|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moja terapija akupunkturom
18.3.2009 23:38:47   
Lady3
ma ne Zvonki ja sam ti iz malog gradića pa tko zna jel toga ima kod nas...user posted image Ali kao i da živim..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: moja terapija akupunkturom
28.3.2009 9:21:45   
ZVRK
FJ-imam jedan prijedlog
napiši tvoj plan prehrane koji si dobila pa možda nam pomogne samo takva prehrana
1-14 dana........
15-28dana.....

tako neštouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: moja terapija akupunkturom
5.5.2009 21:13:47   
milenium
Pozdrav svima....
nije mi jasna ova dijeta sa akopunkturom, pošto se uz nju po vama smije jesti?
Ja sam već tjedan dana na iglicama i skinuo sam 7 kg, ali ne jedem apsolutno ništa nego samo pijem sokove bez šećera, kavu sa natrenom itd...
Teško je prvih par dana ali nakon toga mi organizam ne traži jelo nikako. Kada osjetim glad jednostavno stisnem par puta igle i to je to!!!!
Ovako idem 3 tjedna pa prekid par dana i opet još dva tjedna.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: moja terapija akupunkturom
5.5.2009 21:18:28   
dominik
ja se u to ne kuzim...samo znam da je najbolja djeta zatvoriti cube...a ovako na sokovima i kavi i bez iglica sa malo bolje volje mozes skinuti kile

(Odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: moja terapija akupunkturom
5.5.2009 23:17:59   
Florijan Jakov
Ja sam već tjedan dana na iglicama i skinuo sam 7 kg, ali ne jedem apsolutno ništa nego samo pijem sokove bez šećera, kavu sa natrenom itd...


Bok, milenium... koliko sam čula ovakvim načinom akupunkture gubi se samo voda (ne i masti), u velikom broju slučajeva izgubljena kilaža se vraća vrlo brzo, a organizam slabi i krvna slika se pogoršava. No, nisam stručnjak da debatiram. Mogu samo podijeliti svoje iskustvo, a to je 4 mjesečna akupunktura, prva tri mjeseca sam bila na jednom planu prehrane, a posljednjih mjesec dana na drugom. Ovdje je plan prehrane kojeg sam se pridržavala prva 3 mjeseca - http://www.ringeraja.hr/forum/Plan_prehrane_Max_Planck_instituta/m_203014/tm.htm.
Trenutno sam na "ananas dijeti" - http://www.ringeraja.hr/forum/m_203813/mpage_1/key_/tm.htm#203813 i vrlo sam zadovoljna.

U 3,5 mjeseca pridržanja zadanih planova prehrane uspjela sam olakšati svoj organizam za 15,5 kg, sutra ide novi tretman i vaganje pa ćemo vidjeti je li -, + ili 0 user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: moja terapija akupunkturom
10.5.2009 11:10:04   
ornela.nely
Ja sam prije nekoliko god.bila na akupunkturi i ,vjerovali ili ne,za 15 dana skinula 18kg.Ali to možeš sa tim režimom skinuti i bez iglica.Jer 15 dana gladovanja samo sa sokovima i popiješ malo juhe iz vrećice ako ti bude slabo je veliki šok za organizam.Poremetio mi se rad štitnjače,a krvna slika mi je bila katastrofalna unatoč vitaminima.NIKAD VIŠE!Bolje da ljulja nego da žulja.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: moja terapija akupunkturom
11.5.2009 11:04:49   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Ja sam već tjedan dana na iglicama i skinuo sam 7 kg, ali ne jedem apsolutno ništa nego samo pijem sokove bez šećera, kavu sa natrenom itd...


Bok, milenium... koliko sam čula ovakvim načinom akupunkture gubi se samo voda (ne i masti), u velikom broju slučajeva izgubljena kilaža se vraća vrlo brzo, a organizam slabi i krvna slika se pogoršava. No, nisam stručnjak da debatiram. Mogu samo podijeliti svoje iskustvo, a to je 4 mjesečna akupunktura, prva tri mjeseca sam bila na jednom planu prehrane, a posljednjih mjesec dana na drugom. Ovdje je plan prehrane kojeg sam se pridržavala prva 3 mjeseca - http://www.ringeraja.hr/forum/Plan_prehrane_Max_Planck_instituta/m_203014/tm.htm.
Trenutno sam na "ananas dijeti" - http://www.ringeraja.hr/forum/m_203813/mpage_1/key_/tm.htm#203813 i vrlo sam zadovoljna.

U 3,5 mjeseca pridržanja zadanih planova prehrane uspjela sam olakšati svoj organizam za 15,5 kg, sutra ide novi tretman i vaganje pa ćemo vidjeti je li -, + ili 0 user posted image



baš ti zavidim, bravo Fjuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: moja terapija akupunkturom
11.5.2009 11:06:26   
anaxx
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Ja sam već tjedan dana na iglicama i skinuo sam 7 kg, ali ne jedem apsolutno ništa nego samo pijem sokove bez šećera, kavu sa natrenom itd...


Bok, milenium... koliko sam čula ovakvim načinom akupunkture gubi se samo voda (ne i masti), u velikom broju slučajeva izgubljena kilaža se vraća vrlo brzo, a organizam slabi i krvna slika se pogoršava. No, nisam stručnjak da debatiram. Mogu samo podijeliti svoje iskustvo, a to je 4 mjesečna akupunktura, prva tri mjeseca sam bila na jednom planu prehrane, a posljednjih mjesec dana na drugom. Ovdje je plan prehrane kojeg sam se pridržavala prva 3 mjeseca - http://www.ringeraja.hr/forum/Plan_prehrane_Max_Planck_instituta/m_203014/tm.htm.
Trenutno sam na "ananas dijeti" - http://www.ringeraja.hr/forum/m_203813/mpage_1/key_/tm.htm#203813 i vrlo sam zadovoljna.

U 3,5 mjeseca pridržanja zadanih planova prehrane uspjela sam olakšati svoj organizam za 15,5 kg, sutra ide novi tretman i vaganje pa ćemo vidjeti je li -, + ili 0 user posted image



baš ti zavidim, bravo Fjuser posted image user posted image user posted image



i ja  user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: moja terapija akupunkturom
11.5.2009 11:12:53   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: ornela.nely
Ja sam prije nekoliko god.bila na akupunkturi i ,vjerovali ili ne,za 15 dana skinula 18kg.Ali to možeš sa tim režimom skinuti i bez iglica.Jer 15 dana gladovanja samo sa sokovima i popiješ malo juhe iz vrećice ako ti bude slabo je veliki šok za organizam.Poremetio mi se rad štitnjače,a krvna slika mi je bila katastrofalna unatoč vitaminima.NIKAD VIŠE!Bolje da ljulja nego da žulja.


ornela, to sam objašnjavala u svom prethodnom postu - nije smisao gladovanje, već zdravo i postepeno skidanje kila -  a kod mene to tako funkcionira.

anaxx i ejmama, ako želite probajte se pridržavati prehrane po Max Plancku - preporučila sam isto prijateljicama - one koje su se zbilja pridržavale u roku mjesec dana smršavile su 5-6 kila. MOŽE SE!!!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: moja terapija akupunkturom
11.5.2009 11:13:49   
ejmama
Nešto ću morati čim budem mogla.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: moja terapija akupunkturom
20.5.2009 23:28:03   
Florijan Jakov
jea, jea, jea... danas je vaga pokazala još dodatnih -2 kg... unatoč krizi i pucanju po šavovima prošli tjedan što se očitovalo u jelu svega i svačega... sve skupa -18 kg... to to to to user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: moja terapija akupunkturom
20.5.2009 23:32:21   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  FJ

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: moja terapija akupunkturom
20.5.2009 23:33:13   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma bravo

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: moja terapija akupunkturom
20.5.2009 23:36:20   
ornela.nely
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

jea, jea, jea... danas je vaga pokazala još dodatnih -2 kg... unatoč krizi i pucanju po šavovima prošli tjedan što se očitovalo u jelu svega i svačega... sve skupa -18 kg... to to to to user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  ali topla preporuka,idi napravi kompletnu krvnu sliku.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 9:01:48   
emily123
od sutra i ja krecem na akumpukturu. danas zvala doktoricu i dogovor pao za sutra..........
kile ce napokon valjda dole...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio emily123 -- 21.5.2009 9:07:17 >


_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu ornela.nely)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 9:13:59   
Duve
Dr. Car- Zagreb Središće, bila prije 7 godina, skinula 13kg ali ne ta 10 dana nit mislim da je to imalo zdravouser posted image , već za 2 i pol mj. U prehrani je sve, samo u malim količinama, tako da nisam imala nikakve posljedice kad sam završila sa akupun. Bio je na tv-u i jako puno ljudi koje znam su išli kod njega....

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 9:24:11   
Thea
A ja ću kad vidim kako to djeluje na emily123 i koliko ju sve to košta pa ako djeluje krećem i ja...Moram skinuti bar 20-30 kguser posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 9:26:13   
mariola
user posted image user posted image user posted image  FJ. Svaka čast!

Imaš koju sliku na fejsu ili da ovdje staviš u album? volila bividit kako izgledaš s toliko manje kila.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 9:27:52   
tikica_69
Evo i ja idem danas kod te iste tete doktor, koj btw nosi moje buduce prezime po svoje iglice user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 11:01:03   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: mariola

user posted image user posted image user posted image  FJ. Svaka čast!

Imaš koju sliku na fejsu ili da ovdje staviš u album? volila bividit kako izgledaš s toliko manje kila.


bit će slika s roštiljade, mariola user posted image , pa ćeš vidjeti... u starim albumima (i na FB - u RR grupi) imaš mene kao bumbara user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 11:02:49   
Florijan Jakov
ali ne ta 10 dana nit mislim da je to imalo zdravo


Duve, koja 10 dana??
Ja sam svojih 18 kg skinula u 4,5 mjeseca (odnosno od 14.1. do danas)!


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 11:39:11   
Duve
IZVORNA PORUKA: ornela.nely
Ja sam prije nekoliko god.bila na akupunkturi i ,vjerovali ili ne,za 15 dana skinula 18kg.
Ali to možeš sa tim režimom skinuti i bez iglica.Jer 15 dana gladovanja samo sa sokovima i popiješ malo juhe iz vrećice ako ti bude slabo je veliki šok za organizam.Poremetio mi se rad štitnjače,a krvna slika mi je bila katastrofalna unatoč vitaminima.NIKAD VIŠE!Bolje da ljulja nego da žulja.

To sam se nadovezala na por. od Ornelu, da sam išla na akupunkturu ali ne kao na njezinu, gdje nije jela niš i skinula tak puno za 15 dana...nismo se skužile user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 11:40:49   
Duve
I btw. svaka čast na skinutih 18, bravo user posted image , samo tak nastavi...znam po sebi da je bilo teško...user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 11:46:29   
Florijan Jakov
da, Duve, malo smo se krivo skužile user posted image

a to kaj veliš, nekada je teško, ali zadovoljstvo (u vidu manje kila) koje slijedi je pravi poticaj za biti ustrajan.


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: moja terapija akupunkturom
21.5.2009 11:55:12   
Duve
Slažem se kak mi je tada bilo teško skinuti, tak mi je još teže bilo skinuti nakon poroda. Al uspjela se vratiti na staru težinu bez specijalnih dijeta, jer uz Karla i ostale obaveze akupunkturu ipak nebi izdržala... Samo sam izbacila kruh za ručak i poslije 6 samo jabuke i sl. Tak sam nastavila i u trudnoći pa mi lakše...navečer derem jabuke ili jagode sad..i baš me zanima kolko ću do 10mj. dobiti kilica user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!