|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.11.2017 17:48:47   
danchy27
Btw moze mi pomoci navuci mlijeko user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1826
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.11.2017 20:14:17   
belina
Hahahahaahaha eto vidisuser posted image Malo zeze nije nikad na odmet!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1827
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.11.2017 12:26:52   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image Ribicaa105 - 18.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 22.11.2017 12:27:38 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1828
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.11.2017 12:47:01   
PinkyFunkyBirdy
Belina bravo za uredan pregled! user posted image user posted image user posted image Stvarno, tko bi rekao da ćeš doći do termina! user posted image

Danchy, baš si me nasmijala s navlačenjem mlijeka. user posted image user posted image user posted image A i ova naša belina ima neke proste misli user posted image ... budemo ju pitale za mjesec dana dal je njoj do akcijanja. user posted image user posted image

Hajdi, bravo za lijep napredak tvog slatkiša! user posted image user posted image user posted image

Mali andeo, dal ste uspjeli saznati nešto više o krvavim stolicama? user posted image Joj mogu si misliti kako ti je grozno. user posted image Drži se i nadam se da ćete brzo riješiti uzrok. user posted image user posted image user posted image Kad je moj M imao AD isto sam se morala odreći gotovo svega jer se nije znalo na što reagira no ništa mu nije pomagalo, a na mene je djelovalo užasno (da sam pala još 1 kilu spadala bi u grupu podhranjenih). Sad se samo molim da mi se isto ne ponovi s D. user posted image

Teice, kontesa, Nina, ostale cure s liste kako ste? Javite se barem ukratko. user posted image

Mi smo riješii UZV kukova i to je ok, a vaga je pokazala da smo dobili 1kg od porođajne težine (znači dobio je i više jer je u rodilištu izgubio 180g). Ja sam prezadovoljna s time! user posted image Sutra idemo kod pedijatrice na prvi pregled i baš me zanima što će mi reći. user posted image Počela je D otpadati kosa i to s tjemena pa sastrane ima dosta, a gore je sve ćelavo i baš je smiješan - kao neki starček. user posted image No super mi je kako se počinje smješkati i dok mu pričam kao da pokušava odgovoriti pa ispusti neke slatke zvukove i baš je medeni. user posted image
M je dobar i prehlada koja mu je krenula je srećom stala samo na kašlju i šmrcanju i ide na bolje, ali se u prošlih par dana nekoliko puta popiškio u gaće dok je spavao. I ne želi se sam zaigrati, a mene to izluđuje - puna soba mu je igračaka, ali nebi on tamo bio sam nema šanse. Pa onda ulovim koju minutu da se igramo ili idem s D pa tamo sjedim dok se M igra. Valjda će proći ta faza jer kako sam ja ok i u pokretu od poroda, MM se vratio na staro pa nemam nikakve koristi od njega i sve je na meni. Ah ... nikad na zelenu granu s tim muževima. user posted image
Idem sad još nešto pojesti pa malo u šetnju dok je lijepo vrijeme. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1829
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.11.2017 12:48:13   
Snjeguljica_83
Pinky!
Tvoj malac je neki dan napunio mjesec dana!user posted image Sada službeno nije više novorođenče, već dojenče!user posted image user posted image
Jeste bili kod dr. na prvom sistematskom?

Vidim, gore si sve napisala, idem čitati.user posted image
Napredak za 5!user posted image Bravo, sisa rules!user posted image


Belina,
termin kuca na vrata!user posted image Nisam te pitala, a možda si pisala pa mi je promaknulo... Imate li ime za malenu?user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 22.11.2017 12:51:23 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1830
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.11.2017 14:02:46   
nymeria
Pozz curke...
Pinky bravo za kilicu dobivenu... A tm.. ah... Ko da je moj bolji...

Danchy i jeste navlačili mlijekouser posted image baš je ta belina zlićkauser posted image

Belina buš ti još prenjela kak ti je rekla manđeo... Al nek je sve spremno..

Hajdi kak ste vi, idete u šetnje, i to!

Kontesa jeste se vratili iz bolnice, kako bebaču?
Kontesanina kako ste vi gore il ste došli sad na krstitke?



_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1831
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.11.2017 14:05:30   
nymeria
Mi idemo slj tj u klaićevu na alergoobradu (Ige i KM, jaja, orašasti, rajčica i jaje) pa ćemo vidjet di smo...
Moram sad naručit i kod dermatologice a kod alergologa na srebrnjak u 3 mj idemo..

I dalje smo na fenistilu i mažemo biovitalisom, krema je ok... Ql on se doslovce bacaka od svrbeža

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1832
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.11.2017 19:52:40   
belina
Hahahahaja cure jesam ja zlocka, ali vidim da ste sve reagirale user posted image a sta bi mi bez svojih muzeva hehe?!

Snjeguljice vjeruj mi da nismo odlucili za ime jos. Kao jucer smo se dogovorili za jedno, a danas opet-jesmo sigurni, hocemo ono drugo...sta reci...
Pinky ti opet sama. A sve nas to isto ceka, prije ili kasnije. Srecom mi je mm sad doma nema nikakav projekt najavljen do iza nove godine pa ce mi to dobro doc. Moja obitelj je velika pa ne zelim neku prodju kroz stan prvih dana. A sigurna sam da mm moze sve. A vidjet cemo, sigurno ce uletit neko prvih dana bar s pranjem robe ili sl.

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1833
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 8:34:19   
Liliki
Cao curke, evo i mene, konacno smo se juce uselili u nas stan, mozete zamislit koji je to napor, nisam imala mogucnost da se stedim, jednostavno sam rekla sebi neka be dragi bog cuva. Sada jos srezujem stvari, i to mi tesko pada ali sta mogu. Inace danas sam 36 +1 , i sam sretna s obzirom na okolnosti sto sam dogurala do ove nedelje, i sad brojim bar jos 1 nedelja i da budem mirna oko toga dali cu roditi prije vremena. Belina dobra ti je sugestija, bas mi se svizda , mada u ovom stanju ko sto sam sada iscrpljena , ne znam gde sam, to bi mi bar dobro doslo, barem u snovime user posted image vI Eto vidis i ti si dogurala do samog kraja. user posted image Kontesa kako ste vi , jeli user posted image dobro, dali ste vec kod kuce. Pinki, bravo za user posted image , visim super napreduje. Kontesa Nina , kako si mi ti. Pozdrav svim ostalim curkama.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1834
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 8:48:23   
belina
Jutrooo
Liliki cestitam na useljenju u novi stan!user posted image 36 tjedan je super, obje smo na kraju uspjele! A sta ces, moras sve stedit da beba dode u lijepi topli dom! ❤️
KontesaNina nam se je javlja? Starci otisli pa je vjerojatno zatrpana obavezama. Nadam se da je to u pitanju, samo da ste zdravi!
Kontesa jeste vi draga izasli iz bolnice? Javi...
Pinky zaboravila sam komentirat kako tvoj D savrseno napreduje i to samo na tvom mlijeku predobroooo!!
Nymeria ajme kad najranije krene vec tako s alergijama jadnicak! Nadam se da ce nesto od svih tih preparata pomoci!!!
Gdje nam je Teica? Javite se cure cisto da znamo da je sve ok!

(Odgovor članu Liliki)
Neposredna veza do poruke: 1835
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 9:11:31   
danchy27
Jutroo cure. Kavica na stolu, tko je za nek se pridruzi user posted image

Nista Belina od akcije user posted image , sve mi jos osjetljivo od poroda a i pregleda. Pricekat cemo jos user posted image .

Liliki sretno u novom stanu user posted image , sad jos sve polako prirediti za bebu i uzivanje moze poceti.

Pinky bravo za kukice i kilice. Moj M jos ima svoju kosicu s poroda a i nova mu raste, pa mu bas lijepo stoji. A sto se tice muzeva moj je za pozeliti, kuha sprema usisava , maloga hrani... ma nista mu nije tesko user posted image . Kao tim smo user posted image

Nymeria drzim fige da sto prije prode



_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1836
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 9:18:11   
KontesaNina
Sorry, be stignem se javiti! Moji su otisli u subotu i uopće nemam vremena, jutros sam se otusirala nakon tri dana, a jucer oprala tube nakon dana i pol. Mali je cijelo popodne na sisi, do 20. Pitam se sto je sa onim kada je u pola 9 spavao. Mi je svako malo ipak doma pa je dobro da je uzeo roditeljski, ali jos i kuhanje, spremanje, čišćenje, peglanje... en znam gdje mi je glava, a gdje rep. Napokon smo popravili vesmasinu pa perem svaki dan jedno 3-4 mašine. Vec se počinjem u glavi spremati za put i to mi je isto stres.

Belina i Liliki, bravo da ste izdržale toliko! Pinky, drago mi je na tom napretku sa D! Stalno se sve mi koje Dojimo brinemo dobivaju li dosta, a onda se ugodno iznenadimo kod pedijatra. Bravo i za tebe i za njega!

Kontese, javi se sto je sa vama!

Mali anđeo, ti si pricala o krvavim stolicama?! Ajme, strasno, jos uvijek ne mogu vjerovati! Vjerujem da se trudiš da se to popravi i svaka ti cast. Drzi se i prati sve sto ti doktori kažu!

Danchy, kad vi putujete?

Kad (i ako) se opet stignem javiti, javim se. Naime, do danas vas nisam niti pratila niti citala. Ne stignem do mobitela osim da mi nazovem i mamu i svekrvu. I to je to! Divno li je biti mama troje djece. Lidac, daj reci kako ti uspjevas sa 5! Da li ti je isto bio ovakav nered kad si rodila treće? Kada postane lakše??????

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1837
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 9:34:15   
danchy27
Uh kad pomislim na putovanje od 15h autom (bez bebe) oblije me znoj. Sad s malisanom ce to biti dosta duze. Putujemo oko sv. Nikole, neznamo jos tocno. Al polako skupljam snagu i zivce user posted image . Kad vi krecete? Jel se koferi vec pakuju?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1838
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 9:41:01   
danchy27
Nina mislim da je bitno izdrzati ovaj pocetak i sacuvati zivce a poslije ce biti lakse kad se sve uhoda.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1839
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 16:20:56   
PinkyFunkyBirdy
Snjeguljice, i ja ne mogu vjerovati da je prošlo već mjesec dana! Pa kad već?!? user posted image
Evo vratili se sa prvog sistematskog i sve je super: ima 4800g (dobio je znači 1300g) i dug je 56,5cm. Sljedeći pregled je 22.12. Bio je jako dobar i nije uopće plakao. Slatkiš moj mali. user posted image

Liliki, bravo za useljenje u novi dom i super da si dogurala do 36tt! user posted image user posted image user posted image

Belina, svaki put kad otvaram našu temu očekujem da javiš da si rodila, a ti se još nedaš. user posted image

Nymeria, najiskrenije vam želim da otkrijete u čemu je problem. user posted image

Danchy, mislim da je to stvarno prekrasno kad muž i žena djeluju kao tim. user posted image Šteta što to nemamo svi. Ma kud sam gledala kad sam birala muža?!? user posted image user posted image user posted image

Nina, ne mogu si ni zamisliti toliki put s troje male dječice. user posted image Drži se!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1840
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 18:56:28   
Jezic123
Evo da se i ovdje malo javim.
Stigla je mala Lorena u pon 20.11. u 9:50
Ovo je bio najbrzi porod koji sam imala za 2 sata sam rodila curku koja je odlucila na ovaj svijet doci okrenuta na guzu. user posted image
Nisam vas dugo citala pa nemogu nista komentirati.
Eto ukratko od mene.
Pozdrav svima i cestitke svim mama koje su rodile i ove koje jos nisu rodile drzim palceve da sve prode kako treba. Sretno svima

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1841
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 20:39:11   
nymeria
Mi smo 3i put na fenistilu jer su noći prestrašne... Znači po par sati se natežemo a on se bacaka kolko ga to sve smeta..
dobili od pedice uputnicu, idemo u pon vadit krv za alergije (KM, Orašasti, jaje, rajčica, riba) jer nemogu procjenut dal mu hrana smeta..
Danas nam je dermatologica prepisala elocem i afloderm ( kortići, hebat ga, morat ću mazat 5 dana, nije mi izbor al ovo več 2 mj ne jenjava)...
I tako... Ko zna kak ću noćas spavati...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 1842
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 20:40:13   
nymeria
Ježić čestitke na loreni ( btw, predivno ime, da je moj dečec bil curica dobio bi to ime)...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1843
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 21:56:59   
belina
Jezic123 pa cestitke od ❤️ , dobro dosla Lorena! Bas sam se pitala gdje si, mislila sam da si vec odavno rodila. Super na brzom porodu! Sad lijepo gustajte zajedno!

Nymeria a misa mu maloga, pa kako ga jadnicka sve to strefi, bas mi je milo malenog. A i mame bome. Drzi se!

Pinky hahahaha znam da to sad svaki put pomislis i ja jedva cekam kad cu ja biti ta koja javlja da je rodila! Super za dobar pregled, tvoj D vec veliki decko mjesec dana! Ljubi ga!!

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1844
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.11.2017 22:56:28   
LourdessPadme
nymeria i mi smo bili kod dermatologa,rekla je da izvadimo ig pa cemo to sljedeci tjedan. Dala nam je fenistil al ja ne vidim da to pomaze i 60%kortice u belobazi,mislin da je to previse za bebu od 3,5mj. Stavljala sam 3 dana i stala kad se povuklo (prema uputama njenim) medjutim nakon 24 sata stvorile se nove flekice svud po tjelu. Sad smo naruceni u Srijedu kod privatnice neke koja je navodno maher u poslu.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1845
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 8:16:20   
nymeria
Neznam kolki je nqš postotak baš ću vidjet... Joj baš mi se čini olako to davanje kortića al vidim da niš ne pomaže...
Inače čula sam za još savjeta
- brisanje fiziološkom otopino
- špricanje termalnom vodom
- sunčanje u 'solariju' na zaraznoj

Jel netko probao?

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 1846
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 8:42:03   
Snjeguljica_83
Jutro!user posted image

Pinky, bravo za malca!

Nymeria,
suosjećam... Olako se propisuju kortići i onda još peidjatri vele "mama, nemojte se bojati kortikosteroida!" Ma zašto da ih koristim, kad se stanje opet vraća? Isto ili gore. Nema smisla. Samo ulazi smeće u tijelo, stanjuje se koža, fuj. Čemu to? Opet mi ga je nudila i uzela sam ga da je se riješim. Ne znam, meni Emine ruke nisu za to. Za sada. Bacam se na mahnito mazanje ruku pa ćemo vidjeti. Uzeh Xyzal. Probaj i ti, umjesot fenistila, traži od dr.!

Ježić,
čestitam!user posted image Ime je divno! user posted image Moram reći da nisam nikad čula za neku djevojčicu da je Lorena, baš divno!!! Imala sam profesoricu na faksu tog imena pa ga vezujem uz odrasle žene.user posted image

Djeca su mi bolesna. user posted image Ma samo da ozdrave; prvo: grozni su kad su bolesni, a drugo: srce me boli zbog njihove boli. user posted image
Na kraju sam bolesna i ja. Ali mama nema vremena biti bolesna, nema bolovanja za mamu. Mislim, doznake su tu, ali s napomenom "za njegu djeteta" I baš se vrti reklama za MaxFlu (za mame koje nemaju vremena za bolovanje)user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1847
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 9:08:56   
nymeria
Ma mazat ću mu par dana samo sad da se oporavi i to možda samo sa ovom blažom sve... A jutros se probudio čistih leđa, ima samo ranicu na ramenu a leđa su mu suha i perutava..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1848
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 9:10:43   
nymeria
P.s.

Kod nas sam čula da ima lorena po parkićima..

Sad sam uzela taj fenistil pa kad s njim završimo tražit ću taj drugi...

I nadam se da ćete brzo ozdravit snjeguljice

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1849
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.11.2017 9:34:09   
Snjeguljica_83
Nymeria, hvala! Evo, sve mi je gore, a raditi se mora. Ozdravit ću na nogama.
MIslim da ne moram govoriti kakva nam je bila noć.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!