|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šibensko rodilište!
25.5.2009 22:31:57   
mara27
opa, ovo je auuuuuuuser posted image user posted image user posted image

mene samo zanima kako uspije otkriti vaš identitetr pa vas onda tužiti???
ja sam mislila da se uspješno uspijemo sakriti iza nickauser posted image


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu kalita)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Šibensko rodilište!
26.5.2009 7:29:22   
zrno pameti
Naravno, novamama da svatko ima pravo iznositi svoja mišljenja, ali ne znam da baš netko ima pravo nekoga tako vrijeđati. Eto sad nam se gđa kalita i otkrila i rekla neke stvari o sebi i onda se čudi što ljudi saznaju tko je ona. Ipak treba u svemu imati zrno pameti i hvala Vam što ste se javili i normalno odgovorii. Žalosno je što se toliko pljuje po našim liječnicima, a ja sam uvjerena da je ta gđa rodila živu i zdravu bebicu i umjesto da u njoj uživa, ona troši vrijeme na ovakve gluposti. Slučajno sam došla do ove str jer sam tražila neke savjete za svoju bebicu i zaista sam ostala šokirana. Pa ona bi ljude razvlačila po novinama!!! Prestrašno. Što bi onda rekle žene koje su rodile zaista u teškim i nenormalnim uvjetima kad su u ratu rađale na podu iza običnog paravana? Bože moj, nijedan porod nije takav da si iza njega ptica koja sve može, ali još ne razumijem da pišeš tako o nekom tko ti je pomogao u životu. Tužno je da u ovoj državi svatko može što hoće. I onda se čude da im se prijeti policijom. Slučajno sam 4 dana ležala u prostoriji do rađaonice i čula svaku ženu koja je rađala. Nije baš ugodno bilo slušati, ali bih mogla napisati romane o osoblju koje se toliko trudilo oko baš svake žene. Svaka im čast dok mi noću spavamo, oni rade tako plemenit i human posao, a s druge strane tako težak. Mislim da dotična kalita svojim riječima nikad neće uništiti dignitet nijedne osobe u Šibenskom rodilištu jer 99 % žena ima pozitivna iskustva. I opet ću reći za kraj neka ih samo posluži zdravlje da nam i dalje pomažu, a svi oni koji pljuju, neka pogledaju svoje živo i zdravo dijete i neće im padati na pamet pisati takve gluposti koje su na razini potpuno neukih osoba. Cijenim Vaše mišljenje novamama i ne dajte da Vas neke izjave poljujaju u Vašim stavovima. Vaše zrno pameti. user posted image

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Šibensko rodilište!
26.5.2009 7:39:34   
bloom
hej, dobro jutro vam želim. Tek sam se uključila pa ne znam što se dogodilo, da vas je netko tek rano izbacio iz takta

_____________________________

Tea ,12.10.2003

(Odgovor članu zrno pameti)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Šibensko rodilište!
26.5.2009 9:52:47   
kalita
Ovo samo potvrđuje ono što sam napisala. Ni doktor M, ne bi lipše napisa da se sam logira.user posted image

(Odgovor članu zrno pameti)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Šibensko rodilište!
26.5.2009 10:13:25   
kalita
I samo bih dodala, odličan nick , doktore,ni ja vas ne bi bolje opisala.user posted image

(Odgovor članu zrno pameti)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Šibensko rodilište!
26.5.2009 10:40:33   
zrno pameti
Govorili su mi davno da su žene gore i to puno gore od muškaraca. Nisam im vjerovala. user posted image

(Odgovor članu kalita)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Šibensko rodilište!
26.5.2009 10:48:03   
ninolina
Ja ne spadam među vas tamo dolje ali bi se nadovezala na ovu vašu raspravu.
Nigdje nije savršeno ni rodit ni ležat u bolnici a doktori ima ih svakakvih, pa ljudi smo... Ali slažem se sa jednom i drugom stranom u nečemu a to je da mislim da nije lijepo imenovati doktora imenom ipak je isto čovijek ko i svi mi i griješi, ima svoju čud ali i savjest. Ja uvijek kažem vrati se sve loše- lošemu. Tako da....
A druga strana teško je roditi i iz vlastitog iskustva mogu reči da je teško, i ako nemaš nekoga svoga osječaš se ko gouser posted image , doktorima je to rutina i oni nas sve gledaju isto ali i mi imamo svoja prava tražimo samo malo razumjevanja u tim trenucima boli a opet trenutku radosti. Ja sam našla divnog doktora koji me porađao i na kraju rodila inducirano iako to neke osuđuju ja sam bila sigurna na svom porodu i bilo mi je lakše.
Želim vam da se bolnica gdje čekate svoje bebice čim prije sredi i da imate koliko toliko normlne uvjete za rađanje

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu kalita)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Šibensko rodilište!
27.5.2009 13:52:10   
anne
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, no naš forum nije mjesto za svađanje i rasprave koje nikuda ne vode.
Žao mi je na lošim iskustvima nekih. Svi smo ljudi i mi i liječnici.
Nadajmo se svi boljim uvjetima i liječnicima koji će više slušati žene koje porađaju.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Šibensko rodilište!
28.5.2009 13:48:14   
ornela.nely
vidim počeli se liječnici branit na rr.nažalost ima puno loših iskustava ne samo u šibenskom rodilištu već i u svim gradovima.to dokazuju i brojne tužbe zbog nesavjesnog rada liječnika čijom su krivicom majke izgubile svoju dječicu.a mali broj ih to daje u javnost.znam više žalosnih primjera osobno.Kad žena u 7.mj trudnoće dođe kod gin.i kaže da nešto nije u redu i da ne osjeća bebu,a ova je uz ružne riječi otjera iz ordinacije i da ona nju neće učit poslu.Pa ta jadna žena ode sa mužem u privatnika,a on ustanovi da dite više nije živo.To je kap u moru.I više je bahatih i bezobraznih liječnika i sestara nego onih humanih.I to ne može oprati nekoliko postova od strane uvrijeđenih liječnika.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Šibensko rodilište!
28.5.2009 14:01:07   
ornela.nely
Moja je rodica bila u rađaoni 15 sati,prenijela je dvije sedmice.Dijete se nije spuštalo,a ona je u 15h već imala trudove za porod i trpila strašne bolove.U 17h još niko ništa ne poduzima, ona se skoro onesvjestila sama u onom boksu.Nisu je htjeli na carski jer nije imala 2000kn koje su joj tražili da muž donese.Oko 18h pojavio se gin.nervozan ka ris i na silu su je porodili,dva ginekologa legla na trbuh,a bebu izvlačili vakumom.Bebica se nagutala plodne vode i nije ni zaplakala ni prodisala,trčali su snjom na oživljavanje.Rodica sva ispucala,a dr.bio sav zašprican krvlju i morao se kompletno presvuć.Ona više od dva sata nije znala da li joj je dite živo.Zato,Zrno pameti,nemoj tvrditi da su baš tako jako humani i efikasni.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Šibensko rodilište!
28.5.2009 14:03:16   
anne
Zaključavam ovu temu.
Pokušajmo biti jedna drugoj potpora i podići se, a ne puniti ružnim pričama.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!