|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:17:22   
dami
ee svaka vam čast, ja nemam šta pisati ali ste me vi nasmijali do suza,kakva amerika i njihov šaljivi kućni video.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:20:20   
mrkvač
U jutro oko 6. h kad su se svi razišli pozvali smo vjenčane kumove na jutarnju kavu, k nama doma.
Mama je skuhala kavicu ali umjesto šećera stavila je sol u kavu!


_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:23:28   
tonkica
Slatko vam je počeo bračni život Mrkvač! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:25:21   
dami
Ja mogu s vama podjeliti anegdotu s vjenčanja moje prijateljice. Kad je sve završilo (oko 6 ujutro) moje društvo se obavezalo da ćemo mladenku otpeljati kući a njen muž ide malo kasnije (nije bilo mjesta u autu). međutim nama se išlo na cugu i mi oteli mladenku i skočili u prvi birc koji je radio i nastavili feštati. Mi i prijateljica u vjenčanici. kako je tek bilo njenom mužu kad je vidio da je nema i krevetu.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:28:23   
tonkica
user posted image Dobru ste mu patku smjestili. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: svadba- zgode i nezgode
12.3.2009 22:31:14   
mrkvač
Dami ovo  je dobra fora!!!!!!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   [Obrisani korisnik]
21.2.2010 16:32:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tonkica)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: svadba- zgode i nezgode
21.2.2010 17:20:09   
anuska08

IZVORNA PORUKA: cvrčak

MM mi je pružio ruku i rekao čestitam! user posted image



user posted image user posted image Čovjek je bio uzbuđen!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: svadba- zgode i nezgode
21.2.2010 17:21:36   
anuska08
Mm je pitao prilikom kupnje prstenja što će mu ugravirati na prsten. Njegovo ime ili moje?Valjda si je čovjek mislio da imena služe da se zna čiji je prsten!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: svadba- zgode i nezgode
7.3.2010 11:40:20   
mama mery
meni je pala zica od vjncanice pa sam izasla van s kumom da je popravim i kako sam zadigla vjencanicu neko je od gostio provirio van i rekao da mlada piski vaniuser posted image user posted image user posted image



_____________________________




(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: svadba- zgode i nezgode
7.3.2010 11:44:47   
danery
joj nama je bio opći cirkus,tipično za nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prvo je baka htjela zvati sve babe iz okolnih županija i naravno da je već sračunala koliko kokoša treba smaknut za domaću juhicu za 300 ljudi...

onda je htjela tjedan dana prije svatova ići po selima tražit prasce koji su već prerasli u krmke i krmače...na kraju sam ju torpedirala u mesnicu preko puta kuće...

2 tjedna prije svatova svekrva odlučila sama sašiti sebi obleku... (ženi treba tjedan dana da porubi krpu za suđe,btw...)user posted image user posted image user posted image user posted image

na dan svatova teta i šogorica se posvađale oko frizure,mala nije htjela ići (bila je djeveruša) pa je nastala opća user posted image user posted image user posted image kroz dvorište...mala trči iz dvorišta,teta za njom s papučom da ju user posted image ,a ja za tetom da ne bude svega...

pola sata prije vjenčanja u crkvi zovu iz hotela da fali kupusa...mm u trenirci i papučama nosi vreću u hotel,svirači postavljaju tehniku i pitaju što tu radi,jel se ne ženi danas,a on mrtvo-hladno PA IMAM JOŠ POLA SATA VREMENA...

djeveruša zaboravila buket kod kuće,ne znam uopće kako je stigao do mene...

baka nakon večee ganjala goste na odlasku s paketima mesa nek si ponesu...

ma živi urnebes...ja bih sve ponovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: svadba- zgode i nezgode
7.3.2010 12:15:52   
BUMBIKA
Mm je pitao prilikom kupnje prstenja što će mu ugravirati na prsten. Njegovo ime ili moje?Valjda si je čovjek mislio da imena služe da se zna čiji je prsten!!


Da te utješim,nije jedini koji je to pitaouser posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: svadba- zgode i nezgode
7.3.2010 13:45:56   
Ninaa
Mi nismo imali nekih komičnih situacija, sve je bilo onak kak treba savršeno! Jedino je mm u subotu ujutro krepnuo auto pa je jedva našao mehaničara da ga do pon. opsposobi da možemo na bračno. Jedino su se moj Andrija i mala susjeda počupali u crkvi koji će donijeti prstene do oltara pa su se svi  skupa sa svećenikom odvalili od smijeha nama za leđima a mi nismo imali pojma čemu se smiju jel nam je bilo glupo okretati se!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: svadba- zgode i nezgode
21.9.2010 1:08:25   
beba1710
hahahahaha baš sam se dobro nasmijala,i ajde de da vidim da ima i smotanijih muževa od mog user posted image user posted image
moje je prošle relativno ok. imala sam vjenčanicu bez naramenica,kupila si liscin samostojeći grudnjak za 300-tinjak kn koji nisam obukla jer sam odlučila da će mi sike moći stojati i bez njega tako da sam cijelo veče namještala vjenčanicu da mi sike ne ispadnu user posted image
kum se nalio ko letva prije večere tako da je umjesto molitve rekao samo "oče naš" i stojao jer nije znao riječi koliko je bio pijan,nakon toga je otišao povraćat van..užas... a u drugim turama riganja se skoro izrigo na djecu koja su trčkarala okolo pred ulazom u restoran...user posted image
i da,još si je cijeli auto uneredio pa pošto je sve futalo po tome je u nedjelju na ručku izvalio kako mora uhvatit i namlatit tog kog mu je izrigao auto.
drago mi je što nitko nije zamjerio to pijanstvo,i takvo ponašanje.važno da se on otrijeznio do ponoći i plesa user posted image
mm je pjevao himnu kao da je na nekom pobjedničkom tronu kajakaša (trenirao je kajak) svi su ga gledali i smijali se user posted image
u toku plesa su me svi povlačili za vjenčanicu pa su mi popucala sva 3 dugmeta koja su držala šlep,pa sam morala bumbačkice stavljat user posted image
i da..najčudnija stvar...kroz cijelu trudnoću me pratila tjeskoba nekakva pa sam osjaćala kao neku knedlu u grlu koja mi je užasno smetala,nisamje osjećala samo dok sam jela i pila,tako sam ja imala fazu kad sam grickala štapiće.pa sam uz vjenčanicu uzela i torbicu,na slikanje nosala torbicu punu štapića,plesala i grickala,pa jela slane kiflice...ugl.štapiće user posted image user posted image svi su mi je smijali,posebno kad su gledali snimke..user posted image

< Poruku je uredio beba1710 -- 21.9.2010 1:13:33 >


_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!