|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   krvarenje nakon kerizaže
10.4.2016 19:27:43   
rosalye
Molim anonimno
Zene koje ste imale kiretazu. Koliko obilno i koliko dugo ste krvarile. Kiretaza mi je bila u petak. U petak i subotu nisam skoro nista krvarila. Sad dok sam lezala u 4 navrata je iz mene izletilo. Ne puno ali u roku 2 min. Zvala sam hitnu. Rekli su mi da se to dogodilo jer sam prethodna dva dana lezala,pa je to bilo u meni a danas sam se pocela krecat i to je pocelo curit. Ali ako osjecam potrebu da dođem. Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: krvarenje nakon kerizaže
10.4.2016 23:03:39   
noemaa
Ja sam krvarila cc.dva tjedna. Isto nisam prva dva dana kad sambila u bolnici i onda je pocelo. To je normalno.

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu rosalye)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: krvarenje nakon kerizaže
12.4.2016 13:06:37   
Danira
Rosalye,nakon kiritaze sam oskudno krvarila,vise kao iscjedak,taman kad sam mislila da je gotovo isto mi se nakon nekih 5 dana dogodio izljev
Tak da se ne brines to je normalno.user posted image


< Poruku je uredio Danira -- 12.4.2016 13:08:17 >

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: krvarenje nakon kerizaže
22.11.2021 4:12:34   
reviewbook
I very much agree with this sentence.
When your personal life is gone, remember to notify me, it means you are going to be promoted.
I very much agree with this sentence, life and work, we choose to work because of life, and work makes us neglect life. When you want to get promoted, you have to sacrifice more of your private time to work.
Anne Hathaway is a movie actress that the editor likes very much. She has been nominated for many awards and Oscars.
voip phone system service provider
A very interesting website

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!