|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljetne bebe 2019
6.1.2019 10:36:12   
3PUTmama
Evo da otvorim temu za ljetne bebe u nadi da cete mi se pridružiti u što vecem broju i olakšati ovih par mjeseci 😊Termin 7 mjesec 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljetne bebe 2019
7.1.2019 18:45:48   
3PUTmama
Nema nitko :(

(Odgovor članu 3PUTmama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljetne bebe 2019
13.1.2019 11:13:00   
Bebuljica
Dobar dan. Evo ima nas jos u 7 mjesecu

(Odgovor članu 3PUTmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljetne bebe 2019
14.1.2019 2:46:26   
Sanjaa7
Pozdrav..Moj termin je 8 mjesec. Još jedna ljetna beba 😊

(Odgovor članu Bebuljica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljetne bebe 2019
14.1.2019 8:59:54   
3PUTmama


IZVORNA PORUKA: Bebuljica

Dobar dan. Evo ima nas jos u 7 mjesecu



👌😉 Super! Nisam sama

(Odgovor članu Bebuljica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljetne bebe 2019
14.1.2019 9:01:24   
3PUTmama


IZVORNA PORUKA: Sanjaa7

Pozdrav..Moj termin je 8 mjesec. Još jedna ljetna beba 😊



Dobro došla 👍 Želim nam mirnu trudnoću i bez tegoba 

(Odgovor članu Sanjaa7)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljetne bebe 2019
15.1.2019 11:49:24   
Pama
Pozz evo i nas 😃Naš termin je 7 mj.. Ima te li kakvih tegoba?? Mene jako boli doljni dio stomaka,kao neki grcevi.. 

(Odgovor članu 3PUTmama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljetne bebe 2019
15.1.2019 14:34:24   
3PUTmama


IZVORNA PORUKA: Pama

Pozz evo i nas 😃Naš termin je 7 mj.. Ima te li kakvih tegoba?? Mene jako boli doljni dio stomaka,kao neki grcevi.. 




Pozz 🙂 moje jedine tegobe su povremeni umor, budem tako umorna da nisam sposobna ništa ali srećom nije tako stalno

(Odgovor članu Pama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljetne bebe 2019
15.1.2019 14:54:46   
Pama
Uh to je odlično..i ja sam jedno vrijeme osjecala umor, ali sad smo na strogom mirovanju...Ležanje cijeli dan..  U ovih 15 tjedana svasta prošla.. Samo neka sretno dode 7 mj. 😊😃😊😃

(Odgovor članu 3PUTmama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljetne bebe 2019
15.1.2019 22:39:12   
Mama 30
Pozdrav i od mene :) moj je termin u 8 mj. I ja sam na strogom mirovanju jedva cekam kraj prvog mjeseca da mogu malo na zrak :) ostalim trudnicama zelim mirnu i ugodnu trudnocu 

(Odgovor članu Pama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljetne bebe 2019
16.1.2019 7:00:57   
3PUTmama
I ja sam prošlu trudnoću cijelu preležala 😏 znam kako vam je! Proci ce i to 

(Odgovor članu Mama 30)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljetne bebe 2019
16.1.2019 12:31:48   
Pama
Gdije god se okrenes svi su na nekim komplikacijama.. Nemožes vjerovati..Sta se vama dogodilo?? Jel to prva trudnoća?? 


(Odgovor članu Mama 30)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljetne bebe 2019
16.1.2019 13:40:02   
Mama 30
Dugo očekivana i prva ☺️ prokrvarila u 6-tom tjednu i bila puna ugrušaka ili hematoma, al hvala Bogu uz ležanje i mirovanje i Duphastone sve je uredu sad polako i sigurno idemo prema 3.mjesecu 🤗

(Odgovor članu Pama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljetne bebe 2019
19.2.2019 17:02:39   
Sanjaa7
Pozdrav svima..
Trudna sam prvi put i trenutno sam u 15om tjednu. Nisam imala gotovo nikakvih tegoba, sve za poželjeti, do prošlog utorka. Probudila sam se u pola noći krvareci...nije bilo baš ni malo. Mislila sam gotovo je, baš sam se prestrasila. Odmah ujutro sam išla svojoj doktorici koja je obavila pregled. Beba je dobro, hvala Bogu. Rekla mi je da je posteljica nisko, da mirujem , i da vjerojatno ubuduće neću smjeti imati spolne odnose. Uzrok krvarenja mi nije baš pojasnila, doduše nisam ni pitala mnogo. Najbitnije u tom trenutku je bilo da je moja beba dobro. Dala mi je tablete famenita (progesteron) 200 mg dvaput na dan, magnezij 300 mg na dan...i pritom još pijem folnu kiselinu od početka trudnoće. Danas sam bila naručena na redovni pregled, i doktorica je prošli put rekla e odlično  pa je pregled uskoro da može videti kako će se sve dalje odvijati. No, nje danas nije bilo, na bolovanju je, a ja sam sljedeći termin dobila tek za mjesec dana. Po meni je to neodgovorno, poslije onakvog krvarenja ja ću sada čekati cijeli mjesec da vidim kako moja beba dalje napreduje i pitati se je li sve uredu, strepeći svaku noć hoće li se isto ponoviti. Razmišljam se da li da odem drugom doktoru...ne znam da li pravim dramu bez razloga...Još najgore od svega je što živim u Njemačkoj par mjeseci, njemački ne znam dobro, a ova doktorica je sa naših prostora, zbog čega sam nju i izabrala. Zbog toga mi je sve još veća komplikacija ... forum mi je trenutno najbolji prijatelj...pa ukoliko imate savjet, pišite...

(Odgovor članu 3PUTmama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljetne bebe 2019
22.2.2019 10:35:55   
PinkyFunkyBirdy
Čestitam svim trudnicama! user posted image user posted image user posted image

Sanja, predlažem ti da platiš privatni pregled (možda da za vikend skokneš u RH kod svojih ili sl. pa dogovoriš tu pregled, ako ti je tamo problem zbog jezika). Držim fige da je sve super s tvojom bebicom. user posted image

Predlažem da se prebacite na ovu temu (u toj podtemi su se do sad obično trudnice dopisivale pa su veće šanse da će vam se tamo netko javljati nego na ovoj temi):
http://www.ringeraja.hr/forum/Ljetne_bebe_2019%25/m_956432/tm.htm

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Sanjaa7)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!