|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 12:04:33   
lilia
Mi smo se ženili 27.05.2006. na Brijunima ispod masline stare 1000 godina, pir jr bio u hotelu gdje smo i svi spavali. Uh, vjenčanje za pamćenje, 40 ljudi.
Ma ko iz bajke.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 12:12:14   
Domy
IZVORNA PORUKA: sunce

Kad ste se vjenčali, koji dan i datum?
Kako je bilo na vašem vjenčanju?
koliko je bilo pozvanih  svatova?


Vjenčali smo se 07.09.1991god
Na mom vjenčanju je bilo fenomenalno i nezaboravno..bila sam trudna da nisam ni znala..
Uzvannika je bilo oko 70-ak

(Odgovor članu sunce)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 12:17:06   
Imra
mi smo se vjencali 07.06.2003., bilo je lijepo, standardno vjencanje, nista specijalnije od vecine, oko 50 gostiju

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 14:45:42   
tiny
bilo je to 14.04.2004.meni tad najsretniji dan u zivotu.sve je proslo bas kako je trebalo,svadba bila prekrasna,ja se isplesala ko nikad u zivotu,i bilo je 180 gostiju.imala sam predivnu vjencanicu,lijepu frizuru,ma sve ko u bajci.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu Imra)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 14:46:47   
tiny
i jos da nadodam,bila sam trudna 4,5 mj,a moja mia kaze sad i ja sam bila na maminoj svadbi samo sto me ona sakrila ispod haljine.user posted image

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 23:18:43   
Anoniman
30.08.2008 kod matičara, bilo nas je 50-ak. Imam baš lijepe uspomene na taj dan.
A crkveno će biti 18.09.2010, na dan kad krstimo našu bebačicu..eto još koji dan..

(Odgovor članu tiny)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 23:53:33   
AntonijaV
Naš dan je bio 30.01.2010.  iako sam bila 6mj trudna cijeli dan nisam stala plesat, uživat.. Bilo je oko 170 gostiju, i od svih je bio komentar kako je to jedna od najboljih svadbi na kojoj su bili. Većina mladih je bila (od starijih moji-koji i nisu prestari- i mm-ovi) plesalo se, jelo, pilo...Bogu hvala pa su svi sretno došli kućama jer je oko 6, kad smo išli iz sale počeo padati snijeg.
Ništa nebi mijenjala vezano za svadbu, samo onu svoju nervozu par dana prije, iako sam na sam dan svadbe bila totalno opuštena, sigurna u sebe..

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: vaše vjenčanje
14.9.2010 10:04:58   
mariola
4.10.2008. prekrasan dan, savršen.bilo je sve onako kako smo planirali. ne bi ništa mjenjala. 150 ljudi je bilo, skupili smo se svi u našoj kući di smo imali catering, onda u crkvu i posli crkve u hotel. ZA obleku smo obišli po države ali mm je zadovoljan da nisam potegla u Milanouser posted image Za muziku smo imali grupu Forum(većina va szna za njih) i klapu Sol(tad nije bila toliko popularna kao sad) ali su bili jednako dobri. Atmosfera uz ovu muziku ne može biti ništa manje nego odlična.A i 90% su bili maldi ljudi na piru.Ma da se ne hvalim previšeuser posted image , planirala sam to do najsitnijih detalja i sve je bilo savršeno.user posted image


< Poruku je uredio mariola -- 14.9.2010 10:06:00 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: vaše vjenčanje
14.9.2010 10:11:53   
Anoniman
5. siječnja 2008. padao je snijeg. ja sam htjela zimsko vjenčanje i dobila sam ga. svi smo se skupili u kući u kojoj sad živimo, tu je bio švedski stol i tamburaši, onda smo išli pješke u crkvu jer je blizu. pjevao nam je savršen zbor, savršene pjesme, a od kuma žena ave mariu. bilo je prekrasno. poslije toga u restoran do zore. bilo nas je 230, glazba super, a iznenađenje večeri kad je moj muž sa svojim dečkima stao na pozornicu i otpjevao pjesmu koju je za mene napisao. zove se: ti si moj anđeo iz sna

g. mi je u drugoj ruci pa nema velikih slova

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: vaše vjenčanje
21.9.2010 0:42:08   
beba1710
vjenčali smo se 17.10.2009.subota naravno,bio lijep dan,sunčano ...bilo oko 120 ljudi i vjenčali smo se samo kod matičara. bilo je predobro,opet bi sve ponovila user posted image

_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!