|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 15:24:16   
Elena
user posted image user posted image user posted image zista nam je ljepo,Martina se zabavlja sa bratancem ja se druzim sa sestrom i moi i bas mi je ljepo,postavicu slicice kad se vratim pa sve ce te vidjetiuser posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 15:26:14   
Elena
Cure napustam ja vas,saljem pusa i evo za sve vas po jednauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,bokicuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da da i uzivajte u novi birc zaista je ljepo sredzenuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 27.6.2008 15:27:07 >

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 15:28:40   
tina1602
ajde elena odi se zabavljati... i nemoj nas zaborabiti..... lunica i ja aljemo vam puno puuuusaasaaaaa

_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 15:53:39   
maja
Dok vas nema ja si našla zabavljače pa budite ljubomorneuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 15:55:20   
maja
joj sad se sjetila da sam pol dana sa vama a nisam podove oprala user posted image ajd bok

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:12:04   
koka
Nikogauser posted image . Mi odlučili ostati doma, a vani paklenouser posted image . Nema sunca svenešto užasno sparno. Danas jeobiteljsko druženjeuser posted image . Uživat ćemo u tim ''prekrasnim'' vručinama user posted image .

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:15:35   
Ruža
Kokita kavica? user posted image  Šlagirana?

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:17:32   
koka
Bok Rosita, nebi taman mi se kuha riža pa idemo papati. Čuvaj mi za poslije pa stižem ok?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:19:28   
Ruža
Može Kokita, biti će i slađe....user posted image  Nešt me vuče da danas ipak odem po njega....user posted image

Samo ti uživaj u obiteljskom druženju!

< Poruku je uredio Ruža -- 27.6.2008 16:21:57 >

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:46:25   
koka
Ops, zbrisala mi. Da da i mi čemo poslije na sladoled user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:49:24   
božica
bok Rosita kaj veliš na novi birc-novi ambijenet -----------user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidim da je bilo ubijanja svekrva-i njihovih muževa -i da se jedu psi i mačke-user posted image uf-dobro kaj nisam bila-

Eto na kratko da vas pozdravim i brzinom munje ves napuštam-
joj kak me dola boli kao da ću user posted image dobituser posted image mala nešto slabo cicca može biti da ću dobiti -a ja neeeeeeeeeeeebiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:59:28   
Puli
meni mm napravio kavicu

pa  ju došla popiti s vama

onda ću pod tuš
pa ćemo u šetnjicu

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 16:59:40   
Ruža
Brza Božica pa baš si brzo zbrisala.....user posted image

Tu sam Kokita, tražim nešto još po netu i guštam u kavici. Kod nas se naoblačilo, a od kiše ni trc.user posted image  Samo ona težina i sparina, ni daška vjetrića.... E da hoće bar da user posted image  da nas malo rashladi...user posted image

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:00:35   
Ruža
Puli bravo za MM_a!user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:03:04   
Puli
Samo ona težina i sparina, ni daška vjetrića.... E da hoće bar da da nas malo rashladi...


i kod nas koma ja sam mrtva umorna više od vremena nego od lajsanja



(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:04:49   
Puli
odoh ja pod tuš dok je mm još dobre volje pa ju pazi i mazi

pisam navecer

pusa

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:07:21   
koka
Hajde dok nema nikoga da kažem par riječiuser posted image user posted image user posted image . Sutra idem na kontrolu u Ri,najvjerojatnije če me zadržati. Beba se u zadnjih 15 dana uspijela okrenut na zadak, i svaka čast, treba znat user posted image . Pa nisam baš oduševljena svime time, al šta se sad može nego molit boga da sve prođe uredu. Neče me biti neko vrijeme, al sve če Rosita vas izvještavati. Strah? Pa da i ne. Neznam, najbitnije je da sve to proživimo hrabro i da mi s user posted image bude u redu. Jedva čekam da ju upoznam. Htijela sam drugačiji scenarij al.... Kad sam otkrila ovu stranicu nisam ni u ludilu mislila da ću nekim''strancima'' iznjeti neke moje osiječaje. Al evo povukle ste mi se pod kožu, da vas po noći i sanjamuser posted image user posted image user posted image . Ako me sutra puste doma(neka oni procjene svu situaciju) onda ću vam reči šta je bilo, ako ne kao što rekoh Rosita je tu. Možda dok se vratim več će i neke mame se vratit(Iva) a neke i postat( tonkica ,ako se ne varam i tiara). Pa user posted image user posted image user posted image sad sam se malo raspekmezila Dosta idem brijat sada i popit malo pivce , možda se ova moja mala i okrene od toga user posted image   user posted image   user posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:07:28   
Ruža
Hajde Puli, sredi nam se pa u šetnjicu! Dobar provod želimo!user posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:10:56   
koka
 user posted image   user posted image   user posted image Evo Ružice i tebi da ne pijem sama, hoče li netko još ima za sve.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:13:12   
Ruža
Za našu hrabru Kokitu user posted image !
Siže jedna brzinska, ledena prava user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image .
Kokit hoće nam biti dosta?
Ajmo curke svi na pivu! Njanja vidim da si i ti tu, jedna i za tebe!user posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:16:38   
koka
Ovdje isto vruče za popuser posted image . Samo se cijedi iz mene user posted image .

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:19:03   
koka
Može, može mislim da će biti dosta  user posted image . Ma njanja je zaboravila ugasit kompić  user posted image , tu je od kad je rekla da se Jan probudio.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:32:02   
koka
Sama pijem ko zadnji alkos  user posted image , morat ću pod  user posted image   jer stvarno je nepodnošljivo ovdje.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:35:59   
Ruža
A ništa strašno za zaboraviti, trudnice rade i gore stvari po pitanjuuser posted image ....user posted image

Kokita naručila sam neku suknjicu za user posted image  iz kataloga i stigla mi je, samo što moram u poštu po nju. Baš me zanima kakva će biti!user posted image Još mi je tata obećao platiti.user posted image  A jučer bila kod mame i gledam kako si je lijepe klompe kupila i kad sam išla kući kaže ona uzmi si ih tako da ćem ti sad biti skroz nova!user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: ledeni kutak za slatki trenutak
27.6.2008 17:39:34   
koka
user posted image user posted image user posted image Ružice. Ja sam si isto danas kupila jednu simpa majičicu za izlazak iz rodilišta. Hlače normalno uzimam ove moje trudničkeuser posted image , jer sam ih kupila kad sam bila samo +3kg. A super su.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!