|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 9:04:10   
bomboncic02
Ja bi promjenila puno stvari sa svog vjenčanja..datum je bio 22.4.2006. prekrasan dan i sve je ajmo reći dobro prošlo i kod muža i kod mene i crkva i sala, ali jutro poslije sestra i šogor i njihovo 4 djece je imalo prometnu nesreću, šogi zaspao za volanom (dolazili su iz Slavonije, umorni i neispavani-alkohol nije igrao ulogu, nego umor), djeca završila u bolnici, nisam ih smjela vidjet punih 10 dana jer sam bila trudna..zatim tata, mama i teta su isto sletili s ceste, isto umor,na svu sreću oni su bili dobro, ali sam ih ja vidjela i bila izvan sebe.
Sve u svemu ne mogu pogledat dan danas snimku svadbe jer plačem, ogromnu krivnju osjećam pogotovo što sam u jednom trenutku rekla u kameru "danas sam najsretnija žena na svijetu"..
Hvala dragom Bogu što je tako završilo i što nije bilo mrtvih.
Da nije bilo mene to se ne bi dogodilo user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 9:08:41   
Nika 24052006
Joj,draga,nemoj na to tako gledati,nisi ti kriva.Ja osobno vjerujem u sudbinu,i mislim da bi se to dogodilo sa tvojom svadbom ili bez nje.Razumijem te skroz,moja je mama imala prometnu dan prije mojih svatova,i ja sam na to naletila(išla za njom drugim autom)Bilo mi je strašno,što ti kažeš.srećom je sve prošlo ok,imala je lakše ozljede...Nemoj tako misliti i bedirati seuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 9:14:38   
bomboncic02
Mislim da do kraja života neću moći pogledati snimku vjenčanja do kraja, kad vidim anđele kako su se veselili i bili sretni a onda user posted image .
Ostao je ožiljak na srcu, bol, neugoda i krivnja i to će biti do kraja života nažalost.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 12:11:19   
dominik
mi smo se vjencali 29.4.2006. bilo je cca 60 ljudi, unatoc brojnim nezgodama bio mi je prekrasan dan iako sad mi je pomalo zao kada gledam vjencaja od svojih fredica kojima to roditelji placaju...jer i ja bi se barem jednom u zivotu zeljela osjecat kao princezauser posted image

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: vaše vjenčanje
4.11.2009 16:41:09   
daniela 31
24.04.2004., bilo je 150 ljudi.

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 55
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 16:48:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bomboncic02)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: vaše vjenčanje
4.11.2009 16:50:15   
FIONA
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: bombončić02

Mislim da do kraja života neću moći pogledati snimku vjenčanja do kraja, kad vidim anđele kako su se veselili i bili sretni a onda user posted image .
Ostao je ožiljak na srcu, bol, neugoda i krivnja i to će biti do kraja života nažalost.


Očito se nešto strašno dogodilo. Žao mi je bombončićuser posted image


ma užas..nemojte se puniti negativom...treba preči preko teških stvari...baš mi je žao...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 57
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 16:52:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: vaše vjenčanje
4.11.2009 16:55:21   
mama mery
potpisujem cure

i nemoj sebe kriviti to ja splet okolnosti
jer u nasim svatovima je bila prometna kod samo kao povorka sa 50 auta isli po gradu do sale
kolega od mm je imao prometnu auto mu je bilo skroz slupan a on je zavrsio na hitnoj user posted image



inace svatovi su bili 17.6.2006 450 ljudiuser posted image


_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: vaše vjenčanje
4.11.2009 17:14:58   
Krky
MM još uvijek ima traume od našeg vjenčanja otprije 16 godina (eh, brak nam je pravi teeneger) iako, srećom, nitko nije stradao. Noć prije pao snijeg od 50 cm, zaustavila nas policija, bili bez dokumenata, skoro otklizali s nadvožnjaka, svi u laganoj oblekici, MM kasnio po mene sat vremena jer nisu mogli pomaknut auto iz dvorišta, buket nam klizio s auta pa smo ga strpali u auto, vjetar otpuhao balon i iščupao antenu s auta, Njegovi zabunom otišli s drugim gostima, a ne kod fotografa gdje su nam trebali samo najbliži, kasnije se vrijeđali, neopraštali, mrgodili se...Na putu do crkve srušio se prad nama hrast pa nismo mogli autom, nego smo preskakali (ja u vjenčanici, naravno), u crkvi mi, prilikom svadbenog marša pala leća, pa nisam smjela ni trepnut, a kamoli suzu spustit da je ne izgubim. Pola ljudi zapalo u snijegu, MM mi u "transu" govorio da je sve to strašno i da će reći "NE" kako bi sve to ponovili kako spada, nasmrzavali se pa su ljudi plesali  "hoćeš-nećeš"...joooj, kud nam bila pamet, trebali smo uzet nofce i baj - baj na hani - mun. Eh, da su mi one godine i ova pamet (a ni sad ona baš nije nešto)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: vaše vjenčanje
16.1.2010 18:06:23   
leilany
IZVORNA PORUKA: lee

bilo je divno user posted image  imali smo 60 ljudi na svadbi. udala sam se 24.1.2009. sve je bilo baš divno...taj dan je bilo oblačno i mislila sam joj ako padne kiša pa sve če nas smočiti i ništa od slikanja...ali uspijeli smo se slikati u areni...i još drugdje..sala je bila super uredjena...i ako sam bila u 6mjesecu trudnoče bilo mi je super..pravi tulum...ispalo je bolje nego što smo se ja i mm nadali.user posted image user posted image


..hihihihihi.....udala se na isti dan mjesec godinu...hihihihi....
bilo je super.....al se nisam slikala u areni...user posted image
..lee kud cete za godisnjicu??user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: vaše vjenčanje
16.1.2010 18:43:39   
anuska08
Meni je moje vjenčanje bilo predivno, KAd se sjetim user posted image (naravno što je prošlo), tako smo bili user posted image i mm i ja. Nismo skidali pogled jedan sa drugoga.Bilo je 70 ljudi, čin vjenčanja na otvorenom prostoru u 10mj. Ko iz bajke!! A tek bračna noć!!user posted image i poslije bračno putovanje!!!! Predivno!!!

< Poruku je uredio anuska08 -- 16.1.2010 18:44:12 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 9:21:36   
cuba


IZVORNA PORUKA: sunce

Kad ste se vjenčali, koji dan i datum?
Kako je bilo na vašem vjenčanju?
koliko je bilo pozvanih  svatova?



Vjenčali smo se 30.05.2009, subota, u katedrali sv. Dujeuser posted image

Bilo je 130 ljudi na svadbi, predivna atmosfera, jednostavno dan za pamćenje...user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio cuba -- 13.9.2010 9:22:19 >


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mojamura)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 9:57:06   
Točkica28
da ne otvaram novu temu...
ali za curke iz zgba ja vec danima trazim neki restorancek (max 150 ljudi)
ja bi neku preporuku???


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 9:58:16   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: cuba



Vjenčali smo se 30.05.2009
user posted image user posted image user posted image  


mi prohodali na taj datum
čaroban je to dan user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 10:18:25   
katy mama
vjencali se 22.10.2005 user posted image

gostiju bilo oko 130,nikad nisam sigurna koliko tacno user posted image

posto mi je baka bila u bolnici i nije mogla izac,a ja nosim njeno ime user posted image ,ja i mm smo nakon vjencanja otisli sa tetkom kod nje u bolnicu,ja onako u vjencaniciuser posted image !
baki srce ko kuca,sestre idu za nama i govore da nikad takvo nesto nisu dozivile user posted image ,kad smo izasli ispred puni prozori glava,svi izasli da vide to "cudo" user posted image

proslava bila super,ali uvijek se nadje nesto sto bi promjenila

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 11:00:31   
njanja
12.06.2006. mm i ja sami samcati na 7-dnevnom putovanju/ljetovanju na grčkom otoku Santoriniju....planirano vjenčanje (prije toga puno previše papirologije, ali isplati se)....ja se oženila u šarenoj lepršavoj haljinici iz Leonarde L u japankama na štiklu, a mm u lanenom odijelu i isto japankama (bez štikle user posted image )...Jutro prije vjenčanja smo planinarili pa bili na moru pa u bazenu od hotela, onda se spremili, obukli i našli na mjestu vjenčanja u prekransom hotelu sa pogledom na vulkan...nakon vjenčanja smo išli na večeru u magični gradić OIA za koji kažu da ima najljepši zalazak sunca (iako realno i nije baš najljepši), nakon toga smo gledali zalazak sunca, poslije otišli na kotele i natrag u hotel user posted image
Sljedeći dan smo nastavali istraživati otok Santorini....
Bilo je savršeno i ponovila bi još 1.000 x i nikada nisam zažalila što smo bili samo nas 2...Kad smo se vratili doma smo nakon par dana organizirali roštiljadu u istri za roditelje i prijatelje, bilo nas je 40 tak, osim mojih i muževih roditelja, sve ostalo prijatelji.....Rezela se torta, roštiljalo, igrali smo nogomet, šetali i bilo je super....

Eto tuuuuuuu

user posted image

< Poruku je uredio njanja -- 13.9.2010 11:02:23 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 67
   [Obrisani korisnik]
13.9.2010 11:07:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 11:07:58   
ciba
vjencali se 6.12. na Sv.Nikolu...ljudi bilo 145+muzika 5 i foto djelatnici 2,Točkica mi smo ti imali u Okuju,malo iza Vg,restoran za Vašu dusu,pre zadovoljni i cjena prihvatljivija od ostalih,jako smo bili zadovoljni

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 11:10:52   
Imra
IZVORNA PORUKA: njanja

12.06.2006. mm i ja sami samcati na 7-dnevnom putovanju/ljetovanju na grčkom otoku Santoriniju....planirano vjenčanje (prije toga puno previše papirologije, ali isplati se)....ja se oženila u šarenoj lepršavoj haljinici iz Leonarde L u japankama na štiklu, a mm u lanenom odijelu i isto japankama (bez štikle user posted image )...Jutro prije vjenčanja smo planinarili pa bili na moru pa u bazenu od hotela, onda se spremili, obukli i našli na mjestu vjenčanja u prekransom hotelu sa pogledom na vulkan...nakon vjenčanja smo išli na večeru u magični gradić OIA za koji kažu da ima najljepši zalazak sunca (iako realno i nije baš najljepši), nakon toga smo gledali zalazak sunca, poslije otišli na kotele i natrag u hotel user posted image
Sljedeći dan smo nastavali istraživati otok Santorini....
Bilo je savršeno i ponovila bi još 1.000 x i nikada nisam zažalila što smo bili samo nas 2...Kad smo se vratili doma smo nakon par dana organizirali roštiljadu u istri za roditelje i prijatelje, bilo nas je 40 tak, osim mojih i muževih roditelja, sve ostalo prijatelji.....Rezela se torta, roštiljalo, igrali smo nogomet, šetali i bilo je super....

Eto tuuuuuuu

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast za ideju

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 11:29:36   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ništa ti ne vjerujemouser posted image  hoćemo slikeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
 evo mala naznakaaaaa user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 71
   [Obrisani korisnik]
13.9.2010 11:32:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 11:33:29   
njanja
a ne mogu tako javno, lako za mene, ali muž neće baš svoje slike dijeliti....pošaljem ti album na mail....pusa

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 73
   [Obrisani korisnik]
13.9.2010 11:35:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu njanja)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: vaše vjenčanje
13.9.2010 11:37:10   
mariola
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ništa ti ne vjerujemouser posted image  hoćemo slikeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
 evo mala naznakaaaaa user posted image


Santorini?? prekrasno. Bila sam tamo ali želim ponovo.s mm ovaj putuser posted image  Prije pet minuta sam razgovarala s kolegicom, ona i njen dragi su bili prošli tjedan i nauživali se.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!