|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoje ćemo osobno računalo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tijekom natjecanja (24. - 30. 03. 2015.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Na žalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada liječniku ako dijete ima visoku temperaturu
12.1.2009 11:00:06   
Ruža
Ovo sam pročitala i učinilo mi se jako korisno.
Ako dijete ima visoku temperaturu, prva 24h roditelji trebaju pokašati sniziti temperaturu sami jer je još teško procijeniti o kakvoj infekciji je riječ. Ako se stanje djeteta ne popravi nakon 24h treba otići lječniku.
Otići doktoru odmah u slučajevima:
1. Ako je djetetu ukočen vrat- ne može naprijed sagnuti glavu ( sumnja na meningitis )
2. Ako je disanje popraćeno škripanjem ili pištanjem
3. Ako se drži za uho, ili kad ga dodirnete  u području uha i vidite da ga boli

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada liječniku ako dijete ima visoku temp...
12.1.2009 11:05:24   
ejmama
Ako ima temp. preko 38 dam joj čepić i odemo kod doktorice taj isti dan ili drugi ovisi kako dr.radi. Ako bi se nesto pogorsalo u meduvremenu onda bi otisla na hitnu ( to se hvala bogu jos nije dogodilo).

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
12.1.2009 11:07:15   
Florijan Jakov
Zanimljive informacije, Ružo. Kada FJ ima tempicu, pratim popratne simptome i opće stanje, ako je sve u granicama i nema posebnih promjena (aktivan, jede i pije koliko toliko) sama skidam temperatutu tri dana, ako i nakon tri dana ne ide dole onda doktoru. Svatko dobro poznaje svoje dijete pa na osnovu njegova ponašanja može ocijeniti kada ići doktoru.

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
12.1.2009 11:45:46   
dominik
ja sam cula da treba proci najmanje dva dana da bi se na krvi uopce vidjelo o cemu je rijec, zato mi dan dva cepicima skidamo tem naravno ak to ne upali i ako je stvarno panika (vristanje i sl...) odmah odjurimo kod dr.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
12.1.2009 12:07:02   
ivanaa
Da temperatura sama po sebi nije bolest i dok se ne pojavi jos nesto,neznaju sto bi lijecili,pa treba simptomatski lijeciti.

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
12.1.2009 12:18:08   
mirna
 i mi smo saznali da se u prvih 24 sata na nalazima ne vidi nista.

ako je stanje jako lose (odnosno ako se radi o onim 3 stvarima gore), onda naravno vec prvi dan ides dr, inace nema smisla...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

Žensko ime?
Admin

Dolazi nam pojačanje na ljeto, još ne znamo jel cura ili dečko, no već smo se bacili na biranje imena. Za dečka smo izabrali (Noa) no curka nam još zadaje probleme, pa ringerajke, ako može pomoć?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!

Lino poklanja za Uskrs! Skupljajte ikonice sponzora i osvojite neku od sjajnih nagrada.

Da biste sudjelovali, morate biti prijavljeni!
Više o natječaju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>