|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:47:02   
m600
meni termin 11.09. ali sve me strah šta ako me prije uhvate trudovi a nije mi spakovana torba?user posted image user posted image
kad ste vi pakirale svoju torbu?
nama su na tečaju rekli da od ulaska u 7mj trudnoće treba torba biti spakovana jer se beba može roditi i ranije... a to mi je nekako preranouser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:49:15   
ninolina
nije rano draga. Poćni ti po malo svaki dan ubaci nešto unura ša će ti trebati brzo će to

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:50:12   
m600
IZVORNA PORUKA: ninolina

nije rano draga. Poćni ti po malo svaki dan ubaci nešto unura ša će ti trebati brzo će to


strah me da će se usmrditi to još mjesec i pol danauser posted image user posted image user posted image
stavit ću lavanduuser posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:52:01   
ninolina
ma neće svježe oprano i ispeglano i to je to

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:52:07   
FIONA
ja svoju nisam ni složila...sve mi je muž nosio jer sam završila prije u bolnici...ali bilo bi ti pametnije da se spakiraš jel ak ti je muž ko moja dobila buš crvene čipkaste gaće i grudnjak i slićno kaj baš nije za rodilište...ja jesam!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:52:35   
gljiva
Moja je spremna već 3 tj., 6.8. mi je termin.
U pon idem skidat šav od serklaže ui ne znam oće me onda
pustit doma tako da sam spakirala već i stvari za user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:54:31   
mali_macic
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja svoju nisam ni složila...sve mi je muž nosio jer sam završila prije u bolnici...ali bilo bi ti pametnije da se spakiraš jel ak ti je muž ko moja dobila buš crvene čipkaste gaće i grudnjak i slićno kaj baš nije za rodilište...ja jesam!!!user posted image


hahahauser posted image user posted image user posted image , svaka mu cast.
nista morat cu i ja ovih dana pocet spakovat stvari user posted image


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:56:47   
m600
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja svoju nisam ni složila...sve mi je muž nosio jer sam završila prije u bolnici...ali bilo bi ti pametnije da se spakiraš jel ak ti je muž ko moja dobila buš crvene čipkaste gaće i grudnjak i slićno kaj baš nije za rodilište...ja jesam!!!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image i mene je strah da će me staviti u bolnicu jer me već htio prošli puta u bolnicu smjestiti...
i mm bi donio takve stvari sigurnouser posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 11:59:29   
daisyboo
Moja je spremna vec mjesec dana...Termin mi je za 3 dana,nisam otvorena samo osjecam bolove u preponama i malo u donjem djelu ledja ,ginekologinja mi je rekla da se to kosti sire i pripremajuuser posted image .Sutra idem opet na pregled ali u bolnicu pa cemo vidjet ak vam se ne javim ondak su me ostaviliuser posted image

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 12:01:10   
m600
IZVORNA PORUKA: daisyboo

Moja je spremna vec mjesec dana...Termin mi je za 3 dana,nisam otvorena samo osjecam bolove u preponama i malo u donjem djelu ledja ,ginekologinja mi je rekla da se to kosti sire i pripremajuuser posted image .Sutra idem opet na pregled ali u bolnicu pa cemo vidjet ak vam se ne javim ondak su me ostaviliuser posted image


sretnooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 12:20:59   
natalijax
ja cu isto sad jedan dan pakirat torbu za bebu je sve spremno sad sam ja na redu

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 12:27:03   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

ja svoju nisam ni složila...sve mi je muž nosio jer sam završila prije u bolnici...ali bilo bi ti pametnije da se spakiraš jel ak ti je muž ko moja dobila buš crvene čipkaste gaće i grudnjak i slićno kaj baš nije za rodilište...ja jesam!!!user posted image


i obavezno si pripremi robu koju ce ti donijeti kad bu dolazio po tebe...moja cimerica je u 1.mj izlazila iz bolnice u natikacama jer je njen muz donio sve osim teisicauser posted image

ja sam torbu pripremila mj dana prije i drzala ju otvorenom...ionak bu ti morao donosit naknadno stvari a ak nesto i ne uzmes posudis od cura tamo

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 13:19:30   
ZVRK
ja sam si sve riješila u 7mj trudnoće

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 13:26:25   
trudnica87
7 mj jel to 28 tj

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 13:36:35   
Marta j
Ja sam sa 7 i pol mjeseci spakirala torbu i spremila korpicu za bebu i robicu i dobro da jesam jer sam zavrsila u bolnici na lezanju i da mi je muz trebao to donijeti nebi dobila pola.
Donio mi gacice na medvjedice u rodiliste kada sam lezala.user posted image


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 16:25:10   
daisyboo
IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: daisyboo

Moja je spremna vec mjesec dana...Termin mi je za 3 dana,nisam otvorena samo osjecam bolove u preponama i malo u donjem djelu ledja ,ginekologinja mi je rekla da se to kosti sire i pripremajuuser posted image .Sutra idem opet na pregled ali u bolnicu pa cemo vidjet ak vam se ne javim ondak su me ostaviliuser posted image


sretnooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image



hvala

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 16:33:15   
inna
draga moja nema ti to veze sa otvorenošću. user posted image Ja sam u pon bila na kontroli otvorena jedva prst, doktor rekao nećeš ti još, a u utorak navečer me čopili trudovi i u srijedu ujutro rodila.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 16:39:52   
daisyboo
IZVORNA PORUKA: inna

draga moja nema ti to veze sa otvorenošću. user posted image Ja sam u pon bila na kontroli otvorena jedva prst, doktor rekao nećeš ti još, a u utorak navečer me čopili trudovi i u srijedu ujutro rodila.


Super...Nadam se da cu i ja tako,vidjet cu sutra u bolnici sta kazu.Drzite figice!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 16:41:38   
Ruža
Samo se ti draga spakuj, polako ubacuj stvari u nju, a na vrh stavi spisak sa stvarima koje još nedostaju, pa ako te ostave ranije da mm zna što još fali.
Kad se sjetim moje torbe...user posted image  Krenula sam ju pakovati mjesec dana ranije, pa me takva bedara i strah ulovio da sam odustala, šupila sam ju pod  krevet i tamo je čekala do kraja.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 22:17:20   
BUMBIKA
Samo ju ti počnipolako spremati,pa nek čeka spremna,a ne da si misliš šta će ti donjeti..user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
23.7.2009 23:17:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
23.7.2009 23:53:21   
MaTana
ma mozda vam nije potrebno robu vec pakirati, ali higijenske potrepstine svakako! robu samo odvojite negdje sa strane i provjerite trba li jos nesto kupiti. btw, jednokratne gačice iz dm-a su zakon, svakako preporucam

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
31.8.2009 20:10:37   
trudnica87
i sta sad do kojeg tjedna sve treba biti spakovano u torbu?ja neznam dali da ju pripremim ili mi je jos rano?sta vi cure kazete?

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
31.8.2009 21:10:02   
trudnica87
user posted image

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: kada spakovati torbu za rodilište?
31.8.2009 21:12:07   
tikica_69
Ja ti se toga ne sjecam draga, ali sad bi mi vjerojatno bila spremna jos od 6. mjeseca trudnoce user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!