|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 15:29:31   
Bubu
Joj kak mi je to poznato...
ja nisam smjela ni pomislit na frižider i hranu u njemu, a kamoli pogledat..
Sad ga već uspijem i otvorit.. :)
E kad ne bi sama sebi išla toliko na živce i kad mi ne bi bilo toliko muka i smetao dim user posted image možda bi i otišla nekud!

(Odgovor članu danka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
19.3.2009 19:45:53   
mrwa13
Ja sam sad u 8tj, i moraju me tjerati da jedem user posted image
nemam mučnine, ali kad otvorim hladnjak i osjetim miris hrane ne mogu ni pomisliti na to da nešto stavim u usta. Pa onda pol dana razvlačim šaku slanih štapića, pa popijem čašu zašećerene vode, jer zbog niskog šećera stalno imam vrtoglavice, pa neku voćku.. Ali uglavnom mi odgovara voće, juhe i suho (krekeri, štapići).. Znam da bih trebala više jesti zbog bebe, već sam i smršavila, ali ne mogu se natjerati... Srećom pa imam malo zaliha od prijeuser posted image

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
19.3.2009 20:54:42   
mali_macic
imala sam podnosljive mucnine i mogla sam po cijeli dan spavat. Sva srica sto sam tada bila na godisnjem tako da sam mogla spavat odnosno skoro cijeli dan bi provela u krevetu, kako je i tada non stop padalo kisa nisam ni imala zbog cega izlazit.



_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
19.3.2009 22:01:52   
mala pcelica
do 4,5 mjeseca koma mučnine....jela sam samo štapice,smoki ,perece i tako to,bilo je uzasno glave nisam mogla držati podignute....

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!