|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:39:30   
bembo
a tko mi može dati uputnicu za betu? jel može doktor opće prakse? i jel treba uopće uputnica? 

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:39:50   
pepeljuga
bEMBO Izvadi betu obaveznouser posted image user posted image user posted image


( znam kko ti je,ja sam to prosla prije misec dana i jos nisam dosla sebi)


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:40:47   
pepeljuga
Ja sam u zg vadila u suncu privatno i dođe oko 150 kn a u zd mi je moja dr. opce prakse dala uputnicuuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:42:14   
bembo
e da, ona je danas rekla da je debljina endometrija 6 mm, a privatnica prekjucer da je 1,1 cm, a mislim da i to nije baš dobar znak, uglavnom, ja sam svakakp mislila ponovno otići kod privatne gin jer mi je rekla da dođem za tjedan dana na kontrolu da vidi da li se sve očistilo, ili je trudnoća u redu, a i ona sama mi je rekla da sumnja da će moja dr. moći danas nešto vidjeti. Jel se beta može vaditi u bilo kojem labaratotoriju u kojem se vadi krv?

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 13:48:01   
pepeljuga
nemam pojma jel mozes u bilo kojem,ja sam u zg u suncu privatno i u petrovoj al ne tamo di je bas labaratorij nego u krugu bolnice neka zgrada,i oni samo vade ujutro od 7-9

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 14:04:17   
mala pcelica
bembo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 14:19:28   
ZVRK
sreto draga i nadam se da je ''greška''.
obavezno vadi betu i drugo mišljenje doktora

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 15:36:04   
lidac0605
IZVORNA PORUKA: ZVRK

sreto draga i nadam se da je ''greška''.
obavezno vadi betu i drugo mišljenje doktora
potpisujem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 15:54:33   
bembo
Vidjet cu za betu sutra, posto zivim u malom mjestu i iskereno ne znam moze li se ovdje vaditi beta, a dr. mi radi ujutro. A i inace sam mislila opet otici kod one privatnice na kontrolu u utorak ili srijedu. U slučaju da do tada ne vadim betu mislila sam uzeti neki jeftin test i ponoviti ga za vikend, šta mislite o tome= Nastavila sam s utrogestanima, ne vjerujem da mi mogu škoditi.Malo sam se smirila pa mi je lakše. Imam najboljeg muza na svijetu, kojeg jako volim i uz kojeg mi je sve lakšeuser posted image  Koliko sam do sada upoznala svoje tijelo i svoj ciklus mislim da bi uzrok mozda mogao biti kratka lutealna faza, koja je oko 10-11 dana. Možda ćete mi reći da ne tražim uzroke, ali to je jedini koji mi pada na pamet i koji me u neku ruku i tješi jer koliko sam čitala lako se popravlja. Vidjet ću s tom privatnicom da li se mogu kod nje prebaciti posto ima ugovor sa hzzo-om pa nek me šalje vaditi hormone. Ova moja doktorica to neće raditi jer smatra da je bitno samo da imam O (to sam već i pisala negdje pa da ne ponavljam), a mene je to zabrinjavalo od kada sam skužila koliko mi je kasno O, a neću uzimati ništa na svoju ruku (čitala sam nešto o agnus castus da je kao dobar, ali pitat ću prvo doktoricu onu drugu pa ću vidjeti).  

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 16:05:58   
Točkica28
pij terapiju... utrogestani zaustavljaju krvarenja i hrane plod...

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prijeteći pobačaj
13.5.2010 16:13:35   
anuska08
Bembouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prijeteći pobačaj
22.2.2011 21:34:07   
sarah kay
Nakon puno godina pokušavanja test je napokon pokazao user posted image . Trenutno sam trudna 6+1 i prije tri dana počela sam lagano krvariti. Doktor je rekao kako baš i nije optimističan da će se ova trudnoća održati jer na UV vidi samo gestacijsku vrećicu veličine 1,4 cm i žumanjčanu vrećicu bez embrionalnog odjeka, CC uloživ za vršak prsta i hematom od 3 cm koji se nalazi ispod gestacijske vrećice. Danas sam vadila betu koja iznosi 23303.00 IU/L. Ne razumijem se baš u te mjere jeli to normalna beta ili nije? Je li normalno da se plod još ne vidi i da je gestacijska vrećica u 4 dana narasla samo 1,5 mm?

< Poruku je uredio sarah kay -- 22.2.2011 21:43:02 >

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prijeteći pobačaj
23.2.2011 8:58:13   
Bebys
sarah ja krvarim vec dva mjeseca ali to nije veliko ni obilno nego nesta sitno i malo i smedje...samo mi je prvi dan bilo malo jace....tako da nemora biti da nece biti sve ok...

ostalo neznam...

nadam se da ce ti netko znati dati bolji odgovor....ali sto se tice krvarenja..ja se nebi brinula...bas...nije opasno ako nije jako i veliko i obilno i pogotovo ako te nista ne boli....nadam se sve ce biti ok...javi nam se

i dobro dosla...ostani s nama

(Odgovor članu sarah kay)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prijeteći pobačaj
23.2.2011 9:32:53   
sarah kay
IZVORNA PORUKA: Bebys

sarah ja krvarim vec dva mjeseca ali to nije veliko ni obilno nego nesta sitno i malo i smedje...samo mi je prvi dan bilo malo jace....tako da nemora biti da nece biti sve ok...

ostalo neznam...

nadam se da ce ti netko znati dati bolji odgovor....ali sto se tice krvarenja..ja se nebi brinula...bas...nije opasno ako nije jako i veliko i obilno i pogotovo ako te nista ne boli....nadam se sve ce biti ok...javi nam se

i dobro dosla...ostani s nama


Hvala na podršci i dobrodošlici, javiti ću sutra visinu bete pa ćemo vidjeti da li se dupla i tu će biti puno toga jasno!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prijeteći pobačaj
24.2.2011 17:25:09   
sarah kay
Evo da javim kako beta nije baš nešto rasla. U utorak je bila 23303 a danas 29106, ali na ultrazvuku se vidjelo srce kako kuca i embrij veličine 2,9mm. Kaže doktor događa se pravo malo čudouser posted image . Eto na kraju možda sve bude dobro!

(Odgovor članu sarah kay)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prijeteći pobačaj
24.2.2011 17:28:59   
Tanjica Tanja
Bravo za tebe i bebicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu sarah kay)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prijeteći pobačaj
24.2.2011 18:11:22   
Indy
bravo za bebicuuser posted image user posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prijeteći pobačaj
24.2.2011 18:12:27   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prijeteći pobačaj
25.2.2011 8:51:23   
nemirna
Pozdrav od mene!
Sarah, željela sam ti reći da sam i ja dobila dijagnozu prijetećeg pobačaja prije 5 mjeseci, doktorica je bila uvjerena da se trudnoća neće održati, prvo sam pila 2 tjedna duphaston tablete i krvarenje je prestalo, da bih 3 dana nakon 2. pregleda dobila odljev - krvarenje je bilo užasno jako (obilno i puno krvnih ugrušaka), kada sam došla u bolnicu doktorica i babica su samo prvo rekle da je to krvarenje prejako, ali kada smo vidjele na ultrazvuku da srce kuca i da je s bebom sve u redu, obje su skoro sa mnom zaplakale... Nakon toga sam dobila terapiju: utrogestan 3x1 i strogo mirovanje... I evo idući tjedan ću biti punih 6 mjeseci trudna!
Željela sam ti samo reći da budeš optimistična i nemoj se pretjerano opterećivati sa raznim vrijednostima, ja vjerujem da će ti sve biti dobro! I da ćeš za 7 i pol mjeseci imati jednu divnu user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prijeteći pobačaj
25.2.2011 9:07:38   
lavica81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: sarah kay

Evo da javim kako beta nije baš nešto rasla. U utorak je bila 23303 a danas 29106, ali na ultrazvuku se vidjelo srce kako kuca i embrij veličine 2,9mm. Kaže doktor događa se pravo malo čudouser posted image . Eto na kraju možda sve bude dobro!


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu sarah kay)
Neposredna veza do poruke: 70
   [Obrisani korisnik]
25.2.2011 10:12:57   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prijeteći pobačaj
25.2.2011 10:34:52   
pepeljuga
Bravo za bebicu,nek i dalje sve ostane takouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prijeteći pobačaj
25.2.2011 10:35:12   
mamara
Sretno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jakov 10.05.2005
Klara 13.04.2009

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prijeteći pobačaj
25.2.2011 11:36:45   
sarah kay
IZVORNA PORUKA: nemirna

Pozdrav od mene!
Sarah, željela sam ti reći da sam i ja dobila dijagnozu prijetećeg pobačaja prije 5 mjeseci, doktorica je bila uvjerena da se trudnoća neće održati, prvo sam pila 2 tjedna duphaston tablete i krvarenje je prestalo, da bih 3 dana nakon 2. pregleda dobila odljev - krvarenje je bilo užasno jako (obilno i puno krvnih ugrušaka), kada sam došla u bolnicu doktorica i babica su samo prvo rekle da je to krvarenje prejako, ali kada smo vidjele na ultrazvuku da srce kuca i da je s bebom sve u redu, obje su skoro sa mnom zaplakale... Nakon toga sam dobila terapiju: utrogestan 3x1 i strogo mirovanje... I evo idući tjedan ću biti punih 6 mjeseci trudna!
Željela sam ti samo reći da budeš optimistična i nemoj se pretjerano opterećivati sa raznim vrijednostima, ja vjerujem da će ti sve biti dobro! I da ćeš za 7 i pol mjeseci imati jednu divnu user posted image

Sad sam i ja dobila te duphaston tablete 3x1 i utrogestan 4x2. Stvarno imaš pravo što se tiče toga da se ne treba opterećivati razno raznim vrijednostima kad ima puno primjera gdje je sve izgledalo loše, a završilo dobro. Inače, mnogo puta sam se uvjerila da doktori za puno stvari tapkaju u mraku. Želim ti da ova preostala tri mjeseca prođu što brže i što lakše. 
Ostalim curama puno hvala na podršci i na lijepim željama, stvarno ste superuser posted image

< Poruku je uredio sarah kay -- 25.2.2011 11:38:01 >

(Odgovor članu nemirna)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prijeteći pobačaj
25.2.2011 11:55:58   
ikica84
user posted image user posted image uzivaj i odmaraj u user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu sarah kay)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!