|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 9:05:50   
ket
da...skužila sam to već negdje,valjda na popisu trudnica........samo blago tebi ti već imaš iskustvauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 9:07:23   
ninolina
Bolje da neznam kaj me čeka. Jedino je problem kaj su mi već počeli onako žešči trudovi pa se nadamo da će izdržati još malo

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:17:10   
zlato_tatino
ket da prva trudnoća user posted image  ja sam napravila kardinalnu gresku,a to je da sam kad je sogorica rađala ,a moj brat bio s njom bila u hodniku sve slusala i tako 17 sati koliko je to kod nje trajalo da smo svi vec bili popiz....3 dana kasnije saznala sam da sam i ja trudna tak da me je strah i jos nisam to zaboravila....a druga sogorica je rodila 15 dana poslije u roku od dva sata,eto znaci ne mora bas biti ruzno,ali znas ono uvijek te strah ovog ...meni je termin tek 1.09.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:24:20   
ket
ja sam med.sestra i sad u trudnoći mrzim svoje zanimanje,bila sam na oko 15ak poroda što u sk u srednjoj što na faksu u zg,nagledala se svega,voljela bi da nisam jer me zbog toga strah još više,bolje je kad ne znaš,bar ja mislim......

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:27:41   
zlato_tatino
Ma gle tjesim se onim sto mi je baka rekla,:"Gle koliko nas je na svijetu,sve je to zena donijela na svijet!"

A ti si medicnska sestra mozda ce biti bolji zbog toga,jesi nasla kakvu vezu,e da jesi saznala koliko kosta epi?

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:35:09   
ket
nažalost ne ali budem....imam ja veze ali to mi ništa ne pomaže kad sam kukavica plačljiva....znam gl.sestru-teta,babica-rođakinja(ali treba potrefit rađat u njenoj smjeni),imam veze za šefa ginekologije krvavicu,za božića i toje to......

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:37:11   
ket
ma bit će bolji,samo ću se osramotit bolje da me nitko ne zna,pa im mogu svašta reći i derat se i svaštauser posted image user posted image ,a ovako me sramota

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:38:42   
zlato_tatino
AK imas njih dvojicu to je super...znaci sve ti je osigurano...a to sto ces plakati ne boj se vidjeli su oni i gore,cak i samarali neke koji su zastranili tak da...sta te briga urlici...kazu da nema srama kad je rađanje u pitanju...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:44:31   
ket
ma kad sam ja pekmez...ma bit će to sve ok,u sub. sam bila kod krvavice i sve mi je fino u detalje objasnio kako ćemo i što tako da,šalu na stranu,lakše je kad imaš nekog i bolji ja tretman,nažalost,trebali bi prema svima biti takvi...ali bar sve odrađuju koliko toliko korektno,koliko im to uvjet dozvoljavaju,prevelike su im gužve sad i uvijek je neka strka

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.4.2009 10:51:57   
zlato_tatino
Ma sve mi je jasno,pokusat cu dotad naci i anesteziloga koji je to radio vise puta i doktora...ne brini proci cemo to...joj kad se sjetim kakve su kmeze prosle to bez problema...user posted image

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: sisak "novi uvjeti"
13.4.2009 17:25:35   
ket
u sisku je neki baby bum.....sad za vikend grad pun trudnica.....strašno....a na rr samo ja i zlato tatino iz sk...

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: sisak "novi uvjeti"
14.4.2009 10:40:31   
zlato_tatino
a ja sam jos na jednom forumu i tamo smo samo dvije...za baby boom sam cula i vidjela pun je grad i beba i kolica i okruglica...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.5.2009 15:11:17   
nemirna mama
i ket koliko još do poroda......ja sam jučer bila na kontroli i sve je ok.......
kod kog ti dotora ideš.......

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.5.2009 15:13:58   
ket
2 dana do termina...do poroda neznamuser posted image ....kod banića...ti?

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: sisak "novi uvjeti"
8.5.2009 22:07:30   
nemirna mama
kod valentićke.......držim ti palčeve da sve bude ok user posted image
javi se kako je prošlo...ja bi trebala krajem 7 mjeseca; točnije 29.07.2009.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.5.2009 15:38:33   
zlato_tatino
a ja 27.08.samo mislim da ce biti jos kasniej par dana...i ja sam kod banica curke...cuvajte mi se user posted image

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: sisak "novi uvjeti"
16.5.2009 7:41:46   
ket
evo cure da vam javim da sam rodila.....iskustvo što se uvjeta tiče-ok je...meni doktori i babice bili super......sestre na odjelu ugl. sve super...rodila sam u pon. u čet sam kod kuće bila....tako da što se našeg rodilišta tiče-kao i druga,samo je malo skučeno i vruće u sobama užas....nemožeš ni otvoriti prozore,samo na kipu male,ali to nije dostauser posted image ,a što se poroda tiče e to je druga priča i svatko će imati svoje iskustvo,to što je moje užas,sigurna sam da će vama biti dobro kao i većini cura koje su bile samnom....sretno...

(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: sisak "novi uvjeti"
17.5.2009 23:15:19   
zlato_tatino
cestitam ket nadam se da ste vas dvoje dobro i da ces se brzo oporaviti i zaboraviti na ono ruzno sto ste prosli...pusa tebi i tvojoj bebi

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: sisak "novi uvjeti"
7.6.2009 23:18:18   
daniela 31
I ja sam iz Siska, al rodila sam u vinogradskoj.
Pozdrav


(Odgovor članu zlato_tatino)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: sisak "novi uvjeti"
9.6.2009 14:17:06   
ket
IZVORNA PORUKA: daniela 31

I ja sam iz Siska, al rodila sam u vinogradskoj.
Pozdrav



pozdrav .......dečko ili cura?kad si rodila? 

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: sisak "novi uvjeti"
11.6.2009 10:48:08   
nedijeljka
plače mi se od jučerašnjih vijesti da nam je izgorijelo rodilište u izgradnji, a tako sam se radovala ponovnom porodu i to u novom Sisačkom rodilištu

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: sisak "novi uvjeti"
12.6.2009 19:07:22   
ket
ma ne sekiraj se nije mu ništa.....tko rađa na godinu rađat će po planu u novom rodilištu...ni ne vidi se da je gorilouser posted image

(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: sisak "novi uvjeti"
12.6.2009 23:23:34   
daniela 31
ket pozdrav, rodila sam 11.02. i to curicuuser posted image , carskim rezom.
Vidim da si ti dobila dečka, čestitam.
Ne javljam se često jer stvarno ne stignem,al redovito škicnem šta ima.
Pozdrav svima.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: sisak "novi uvjeti"
7.9.2009 13:16:33   
Lelah
Hej samo da se javim...ja sam iz Petrinje ali u SK trebam roditi pa je to to..!!! Termin mi je u 11 mj i to prvi porod pa mi plizz napišite što sve moram ponijeti sa sobom u bolnicu ..što trebam ponijeti za bebu (pelene??)!! 

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: sisak "novi uvjeti"
22.9.2009 21:24:41   
daniela 31
Lelah bok, pa i ja sam iz Petrinje, al eto navika mi je uvijek napisati Sisak, jer sam došljak u Petrinju.
Ja rodila u Vinogradskoj, al sam išla na tečaj u Sisak i trebaju ti pelene, krema, maramice.
Pozdrav, javi se.

(Odgovor članu Lelah)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!