|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sisak "novi uvjeti"
25.9.2009 9:50:18   
Lelah
Hej daniela hvala na obavijesti....baš sam i ja u utorak bila na tećaju pa sam sada upućenija....ja ću roditi u sisku pa šta bilo...kako to da si se odlućila baš za vinogradsku???? pozzuser posted image

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: sisak "novi uvjeti"
25.9.2009 11:36:08   
daniela 31
Kako baš za Vinogradsku? Eto nisam mogla zamisliti roditi tu, a za Vin. sam čula sve naj.
Sretno i javi se ponekad.

(Odgovor članu Lelah)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.12.2009 5:01:46   
Bubi1986
Evo danas smo mm i ja bili na prvom tečaju i tako nam je rečeno da je pitanje kada će se završiti ginekologija ,jer nemaju sredstava za nove aparate,a bilo bi skroz glupo da u ono sve novo idu sa starim aparatima,tako da čekaju da se jave još neki kumovi za donacije. Meni je termin 26.1. ,ja se još uvijek nadam da bit do tada moglo biti nešto od toga-vrlo optimističnouser posted image user posted image user posted image a ako ne bude- kako svima tako će i meni biti na zamjenskom odjelu user posted image

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.12.2009 8:30:09   
ket
hej...ma svejedno ti je...a i sa zamjenskog odjela ćeš brže kućiuser posted image ...javi se ako šta trebaš....

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Bubi1986)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.12.2009 12:04:20   
zozo1
Što se uvjeta bolnice tiče to je najmanje bitno za roditi. Ja sam rađala u Zaboku prvo dijete, jedna rađaona, neki stari stol, i dvije sobe za rodilje, jedna za carski rez jedna za prirodni porod, socijala totalna. Najvažnije je bilo osoblje, sestre i babice  koje su se cerekale i zezale cijelo vrijeme i totalno nam odvukle pažnju od interijera. Bilo nas je po 8 u sobama,  bebe zajedno sa nama, kupaone prestrašno, al sve to nije bitno već da su ljudi i rodilje oko tebe tople, pristupačne i nasmijane. Sada su izgradili novu bolnicu i novo rodilište sa vrhunskom opremom i uvjetima, ali se nadam  da je osoblje ostalo staro i još uvijek dobro raspoloženo.

(Odgovor članu Bubi1986)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.12.2009 12:06:05   
daniela 31
Ja sam čula da bi se mogla otvoriti nova ginekologija vrlo brzo.
Nadam se da će tako i biti.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.12.2009 14:45:15   
opic30
 ma ako su ljudi ok, svejedno je.. staro ili novo.
Ako mi možeš pomoći Bubi. Gdje se sada održava tečaj u Sisku? U koje vrijeme? Da li se treba najaviti ili samo dođeš?

_____________________________

26.06.2001. Jo
15.02.2010. Ja

(Odgovor članu Bubi1986)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: sisak "novi uvjeti"
12.12.2009 20:24:00   
Bubi1986
hej...ma svejedno ti je...a i sa zamjenskog odjela ćeš brže kućiuser posted image ...javi se ako šta trebaš....


Hvala!! user posted image
Meni je najbitnije da sve dobro prođe i da mi sretno stignemo doma 



Opic30 tečaj ti se održava u očnoj ambulanti svaki utorak u 16.30. Nema nikakve posebne najave,mi smo krenuli kad sam ušla u 32.tjedan

(Odgovor članu opic30)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: sisak "novi uvjeti"
12.12.2009 21:31:04   
ket
bubi jel to 1. beba?

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Bubi1986)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: sisak "novi uvjeti"
12.12.2009 21:32:10   
ket
naravno da će biti dobro....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: sisak "novi uvjeti"
13.12.2009 14:31:28   
njunja
meni je moj ginić rekao da od novog rodilišta niš možda čak i do trećeg mj., ali svejedno idem ponovo u Sisak bez obzira na uvijete bitno da su doktori ok., a što se sestara tiče ima ih svakakvih, ali su uglavnom ok. E sad za tečaj čitam da je utorkom ta će mi informacija dobro doći jel na internet stranici piše da je srijedom. Ma zapravo nama i ne treba tečaj jer smo ga već jednom prošli sad nam samo treba ta potvrda. Kad sam zvala rekli su mi da dodjem kad je tečaj kod glavne seste i samo tražimo tu potvrdu e sad dali netko zna jel još uvijek tako

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: sisak "novi uvjeti"
13.12.2009 22:08:44   
opic30
IZVORNA PORUKA: Bubi1986

Opic30 tečaj ti se održava u očnoj ambulanti svaki utorak u 16.30. Nema nikakve posebne najave,mi smo krenuli kad sam ušla u 32.tjedan



Hvala za informaciju...ušla sam u 31. tjedan pa bi morali krenuti. Zadnji put sam uspjela otići samo jednom prije nego se zakompliciralo.

_____________________________

26.06.2001. Jo
15.02.2010. Ja

(Odgovor članu Bubi1986)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: sisak "novi uvjeti"
15.12.2009 3:38:21   
Bubi1986

bubi jel to 1. beba?


je prvo pa muško,prema svim saznanjima user posted image  
danas mi je 34. tjedan!!user posted image

Opic30 možda se još i sretnemo na tečaju,nama je sutra 2. putuser posted image user posted image


< Poruku je uredio Bubi1986 -- 15.12.2009 3:39:23 >

(Odgovor članu opic30)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: sisak "novi uvjeti"
22.12.2009 14:44:30   
žuki
bok svima!
meni ja termin 27.1. i naznam dali da idem u sisak ili pakrac?????????????
inače sam iz kutine

ovo mi je prva trudnoća pa sam se ustrtarilauser posted image

jel rodio tko skoro u sisku ili pakracu? i kako je bilo?
idali se mora ići na taj tečaj?

pozzzzzzzzzzzzzzz

(Odgovor članu Bubi1986)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: sisak "novi uvjeti"
22.12.2009 14:50:36   
minnie
ja sam ti obadvije curice rodila u sisku i bila sam jako zadovoljna. najviše radi toga što te nakon poroda puste taj dan da se odmoriš i tu prvu noć beba nija sa tobom. u pakracu bebu dobiješ odmah i od tada je s tobom. sestre su mi također bile super, a babicu+i koja me porodila zahvalna sam do neba. ta žena stvarno zna svoj posao. izvukla je iz mene posljednji atom snage da se što prije porodim i da se ne mućim dugo. na tečaj nisam išla ni prvi ni drugi put

(Odgovor članu žuki)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: sisak "novi uvjeti"
23.12.2009 8:44:08   
njunja
na tečaj se mora, ako bi povela pratnju. Ja sam rodila već u Sisku i ponovu ću bez obzira što ne sele još u nove prostorije osoblje je najbitnije, a ono je ok

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu žuki)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: sisak "novi uvjeti"
23.12.2009 9:02:37   
ket
IZVORNA PORUKA: žuki

bok svima!
meni ja termin 27.1. i naznam dali da idem u sisak ili pakrac?????????????
inače sam iz kutine

ovo mi je prva trudnoća pa sam se ustrtarilauser posted image

jel rodio tko skoro u sisku ili pakracu? i kako je bilo?
idali se mora ići na taj tečaj?

pozzzzzzzzzzzzzzz


ja sam za sisak....tečaj nije obavezan i ovdje su mi bolji dr i stvarno nije loše s obzirom da su privremeno smješteni a u čet je otvorenje bolnice tj sutra...i tko zna do tvog poroda možda se i presele u novu zgradu i biti če odlični uvjeti....sretno i dobro došla na rr

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu žuki)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: sisak "novi uvjeti"
23.12.2009 23:28:38   
njunja
ček, ček kako otvorenje kad je sestra sa tečaja mi jučer rekla da ništa od toga do iza nove godine ili će to otvorenje biti samo formalnost

_____________________________

drugi put MAMA
+
treće na putu!

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: sisak "novi uvjeti"
28.12.2009 14:04:07   
žuki
HVALA na odgovorima,iako ne vjerujem da će preselit u novi dio do mog terminauser posted image

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: sisak "novi uvjeti"
28.12.2009 14:07:32   
ket
IZVORNA PORUKA: njunja

ček, ček kako otvorenje kad je sestra sa tečaja mi jučer rekla da ništa od toga do iza nove godine ili će to otvorenje biti samo formalnost

samo su se naslikavali političari...ali nemaju para za namjestitiuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu njunja)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: sisak "novi uvjeti"
28.12.2009 14:10:02   
ket
IZVORNA PORUKA: žuki

HVALA na odgovorima,iako ne vjerujem da će preselit u novi dio do mog terminauser posted image

ma ja sam rađala u ovom privremenom odjelu i bilo je sve super...kući za 3 dana i milina...ne sekiraj se...sve če biti super

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu žuki)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: sisak "novi uvjeti"
3.1.2010 21:30:10   
žuki
ja sam spremna....tj. torba je spremna a ja tako-tako user posted image

jel mi može neko reći kak to sve ide-mislim na proceduru...kad dođe vrijeme gdje se trebam javit i šta slijedi.....

ima li nešto što ne smijem nositi sa sobom...npr. mobitel,negdje sam čitala da se nesmije ništa piti i sl....?

iako sam spremila torbu zanima me iz iskustva šta mi sve treba,nebi htjela doći tamo bez nekih osnovnih stvari.....user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: sisak "novi uvjeti"
3.1.2010 22:03:56   
ket
ako ideš u privremeno rodilište javiš se tamo bilo kome i oni će te uputiti...ako je noć imaš zvono...smiješ imati mob ali za vrijeme poroda ugašen,skini nakit...i ja ti savjetujem da se sama obriješ skroz...uzmi neke natikače koje možeš prati i u njima se tuširati....ponesi si svoje tablete protiv bolova..jer škrtare i po naći kad ti trebaju znaju spavati pa trpiš...ponesi si labelo...ne smiješ piti za vrijeme poroda ni jesti...spavačice....gačice i sl. to znaš...ne zaboravi punjačuser posted image pitaj šta još te zanima:-)

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu žuki)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: sisak "novi uvjeti"
3.1.2010 22:08:07   
Marta j
Zar se kod vas nesmije piti?  Ja sam cijelo vrijeme poroda mogla piti vodu i stala je kraj mene.



_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: sisak "novi uvjeti"
3.1.2010 22:11:20   
ket
kod nas ne daju....nakon što sam kumila i molila 6h namočila mi usta mokrom gazomuser posted image ...a ja ju sisala kao da sam u pustinjiuser posted image ..pa se ljutilauser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!