|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 17:17:07   
danchy27
Pozdrav curee. Nije jos prosao, pustila sam da prode sam al nije, pa sam sad kupila neku kremicu u DM-u pa cemo vidjeti sta ce se desiti do sutra. Pregled mi je tek u 14.30 pa hemoroid ima dovoljno vremena da se bar malo povuce user posted image .
Iscekujem sutrasnji pregled, vec sam dogovorila termin za taj precizni pregled,vjerojatno je 3D ili 4D. A vidjet cemo kad cu kod svoje doktorice iduci mjesec

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.3.2017 21:55:31   
Hajdi
Pozdrav cure user posted image
Ja sam provela lijepi vikend, u nedjelju nakon ručka bila sam na zraku u šetnji, odmah mi je bilo lakše ustati u ponedjeljak nakon takvog dana user posted image
Vidim da nisam jedina s niskim tlakom, mali anđeo kod tebe je bilo baš gadno, pazi se, nadam se da se nisi udarila.
Osim tekućine i slanog pomaže i kretanje. Moj je tlak i dalje slab, ne treba mi tlakomjer osjećam ga, vidjet ćemo do kad će tako. Kad mi je tlak nizak ne dišem kako treba i automatski nisam ok.

Stigli su mi nalazi krvi i nije sve bajno, ali vjerujem da nije alarmantno. Nešto je rezultat stimulacije i silnih lijekova koje sam morala do nedavno piti, jetrene probe su mi povišene, jedna od njih i duplo od gornje granice user posted image . Limfociti su mi sniženi, to je možda od Decortina koji smanjuje imunitet. Leukociti su mi povišeni, ali sam čitala da je to normalno u trudnoći. Neću se puno opterećivati, spremila sam nalaz za dr. kad budem na uzv pregledu.
Dobro je da moj nos manje krvari, ali to je zadnja 2 dana, vidjet ćemo kako će dalje.

Teice dobro je tm rekao, nekud mora teći user posted image
Mislim i da ova učestala vađenja krvi također idu u prilog istome, stalno vadim krv za nešto user posted image
Super da su ti mučnine manje, to puno znači.

Danchy javi nam dojmove s pregleda user posted image . Nadam se da će se hemoroid povući.
Onda odmah nakon tebe pinky i mali anđeo uživajte na pregledu, baš ste se lijepo poredale.
Izgleda da moja muška polovica nije spremna za pregled, sve to njega plaši. Mislim se, nek ne ide ako mu je tako lakše, jednog dana će se morati suočiti sa stvarnošću koja dolazi brzo user posted image .

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 8:41:44   
Teica2
Danchy sretno danaas na pregledu da uzivate user posted image
Nadam se da ti je malo splasnuo hemeroid user posted image

Hajdi jooj nadam se da bude sve ok da nije nista kako kazes alarmantno user posted image

Cure ja sam postavila sliku svog trbuha i mene velike da vidite hahahahah user posted image pa kad ulovite vremena si pogledajte user posted image

Ja sutra idem po nalaze briseva nadam se da bude sve ok user posted image

I da prijavljujem da mi je krenula alergija nocas samo kisem ne disem i tako fino samo sam cekala kada ce user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 9:36:52   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09.
user posted image Teica2 - 24.09.
user posted image mali andeo - 26.09.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 9:38:32   
PinkyFunkyBirdy



***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


danchy27 ------------ 21.03.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 22.03.2017.
Mali andeo ----------- 23.03.2017.
Jezic123 ------------- 03.04.2017.
Hajdi ------------------ 05.04.2017.
Teica2 ----------------- 12.04.2017.






_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 10:24:07   
PinkyFunkyBirdy
Teica, vidjela sam bušu i baš je super! user posted image Moja je navečer isto tako negdje. user posted image
Žao mi je zbog alergije. user posted image Sad u trudnoći se ništa ne smije koristiti da si olakšaš ili ... ? user posted image
Nadam se da će nalazi biti ok. Javi nam rezultate. user posted image

Hajdi, vjerujem da nije ništa strašno s nalazima i da će se sve lako riješiti. user posted image A TM moraš pripremati kao malo dijete iako muški nisu svjesni sve dok ih netko ne počne noću buditi plačem. user posted image

Danchy, uživaj na pregledu i čekamo dojmove! user posted image user posted image user posted image

Mali andeo kako si nam danas? Nadam se da držiš tlak pod kontrolom. user posted image

Ja sam jučer bila uuuuuuužasno napuhnuta i stvarno mi je trbuh bio ogroman. Razmišljala sam da se poslikam jer je izgledalo kao da sam 5 mj. trudna, ali ipak nisam. user posted image Mislila sam da će me tjerati na povraćanje, ali sam uspjela pregurati bez rigoleta. Počela sam jako nemirno spavati i budim se tijekom noći zbog glupih snova pa mi bude jedno vrijeme zima da se tresem, a nakon nekog vremena sam sva mokra od znoja. Stvarno se ne sjećam da mi je temperatura toliko varirala u prvoj trudnoći. user posted image

Čekam da nam se i belina pridruži, ali vjerojatno će se javiti tek kad prođe UZV za 2 tjedna. user posted image
Moram primijetiti da nema baš puno novih cura niti tamo na odbrojavanju, a i tu među trudnicama. Valjda će se javiti kad skuže kako smo mi tu fora. user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 14:50:20   
Teica2
Pinky i Hajdi hvala na komentarima za busu user posted image user posted image

Pinky pitati cu je na pregledu jer nisam sigurna prošle god sam dobila i pumpicu i dvoje tableta po 2x dnevno,za sad je puno bolje nego prošle god ali vidjet cemo mozda posustane nadam se hahaha
Eee snovi user posted image meni ie to najgroznije bilo i u prosloj tr a i sada bas kao i to glupe snove sanjam budim se van sebe
Steta sto se nisi slikala user posted image ja sam se ujutro slikala ali navece sam jos veca kao i ti kad se najedemo svega user posted image

Hahahahah e bas si dobro rekla nadam se da ce nam se jos pridružiti jer smo cooluser posted image
Zato sam i stavila kao i jesenske i zimske jer je sve to tu negdje i da nas je kao vise pa budemo vidjeli
Onda ocekujemo Jezic i Belinu uskoro user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 16:23:27   
danchy27
Pozdrav drage moje,evo me s pregleda. Prelijepo je bilo,sad valja cekat iduci. Pinky pisi molim te 18.04. da mi je iduci termin. user posted image je spavala,pa smo ju malo budili,ali pokretna je lijepo (kad je budna) user posted image .
Tlak uredan 120/60. A kilaza je manja za 200g,hehe,nedam kile na sebe,dok jos mogu.
Pregled je bio preko stomaka,vaginalno me uopce nije gledala.
Nadam se da nisam nesta zaboravila napisati.
Zasto ja nemogu vidjeti tu sliku?Samo mi javi da je neki problem

Ispravka,upravo vidjela. Prekrasno izgleda. Ja sam jos daaleko od toga,al polako bit ce uskoro

< Poruku je uredio danchy27 -- 21.3.2017 16:30:01 >


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 19:15:55   
Teica2
Danchyyy super za user posted image bas mi je drago sto je sve super i tlak i kilice user posted image
I super za uspavanu user posted image i budenje user posted image

Hvala za moju busu,a i tvoja bude,polako svi smo mi razliciti user posted image

Evo ja si sada kuham palentu za jesti user posted image

Puse svimauser posted image user posted image

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.3.2017 21:30:40   
Hajdi
Danchy super za pregled user posted image user posted image , haha morali ste buditi bebicu. Meni je to tako slatko i pomalo nestvarno user posted image . Jedva čekam vidjeti svoju bebicu jer ovako skoro i da zaboravim da je tu.
Bolje da ne hvataš kile, ja se trudim ne jesti više nego inače, manje više uspjevam pa se nadam da neću puno dobiti.

Teice žao mi je zbog alergije, nadam se da neće biti strašno. Fino palenta za večeru, nadam se da ti je prijalo user posted image .

Pinky točno tako, dok ne krene neki plač iz neposredne blizine neće biti svjestan što ga je snašlo user posted image
Što se tiče tvog preznojavanja po noći nadam se da to nije zbog variranja nivoa progesterona. To sam promislila jer mi je jedna frendica imala takve tegobe, ali ne u trudnoći i posumnjala je da nije progesteron u pitanju, mislim da je negdje pročitala o tome. Da napraviš kontrolu iz krvi?
I ja imam svakakve snove, to pripisujem tome što ne spavam čvrsto pa se sjećam svega što sam sanjala. Na dane se dobro naspavam, a na dane se rano budim nakon čega ne zaspim odmah.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 9:00:55   
PinkyFunkyBirdy



***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


PinkyFunkyBirdy --- 22.03.2017.
Mali andeo ----------- 23.03.2017.
Jezic123 ------------- 03.04.2017.
Hajdi ------------------ 05.04.2017.
Teica2 ----------------- 12.04.2017.
danchy27 ------------ 18.04.2017.






_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 9:14:31   
PinkyFunkyBirdy
Danchy, super da je sve kako treba biti i svaka ti čast na održavanju kilaže! user posted image user posted image user posted image
Kad te pregledavala, nije mjerila nuhalni nabor na bebici? Dal se to kod vas radi posebno? Koje ti slijede pretrage?

Teice, ma odlično si napravila da si temu odmah nazvala Jesensko/Zimske bebe. user posted image Skupit će se cure kad postanu svjesne da su trudne. user posted image

Hajdi, od kad sam zatrudnila mi je temperatura tijekom dana između 37 i 37,3 pa mi je zato stalno zima. Vjerujem da će se to unormaliti kad posteljica počne voditi brigu o trudnoći jer će tada ovaj progesteron popustiti. user posted image

Ja nisam ovu noć skoro ništa spavala. Čekala sam MM dok se vratio s neke obaveze pa dok smo malo popričali i dok sam se istuširala (i obrijala sve što treba user posted image ) bilo je već 2 u noći i onda kad sam legla je M počeo svako malo plakati pa smo ga u nekom trenutku prebacili k nama, ali se stalno budio i plakao tako da mislim da ću do kraja dana padati s nogu. user posted image
Idem na pregled u 18h pa vam sutra javim kako je bilo. Nadam se da je sve ok. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 9:17:42   
Teica2
Jutro user posted image

Hajdi jee bilo je fino user posted image
Ja se stalno rano budim oko 6 ujutro nemogu vise spavati i eto user posted image

E da sad kad me opet počelo svrbiti,sam se sjetila da vas nisam pitala svrbi li koga lice ili je to meni od alergije user posted image ja sam vec luda pogotovo celo,od nekad masnog lica sad se peruta od suhoće user posted image

Pinky sretno danas na pregledu da uzivas user posted image user posted image

Idem danas po nalaze pa se javim kasnije
Puse svima

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 9:28:42   
Teica2
Pinky a nadam se hahah user posted image
Sretno danas jos jednom da nam uzivate user posted image
Sto je nesto sanjao? user posted image Srce malo tak nevolim kad placu u snu grozno mi je to user posted image
Onda sutra cujemo dojmove user posted image
Meni je na početku bila povišena ali sada je super temperatura

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 9:45:44   
mali andeo
jutro cure user posted image

Danchy bravo za tvoju malenu uspavanu bebicu ,a i super te služe kilice user posted image

Teica koža te ljuti ?daj probaj kupiti neku sensitive kremu za lice za suhu kožu...
Meni je Mixa ok ,a i cijena je baš ok ..

Pinky uživaj danas user posted image user posted image i čekamo sutra dojmove user posted image
kako budete sada kada dođe beba ? mali M ostaje i dalje u sobi sa vama ?
Ja po tome pitanju ludimuser posted image znači L ima namještenu sobu i spavala je u njoj od svoje 2 do 4 godine,
a kako je išla na operaciju mandula tako smo je par dana stavili u našu sobu i od
toga dana nema šanse da ide u svoju..a soba nam je tijesna i dva kinderbeta nikako ne dolaze u obzir ,a ne bi je htjela izbaciti samo tako sada
kada je svjesna svega...
rekla je kada bude imala 5 godina da ide u svoju sobu ,pa tako čekamo sad taj veliki 5-i ročkas pa možda bude kajuser posted image
mislim filozofira već na veliko...

evo ja sam ok ,uzbuđena sam zbog sutrašnjeg danauser posted image
tlak inače upijevam kontrolirati sa slanim i vodom ,al to jutro vjerojatno sam naglo ustala user posted image
malo sam s glavom udarila ,bitno mi je da nisam na bušu user posted image
ali kako mi je rekao doktor na sistematskom vi od toga tlaka budete pali u nesvjest ,a ljudi od visokog će pasti ,ali se neće dićiuser posted image
mislim u pravu je user posted image

Teica buša ti je super user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 10:53:53   
PinkyFunkyBirdy
Teica, nemam pojma što je bilo M, ali sumnjam na zadnji mliječni zubić koji još izlazi. user posted image Nadam se da će brzo proći.
Vjerojatno te svrbi lice od alergije. Meni se to ne dešava. user posted image

Mali andeo, prije cca 6 mj. smo se preselili u svoj stan i tada je M dobio svoju sobicu u kojoj su i kinerbet i krevetić pa od prvog dana tamo spava u krevetiću (jedino moram prisloniti stolac da ne padne). Od kad se rodio inzistiram da spava u svom kindaču i drago mi je da je prihvatio svoj krevetić, no kako sad imamo stvarno veliki krevet onda kad ga nešto muči ili je bolestan pa se budi više od 3 puta tijekom noći onda ga prebacimo k sebi (kao i vikendom kad idemo malo odspavati tijekom dana). user posted image
Sad me malo brine jer smo htjeli veliki bračni krevet pa smo popunili sobu i nisam sigurna kako ćemo u nju ugurati kindač pa da bebica bude s nama u sobi. user posted image
Kad mene M pokušava nagovoriti da ide k nama onda mu ja govorim da ovdje ima krevetić samo za sebe i puno prostora pa da se neće stiskati s nama i mu neće biti vruće (jer se užasno znoji tijekom noći), ... pa na kraju popusti i ne pravi više probleme. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 11:23:15   
Teica2
Mali andeo hvala ti pokušat cu ne volim inace nista na lice stavljati jer me smeta,a za tijelo koristim samo Eucerin jer mi to pomaže kod perutanja nogu .. Hvala ti za komentar za busu user posted image
Da dobo ti je rekao za tlak.. Istina svakako ..

Pinky pa moguce,,J su svi zubeki izrasli hvala bogu user posted image

Nas J vam spava sa nama u krevetu hahaha od početka user posted image
Zato sta se budio i do 15x po noci do 2 godine zivota ,, znači bila sam previše umorna za dizanje nisam spavala po 3 sata tokom noci,i tako je ostao kod nas,kako jos uvijek zivimo kod mojih imamo jednu sobu ali vecu pa beba ce u kinderbet,doduse ove godine bi trebali konacno zavrsiti nase malo carstvo i preseliti se user posted image Gradimo je vec 8 godina i konacno je skoro gotova :):)

Mali andeo i tebi sutra sretno na pregledu da uzivate u mrvici user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 11:45:43   
mali andeo
Teica želim Vam da uskoro uživate u svojoj idili user posted image
nema ništa ljepše kada si svoj na svojemuuser posted image
Mi još nismo odlučili dal smo ovdje konačno se smjestili ili idemo dalje ,sami jesmo
kuća je velika ,mi trenutno imamo nekih 80m2 u kojih smo se smjestili...
tako da ima radova još ,ali nismo sigurni dal da tu ulažemo novce ili idemo daljeuser posted image user posted image

ja bi L rješila iz sobe van ,jer ako se beba bude budila,žao mi je bude ,htjela bi da se naspava...
imam frendicu kojoj obje curke spavaju u svojim sobama od rođenja,al meni je to žao ...
rekla sam jednom su mali,pa zato...
mi imamo kameru u L sobi tako da smo je čuli i vidjeli u noći kada bi se budila ...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 15:10:26   
danchy27
Pinky mislim da nije mjerila, ali mjerila je opseg trbuha i visinu maternice.
Imate li velike potrebe za spavanjem? Ja jedva docekam 19 h. A zaspim i prije

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.3.2017 20:40:50   
Hajdi
Teice negdje sam čitala da je normalno da je koža suha tijekom trudnoće i da zahtjeva veću njegu, više hidratacije što znači i više unosa tekućine. Kod sebe sam primjetila suhu kožu na nogama i trbuhu koju nisam prije imala. Tako da je to normalno za trudnoću.
Predivno što se planirate useliti u svoje malo carstvo user posted image . Ni mi još nismo sami, ali naravno planiramo to riješiti čim prije uspijemo.

Pinky, Mali anđeo čekamo vaše izvještaje s pregleda user posted image

Danchy kako ne, u više navrata tokom dana me hvata spavanje user posted image

Stigli moji nalazi za rh, protutijela negativna što je ok. Sljedeća kontrola u 28. tjednu.


(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.3.2017 7:24:43   
Teica2
Jutro cure user posted image

Kako ste?

Pinky cekamo izvještaj user posted image user posted image

Mali andeo uživajte i vi danas jedva cekamo i tvoje dojmove user posted image
Daa jedva cekamo da zavrsimo user posted image

Danchy hvata me za spavanje popodne nekad dodem i odspavam sa J a nekada ne .. A navecer uvijek u 22h idemo spavati i uvjek se u 6-7 probudim plus jedno 3-4x na wc idem po noci.. Jel vi idete?

Hajdi ma to sam si i mislila jos plus i moja alergija i krasno user posted image
Super za nalaze user posted image
I drzim fige da se i vi uskoro preselite user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.3.2017 9:43:59   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, vidjela sam moju slatku mrvicu koja lijepo raste, mrda rukicama i nogicama i sve je super (točno po tjednima)! Opet mi je pustio da vidim i čujem malo srčeko i kucka pravo junački. Ma, rastopila sam se od miline. user posted image
Od tjemena do trtice imamo 34 mm, krvna slika mi je super, urinokultura odlična i sad još čekam da stigne PAPA. Maternica je čista, a kad sam pitala za posteljicu kaže da se stvara s prednje strane (to znači da se vjerojatno udarci neće dugo primjećivati na buši, ali meni je bilo bitno samo da se ne stvara s donje strane). user posted image
Nije mi mjerio tlak niti sam se vagala, ali sam jutros stala na vagu i još je na 67 kg što je super. user posted image
Sljedeći pregled je za 5 tj. kad ću raditi double test (vadit će mi krv i raditi UZV kad će mjeriti nuhalni nabor i ostale mjere) pa će to odnjeti u Vinogradsku (moram mu donjeti uputnicu od soc.ginićke)), a negdje nakon toga ću ići provjeriti senzibilizaciju (valjda sam dobro napisala).
Eto, to je to za sad. Na sljedeći pregled idu i MM i M jer je rekao da će biti pregled preko trbuha. user posted image

Da, rekla mi je sestra kod doktora da moj trbuh nije još trudnički trbuh već da su to samo napuhana crijeva. user posted image

Teica, ja noću idem piškiti jedino ako me moj mali M probudi plačem pa čim se dignem moram piškiti, ali ako spavam cijelu noć onda ne trebam.
Super ste onda ti i TM uspjeli napraviti drugog potomka kad vaš slatkiš spava s vama u krevetu. user posted image user posted image user posted image
Bravo za vašu kućicu i nadam se da ćete uskoro biti svoj na svome! user posted image

Mali andeo, i meni je žao da bebica bude baš u svojoj sobi od rođenja, ali svatko si pravi kako mu najbolje odgovara. user posted image Sad mi je super da je M u svojoj sobi, ali to je tek od njegove 2 g. Ja sam od rođenja inzistirala da M spava u svom kindaču i kao kod Teice isto se budio x puta tijekom noći pa sam svaki put ustajala, nosila ga, dojila, uspavljivala, vraćala u kindač pa natrag u svoj krevet. Malo je reći da je bilo iscrpljujuće jer mi se jedan period već mozak počeo igrati s menom pa nisam znala što je stvarno, a što ne (mislim da sam bila na rubu da prolupam), ali evo prošlo je i ja sam se koliko toliko oporavila. user posted image Sad imamo veći krevet i starije dijete pa tko zna, možda se bebač i uvali u naš krevet da ne dođem opet do ruba ludila, ali vidjet ćemo. user posted image
Sretno na pregledu! user posted image user posted image user posted image

Danchy, ja svaki dan jedva gledam već kad dođem s posla i onda kad oko 21h idem staviti M na spavanje obavezno zaspim na stolcu do njegovog krevetića. user posted image

Hajdi, bravo za dobar nalaz! user posted image user posted image user posted image Nadam se da ćete i vi ubrzo imati svoja 4 zida. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.3.2017 10:23:46   
Teica2
Pinky ma user posted image za tvoju malu/veliku mrvicu user posted image bas lijepo raste user posted image
Super za srceko to je bas divno user posted image te super za nalaze user posted image

Ja sam odbila double test,htijela me je poslati ali samo odbila,a sto se tice nuhalnog nabora zadnji puta mi je rekla,tanak je sve je uredu,stovise dosta je tanak sto je super user posted image .. Znaci tako imamo svi napuhana crijeva user posted image divno hahaha nije da smo trudni user posted image

Blago ti se za odlaske na wc haha u prosloj trudnoci mi je bio rekord 12x u jednoj noci user posted image

I da Pinky dobro si primjetila moji me svako malo zezaju i svim prepricavaju "Ostavili smo ih jednu noc ali jednu noc bez J (na Novu godinu) i vidi odma puf user posted image hahah da, sta reci tako je..Ali ja sam sretna nakon godinu dana je uspjelo.. Pinky za nase odnose nam ne smeta jer ga prebacimo u kindac,on nekada i sam trazi da spava tamo..Ja sam tako htijela od pocetka bez obzira na ustajanje,jako volim nase mazenje te ce samo jednom biti maleni,svatko si kroji kako njemu odgovara,upravo tako,a nama je ovako super user posted image


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.3.2017 15:58:24   
PinkyFunkyBirdy
Hvala Teica! user posted image
Ja sam i u prošloj trudnoći radila double test, a ovaj privatni ginić mi je super jer ne moram nigdje ići već sve obavim kod njega privatno pa on onda odnese u KBC i ja dobim rezultate. Meni je sad bilo prerano za mjerenje nuhalnog nabora, a u prošloj trudnoći ga je mjerio kad sam došla u 12 tt i isto je bio neki jaaako mali.
Za ove odlaske na wc ja sam se tijekom godina jako dobro istrenirala da mogu dosta dugo izdržati i na br.1 i pogotovo za br.2. user posted image U obje trudnoće su mi bebači bili dosta visoko pa nisam imala većih problema s čestim mokrenjem. Pred kraj naravno da nisam mogla izbjeći. user posted image
I ja se volim maziti sa mojim malim slatkišem, ali kako smo imali mali krevet u kojem smo se MM i ja skupa okretali kad se neki od nas trebao okretati onda nam je bio bed stavljati malog između nas jer nas je bilo strah da ga ne podrobimo, a i dan danas kad ga stavimo k nama ja se ništa ne naspavam jer sam cijelo vrijeme okrenuta prema njemu, a on se stalno gura pa me ili izgura s jastuka ili se nogicama opire o mene, a i voli me navlačiti za nušnicu i onda sam kao zombi ujutro. user posted image Tako da je bolje kad je u svom krevetiću. user posted image

E, da, dal koja od vas radi Keglove vježbe? Ja se sjetim pa vježbam 2 dana i onda tjedan dana ništa. No u prvoj trudnoći sam češće vježbala, a vjerujem da je pomoglo jer sam maloga uspjela istisnuti u jednom trudu i nakon poroda nisam imala problema s pobjeglom mokraćom i/ili vjetrovima. user posted image

Mali andeo, kako je bilo na pregledu? user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 23.3.2017 15:59:49 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.3.2017 16:03:51   
danchy27
Pinky prekrasne vijestiuser posted image . Drago mi je da je sve uredu a bebica zivahna user posted image .
Meni je doktor opce prakse rekao da vjezbam i ojacam te misice pa ce mi biti lakse rodit. Izgleda da ima nesta u tome.
Teica ja imam zasad samo jedan odlazak nocu u wc. A po danu ni ne idem cesce nego prije trudnoce.

< Poruku je uredio danchy27 -- 23.3.2017 16:08:30 >


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!