|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tegobe prvog tromjesječja
13.2.2009 21:12:41   
anne
Koje ste tegobe imali u prvom tromjesječju trudnoće?

Ja sam imala strašne glavobolje i jako sam povraćala 2 mjeseca.
I stalno mi se spavalo.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.2.2009 21:24:59   
tikica_69
Samo bi spavala i bila sam cendrava uzas 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.2.2009 21:28:10   
božica
 spavala spavala spavala



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.2.2009 21:52:24   
Ruža
IZVORNA PORUKA: božica

spavala spavala spavala



I ja.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.2.2009 23:27:22   
ejmama
Prvi put mi se samo spavalo, a ovaj put spavanje, umor, mučnine, povraćanje, viroze.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
14.2.2009 15:25:36   
inna
spavanje, mučnine, jako niska posteljica pa strogo mirovanje... bljak

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
14.2.2009 17:49:07   
mama2B
I ja bi samo spavala, iako to meni bas i ne spada pod tegobu.  A zadnjih par dana imam samo lagane vrtoglavice, i to je za sada to. Nadam se da ce tako i ostati.

_____________________________

just the 2 of us - ja i moja curica !

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
15.2.2009 8:24:12   
mara27
još dok nisam znala da sam trudna sam imala mučnine....a sad mi se samo malo manje jede, imala sam već i hemoroide, stalno mi se spava i ponekad sam malo histerična i lako viknem na druge...
sram me je...user posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu mama2B)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
15.2.2009 8:31:47   
Puli
spavalo mi se,gadilo mi se povrće i kava i smetali su mi razni mirisi

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
12.3.2009 11:13:40   
ROKSI
Ja s prvim djetetom nisam imala nikakvih tegoba,a sad s drugim mi se povraća,bole me leđa,nos mi je stalno začepljen,ništa mi se ne jede,smetaju mi mirisi...čak sam imala i lagani trag krviuser posted image

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
12.3.2009 11:39:52   
Sunny
I ja s prvim nisam ništa osjetila, osim što sam pred kraj drugog tromjesečja ujutro imala vrtoglavice, valjda mi je padao ionako nizak tlak.
A sad smo tek na početku i imam mučnine, temperaturu, slabost u nogama, vrtoglavicu, umor,  i da ne nabrajam dalje... Bogme me iznenadilo, mislila sam da će biti kao prošli put.

(Odgovor članu ROKSI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
12.3.2009 11:51:38   
Sagem
Kao prvo želim da vas sve pozdravim . Ja sam 8tj + 4. Do sada sam imala mucnine tjedan dana i onda mi prestale na 4 dana i jučer opet počele user posted image   i povraćanje. Danas opet ništa user posted image .
U početku trudnoće sam imala jake bolove kao da trebam dobiti stvari. Ali onda su se prorijedili bolovi i sada je sve ok. Nema grčeva, iscjedtka ni krvarenja user posted image   Jako brzo me umori čak i obična kupovina hrane.Pa ležim i odmaram se.

(Odgovor članu ROKSI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
12.3.2009 12:47:49   
Bubu
Ja sam isto uspjela sve skupiti...Umor, mučnine, povraćanje, vrtoglavice, slabost, sukrvica u nosu, bolovi u križima..user posted image
Ko stara baka user posted image
Al eto sad je 14. tjedan pa se nadam da će lagano popuštati...
E da, i povišena temperatura...do kad to traje?

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
12.3.2009 14:44:55   
Tsmee
Mučnine, strašan umor (zaspala sam na poslu jednom, bilo me je strašno sram, a nisu ni znali ljudi još da sam trudna) i bolovi u trbuhu kao da ću dobiti mengu.
E da, i neopisiv osjećaj sreće i blaženstva (znam da nisu tegobe, ali da ne ispadne da samo kukamo user posted image ).

Povišenu temperaturu sam također imala, ali to je trajalo skoro do kraja trudnoće (oko 37,2)

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 10:55:58   
m600
oprostite ne mogu naći ovu temu a malo sam potupava što se tiče kompjuterauser posted image  u 13 sam tjednu trudnoće i danas sam bila kod ginekologa,on mi nije rekao ništa zabrinjavajuće ali kad sam došla kući vidjela sam da u trudničkoj knjižici piše... CERVIKS: 3/4 čl. zatvoren a dosad je bilo 1 čl. zatvoren...može li mi netko pojasniti što to značiuser posted image user posted image user posted image  MOLIM VAS POMOZITE MI!!!! znači li to da se otvaram tako rano ili što??????? user posted image user posted image user posted image  UNAPRIJED HVALA!!

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 10:59:25   
ninolina
Nisi se počela otvrati ali moraš mirovati, smanjiti naprezanja i ne divljati u sexuuser posted image . Polako draga nije ništa strašno inače bi ti to i rekla ne brini

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 11:06:06   
mariola
Ninolina fala bogu zna, ima iskustvauser posted image

Ja nemam nikakvih poteškoća, jesam normalna?user posted image

Možda mi se malo previše spava, ali inače se super osjećam.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 11:37:23   
Sagem
Ja pak nemam više volje za jesti. Sama pomisao na hranu mi je užasna.user posted image   Nemam gušta za ničime. Oko svakog obroka moram pregovarati sama sa sobom, jer znam daje važno da pojedem nešto...user posted image
Danas sam na vodi i krekerima (za sada).
Samu sebe nerviram sa mušičavim raspoloženjem "sad bi-sad ne bi" user posted image
Inace nemam grceva. A ne povracam samo zato sto mi je kuhinja prostorija u koju najmanje idem. Ima li još takvih trudnica ili sam jedinstvena  user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 11:40:54   
ninolina
sagem koliko ti je sada.
Ninolina fala bogu zna, ima iskustva

Ja nemam nikakvih poteškoća, jesam normalna?

Možda mi se malo previše spava, ali inače se super osjećam.
joj draga svaka mi je trudnoća nekaj doneslauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 11:46:54   
Sagem
Hej Ninolina, ja sam sada (za koji dan) u 9 tjednu. Kad pročitam da mnoge trudnice povraćaju i muče se svaki dan, moram priznati da im nisam ni do koljena. Desetak cijelodnevnih dana mučnina i dva povraćanja za sada - ne mogu se baš požaliti. Osim za hranu, žgaravicu i neobičnu volju da budem ljena. user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 12:13:02   
mariola
E da žgaravica, kad ulovi ne puštauser posted image

Ninolina jesi ti imala ijednu trudnoću bez mučnina? Kad vidim sve ove trudnice oko sebe, samo rigaju i prenemažu se pitam se jel samnom sve ok.
Jedna prijateljica mi je rekla da je njena prva trudnoća prošla savršeno a druga je bila groznauser posted image

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 12:44:29   
ninolina
nisam imala mučnine ni jednu trudnoću, hvala bogu.
sagem ni ja nisam mogla jesti užasno mi se sve gadilo ali sam to zamjenila sokovima i čajem.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 14:45:30   
Bubu
Joj Sagem, ti si moja srodna duša...user posted image
Evo ja u 14. tjednu ali točno znam što prolaziš...i meni je bilo isto...samo kaj više ni krekere nisam mogla jest jer su mi na uši izlazili!user posted image
Sad je malo bolje, počela sam tu i tamo jesti, ali još me tepe..
A najgore je to što sam sebe iznerviraš: pa bi ovo, ili možda onao, ma ne znam...Joooooooooj...za poludit!user posted image
Jadni naši muževi...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 15:12:29   
Sagem
A Bubu moja...što da ti kažem. Evo došao zaručnik doma na ručak,a ja mu servirala zamrznute ćufte u zdjelici. Samo sam ih izvukla iz frizera i otrčala u wc i u pozi za povraćanje mu vikala neka ne otvara padelicu jer mi se gade. user posted image
A on na to kaže, pa kako mi se mogu gaditi kroz zatvorenu zdjelicu... user posted image
A eto,kod mene je sve moguće.
I da ručala sma vrećicu pistaćija i zdenku sir. Kasnije ću narancu kao desert,da beba vidi i malo vitamina danas. user posted image



(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tegobe prvog tromjesječja
13.3.2009 15:25:26   
danka
Curke,sve što osječate je potpuno normalno.Svaka žena drukčije proživljava blagodati user posted image trudnoće.Ja sam imala sreće i moja trudnoća je prošla kao da i nisam trudna,tu i tamo žgaravica i podrigivanje.Evo što znam možda kome pomogne:  žgaravicu će ublažiti bademi a usto su i hranjivi,i ne jesti pre kasno navećer.Uživajte sada jer kad bebolinko dođe na svijet poćinje uz novu pobuđenu majčinsku ljubav brige i problemi.Jer eto mojoj malenoj počeli rasti zubići pa je po cjele dane cendro mendro i ne jede normalno ne spava normalno i sam hoće biti uz svoju mamu.Zato sada curke u život poslje nebute mogle.

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!