|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 12:03:01   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09.
user posted image mali andeo - 26.09.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 12:04:17   
PinkyFunkyBirdy




***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


danchy27 ------------ 21.03.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 22.03.2017.
Mali andeo ----------- 23.03.2017.
Hajdi ------------------ 05.04.2017.
Teica2 ----------------- 12.04.2017.





_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 12:23:44   
mali andeo
hej curke user posted image

Teica user posted image za tvoju malenu uspavanu bebicu ...lijepo da napreduje user posted image
žao mi je radi dijete ,ja nezz ,valjda bi poludjela da moram na dijetuuser posted image user posted image
ali to je sve za naše male mrve ..

danchy nemam pojma kakve su kvalitete ta kolica ,ali inače mi smo ih gledali još za prvo,
ali sam odustala ,jer sjedeći položaj neide ono skroz da lijepo dijete sjedi,i bojala sam se da bi to moglo izazvati nervozu
kod dijeteta ,sada jedino ,ako su to novija pa ok ,jer mi smo ta kolica gledali prije 5 godinauser posted image
na kraju smo uzeli neka dizajnerska kolica ,cijena da boli glava ,ali su nas služila skorom do 4 godine
,malena je uživala u njima ....a sada ih više nema u prodaji ,a htjela bi samo sportski dio novi ...
tako da nam ne ginu opet nova kolica i opet pucam visokouser posted image TM će me zadavit...
jedino smo se zekali ako bude pišulinac onda smo nadrapali,nemam jednog bijelog ili univerzalne boje bodi ili kompletić,
sve nam je na Hello Kitty...

pisale ste o vitaminima ,ja koristim još folacin ,drugo nisam uzimala ...
pa sam mislila kada to potrošim da krenem s Elevitom ili sada ima i onaj Elebaby sa omegom 3,
ne znam još user posted image

Pinky nismo na vikend išli radi mog stanja ..još me dosta grči ,pa si nekako mislim doma sam sigurnija user posted image
odgodili smo za vikend poslije Uskrsa ...
možda sam luda ,ali sam nekako paničarka postala...
s L sam već putovala na veliko s 8tt i nisam o ničem razmišljala ...

Sada kada mi je trbuh počeo biti vidljiv ,L je počela biti i svjesnija ..
tako mi je slatka ,prije vrtića i spavanja obavezno ljubi trbuh ,
ajme bit će to ponosna malena starija sekica user posted image



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 17:04:38   
Jezic123
Hej trudnice
Evo i mene na ovoj temi
Uglavnom sam na drugoj temi, a eto posto sam dobila plusic na carobnom stapicu budem se i ovdje druzila.
Prvi mi je pregled 3.4. Tako da cemo tada tocno znati situaciju user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 18:22:07   
danchy27
Jezic dobro nam dosla user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Jezic123)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 18:23:28   
mali andeo
Draga Jezic,dobro nam dosla user posted image ,
Neka bude skolska trudnoca user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 20:05:23   
Teica2
Jezic dobro nam doslaa user posted image

Kako ste curke? Ja sam danas mojima radila pitu od krumpira i samo sam je gledala user posted image ali sam uspjela pobjegla sam user posted image

Mali andeo super za tvoju curku da ljubi busicu baaas slatko .. Moj uopće nije svjesan ne razumije nikako user posted image
Pinky jeli tvoj kuzi?

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
15.3.2017 23:24:29   
Hajdi
Pozdrav cure user posted image

Baš me dugo nije bilo imam osjećaj, ne zamjerite.. više se stvari poklopilo, od toga da sam manje na kompu do umora, dosta sam bila i aktivna zadnje dane i skužila da mi šetnja jako godi. Ako se probava uspori šetnja je pokrene, a najvažnije podigne mi tlak. Izgleda da je to moj najveći problem. Mučnine skoro pa ni nemam, niti žgaravica, ali tlak u više navrata kroz dan na minimalcu, baš ga osjetim. Mjerila sam jednu večer, gornji mi je bio 105 user posted image .
Inače neke su me stvari počele činiti tužnom, valjda sam osjetljivija, ali dobro je da to što me muči ima dobre izglede da se riješi, samo se moram još malo strpiti.

Mali anđeo user posted image user posted image za prestanak iscjetka. Na kraju niste otišli u Opatiju? Ako si procijenila da je tako bolje onda nema žaljenja. Preslatko kako tvoja mala ljubi mami trbuh user posted image

Teice baš mi je žao zbog dijete, nadam se sada ćeš uskoro dobiti dozvolu da nastaviš papati. Meni se pita s krumpirom ne čini pretjerano kalorično, a nije ni slatko. Meni se od nedavno jede sladoled, ali nisam još krenula user posted image

Danchy lijepo si se odmorila i sad u nove radne pobjede user posted image . Baš si sretnica što nemaš mučnine, drago mi je da je tako.

Pinky znači već krenulo zatezanje prepona, mene zna lagano zaboljeti u trbuhu, ali se ne bojim. Trbuh mi se vidi sve više mada ja sebe uvjerim da se ne vidi user posted image I ja jedva čekam da prođe 12 tt da mogu svima reći. Vjerujem da će sve biti ok ako te mali koji put lupne, bitno da nije jako.

Jezic drago mi je da si nam se pridružila user posted image Ti već imaš jedno dijete?

Vidjela sam da spominjete začepljen nos, a mene pak muči krvarenje iz nosa, skoro svako jutro kad ispušem, a danas čak dva puta, ali srećom brzo stane. Moguće i da Andol 100 na to utječe jer ga još pijem.
Od folne kiseline odlučila sam popiti do kraja Folacin, negdje još za 20 tak dana imam, a onda se prebacujem na Elevit, a vidjela sam da ima i Elebaby s omega 3 mada se ona može uzimati i odvojeno. Čini mi se da se ona dodaje u trećem tromjesečju, moram potražiti, negdje sam to pročitala.

Ne znam ništa o kolicima, morat ću se malo educirati user posted image

Krenula sam na pretrage, danas izvadila tsh za stitnu, sutra radim papu i briseve, a u petak krv (kks, guk, jetrene probe) i urin.
Kg i rh ću vjerojatno u ponedjeljak. Koliko toga ima uh, moram uzeti slobodan dan kad budem radila guk jer to traje, više puta se vadi krv.
Jedva čekam novi uzv i nadam se da je mrvica dobro i da dobro napreduje user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.3.2017 11:31:41   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo ipak je tvoja slatkica 2g. starija od mog hahara pa je i svjesnija da dolazi seka ili braco, ali baš je medeno kako ljubi trbuh. user posted image
Za oblekicu ja mislim koristiti od M bez obzira dal će biti curka ili dečko. Samo ću ako bude curke negdje staviti neku rozu mašnicu i gotovo. user posted image

Jezic, dobrodošla i neka ti trudnoća bude pravo školska! Svakako javljaj napredak. user posted image

Teica, mom M još nismo ni rekli, ali mislim da neće kužiti jer ipak mi je premali da razumije. Vidjet ćemo! user posted image Koliko je tvoj sad star? Mojem je tek 2g. i 5 mj.

Hajdi, nadam se da nam nebudeš više tužna pa da možeš u potpunosti uživati u trudnoći. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Brzo će proći tih 12 tt pa će i tebi i meni biti lakše. user posted image
Dal si sigurna da za GUK vadiš više puta krv? Ja znam za OGTT da se više puta vadi, ali za GUK mislim da ne. user posted image

Meni je sinoć baš bilo grozno muka i strašno zima. Grozno mi je koliko se bolesno osjećam u takvim trenucima. user posted image Srećom pa je MM malo zabavio M pa nije bio prezahtjevan, ali žao mi je da mu ne mogu pružiti više pažnje jer je toliko sladak, a ja tako nemoćna. user posted image Danas je malo bolje, ali vidjet ćemo kako će biti do kraja dana. user posted image
I, da, jutros sam stala na vagu i još uvijek je kilaža stabilna: 66,5 kg. S obzirom koliki mi je trbuh očekivala sam koju kilu više, ali ovo je super! Očito sam samo napuhana. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.3.2017 11:56:25   
Hajdi
Pinky hvala ti što si mi ukazala da ne idem na OGTT. Kako nikad nisam radila ove pretrage pomiješala sam nešto, odnosno pomislila da je GUK ta pretraga koja se radi iz više vađenja krvi. Sad ne moram uzimati slobodan dan jer ovo će ići brzo user posted image
Žao mi je da te još muče jake mučnine, nadam se da će ti brzo proći user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 16.3.2017 11:58:03 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.3.2017 16:54:46   
danchy27
Pozdrav cure, evo me s posla. Ako ovako nastave bolovi vjerojatno necu raditi jos dugo. Tesko je za objasniti sta me boli. Bol pocinje u krizima pa se pruza u desnu nogu. Neke pokrete ne smijem napraviti. Dali je to od trudnoce?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.3.2017 18:35:36   
Teica2
Pinky moj ima 2g i 9mj .. 1.7.14 je roden skoro pa su tu user posted image
Bas mi je zao za mucnine ali te razumijem user posted image

Danchy pa vjerovatno je a mozda si sr ovih dana bas odmarala doma pa treba vremena da se naviknes tezak je to posao nije da bas sjedis vec stalno si u pokretu .. Vidi mozda ti bude lakse kroz koji dan ako ne ne ginu ti komplikacije user posted image

Ja sam danas podigla nalaze Hbsag i Iat sve je uredu user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.3.2017 19:08:13   
Hajdi
Danchy ako ti se bol proteže od leđa prema nozi to su leđa u pitanju, vjerojatno ti se ukliještio neki živac vjerojatno u lumbalnom dijelu kralježnice. Možda da probaš s laganim vježbama istezanja, ali ako te jako boli najprije treba pričekati da prođe bol. Ne znam koje lijekove sve smiješ, znam da možeš paracetamol. Nadam se da će ti bol proći, vjerujem da hoće user posted image . Ovo se može dogoditi i bez trudnoće.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
16.3.2017 19:49:40   
danchy27
Ove bolove sam imala i par dana prije bolovanja,znaci da mi ni odmaranje nije pomoglo. Valjda cu izdrzat jos sutra, vikend ne radim. U utorak sam kod doktorice pa cu joj to spomenuti

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.3.2017 10:57:04   
PinkyFunkyBirdy
Teica, da tvoj je slatkiš onda malo stariji od mojeg. Pitanje je kad će oni stvarno razumijeti da dolazi braco/seka, ali ćemo ih morat nekako pripremiti. user posted image

Danchy, uh ... žao mi je da te boli. user posted image Vjerojatno ti se od širenja maternice nešto pomaklo i stislo neki živac. user posted image Ako neće biti bolje najbolje da onda stvarno ostaneš na BO. user posted image
Mene je noćas užasno počelo boljeti desno koljeno i osjetim da me malo boli i u desnoj preponi i čak u desnom guzu gdje se spajaju kosti - sve si razmišljam da sam jučer bila u shopingu i M se vozio u onim kolicima što su većim dijelom autić i cijelo vrijeme je vuklo na lijevo pa sam stalno morala ispravljati na desno i vjerojatno me to dotuklo. user posted image Ajmo što smo sve neke rasklimane. Pa što će biti do kraja? user posted image

Mali andeo, dal su prestala grčenja? user posted image

Hajdi, nadam se da ćeš brzo riješiti sve te pretrage. user posted image

Jezic, napiši nam malo tu o sebi da te bolje upoznamo. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.3.2017 11:34:37   
PinkyFunkyBirdy
Evo zašto će nas sve i svašta boliti user posted image :

user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.3.2017 15:22:08   
danchy27
Danas mi bolje, naravno brzo se radi ali izdrzi se. Ali sad imam jos jednu trudnicku tegobu- hemeroideuser posted image . Imate li kakav savjet cure moje?

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.3.2017 16:02:04   
PinkyFunkyBirdy
Žao mi je danchy zbog hemeroida. user posted image Redovita probava bi trebala olakšati situaciju, a mazati se možda s kantarionovim uljem. user posted image
Nadam se da će brzo proći. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drage moje ugodan vam vikend i pišemo se u ponedjeljak. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.3.2017 17:00:59   
Hajdi
Danchy meni je pomogla krema iz DM-a na bazi propolisa Hemopropin. Smetnje su se povukle za 1-2 dana.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.3.2017 17:06:51   
danchy27
Hajdi, hvala na informaciji. Moram ici to potraziti. U utorak imam pregled kod ginekologice pa da mi je kako da se dotad bar malo smanji

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 9:16:44   
Teica2
Jutro cureee user posted image

Kako ste mi provele vikend? Mi smo bili na rodjendanu pa smo doma betonirali terasu hheheheh bilo je zabavno user posted image

Evo prijavljujem vec dva dana po nekoliko puta dnevno krvarenje iz nosa .. Muz me zeza kaže mora negde ici kad dole neide vise user posted image

Danchy jeli prošao hemeroid ili se barem malo ublazio?

Kako ste mi vi? Kako se osjecate?

Kod mene i dalje navece prisutna mucnina user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 10:19:31   
PinkyFunkyBirdy
Bokić drage moje okruglice. user posted image

Ja sam većinu vikenda odmarala i baš mi je pasalo. user posted image U subotu se najela graha i luka tako da sam bila dodatno napuhnuta s još gorim okusom u ustima user posted image , ali mi je za divno čudo malo potaklo probavu, ali od onda opet zastoj. Baš me to brine jer mi je mučnije. user posted image Danas sam točno 10 tt i nadam se da ću izdržati još 2 tjedna pa da će napokon krenuti na bolje. user posted image Nadanje ludom radovanje. user posted image

Teica, vidim da je kod vas bio radni vikend. Nadam se da si ti bila oslobođena težih poslova. user posted image
Baš si me nasmijala s komentarom TM. user posted image Njima svašta pada na pamet. user posted image

Danchy, kako si? Dal je bolje? user posted image

Mali andeo kako si nam ti? Javi se kad uloviš priliku. user posted image

Hajdi, vidjela sam da pišeš za nizak tlak. Ja sam na sistematskom imala 106/67. I nije mi jasno kako mi je natrij nizak kad stalno jedem nešto slano. user posted image
Za vađenje krvne grupe i Rh znam da cure često znaju vaditi da se provjeri da nebi došlo do senzibilizacije (ili tako nekako se zove) kod majke. Znam da je to kad majčina krv prepozna bebinu krv kao strano tijelo i tada počne odbacivati plod pa se tijekom trudnoće provjerava u par navrata kako bi se spriječilo odbacivanje ploda.
Obično to češće provjeravaju kod žena koje su negativna krvna grupa (ja sam dobila nakon spontanog i nakon rođenja malog koji je bio pozitivna krvna grupa inekciju u guz tako da se mi se spriječi ta senzibilizacija). user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 10:47:59   
mali andeo
jutro drage user posted image

teica MM ti je zakon s tim komentarom user posted image
meni je krv s nosa išla cijelu prvu i sad ide i u drugoj trudnoći..

danchy čekamo izvještaj od sutra ,je si li nabavila što za hemeroide ?

Pinky grah i luk user posted image ja mislim ako bi to pojela da bi umrlauser posted image
meni sad smeta trunčica luka ,već sam gotova user posted image
već 10 tt ,ide vrijeme ,još malo i onda krene pravo opuštanje user posted image


evo meni je danas 12+6,ali tegobe su i dalje ovdje i pitam se ima li kraja user posted image
meni je jedini odgovor na sve to ,tako dugo dugo ste me čekli ,sada malo trpi user posted image
jučer kak sam se probudila ,onesvjestila sam se ...došla u kuhinju i krenula natočit vodu ,kada mi
se zamantalo i više me nije bilo user posted image inače imam isto niski tlak ,jučer bio 90/60
ja ni na nebu ni na zemlji...
u četvrtak idem k ginikologu i jedva čekam gledati svoju mrvu user posted image
možda nam i pokaže što je user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 14:06:29   
PinkyFunkyBirdy
Mali andeo nadam se da se nisi negdje lupila kad si pala u nesvijest. user posted image Znam ja da mučnine ne prestaju odmah s 12 tt, ali se mogu nadati jer tako imam neki rok koji iščekujem. user posted image
Imaj kraj sebe stalno nešto slatko i vode pa da možeš uzeti ako osjetiš slabost. user posted image user posted image user posted image
Jedva čekam tvoje dojmove s pregleda! user posted image Stvarno bi se već moglo vidjeti dal je pišuljinac ili pišuljinka. user posted image

Danchy, sretno na pregledu! user posted image user posted image user posted image

Ja sam dogovorila pregled u srijedu. Pokušavam ne razmišljati jer ću se samo počet brinut i onda će mi biti lošije. user posted image
Sinoć se moj mali glupirao kad sam ga spremala za spavanje i tako me nogom opalio u trbuh da sam se zabrinula, ali nadam se da su moje naslage sala kompenzirale udarac. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 16:00:26   
Teica2
Pinky wauu grahic i luk user posted image znam kako je ja jela janjetinu i mladi luk neznam jel me vise ugusio smrad ustiju ili me bolio trbuh user posted image sazvakala sam cijeli paket zvaka user posted image
Nadam se da ce ti biti bolje poslije 12tt ja sam usla u 13tt danas ali necu se zaliti vise nije citav dan samo je navecer sta je koma ali opet bolje nego citav dan
Bas nizak tlak imate ja valjda radi debljine imam visi na sistematskom mi je bio 110/90

Mali andeo nadam se da se nisi udarila user posted image Bas mi je zao curke radi tlaka mozda da jedete nesto sta potice rast tlaka

Danchy sretno sutraaa user posted image

Pinky i ti ces jos malo vidjeti mrvu kao i mali andeo user posted image

Meni je gin rekla na zadnjem da se lijepo okrenula beba da se moze vidjeti ali bi bilo sanse da pogodi 50% jer jos nije tako izrazeno user posted image

Ja sad dosla sa posla idem klopati i van u setnjicu pa se tipkamo kasnije ako cete pisati

Puse svima user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!