|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 11:00:26   
KontesaNina

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Eli 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set___alica - 05.03. user posted image



user posted image

< Poruku je uredio KontesaNina -- 24.11.2017 11:08:07 >


_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1851
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 11:09:56   
KontesaNina
Pinky, namučila sam se sa ovime, jos na mobitelu...

Mi idemo za tjedan dana, u glavi sve pakiram i spremam, bista jos u živo. Mi imamo oko 12 sati vožnje, ali cemo ici na tri dana put, necemo moć samo dva dana.

Jezic, ma od srca sve cestitke!!!! I jos na guzu! Ma bravo!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1852
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 11:11:27   
kontesa
Jezic čestitke user posted image volite se, mazite se i budite zdravi user posted image
Mi smo izašli iz bolnice ali uz naš potpis... Paklenih nekoliko dana, došli zbog temperaturice koja je za 2 dana nestala i krvna slika je bila u poboljšanju i kao izlazimo a onda sve krenulo jao i naopako. Onda su našli nekoliko bakterija, anemiju, šum...itd. Doktoricu koja ga je vodila nisam upoznala do zadnjeg dana jer se nije udostojila sa mnom razgovarati a i onda sam zažalila što sam ju upoznala. Nikakve informacije samo grubi razgovor i doslovce prijetnje i izjave da ne skrbim dobro o djetetu jer smo željeli da ide doma. Simptoma nema nikakvih a oni navalili sa pretragama... nalaze odnijeli pedijatrici kojoj vjerujemo godinama, vani ponovili krvnu sliku i kaže ona nema panike, 2-3 granične vrijednosti, normalno za tu dob - sve možemo ambulantno pratiti i naknadno reagirati ukoliko bude potrebe. Nema smisla da je tako mala beba (bez ikakvih smetnji) odvojena toliko duge od mame da bi se u učilišnoj bolnici netko vježbao i pisao radove... Ludi smo... ja pogotovo - toliko me izmobingirala da noćima ne spavam i gledam bebaća svakih 10 minuta... Pokušavam to zaboraviti i idemo dan po dan, imamo opet slijedeću uputnicu za kontrolu krvne slike, pregled i ostalo ali što dalje od one trolice.. A naravno, došao je doma sa crvenilom na guzi, crvenilom iza uha---- znam ja da su oni puni posla i ne stignu ali....
Primjetila sam da je bebač počeo sliniti i tu i tamo se zakašlje kao da ne zna progutati tu slinu a sad od svake, i najnormalnije pojave i razvojne faze ja radim slona jer me trolica dokrajčila... U mukama sam...
Joj Pinky ko da sebe slušam... i moj stariji - puna kuća igračaka ali mama - ti se moraš igrati sa mnom! Pa me grize savjest - kao da dajem premalo pažnje i jednom i drugom, ne znam gdje bi prije. I naravno, sama sam pa kuća, roba, suđe i sve ostalo trpi user posted image
I moj stariji je kašljucao pa su muke i strah opet i za njega i za bebača - vidim nisam jedina sa svim tim problemima. Kao i obično, čitam vas ali ne stignem pisati i svima držim fige da ste zdravi i sretni i prođete početne poteškoće što prije. Sudeći po mom prvom puno toga nestane kad malo porastu, ojačaju i kad se organizam navikne na vanjski svijet. Do tada - strpljivo dan po dan i problem po problem...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1853
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 14:33:23   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1854
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 14:50:42   
danchy27
Jezic cestitkeee

Cure kako da razlikujem skok u razvoju od toga da mu PRE formula mozda nije dosta i da bi trebala preci na 1? Trazi dosta cesto jesti, maksimalno na 2h. Pokusala dati vode koju inace hoce i nece vec i dalje hoce pravu bocicu user posted image . Pa sad nisam sigurna u cemu je stvar

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1855
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 14:51:38   
KontesaNina
Hahahaha, skuzila sam, dva puta nam je Eli stigla! Hahahaha! A Lorenna je bas divno ime! Svaka cast, Jezic, bas ste lijepo ime odabrali!

Kontesa, iskreno sam zgrožena svime sto si napisal! Od srca vam zelim da maleni I sto prije ozdravi i da budete sretni i zdravi doma zajedno!!!!! Drzi se draga!!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1856
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 14:55:17   
KontesaNina
Sancho, pedijatar ti je rekao koju hranu da mu daješ. O tome ne mozemo odlučivati mi sa foruma, vec pedijatar tvojeg djeteta, čak i ne svaki drugi! Rek Možda je vrijeme da ga poslušaš!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1857
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 15:06:27   
PinkyFunkyBirdy
Jezic, iskrene čestitke na dolasku malene ljepotice! user posted image user posted image user posted image I ja bi navijala za ime Lorena da sam umjesto dečkića nosila curku. Tako da mi se ime baš sviđa. user posted image

Nina, gledam tvoju listu i mislim si evo još jedne Eli user posted image , a ono ti krivo kopirala. user posted image Pošto ne mogu editirati tvoj post stavila sam novu listu - nemoj zamjeriti. user posted image

Kontesa, drži se! Vjerujem da ti ova situacija jedva izdrživa, ali proći će (kao što i sama kažeš), a ti vjeruj svojim instinktima i dalje. Ipak mama zna najbolje. user posted image

Nymeria, ne znam što ti reći. user posted image Znam koliko je to grozno. Kolike noći sam spavala da mi je M bio smješten ispod pazuha (pored mene, oboje na leđima) i ja njegovu desnu ruku držim svojom desnom rukom, a lijevu svojom lijevom i tako cijele noći jer inače nebi ništa spavali. Grozno je to mučenje. user posted image
Što se tiče kortića i ja sam bila jako protiv, ali smo isto kratko koristili i danas smatram da dobro dođu u najgorim fazama, samo je bitno ne pretjerivati. Moj nećak koji je u pubertetu dobio AD valjda već par godina stavlja kortiće svako malo kad mu izbije najgore i onda maže 2 dana pa pauza od cca 2 tjedna i tako stalno i za sad je ok (vide se gdje su fleke, ali ga ne smeta), a frendica je svog bebača koji je dobio AD s par mjeseci mazala tjedan dana pa nije dok nije krenulo crvenilo pa bi dan ili dva malo stavila, crvenilo bi se povuklo pa mir neko vrijeme i onda opet dan, dva i sad kad ima 14mj. više nema crvenila. user posted image

Danchy, i skok u razvoju i preslaba formula imaju za rezultat isto: da dijete traži više hrane. Ne znam kako to razlikovati. user posted image

Danas me opet iznenadilo kako sam brzo odradila nešto s D za što mi je s M trebalo puno duže. Pedica je rekla da u sklopu obične kontrole trebam odnjeti urin u dom zdravlja i one koje ste to već radile znate za one vrećice što se lijepe oko piše, pa se odljepe, pa se pokaka, pa popiša premalo .... i uglavnom uspijeva negdje iz 25-tog pokušaja. user posted image Uglavnom, odlučila sam jutros probati da vidim kako će D reagirati na tu vrećicu i kad je prošlo skoro 1 sat idem mu to skinuti, a taman on fino počeo piškiti i ispišao čak 30 ml. Brzo sam zvala DZ da pitam do koliko sati mogu predati uzorak i hB pa je pedica napisala da je hitni nalaz pa sam mogla odnjeti tada. Ma, dovotica da smo se uspjeli toga riješiti tako brzo. user posted image
Idem sad malo u šetnju s D iako imam brdo posla po stanu i mogla bi malo i odmoriti, ali ajde da ulovimo još ovo malo lijepog vremena. Čujemo se u ponedjeljak! user posted image

I, ako kojim slučajem čita: draga Andydea, sretan ti rođendan od srca i javi nam se ako čitaš! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 24.11.2017 15:08:24 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1858
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 15:24:21   
belina
Kontesa draga bas mi je zao sto ste morali sve to proci. Anemija je cesta u malenih bebica, a sum je povezan s anemijom. Tako da nemoj ti previse brinuti...ima sada preparata zeljeza koja se daju bebama laksima od 7kg. Tako da nadoknadit ce, a sum ce proci. Vjerojatno je onaj najmanji?
Drzi se i vjeruj svojom instiktima!

Pinky ajme sta mislis kako je curicama uzimat mokracu u tu vrecicu???😂😂😂
Uzivaj vani ima vremena za kucanske obaveze. Ja sam danas skuhala rucak i za sutra, za slucaj da me ostave hahahaahah! Ujutro plodna vodaaaaa!!!
Inace, nista spesl se ne dogada, vidit cemo sta kazu ujutro. Drzite 🤞

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1859
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 15:45:10   
danchy27
Nina bojim se zapoceti s 1 jer je imao problema s probavom i stolicom. Ali ocito cu morati.

Pinky jednom sam od nekog cula da je sve lakse sa svakim iducim djetetom. Tebi se to potvrdilo user posted image . Ja ne zelim jos provjeravat jel to istina user posted image

Belina nek si se ti priredila za sutra user posted image . Tko zna user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1860
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 23:14:23   
nymeria
Pinky, tak sam baš i danas razgovarala sa pedicom i fino je rekla, kolko su i loši tolko su u kritičnim situacijama potrebni.. nakon 2 mj borbe mislim da stvarno moram sad njih dati jer već smo neispavani... Tako da eto.. prvo mazanje prošlo danas.. mazat ću 5 dana max ( iako piše 7) i 1x dnevno.. ujutro ću stavit biovitalis a naveče kortiće.. plus dala mi med.sestra od pedice neki sapun što ona pravi za pranje osjetljive kože ( psorijaza, urtikarija, AD) p ću sa njim kupat.. odmoć nemože... Veli da ona ima pozitivna iskustva...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1861
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 23:19:01   
nymeria
Belina draga, sretno sutra nek sve prođe brzo sa pregledom i da se fino porodiš expresno....

Kontesanina pakuj se pakuj, samo nemoj pozaboravljat neš... Ajme put toliki sa troje djece, ma svaka ti čast...

Kontesa draga žao mi je koji si horor ti morala proć. Mazite se doma i čuvajte... Stvarno bi se nekad ti doktori samo igrali...

Danchy ja ti isto nebi znala neš pametno reć, možda stvarno da poslušaš svog peda što se hrane tiče, sretno..

Pinky svaka čast na uzorkovanju, mi još nismo nikako urin gledali.. a valjda je onda sve ok..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1862
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.11.2017 10:30:17   
belina
Ola cure, evo me s pregleda. Voda blago mlijecna, dva prsta otvorena. U ponediljak opet ako nista ne bude do tad. Nadam se da ce brzo krenut s obzirom na vodu.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1863
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 8:10:28   
Snjeguljica_83
Oho Belina, bebica se sprema van... Nadam se da ce sama krenuti cim bude do kraja spremna! Inace, meni je danima voda bila mlijecna, nisu mi radili problem zbog toga...


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1864
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 14:58:23   
belina
Helou drage moje kratko izvjesce; sinoc u 1,30 rodila se nasa druga pricipessa Neli. 3590h, 52cm. Smezurana i musava!
Uhvatili me popidne nepravilni trudovi svako pola saza, 20min,40 min i onda oko 19,00 svako 10, pa svako 5,svako 3. Dosla urodiliste u 10,45, 9 prstiju otvorena, u box usla u 11,40, imala ssvoje trudove, u 1,20 mi pukli vodu, narsvno tu su krenili uzasni bolovi ali hvala bogu 15 min iza se rodila nasa srecica. Imam par savova, ali sam imala dosta ugrusska, to je sve od mog prijasnjeg stanja. Tako da su mi nekoliko putato cistili. Ugl kad stanem na noge zacrni mi se i vrti i u nesvjest. Beba je dobra malo je sisala vukla ali sve mekano pa vise lizuckai igrase. Etogac drage moje, porod za 10!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1865
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 15:14:49   
Tuck
Čestitke Belina! user posted image
Dobrodosla Neli!
Brz oporavak! user posted image

_____________________________

Aleksandar - 21.12.2012. <3

David - 22.03.2018. <3

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1866
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 15:22:56   
KontesaNina
Belina, sve cestitke, bravo curke! Neka vas Bog blagoslovi i budite mi sretne i zdrave i uživajte! Tebi zelim sto brzi oporavak

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Tuck)
Neposredna veza do poruke: 1867
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 15:59:24   
nymeria
Čestitke belina i dobrodošla princeza neli

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1868
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 16:03:43   
Liliki
Bravo Belina, cestitke za malu Neli, nek je ziva, zdrava, srecna I ponos tati mami I seki. Jel sam sad ja na red, joj jedva cekam da I ja vidim moju devojcicu. Belina jel istina da posle drugi porodzaj boli stomak, kako je kod tebe.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1869
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 16:05:10   
belina
Pa kad je stavljam na dojku onda malo zica vracanje maternice, za sad nista strasno

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1870
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 20:37:03   
perlica55
Belina draga čestitam od srca user posted image user posted image
Ljubi curicu 🐣 i uživajte user posted image
Super za express porod, svaka čast 👍

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1871
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.11.2017 23:02:06   
mali andeo
Belina draga, cestitke od srca!!
Dobrodošla nam malena Neli!!
Bravo na expresnom porodu, brz oporavak!!
Ljepotici sretno i bezbrižno djetinjstvo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 1872
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.11.2017 6:47:22   
KontesaNina



user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1873
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.11.2017 6:53:37   
KontesaNina
Evo novog popisa, valjda sam ovaj put sve dobro napisala. Belina, ispravi ako nisam dobro shvatila da si rodila 26.11.

Pinky, jos koji put i ispraksirat cu se, hahahah!!!

Prezivjela prvi tjedan bez pomoci, a sada da preživim pakiranje. Čak sam se iskazala u kolačima ovaj vikend. Dosli su mi prijatelji na babinje pa sam napravila tiramisu i muffine sa narančama. Njih sam radila prvi put i odlični su bili!!!

Imam osjećaj da je moj sinek postao bumbar. Idem sutra sa drugim kod pedijatra pa cu zamoliti da mi moju mrvicu izvade!

Liliki, da, sad je tvoj red! Jupiiiii!!!!! Dobro si izdržala i sada se samo opusti!

Belina, kako je danas? Jel ti se jos vrti? Kako je Neli? Jel mirišljava štruca?!?

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1874
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.11.2017 6:57:03   
Snjeguljica_83
Belina, bravoooo!!!
Čestitke od srca! Dobrodošla, Neli!❤ Imaš lijepo ime! 😘






_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!