|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 12:53:48   
mali andeo
pozdrav curke !!!

hajdi user posted image user posted image za malenu mrvicu ,samo tako neka nastavi...
na dan žena zajedno ćemo gledati naše mrve i ja sam tada naručena user posted image

pinky ajme pregled ,jedva čekamo!!!!

belinauser posted image user posted image brzo si to riješila ,želim ti od srca uspješan postupak user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 13:03:54   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 05.02. - ponosna user posted image
user posted image Hajdi - 06.02. - ponosna user posted image
user posted image belina - 16.02.
user posted image papučica - 22.02.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 13:24:07   
Hajdi
Hvala vam cure user posted image user posted image
Samo neka tako nastavi lijepo se razvijati i rasti user posted image

Mali anđeo na isti dan smo na pregledu user posted image jedva čekam user posted image

Pinky sad iščekujem tvoj uzv, vjerujem da će biti sve u redu user posted image user posted image

Danira, Lourdess hvala vam na čestitkama user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 13:27:53   
PinkyFunkyBirdy
Hajdi bravo za tvoju mrvicu! user posted image user posted image user posted image Ma neka je i jedna samo da je zdrava i da lijepo napreduje pa da za 8 mj. razveseljava svoju mamicu i taticu uživo. user posted image

Lourdess stvarno ne znam. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 13:28:58   
tintin
Hajdi user posted image za mrvicu, bitno da je sve u redu user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 15:02:54   
papučica
Pozdrav cure user posted image

Mali andeo hvala što pitaš za mene, nadam se da ti je sad malo lakše zbog mučnina. Ma neka je i tih mučnina sve je to trenutno a onda akobogdakad se rodi sve ode u zaborav. Onekad kad se prisjećamo sa smijehom sve to spominjemo.
Belina draga baš mi je drago za tako brze aktivnosti i poduzete korake. bravo!! neka urodi plodom akobogda
Pinky brzo dani prolaze, ništa ne brini
Hajdi hvala Bogu na toj maloj mrvici, neka ide sa srećom sve i uredno.

Hvala vam svima što pitate za mene. Ja vas čitam u noćnim satima i radujem se sa vama svakom novom danu.
Kod mene se približava datum ali PMS uffff, počela me glava bolit kao i obično pred vješticu.
Bila sam u akciji , pokrila sve što treba, bar tako mislim. Jedan dan 22DC mi se pojavio malo, al malo rozi trag na papiru.JOJ da ste me samo vidjele koliko sam samo proučavala.Onda ni sama sebi ne vjerujem .To se skoro i da nije vidjelo, malo sam se iznenadila. Grudi onako malo bole, skoro da i ne bole sad, inače su me boljele od završetka ciklusa. Znači stiže vještica.
Nešto nisam optimistična zbog grudi, one me izdaju user posted image
Ma šta bude, ne vrijedi mi se nervirat.Nego onako malo mi bilo čudno taj rozi trag samo jednom i nije se više pojavljivalo.

Pa znate i same kad krenu tie sumnje , ispipavanje i guglanjeuser posted image

A trebale bi Belina i ja stati u red sa ovim trudnicama i da dobijemo znak, je da? Pa nije u redu da tu stojimo bezvezeuser posted image user posted image
Malo šale nije na odmet

Hvala svima koje ste pitale za meneuser posted image

Pozdrav svim curama i koga nisam spomenula

< Poruku je uredio papučica -- 15.2.2017 15:05:09 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 15:26:35   
Leilani
hajdi mila, bravo za mrvicu, ma neka je i jedna, ali itekako vrijedna. Jedva cekam dan zena user posted image

mali andeo i kod tebe se veselim danu zena. A draga, samo ti papaj, malo pripazis ako jedes slatko i bit ce to super. A danas ginekolozi i tako imaju te cudne parametre za kilazu, njima je sve previse cak i onda kad nije.

tintin drago mi je da si ok i da je prosla turbulencija hormona. Pusa!

enna zelim ti svu srecu u postupku, neka bude dobitni user posted image

belina pa sve citam i citam tvoje zavrzlame a tako si me razveselila sad sa tim da krecete. Ma bravo, navijam ko luda user posted image

perlice nestrpljivo iscekujem tvoj pregled i samo pozitivaaa!!!

pinky a slatki tvoj M, vidis da ce ave biti dobro, cim je on sam to rekao, kad mu kazete bit ce veselja user posted image

Mi u akciji...pa sta bude bit ce.

E da i sretno vam valentinovo sa malim zakasnjenjem. Mi smo ga proveli u maloj intimnoj vecerici doma i poslije akcija user posted image

Ljubim vas sve, sorry ak sam zaboravila koga, nemrem sve popamtiti. user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 15:48:16   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Hvala draga moja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako su tvoji kikači? Ljubi ih puno! user posted image


Dobro su, sreće moje... user posted image
Neki dan smo bili u parku pa sam stavila N u luljacku za bebe, a E ga je ljuljala i uživala... Osjećala sam takvu toplinu oko srca. I tako, polako rastemo, igramo se i papamo. Imam problem. Nikako da se pokaki. Jel M imao problema.s tim? Pokušala sam svašta, daj i ti koju pametnu. user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 16:34:53   
belina
Dan cure, evo me sa lijekovima. Bemfola od 2.dc i Oralgutan 6i 7 dan, 8-i na uzv. I dobila sam i stopericu Ovitrelle. Eto ga. Sve ap cap. Sestra mi je objasnila kako se daju a rekla je da mogu i dolazit u njih. Ne izgleda mi komplicirano, sve je vec smuckano i u penovima, tako da ne bi to trebalo bit problem. Sad cekam user posted image
Leilani da da zavrzlame, znas da u mene ne moze bit jednostavnouser posted image Daj ajde i ti na brzinu ovako ka i ja, da zajedno odbrojavamo!
Snjeguljice hvala na lijepim zeljama, nadam se da cu za godinu dana i ja tako uzivat u parku sa svojom djecicom.
Hajdi user posted image za mrvicu. Nema veze sta nisu dvije, bit ce drugi put.
Mali andeo gustas li ti bez posla?
Pinky do kad ti mislis radit? Znam da je u tebe uredaki posao, samo pitamuser posted image
Perlice jesi bila na pregledu?
Daxy draga vidila sam da su dvije curke u busiuser posted image user posted image user posted image user posted image ma suuuper!! Ponosna mamice!
A di je Lourdess?
Papucice draga nasa nadam se da nije ipak pms! A taj rozi trag user posted image da je implatacija!!!
Trudilice jel gotova user posted image ?
Tintin draga jesi spremna za nove pobjede? Kako je tm reagirao kad si dobila user posted image ?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 16:37:34   
PinkyFunkyBirdy
Žurim s posla, ali samo da odgovorim Snjeguljici. Draga, moj M oduvijek nekako mekano kaka tako da nikad nije imao problem sa zatvorom (to je valjda na tatu user posted image ). Probaj sa sokićem od šljive ili kruškicu ili možda malo više slatkastih stvari jer obično šečer zna potaknuti stvar. user posted image

Papučice i Leilani grlim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 18:52:23   
Hajdi
Papučice neka ste vi bili u akciju, navijam kao i uvijek da bude dobitno user posted image user posted image
Tko zna možda je rozi iscjedak upravo ono što želimo da bude user posted image

Leilani bravo za akciju, nadam se da je bilo uspješno user posted image user posted image

Tintin draga drago mi je da si mirnija kad nema više hormona user posted image
Ja sam se valjda navikla pa ne osjećam neke nuspojave.

Belina sve je to išlo ekspres kod tebe, neka bude uspješno user posted image user posted image . Lakše je kad imaš spremne bockalice, ići će to lagano user posted image

Daxy user posted image user posted image za dvije curice user posted image user posted image

Puno sreće svim trudilicama!!
user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 19:17:09   
belina
Snjeguljice moja mala je imala problem s tim. Ako ti slucajno jede cokolino i sl moze bit od toga. Pazi na prehranu dosta sljive i sl. A ako bas zatreba za brzo omeksavanje nama je pomagala jaaaaaako zasecerena kamilica

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 19:31:31   
tintin
Papucice zelim ti od srca da je akcija bila uspjesna, nadam se da ces ugledati plusic user posted image
Belina moj m bas ne pokazuje emocije, samo je rekao da ne budem tuzna, da cemo jos jedan ciklus probat ovako pa da cemo vidit sta cemo dalje, ali isto sam ja na njemu vidila da se I on nadao I da mu je bilo krivo, ali muski ko muski drukcije sve to podnose nego mi.
Nego reci ti meni di ides u postupak? Joj bas se veselim zbog tebe sto ste uspili upasti u ovaj ciklus.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 22:41:14   
papučica
tintin hvala ti na podršci, mada sumnjam al hajde šta bude..

Nemoj biti tužna novi ciklus nova nada, nova borba. Znam nije lako ali ovdje smo da jedna drugu bodrimo jer se razumijemo.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 22:44:23   
lidac0605
Hajdiuser posted image za malu bebušku,ma nek je i jedna samo da nam dođe živa i zdrava,sve ostalo je nebitno...uživaj u trudnoći sada user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 22:49:45   
papučica
E ovako se ja ubijam u pojam hahaha
Sjednem prelistavam stare postove, nekako mi dođe jer to želim da pročitam

I sama sebi danas suze izazva .Vjerovatno i ovaj moj PMS mi doprinese to...

Čitam vaše čestitke za dvije crtice prošle godine u junuuser posted image , Leilani mi napisala i onda mi suze krenuše, kontam sad bih se ja porodila još malo.
Čitala sam i od svih vas poruke i doživljavala kao trenutni osjećaj sreće. Eto koja sam ja budalauser posted image , al nešto sam želila , nemam pojma zašto.
Nekako kad to čitam ponovo tu sreću doživljavam, osjećam...pa možda lutam i tražim isti osjećaj da osjetim

Čudna sam sama sebi , al eto...ipak ..idemo dalje user posted image

< Poruku je uredio papučica -- 15.2.2017 22:51:36 >

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 8:04:47   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: belina

Snjeguljice moja mala je imala problem s tim. Ako ti slucajno jede cokolino i sl moze bit od toga. Pazi na prehranu dosta sljive i sl. A ako bas zatreba za brzo omeksavanje nama je pomagala jaaaaaako zasecerena kamilica


Ne jede cokolino.

Dala sam sljivu, sok od sljive, krusku, vise vode.... Dala sam i kamilicu, ali nisam jako zasecerila. Kolikk da stavim secera?
Ajme secer, muka mi. No, i tako tako su mu jos u rodilistu davali to isto... Sad je veci pa valjda mu nije toliko stetno. Moram mu pomoci.

Pinky, hvala!


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 8:17:49   
Snjeguljica_83
Hajdi user posted image za jednu mrvicu!! user posted image

Papucice, a joj nemoj mi se zalostiti... Razumijem tvoja razmisljanja i racunanja... Evo, saljem zagrljaj!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 8:48:29   
Mini Bav
Ovako, napravila sam test i na prvu je bio negativan, a ja nisam imala vremena pratit 10ak min jer sam bila na poslu user posted image i dio testa se "razlio" po prozoru, kasnije kad sam pogledala stajalo je pozitivno, tj gornji dio je izgledao kao evaporacijska više, a na donjem dijelu je bilo plave boje jače vidljive, svugdje se povukla ta plava koja se "razlila" samo nije od tamo. Jel to mogućnost pozitivnog ili je jednostavno greška? Pročitala sam da je bilo koja obojenost na mjestu linije pozitivan test, ali ovo mi baš nije jasno :D nisam ga ponavljala još.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 8:49:50   
tišina
user posted image user posted image user posted image jutroo cure, žene, majke, trudnice i trudilice user posted image user posted image

ne znam kako je kod vas ali ovdje kod mene je granulo sunce pa se sve odmah čini lakšim.

čitam vas, pratim vas i mislim na vas. nisam dugo na ovom forumu, ali tako ste bliske i drage, pune dobrih savjeta i razumijevanja da se osjećam kao da vas zapravo i poznajem..


papučice, nadam se i šaljem ti pozitivu da ti ova veljača bude za pamćenje i donese jedan lijepi +.

ja sam prije cca 2tj.otkazala jedne rtg pretrage jer sam zabrijala da sam trudna, a sad kako nisam smo odlučili da idem prvo to riješiti pa ćemo onda nastaviti s pokušavanjem (jedini je problem sada dobiti termin, bojim se da će mi propasti i ovaj i slijedeći ciklus... user posted image ).
Zapravo od vjenčanja u 9 mj. pokušavam taj problem riješiti ali me samo šalju po raznim pretragama i specijalistima koji nikako da utvrde uzrok problema.
Zaista se nadam da će se sada riješiti i da ćemo od proljeća ponovno nastaviti s pokušajima....

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 10:45:46   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image Joj kako paše ovo sunčeko vani. user posted image Još da ne moram raditi. user posted image

Belina dal je user posted image stigla? Sretno s bockanjem. user posted image
Ajme ti već pričaš o porodiljnom, a ja još nisam bila ni na prvom pregledu. user posted image user posted image user posted image Ako sve bude ok onda ću vjerojatno sredinom ili krajem 7 mj. na GO (jer još imam cijeli) i onda iskoristiti onih 48 dana prije termina. Takav je plan, ali vidjet ćemo kako će se stvari odvijati. user posted image

Hajdi, trudnice super da nemaš nekih "neugodnih" simptoma. user posted image Ja bi jako voljela da i meni tako ostane, ali me sve strah da jednostavno još nisam došla do tog perioda kad kreću. user posted image

Tintin, ah ti muški. Ni moj ne zna baš pokazati neke osjećaje oko trudnoće. Sad isto još ništa me ne pazi ni mazi već je samo rekao da pazim što jedem i što radim te me pitao dal na pregled idemo svi skupa ili ne pa sam rekla da ovaj prvi put još ne jer će biti samo vaginalni pregled. Vidi se da ga zanima, ali ne pokazuje neko oduševljenje koje bi ja očekivala. To oni onako muški. user posted image

Lidac draga vidim da kroz šalu spominješ da bi išla i na 6-to. user posted image Meni se vrti u glavi od tolikog broja dječice, ali svaka ti čast. Ako se odlučiš pridruži nam se na odbrojavanju. user posted image

Papučice, em si imala roskasti iscjedak, em si super-osjetljiva ... hm ..... možda je to to! user posted image

Snjeguljice, pa koliko dugo nije kakao? Jogurt mu još uvijek nisi uvela u prehranu, zar ne? On isto pomaže, ali ako nisi dala onda ništa. user posted image

Mini Bav, nakon koliko vremena si gledala test? Ja osobno preferiram testove s rozim crtama jer je puno lakše vidjeti drugu crticu, a i kod plavih se jako puno cura žalilo da im se pojavila evaporacijska linija. Ovako, neki zaključak bi bio da AKO si gledala u nekih pola sata i AKO je druga crta jedanke debljine kao kontrolna onda si trudna, inače nisi. Evaporacijska crta je jako tanka na rubu tog dijela gdje treba biti testna crta). Daj nam stavi tu sliku testa (ili u album od RR). Kad ti je datum kad očekuješ M? Svakako bi ti preporučila da sutra ponoviš test i to po mogućnosti neki s rozim crtama (Gravignost je jeftin i super osjetljiv pa ga puno žena preporuča). Sretno! user posted image

Tišina, dobrodošla si ti i da češće komentiraš bez obzira na ciklus i dal je pokriveno ili ne. user posted image Ne razumijem zašto bi ti propala 2 ciklusa? user posted image Sretno i nadam se da ćeš to brzo riješiti da možeš u nove trudničke pobjede! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 10:52:17   
Snjeguljica_83
Pinky četiri dana. Svaki dan se napreze, ali bude samo trag na peleni, dakle nikako da krene. A ii zadnja kakica je bila mala, nije to nikakva količina. Jogurt nismo uveli, tek ce osam mj.

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 16.2.2017 10:53:58 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 11:00:39   
Mini Bav
Hvala na odgovoru. user posted image
Pogledala sam tek 2 sata nakon, nisam stigla prije, a iskreno i smetnula sam s uma čim sam vidjela da je negativno na prvu, u prvoj trudnoći mi je odmah bio debeli + (radila 6 dana nakon očekivane m), pa sad kad nije bilo + odmah nije mi ni palo na pamet da se može mrvicu kasnije pojaviti.user posted image
Crta je iste debljine kao i kontrolna, a radi se o clearblue testu onom za 30 kn što pokazuje +. Imam sliku ali pojma nemam kako da ju učitam user posted image .
Trebam dobiti 19., za 3 dana. Jasno mi je bilo da će se pojaviti ta evaporacijska, znam kako izgleda i da je previše prošlo od kada sam test radila ali zbunio me taj očiti plavi dio na donjem djelu plusića, samo zato sam potegla ovo pitanje. user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 11:10:17   
hipo

IZVORNA PORUKA: Hajdi

Drage cure evo me user posted image
Hipo odmah da kažem nažalost nisu dvoje, ali jedan je tu, vidi se gestacijska vrećica i uredna cirkulacija, odnosno plod je živ i sve je u redu user posted image . Sad sam 5+5tt. Kontrola za 3 tjedna na dan žena user posted image

Ma bitno da je bebac tu! Sretno!

Bit ce da cu dva zumanjka znacila dvije tridnkce, hajdi i pinkyuser posted image
Danas cu opet lupat jaja, pa javim ako ima jos duplih user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
16.2.2017 11:24:09   
PinkyFunkyBirdy
Hipo neeeeeeee lupat jaja prije nego ja obavim pregled!!! user posted image user posted image user posted image

Mini Bav, ponovi test za koji dan. Još mi se čini da je malo prerano da bi vidjela na Clearblue testu. I tako rano moraš obavezno pričekati tih 10 min da bi očitala test. Ja sam u ovom ciklusu isto morala čekati da vidim crticu. Pojavila se odmah jedino kad sam piškila testić 7 dpo. Ali pliz uzmi neki s rozim crtama ako je moguće. user posted image
Za sliku možeš uploadat na TinyPic pa staviti nam tu link ili otići na Albume na RR i tamo uploadati.

Snjeguljice, nudi mu kruškicu čim više. Valjda će krenuti. user posted image Sretno! user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!