|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rodilište Merkur
28.7.2010 12:18:48   
pako
ja sam bila na kontroli prije točno dva mjeseca i nije još bilo gotovo, sad već možda i je neznamuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: rodilište Merkur
28.7.2010 12:25:45   
pako
sve ti je premješteno na drugi kat, od sobe su ti napravili rađaonu, boks, doktori i sestre su stvarno super bez obzira na gužvu i manjak prostora, u sobi nas je bilo 5, sve zgurano, s tim da sam cijelu noć i jutro bila na hodniku dok nije prošla vizita i otpustila neke žene doma da se isprazne sobe. velim bez obzira na trenutne uvijete koji su tamo zbog preuređenja sve je bilo za 5.
ak te još kaj zanima samo pitaj.

< Poruku je uredio pako -- 28.7.2010 12:26:32 >


_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: rodilište Merkur
28.7.2010 12:36:15   
Tsmee
Joj hvala puno cure na odgovorima. Mislim da je najvažnije da su doktori još uvijek normalni i u tim uvjetima. A uz lijepu riječ i dobar odnos sve se izdrži. I baš zato ne bih nikad u Petrovu. Idem ja na Merkur. Još ak mi se opet potrefi ista smjena - fenomenalno.

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: rodilište Merkur
28.7.2010 12:43:23   
pako
nadam se da će do tvog poroda sve biti gotovo,ako već nije i da ćeš uživati u novom rodilištu i bez muke roditi bebicu.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: rodilište Merkur
7.8.2010 20:54:43   
GreenSheep
evo i ja se uclanila da cujem kak stoji sve to s merkurom. Termin mi je za 10 dana, 17.8.2010 al vec me sad nesto jako stišće :)
1 puta sam rodila lani, 7.6 u tom rodilistu i bilo je sve super, tezak porod, na zadak a nisu ni previse razmisljali o carskom nego samo tiskaj 8 sati a nije se ni mali spustao do 6 navece, na kraju je sve ispalo ok. dobila dvokrevetnu sobu, super cimericu i tus wc koji se dijelio samo sa susjednom trokrevetnom sobom. klopa super ak trazis jos, donesu i svi su ljubazni. Suprug bio na porodu i to mi je puno olaksalo sve.
Sad na pregledu su rekli da ocevi nemogu na porod jer nema bokseva nego samo zavjesa izmedju dva kreveta u sobi koju su pretvorili u radjaonu. dosta je doktora na godišnjem al dovoljno je i jedan dobar a iz mog iskustva od prosle godine nije ni jedan loš, dali su sve od sebe da se moj mali zadak od 3,580g rodi prirodnim putem. sestre su ljubazne, brinu, tješe, drzale za ruku, pomognu do tuša i wc-a, daju tablete za bolove... zato nije bitno jel uredjeno il nije, krevet je krevet, jesti se dobije a skrb za rodilju je sigurno kao i prosle godine na visokom nivou.. vazno je dobit sam zivu i zdravu bebu.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: rodilište Merkur
7.8.2010 21:01:28   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu GreenSheep)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: rodilište Merkur
15.9.2010 13:13:15   
Leluška
Ima li netko saznanja da li će biti moguć prirodan porođaj u Merkuru ili porođaj na stolčiću???

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: rodilište Merkur
27.9.2010 0:43:04   
Leluška
Evo, imam ja! Bila danas na UZV pa malo pitala. Rodilište još nije gotovo. Koliko sam shvatila mijenjali su instalacije i tome slično. Pitala jel ima mogućnost da se rodi načučećki ili su pak stavili klasične bedaste krevete... ha ha ha...obični su kreveti! Pitam ja - kaj ak hoću načučećki da skočim s kreveta i čučnem?? PA DA! To je sve bilo kroz šalu pitano, aali stekla sam dojam da ne bu drastičnih promjena.
možda i bude!user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: rodilište Merkur
7.10.2010 8:41:35   
Tsmee
Bila jučer na kontroli i čula jednog doktora kako šuška s trudnicom, očito mu je poznanica, o tome da će za 2 tjedna konačno rodilište preseliti u novi prostor. I ne budi lijena, pitala ja doktora na pregledu. Rekao mi je da bi trebalo svaki čas, ali da on ne vjeruje dok ne vidi.
A onda mi je onako "utješno" rekao: "Al vi to ne budete dočekali" Buhuhuhu user posted image  Niš od mm na porodu...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: rodilište Merkur
7.10.2010 14:20:18   
Bablica
Ma možda se kvrgica tvoja strpi dok to ne srede, tko zna!  user posted image

IZVORNA PORUKA: Tsmee

Bila jučer na kontroli i čula jednog doktora kako šuška s trudnicom, očito mu je poznanica, o tome da će za 2 tjedna konačno rodilište preseliti u novi prostor. I ne budi lijena, pitala ja doktora na pregledu. Rekao mi je da bi trebalo svaki čas, ali da on ne vjeruje dok ne vidi.
A onda mi je onako "utješno" rekao: "Al vi to ne budete dočekali" Buhuhuhu user posted image  Niš od mm na porodu...


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: rodilište Merkur
18.10.2010 13:59:11   
Leluška
Tsmee, žal mi je kaj tebe ne bu dočekalo, ali si sretne vijesti napisala! Znači, do mog termina sicher bude gotovo!!!user posted image user posted image user posted image
A ti pusti koju tužnu suzu, pa se možda smiluju i puste muža. Ne puštaju jer kao nema mjesta, ali nek se skvrči tam u ćošak do tebe...
Ništ ne gubiš ako pitaš još i neposredno prije ulaska u boks!
Držim fige!!!

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: rodilište Merkur
18.10.2010 14:00:08   
Leluška
hmmmm...jedino ak već nisi rodila - sad vidla koji je datum...

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: rodilište Merkur
4.11.2010 17:44:03   
vanja9158
zadnja info je da bi se rodilište trebalo otvorit do kraja sljedeceg tjednauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: rodilište Merkur
4.11.2010 20:11:05   
Tsmee
user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja nisam dočekala. Obavila bez mm. Bogme mi je falio.

Ali nije toliko u porodu stvar, to su još ok riješili, ali poslije je bilo koma. Kaos. nema slobodnih kreveta, rodilje spavaju po hodnicima, užas. Jedna kupaona na cijeli odjel. Srećom, samo 2 dana sam bila i imala sam sreću da sam rodila ujutro pa sam dobila krevet popodne jer su cure koje su rodile popodne spavale na hodniku.
Svaka čast doktorima i sestrama jer se bar u njihovom ponašanju taj kaos nije osjetio user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu vanja9158)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: rodilište Merkur
16.11.2010 10:53:04   
doki
Bokić svima ja evo isto trebam roditi u Merkuru u 36tjednu sam trudnoće. I preplašena jer sam do sada čula svakakve priče o Merkuru. Pa me zanima dal je user posted image s tobom tj pokraj tebe u onom malom krevetiću ili ne. I kakva su vaša iskustva sa rađanjem tamo a može i općenito ,prvorotkinja sam i teško zatrudnila tako da se istovremeno i veselim i plašim.user posted image

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: rodilište Merkur
16.11.2010 10:56:17   
Točkica28
koliko ja znam user posted image je s tobom

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu doki)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: rodilište Merkur
16.11.2010 11:03:32   
pincirotvajler
user posted image user posted image  doki welcome
rodila sam tamo pred 8mj i d je bio samnom

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: rodilište Merkur
16.11.2010 11:07:23   
doki
ak je malecka pored mene ma mogu biti kakvi hoće nije mi ni bitno user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: rodilište Merkur
22.12.2010 17:58:21   
kovrčava
Drage trudnice i mame
Molila bih vas bilo kakvu informaciju o ginekolozima u Merkuru,da li mi možete nekoga preporučiti??
Pošto sam u 36 tjednu,moram krenut na pregled u bolnicu,a čula sam da se može otići doktoru kojem želiš,pa koga bi vi preporučile?
E da,jel vam poznat dr. Šeba,navodno radi tamo
Hvala unaprijed

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: rodilište Merkur
22.12.2010 18:02:37   
pincirotvajler
user posted image user posted image welcome
šebu ja znam jedino da radi u dom zdravlja u švarcovoj
a na merkuru su svi dobri -ja preporučam dr fenzl -super mi je žena bila


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu kovrčava)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: rodilište Merkur
22.12.2010 18:11:09   
kovrčava
Puno ti hvala
Koliko sam čitala na forumu svi hvale sve doktore,ali uvijek je dobro čuti neku preporukuuser posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: rodilište Merkur
22.12.2010 18:12:54   
pincirotvajler
pa stvarno su mi svi bili okuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu kovrčava)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: rodilište Merkur
22.12.2010 23:57:49   
Leluška
Više manje su svi ok. Ja idem kod Duića i njega bi svima preporučila - definitivno!

A što se tiče rodilišta... bila 07.12. tamo i još uvijek je na 2.katu ginekologije. Tsmee je, čini mi se, napisala ONO NEŠTO kaj mi do sada nije palo na pamet a to je - JEDNA KUPAONA NA CIJELI ODJEL...AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

Katastrofa! Sumnjam da budu to i do mog termina prebacili kak treba i di treba... pa kak bez kupaonice??? JOOOJ! Bolje da to nisam pročitala user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: rodilište Merkur
6.1.2011 19:04:16   
Leluška
29.12. bila na pregledu u Merkuru...rodilište je još uvijek na 2. katu. nije prebačeno u prave prostore; još se preuređuje...user posted image

Jel točno da je samo jedna kupaona na cijeli kat? Nisam pitala...

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: rodilište Merkur
7.1.2011 13:17:58   
Bubi1982
zar baš nitko ne zna kad će biti gotovo??????????
meni je termin 14.05., ako netko zna da će dotad biti finito... neka javi user posted image


_____________________________

*** 14. 05. 2011. ***

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!