|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ananas dijeta
5.5.2009 23:15:43   
Florijan Jakov
Osobno mi ova dijeta odlično odgovara u proljeće, kada ima puno mladog i raznovrsnog povrća, a što je netipično za dijete ima i kuhanih obroka, tako da organizam zadovoljava sve potrebe. Uz akupunkturu u prvih 14 dana dijete izgubila sam 1,5 kg, sljedeće vaganje je sutra pa ćemo vidjeti rezultate. Moram napomenuti da povremeno prekršim i ne uspijem odoliti keksu ili žlici šokoladnog namaza user posted image

PRVI, TREĆI I PETI DAN - Unosite puno vitamina.
Netom poslije spavanja spavanja: čaša obične vode
Doručak: kriška svježeg ananasa i šalica zelenog čaja bez šećera, nemasni jogurt sa žličicom žitarica
Ručak: povrtna juha ili juha od mahunarki, kojoj dodajte žlićicu riže, kuhano povrće (tikvice,koromač,luk (kapula)), kriška svježeg ananasa
Užina: šalica zelenog čaja bez šećera, kriška svježeg ananasa
Večera: 200 g ribe (pečene u foliji), salata (mrkva, paprika, rajčica), kriška svježeg ananasa

Tokom dana: jedna ili više šalica biljnog čaja

DRUGI I ČETVRTI DAN - Ne zaboravite na bjelančevine!
Poslije spavanja: čaša obične vode
Doručak: čaša svježe pripremljenog soka (ananas, kivi, naranča), šalica kave od cikorije (ječma) bez šećera
Ručak: 180 g pilećeg (ili purećeg) mesa pečenog u pečnici), povrće pečeno na ploči ili u tavi bez ili na vrlo malo ulja, npr. pečeni patliđani, 2 komada integralnog (punozrnatog) dvopeka ili paketić krekera (25 g) te kriška svježeg ananasa
Užina: kriška svježega ananasa te nemasni jogurt
Večera: povrtna juha (tikvice, mrkva, brokuka, celer), tvrdo kuhano jaje, salata od svježeg špinata te kriška svježeg ananasa
Tokom dana: jedna ili više šalica biljnog čaja

_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ananas dijeta
5.5.2009 23:16:44   
dominik
koka ti nas silno zelis na djetu stavitiuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ananas dijeta
6.5.2009 7:30:18   
koka

IZVORNA PORUKA: dominik

koka ti nas silno zelis na djetu stavitiuser posted image

FJ je krivacuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ananas dijeta
6.5.2009 8:12:13   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: dominik
koka ti nas silno zelis na djetu stavitiuser posted image


koka, ne silom, nikako, to onda nije djelotvorno user posted image ... samo želim podjeliti svoja iskustva u nadi da ć enekome pomoći. Ako djelim "babama" u parku, kaj ne bi i vama user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ananas dijeta
6.5.2009 8:24:30   
dominik
ja trazim razloge za odgoduuser posted image ma super kaj si stavila...za ciscenje dusu dalo...hvala

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ananas dijeta
6.5.2009 10:57:31   
koka
ma samo ti djeli draga, kad vidim da je nekome pomoglo možda i mene trgne...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ananas dijeta
17.4.2018 8:26:58   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ananas dijeta
17.4.2018 9:16:25   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!