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mučnine i povraćanje
15.1.2010 19:25:07   
adryosijek
ja sam 2 mjesec imala teske mucnine cijeli mjesec bez povracanja tjera me i nema nista . nisam mogla nista samo lezat kava mi se mucila nisam ju mogla smislit, sam da odem oprat posude ili kuhat rucak oblije me hladan znoj i osjetim da cu se srusit uzas jedan hvala bogu trajalo je samo 1 mj.sad je sve ok jedem sve zivo nista mi se negadi user posted image user posted image   jasmina 23.04.2010user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mučnine i povraćanje
15.1.2010 20:53:41   
joszde
ja sam do 5mj.povraćala i pila tablete protiv povraćanja sada je to hvala bogu prošlo i sada se super osjećam samo nesmijem kasno jesti do 5-6 najkasnije jer mi bude muka

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:10:25   
Jolly
Pozdrav zene user posted image

Sto se tice mucnina i povracanja receno mi je da to nekako genetski ide pa sam ja ocekivala posto su mi mama i sestra cijelu trudnocu "provele" uz skoljku da ce i meni tako biti...ali evo me u 6. tjednu i jos nista. Nije da se zalim..ali se samo malo brinem da nesto nije u redu.

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:14:27   
Bebys
user posted image nikada nisam povracala...niti ista drugo

(Odgovor članu Jolly)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:16:19   
pako
Jolly nemaš se kaj brinuti ak ne povračaš, nisu sve žene iste kao niti trudnoće!  Ja sam u prvoj trudnoći povračala do punih 6 mjeseci, a sada evo u drugoj sam možda povratila dva ili tri puta.
Tako da nije pravilo genetski jer moja majka niti samnom niti s burazom nije povračala a vidiš ja u prvoj ko luđakinja. ne brini se i uživaj u trudnoći!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Jolly)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:19:02   
Zimic
povracala puina 4 mjeseca pa onda opet zadnja 2

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:20:26   
Jolly
Hvala draga!

Mi jos nismo objavili sretnu vijest u obitelji, pricekat cemo jos koji tjedan ako sve bude u redu pa nemam koga pitati....

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:21:39   
lidac0605
U nijednoj trudnoći nisam iskusila pojam mučnine i povraćanja...koja sam ja sretnica user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Zimic)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:28:13   
maja
Jolly, dobrodošla, a još ti je malo rano ako već tako željno čekašuser posted image

Ja sam u prvoj trudnoći imala mučnine i povraćanja do 7 mj. trudnoće, mirisi su mi isto strašno smetali, a u ovoj trudnoći mi je trajalo do negdje 3 mj. s tim da sam možda povraćala 3 puta i ništa mi ne smeta!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:32:04   
jelena j.
ja nisam povracala do 7 tjedna trudnoce ali je onda pocelo i sve do pocetka 6 mj trudnoce

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:34:25   
Jolly
IZVORNA PORUKA: maja

Jolly, dobrodošla, a još ti je malo rano ako već tako željno čekašuser posted image



Hehe user posted image

Ma nije da cekam..vec sam fino pripremila m sta moze ocekivati kad budem trudna...

..a bilo mi je tesko gledati seku sta prozivljava pa sam se jos vise bojala trudnoce.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:34:25   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Jolly

Pozdrav zene user posted image

Sto se tice mucnina i povracanja receno mi je da to nekako genetski ide pa sam ja ocekivala posto su mi mama i sestra cijelu trudnocu "provele" uz skoljku da ce i meni tako biti...ali evo me u 6. tjednu i jos nista. Nije da se zalim..ali se samo malo brinem da nesto nije u redu.


joj draga dobro došla...i ne brini niš budi sretna...ja sam umirala...nema ljepšeg nego kad uživaš u trudnoći....vjeruj meni...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Jolly)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Mučnine i povraćanje
6.2.2010 11:36:30   
Jolly
Hvala Fiona! Cmok

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Mučnine i povraćanje
18.2.2010 22:05:26   
Ladina mama
Mučnine i povraćanje svakodnevno od 17h do najmanje 22h, i tako punih 5 mjeseci! =)

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu inoxica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Mučnine i povraćanje
18.2.2010 22:09:38   
ninolina
U nijednoj trudnoći nisam iskusila pojam mučnine i povraćanja...koja sam ja sretnica user posted image

potpisujem ni ja u nijednoj nisam imala susrete s školjkomuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Mučnine i povraćanje
18.2.2010 22:12:03   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ninolina

U nijednoj trudnoći nisam iskusila pojam mučnine i povraćanja...koja sam ja sretnica user posted image

potpisujem ni ja u nijednoj nisam imala susrete s školjkomuser posted image user posted image


ni ja


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Mučnine i povraćanje
18.2.2010 22:15:04   
ilda
S prvim djetetom sam povracala do 4.mjeseca,a s drugim svih 9 mjeseci uzas....user posted image

_____________________________

Prije braka imala sam šest teorija o odgoju djece.Sad imam šestero djece nijednu teoriju....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Mučnine i povraćanje
28.2.2010 19:00:06   
danery
meni je u prvoj trudnoći bilo muka jako kratko,2-3 tjedna i to samo predvečer... u ovoj mi je početak bio strašan, mirisi su me jako smetali-posebno kava,čokolada,cimet...povraćala baš i nisam puno...

sada sam u 14.+ tj. i sretna sam da mi je sve manje muka user posted image

(Odgovor članu ilda)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Mučnine i povraćanje
3.4.2010 18:54:07   
Dada22
evo sam u 6. tjednu trudnoće i provela sam par dana u bolnici zbog povraćanja, čak i vodu kad bi popila bi povratila. tako mi je bilo i u prvoj trudnoći i pila sam reglan ali samo povrmeno, sad su mi dali normabel ali  ne pijem jer se bojim za bebu, u uputama piše da se ne bi smio pit u prvom i trećem tromjesječju, a opet valjda doktori znaju zašto daju. probala sam popit čaj od komorača i to za bebe bebimilov i smirilo se. samo se nadam da neće škodit jer eko je za novorođenčad onda valjda neće smetat ni meni. ali svejedno nisam opuštena, valjda ni neću bit dok ne odem na ultrazvuk u zg i kažu mi da je sve u redu. blago onoj trudnici koja nije na takvim mukama. 

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Mučnine i povraćanje
3.4.2010 20:12:37   
lilia
Bok Dada,
ja nemam takvih problema ali iskreno me dirnula tvoja poruka, u devetom sam tjednu i nemam nikakvih problema osim mirisi i muka na neku hranu, ali od povraćanja ni P. Moja sestra se tako ispatila i pomogao joj je čaj od matičnjaka, možeš ga kupiti u bilo kojoj biljnoj apoteci. Ne šteti, provjereno.
Bit će sve u redu, negdje sam pročitala da su mučnine dobre jer znači da je s bebom sve ok. Ne brini se, nisi jedina kojoj je tako. Samo hrabro.
Pozdrav svim trudnicama i mamama.
Lilia

(Odgovor članu Dada22)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Mučnine i povraćanje
4.4.2010 11:06:28   
Gianna
U prvoj trudnoći mučnine i povraćanje su mi bili totalna nepoznanica,user posted image međutim sad mi povremeno dođe muka, ali od povraćanja za sada ništa, nadam se da će tako i ostati user posted image .....

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Mučnine i povraćanje
6.4.2010 10:17:47   
sig
Povraćala u prvoj trudnoći... 5-6 puta dnevno... i tako punih 5 mj, a sada u ovoj puuuuno manje, jednom u 2-3 dana iako imam slabine i mučnine, ali makar ne povraćam.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!