|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 11:29:10   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: elinamama

ti biraš...šta je veće user posted image user posted image user posted image user posted image
mislila sam da otvorimo natjecanje, da druge cure ocjenjuju koja je veća user posted image
....ali mislim da bi nam sam sve rekle kak smo zgodne trudnice user posted image user posted image user posted image



Bi, bi, pa neće se zamjerit trudnici user posted image
Imam sad nekog tu posla, al kad završim, bum sliknula pa da padneš u nesvijest user posted image  

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 11:30:38   
Tsmee
E da, ali molim da se kod glasanja uzme u obzir da sam ja 6 tjedana u "zaostatku" za konkurencijom user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 11:31:51   
tikica24
uhh superuser posted image ,ja baš mislila uvesti kolače u prehranu!!!Sada imam 60 kg,valjda ću doć do 65 do kraja!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 178
   [Brisano sporočilo]
30.7.2010 11:37:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Tsmee)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 13:52:07   
Tsmee
Evo škemba je gore... Pazite da ne oslijepite. user posted image

A sad glasovi - žic,žic...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 13:54:13   
Bablica
Tsmee ajde da vidim da netko ima veću lubenicu od mene!!! Meni svi govore da mi velik trbuh, a ja sam od tebe -2tj.!!! Kad sam vidila Liliu (3 dana smo razlike u terminu) više izgleda na 3 mj razlike!!!user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Tsmee

E da, ali molim da se kod glasanja uzme u obzir da sam ja 6 tjedana u "zaostatku" za konkurencijom user posted image


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 13:57:31   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: Bablica

Tsmee ajde da vidim da netko ima veću lubenicu od mene!!! Meni svi govore da mi velik trbuh, a ja sam od tebe -2tj.!!! Kad sam vidila Liliu (3 dana smo razlike u terminu) više izgleda na 3 mj razlike!!!user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Tsmee

E da, ali molim da se kod glasanja uzme u obzir da sam ja 6 tjedana u "zaostatku" za konkurencijom user posted image



A, pa imaš još vremena user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 182
   [Brisano sporočilo]
30.7.2010 15:25:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Tsmee)
  Neposredna veza do poruke: 183
   [Brisano sporočilo]
30.7.2010 16:00:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 17:15:38   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: elinamama

..moramo javiti nemamaste (čudno da nije online user posted image )



Ti to mene zaje.....?? user posted image  Bila sam na pregledu ali sad nadoknađujem izgubljeno vrijeme user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 17:17:38   
ivana801
E cure, tek sad vidim temu i oduševljena sam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja sam u 32. tjednu trudnoće pa ću vam se i ja pridružiti u natjecanju. Inače trenutno sam +10 na vagi s čime sam prezadovoljna! Btw. s Lucijom u prvoj trudnoći sam dobila 23 kg, tak da sam si obećala da ću u ovoj trudnoći ipak malo pripaziti. Uskoro stiže i moja slika, a sad idem pogledati konkurenciju user posted image  

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Dobivanje na težini
30.7.2010 19:33:09   
Tsmee
IZVORNA PORUKA: ivana801

E cure, tek sad vidim temu i oduševljena sam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ja sam u 32. tjednu trudnoće pa ću vam se i ja pridružiti u natjecanju. Inače trenutno sam +10 na vagi s čime sam prezadovoljna! Btw. s Lucijom u prvoj trudnoći sam dobila 23 kg, tak da sam si obećala da ću u ovoj trudnoći ipak malo pripaziti. Uskoro stiže i moja slika, a sad idem pogledati konkurenciju user posted image  


I ja sam si obećala... Ipak niš od toga izgleda user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu ivana801)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Dobivanje na težini
31.7.2010 7:39:30   
troubled
po ovome što čitam, ja uvjerljivo vodim...a broj se ne da iz mene čak ni pod prijetnjama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Dobivanje na težini
31.7.2010 10:35:30   
Gianna
Za sada 23 tj. i +3 kg... Nadam se da tako i ostane user posted image user posted image ...

U prošloj trudnoći sam se sva raširila, sada samo pupa raste user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 189
   [Brisano sporočilo]
31.7.2010 10:42:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Gianna)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Dobivanje na težini
31.7.2010 10:45:52   
Gianna
IZVORNA PORUKA: elinamama

ideššš, ja sam toliko dobila u prva 2 mjeseca user posted image user posted image user posted image




Ahahah, zato sam prošli put u rodilište otišla sa +25 kg.....


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Dobivanje na težini
31.7.2010 11:06:33   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Gianna

Za sada 23 tj. i +3 kg... Nadam se da tako i ostane user posted image user posted image ...

U prošloj trudnoći sam se sva raširila, sada samo pupa raste user posted image user posted image user posted image


Blizu smo po tjednima i po kilaži user posted image user posted image samo meni stomak bas ne raste sve mi se cini da sam dobila malo bokovauser posted image ,iako sam jucer bila presretna kad sam skuzila da jos stanem u stare trapericeuser posted image

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Dobivanje na težini
1.9.2010 9:27:18   
Nova Trudnica
pozivam i druge ponosne finalistice da nam se pridruže ...e bilo bi dobro da ispod slike napišete koji je to tjedan da se lakše uspoređujemo


Pozdrav svima!

Upravo sam se priključila forumu i kanim s vama podijeliti trudničke radosti.

Sad sam u 16. tj., trenutno sam na +5 (malo sam pretjerala ovaj tjedan). Prošli tjedan na pregledu sam bila na +4, dobih upute od dr. da malo pripazim jer sam zatrudnjela s viškom kila. A ja sam odlučila paziti da fine stvarčice ne propadnu u frižideru user posted image
Gladna sam od jutra, a do trudnoće nikad nisam doručkovala.

Ipak, nek je s bebicom sve ok, toliko ju jako želimo da to ne mogu komparirati s nijednim osjećajem...Kile ću skidati nakon trudnoće.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Dobivanje na težini
1.9.2010 21:09:37   
Tratina
Evo ja sam u 26-om tjednu bila na +10 user posted image  Ali to nije sve! Sad sam 29-ti tjedan i non-stop sam gladna. Noću se budim - gladna, ujutro se dignem iz kreveta - gladna, jedva dočekam ručak - gladna, večera - gladna... Tako da mislim da sam tek sad startala sa pravim pupanjem user posted image  
P.S. I upravo pojela 3 kontiki sladoleda na štapiću user posted image

(Odgovor članu Nova Trudnica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Dobivanje na težini
1.9.2010 21:18:56   
mlada mama
u 24 tjednu +3.5 sada sam 26 tjedana nisam se vagala,ali cini mi se da sam dobila bar jos kilu stomak mi je preko noci buknuo. Šokirala sam se jutros kad sam vidjela, čak je i muž iznenadjeno pogledao user posted image A to za glad to mi je poznato tako od jednom ni ja ne mogu docekati niti jedan redovni obrok uvijek me trazi puno prije jesti recimo rucak je oduvijek u podne ja sam danas u 11 vec bila gladna kao vuk, bez obzira sto sam doruckovala u 9 user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Dobivanje na težini
1.9.2010 21:42:34   
maminangel
Evo da i ja podjelim svoju brojkicu,u 35 tjednu na zadnjem pregledu +13,idući ulazim u 38 tj i opet kontrola ali ja neću u inat na vagu do tada,ali ženske pa mi smo trudne,pa nije za očekivati da smo anoreksične do kraja trudnoćeuser posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Dobivanje na težini
1.9.2010 21:55:28   
Tratina
Meni moji kilogrami baš fino stoje. Napokon imam i sise i guzice. Samo me zanima na šta ću sličit nakon poroda... user posted image

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Dobivanje na težini
1.9.2010 21:58:52   
mlada mama
Slažem se,ja osobno volim vidjeti veeelike trbuhe kod trudnicauser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Dobivanje na težini
2.9.2010 1:12:19   
lilia
Ja do 24-og tjedna + 5 kg i onda do 30 još plus 7, što sam jela tih mjesec i pol a kad je doktor vidio koliko sam kila dobila i šećer u tragu, moje slatke radosti su nestale. Sad se moram malo pripaziti. Ma baš bi me bilo briga za kile da nemam taj povišen šećer.
A vi cure, uživajte već kad smijete.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Dobivanje na težini
2.9.2010 9:22:29   
ivana801
Ja sam trenutno u 37. tjednu i dobila sam 12 kg. Prezadovoljna sam! user posted image user posted image user posted image user posted image Nije da nešto posebno pazim ali eto u ovoj trudnoći sam dosta aktivnija (imam Luciju)a i radila sam do preko 30. tjedna pa valjda niti ne stigneš misliti samo na hranu. Za razliku od prve trudnoće kada sam bila doma od nekih 12 tjedana i do poroda sam dobila 23 kg.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!