|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: rodilište Merkur
3.9.2009 13:39:23   
FIONA
ovisi komad...ak si se otvorila zaboravi hodanje...mene su terale da ležim a ja nisam mogla jel sam bila otvorena skroz kroz pol sata...mislim skoro pa doslovno tako¨!...viđala sam žene na dripu ili ne koje su hodale...ako nije gužva i sredina radnog vremena dopuštaju mužu da uđe i da masira...znam da je preko noći i navečer tako bilo...nije strogo da si na lijevom poluboku...ovisi o tebi i kako napreduje porod!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: rodilište Merkur
27.10.2009 17:16:45   
komarac1
Jel tko zna što su točno preuređivali na Merkuru? user posted image Bili su neki radovi! Da se nisu malo modernizirali - svi su rekli da je rodilište staro, da se nemaš gdje primit dok rađaš itd. Jel tko rađao nakon preuređenja? 

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: rodilište Merkur
9.11.2009 9:59:42   
komarac1
Evo bila sam jučer tamo! Radovi još uvijek traju, al sredinom 12 mj. bi trebao bit gotov novi odjel! 

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: rodilište Merkur
16.12.2009 15:58:04   
Anja_S
ja se spremam na Merkur za par mjeseci, ali nigdje ne mogu naci konkretne info o tom rodilistu.
Jel tamo 24 rooming?
jel muz moze biti sa vama?
kada zavrsavaju radove i sto tocno rade?
kakve su sobe (mislim koliko je zena u sobi i koliko soba na kupaonu)?
...
ma imam tisucu pitanja ;)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: rodilište Merkur
16.12.2009 16:10:00   
ciba
ja sam rodila u merkuru prije 9 mj.znaci nemam pojma kaj se uopce radi tamo tj,kaj preureduju,uglavnom kad sam ja bila bilo je jako dobro,u sobi smo bile 3,imale smo svoju kupaonicu,cisto uredno,jako zadovoljna,bebe su bile s nama,al kad smo trazile sestre,koje su bile za 5 da nam ih malo odnesu da se mozemo odmoriti bar sad dok smo tu odnijele su ih bez problema i ujutro nam ih vratile ili kad su trebale papati...muz smije biti s tobom na porodu ako je bio na tecaju i ako o tome obavjestis doktora/icu na kontroli u kb merkur...to ti je kaj ti ja mogu rci,sretno...i nadam se da ce ti jos netko dati inf.user posted image

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu Anja_S)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: rodilište Merkur
16.12.2009 19:09:12   
komarac1
Mammy25 je nedavno rodila na Merkuru i malo opisala kak joj je bilo
http://www.ringeraja.hr/forum/m_370672/mpage_2/key_/tm.htm

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: rodilište Merkur
19.12.2009 13:00:37   
keksić
bok,
dali mi može netko pomoći?
situacija je ovakva; cijelu trudnoću idem na uzv na sveti duh(jer moja gin.ambulanta nema uređaj),
inače,do sad sam na redovite preglede išla svojoj ginekologici,al sad sam već u 33 tjednu pa me poslala na pregled u bolnicu(isto sv.duh).
tamo sam doživjela šok i imam traume od doktora koji me pregledavao!!! bio je jako neljubazan,vrijeđao me čak i tjekom pregleda(dolje).ja gledam,sva u šoku i
nemogu doć k sebi! nakraju sam onako bojažljivo pitala dali je sve u redu,a on meni da šta ja hoću,da nije me on tu zvao,da otkud sam došla,i još svašta mi je izgovorio...
e,sad se ja pitam dali baš moram tamo ići roditi,jer me strah da ne naletim baš na njega u rađaoni?
po mj.stanovanja spadam na sv.duh,ali ja bi ako mogu u merkur? za njih čujem same pohvale,ali neznam kak da se tamo prebacim,i dali je to uopće izvedivo?
puno mi je dalje,ali otići ću gdje god treba jer me užasno strah,pošto imam već neugodno iskustvo sa prvim porodom u petrovoj.
help !!!

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: rodilište Merkur
19.12.2009 13:08:34   
pako
Najbolje ti je da ih nazoveš u ponedjeljak ujutro i kažeš u kojem si tjednu trudnoće i da bi se htjela naručiti na ultrazvuk pa češ vidjeti što će ti reči. Sretno!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: rodilište Merkur
19.12.2009 13:09:23   
mala pcelica
ja bi se prvo obratila nadležnima u rodilištu svet duh i rekla im za tog dr i da iz tih razloga ne želim tamo da rodim,a onda bi otisla u merkur i njima isto to objasnila pa ako upali upali...draga nadam se da će sve biti ok i da ces uspjeti da se prebacišuser posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: rodilište Merkur
19.12.2009 14:03:45   
komarac1
Ja spadam u Petrovu, al sam htjela na Merkur, jer sam isto čula da su doktori super - što je i istina! Uglavnom odmah su mi rekli da spadam u Petrovu, a ja njima da mi je moja ginekologica rekla da mogu i kod njih! Na to nisu više ništa rekli! Tak da sam tamo otišla na ultrazvuk u 32 tjednu. Najbolje ti je nazvat ih i reć da bi htjela kod njih rodit, pa ćeš vidjet šta će reć! Al mislim da neće radit probleme!

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: rodilište Merkur
19.12.2009 15:43:21   
Duve
Keksic pa šta je bilo da te majmun vrijeđao???

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: rodilište Merkur
20.12.2009 16:23:42   
keksić
hvala cure na savjetima.
budem sutra nazvala u merkur pa vam javim kaj sam dogovorila. nadam se da će me primiti,jer već mi je ionako frka zbog poroda,a kud još da brinem o munjenom doktoru.
hvala na odgovorima,malo ste me smirile.

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:05:55   
pako
Hej cure jel ima koja da je rodila ove godine u merkuru? Pitam jer sam bila jučer na kontroli pa su mi rekli da muž nemože biti samnom jer nema rađaoneuser posted image  jer se sve preuređuje pa su sve premjestili na drugi kat na ginekologiju2 u sobe!? Pa sam jako tužna što neće biti samnom a i pomalo zabrinuta kak sad to funkcionira sa porodom u sobi i dal je beba s tobom kao  i prije preuređivanja bolnice?user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu keksić)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:24:17   
pako
cure kaj nema niti jedna?user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:26:59   
ciba
moja frendica je rodila jucer u merkuru,kaze da muz nije mogo bit s njom ali da je osoblje bilo za 5+,vodio ju je dr.Roki i prezadovoljna je,od 6 i pol sati kaj je bila u sobi za roditi on je bio s njom 5 sati,sestre su stalno bile tamo i kaze sve 5!beba je s njom sad u  sobi i kaze da joj je malo tesko jer se ne moze niti okrenuti al da dodu sestre kad pozvonis brzinom munje i daju joj bebacicu!

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:29:13   
FIONA
ja sam rodila prije godinu dana i još smo bili dole...ali taman pred porod obzirom da sam tam ležala mjesec dana je bilo lagano seljenje...intenzivna se doslovno prek noći iselila...sestre lude jel im je pol odjela na jednom kraju pol na drugom....moja mama je prije par mjeseci bila na kiteraži i kaže da tamo dole gdje sam ja rodila i ležala da je sad ona bil atamo....znači preselili su dole ginekologiju...ne vjerujem da nema rađaone i da nisu od tada složili....čak se i gradio novi dio...koliko ja znam imaju sve....inače muž nije prisutan ako je jako velika gužva ili imaju nekih komplikacija...tak da nije to baš niti 100%...i muž će biti s tobom kod izgona....može biti cijelo vrijeme samo kad je nnoćna ili nema gužve pa ga uste inače ti je u čekaonici!...toliko o tome koliko ja znam....vjerujem da ima žena koje su rodile sad kasnije....user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:30:51   
FIONA
Roki je super, posebno ak si ti kao žena otvorena i pričljiva...onda ti ne bu s njim dosadno...jako je otvoren kao osoba za zafrkanciju...i pomaže, istina!!!!user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:37:04   
ciba
istina,super  je,mene je porodio i drugi put kad cu rodit isto idem kod njegauser posted image

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:37:25   
pako
Znam Fiona kak je bilo prije godinu i deset mjeseci tam jer sam tada rodila svog miška tamo i bio mi je muž na porodu i sve je prošlo ok. Pa sam jučer pitala dal mora ponovo proči tečaj ako je već bio samnom i sestra je rekla da mora ali da nema potrebe jer ovako i onako nemože biti samnom jer se rađaona i sve uz nju preuređuje da nema rađaone i da je sve preseljeno na drugi kat u sobe. Eto tak mi je rekla jučer!!

Ciba što se tiče dr. Rokia on je stvarno super među boljim doktorima tamo u bolnici,makar su svi za 5+

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:38:52   
pako
da zaboravila sam napisati da je i meni na porodu bio dr. Roki, zakon jeuser posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:47:40   
pako
Ciba jel znaš možda kak je sad tamo sa sobama i wc-om i kupaonicom. koliko ih je u sobi?
dolje je bilo ok u sobi nas dvije, imaš svoju kupaonicu i wc tak da nema čekanja na red, i gledanja tuđih gadosti koje žene znaju ostavljati za sobom.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 11:51:51   
ciba
ajd napisem popodne,cut cemo se oko 4 pa javim...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 12:01:49   
pako
super hvala ti! user posted image

ja sam ti osoba koju ti zanimaju sve sitnice i volim biti u sve upućena. Hvala ti još jednom!

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 15:24:01   
komarac1
IZVORNA PORUKA: pako

Ciba jel znaš možda kak je sad tamo sa sobama i wc-om i kupaonicom. koliko ih je u sobi?
dolje je bilo ok u sobi nas dvije, imaš svoju kupaonicu i wc tak da nema čekanja na red, i gledanja tuđih gadosti koje žene znaju ostavljati za sobom.

Ja sam rodila 17.01.2010. Bila je velika gužva, tako da su izvozili dječje krevetiće iz soba i uguravali krevete za mame - tako da nas je u sobi bilo 5. Bebe su bile kod njih od pola noći do 5 ujutro i to samo ako želiš! Može s tobom biti i cijelu noć! Noa je mogao bit zato jer je njegov krevetić ostao u sobi, al ja nisam 24 sata mogla stat na noge (padala sam u nesvjest) tako da mi je odgovaralo da oni što više brinu o njemu! Svi su bili super!

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: rodilište Merkur
6.2.2010 15:34:13   
komarac1
Što se kupaone tiče znači nas prvo 4, a kasnije su dovezli još jedan krevet pa nas je bilo 5 djelile smo 1 kupaonu! Sve smo rodile isto popodne i bile smo super ekipa! Što se gadosti tiče - ja sam rekla poslije tog iskustva - rađanje i boravak u rodilištu - više nema tabua! Pošto se nisam mogla dić prva 24 sata sestra me prala pred vizitu! Možeš planirat sitnice i sve i svašta - tako sam i ja, a kad sam rodila samo sam željela da me ne boli i da mogu sama otići na wc. Bilo me briga za sve ostalo! I stvarno sam zahvalna curama kojima je bilo ok što su mi pomogle oko Noe - premještale ga s jedne strane na drugu da može sisat...

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!