|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 9:19:03   
mali andeo
vidi zaboravih
curke SRETNO VALENTINOVO
prigrlite svoje voljene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i izvedite ih vanka ...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 9:23:41   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image PinkyFunkyBirdy - 05.02. - ponosna user posted image
user posted image Hajdi - 06.02. - ponosna user posted image
user posted image belina - 16.02.
user posted image papučica - 22.02.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 9:48:59   
Hajdi
Hvala mali anđeo i tebi i svim curama na raji sretno Valentinovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nastojat ćemo malo uživati večeras ja i md.
A za kilice pazi da ne papaš baš puno, bit će to ok.

Moj uzv je sutra kroz jutro pa vam javim. Mislim da se meni još ne kuži stomak user posted image iako vidim ga ja malo.
Nije mi mučno niti mi fali energije, možda je još rano za to, a možda mi neće ni doći.


< Poruku je uredio Hajdi -- 14.2.2017 9:50:50 >

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 9:53:59   
mali andeo
Hajdi stvarno pazim na prehranu,nije da sam bucka,imam 71 kg sada..
A visoka sam 170...
A nezz ...
S L nisam dobila nista kilica do 12 tt sada sam 3 u plusu vec ...user posted image

A kaj se tice tvojih simptoma sretnica si za sada...
Koliko ti je sad?nekih 6tt?

< Poruku je uredio mali andeo -- 14.2.2017 9:56:37 >


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 9:58:31   
PinkyFunkyBirdy
SRETNO VALENTINOVO drage moje! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mali andeo, super da ti počinje biti sve bolje. user posted image Nemoj ništa brinuti zbog kila ... to će se sve istopiti dok ćeš trčkarati za svojom dječicom. user posted image
Da, uspoređujem trudnoće jer mi je u prošloj kroz cijelu bilo muka i povraćala sam svih 9 mj. (nekad više nekad manje) pa me zanimalo kad je to krenulo. Baš bi voljela da me to zaobiđe u ovoj. Ne tražim puno, zar ne. user posted image user posted image user posted image user posted image
Planiram sljedeći tjedan na UZV, ali još mi nije ginić javio kad ima slobodan termin.

Hipo draga baš si mi slatka kako već proučavaš tijelo. Ja mislim da se ti potajno nadaš da će vam se primiti pa ćeš reći mužu: a gle, što je tu je. user posted image user posted image user posted image
Ja oko O najčešće osjećam desni jajnik, a lijevi gotovo nikad. Mislim da je i u prvoj trudnoći bio desni taj iz kojeg je došlo jajašce, a i sad sam osjećala desni.
(Znaš što me bode u oči, a nikako da središ: tvoji trackeri. Daj pliz kad uloviš vremena stavi neki koji pokazuje koliko ti je hipica stara ili nešto sl. Hvala!)

Hajdi, ti ideš sutra na pregled ako se ne varam. Jedva čekam dojmove! user posted image user posted image user posted image

Belina, pa ja ne znam kakvi su ti to doktori?!? Ja bi popizdila na tvom mjestu. user posted image Nadam se da ćeš ih uspjet sve poloviti i brzo biti u postupku. user posted image

Enaaa, držim fige da postupak bude uspješan! Javljaj kako ide. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 10:09:37   
Mini Bav
Bok cure, stvarno nemam iskustva u forumima, ali nadam se da mogu ovdje postaviti pitanje. :)
Zadnju M sam imala 20.01. Imam cikluse od 28-32 dana. , sredina mi je prema tome trebala biti negdje od 2.-6.2., od negdje 1.2. imam bolove (tipične za ovulaciju), ali ti bolovi su se nastavili i nakon ovulacije, i traju i sada. Odnos smo imali 2.2., pa onda 5.2., nisam pratila potpuno iscjedak pošto smo imali odnose. Neuobičajeno, osim tih bolova koji nisu stali je to što sam 11.2. imala izljev velike količine sluzi baš kao da je bila ovulacija i dan nakon toga počela je bol u cickama (i taj dan smo se bacili na posao za svaki slučaj). Mene zanima jel moguće da je to bila implantacija, jel može biti simptom povećana količina sluzi bijelo-prozirna?

Trebala bih dobiti 19.2. menstruaciju, iscjedak je gust i bijel, bolovi su prisutni i dalje, cicke bole, ali ne nenormalno.

< Poruku je uredio Mini Bav -- 14.2.2017 10:18:41 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 10:22:42   
Hajdi
Mini Bav kao i uvijek sve je to moglo bi biti, a i ne mora. Najbolje na dan očekivane napraviti test i javi nam rezultate. Puno sreće user posted image

Mali anđeo po zm sad sam 5+5tt, nisam sigurna da je to dovoljno za čuti srce, pa se ne nadam tome na ovom pregledu.
Nisi ti bucka, to je sve ok user posted image


< Poruku je uredio Hajdi -- 14.2.2017 10:23:39 >

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 11:26:17   
Mini Bav
Puno hvala na odgovoru. Samo sam htjela sa nekim podijeliti svoje iščekivanje user posted image
Sad sam maloprije išla piškiti i probala sluz, rastezala se ismeđu prstiju, bijele boje to je dobro jelda? user posted image
Nadam se da će biti nešto od toga. Ne pokušavamo dugo ali prvo je bilo recimo neplanirano pa nemam baš nekog iskustva u iščekivanju .:D

Želim pozdraviti i podržati sve žene koje pokušavaju dobit bebača. Želim Vam što brže ostvarenu želju! user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 11:57:22   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav dal ćeš nam se pridružiti ili si samo došla po mišljenje? user posted image Ako ćeš nam se pridružiti dodam te na listu i molim te da napišeš malo o sebi na linku: Trudilice
I naravno očekujemo da nam se javiš s vremena na vrijeme s novostima. user posted image
Slažem se s Hajdi. Ovi svi simptomi mogu, ali i ne moraju označavati trudnoću. Želim ti da bude kako si sama najviše želiš! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 14:12:40   
PinkyFunkyBirdy
Evo da vam javim da sam dogovorila pregled iduću srijedu popodne. Ajme ... sad sam postala nervozna, a ima još dosta do tad. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 14:27:40   
tintin
Hajdi sretno sutra na pregledu i uzivaj u pogledu svojih mrvica ili mrvice, javi nam se čim budeš gotova user posted image
Pinky brzo će srijeda, znam da tebi sad to izgleda daleko ali brzo će proći, sretno i tebi user posted image
Mini bav nadam se da ćeš ugledati plusič, sretno.
Perlice kad je tvoj pregled?

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 14:34:11   
rosie
Pozz drage curke! Nema me od cini mi se studenog, ali bacim oko na vas kad stignem! Cestitam drage moje na uspjesnim postupcima! I mali andeo na tvom cudu :) prelistala sam sve! Bas je super krenula ova 2017-ta!
Nisam se javljala zbog zdravstvenih problema u zadnje vrijeme, pa nismo bas ni lovili ovulacije.ovaj ciklus jesmo, i rado bih vam dala datum za listu, ali ne znam ga ni sama user posted image zadnji put sam vam pisala da imam duplo veci prolaktin od normalnog, to je i dalje tako i nitko ne zeli dati terapiju, nego svi pripisuju stresu. Moji ciklusi traju u zadnjih par mj 33-35 dana, a ovaj put me jajnik bocnuo 14dc pa me to poprilicno zbunilo. Inace, obeshrabrili su me rijecima da uz taj prolaktin niti nema ovulacije, a ako je i ima da sigurno nece doci do implantacije tako da se trudim ne ziviti u iluziji vise. Ne znam sto da vise recem jer ni sama ne znam kud i kamo i sto dalje.
Grlim vas sve i zelim sretno valentinovooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 15:10:24   
Hajdi
Pinky super u srijedu ćeš već čuti malo srce user posted image brzo će to proći user posted image

Tintin hvala draga javim se čim stignem user posted image

Rosie drago mu je da si nam se javila user posted image Koliko znam postoji detaljna pretraga prolaktina, dnevni profil ili tako nešto, vadi se krv više puta kroz dan. Zamoli tvog gin ili dr opće prakse da te upute na tu pretragu. Ja bih se na tvom mjestu također uputila kod nekog mpo gin. koji će sigurno napraviti nešto po pitanju tvog prolaktina, ili dati terapiju ili te uputiti na dodatne pretrage.
Želim ti sreću da čim prije središ prolaktin da možeš dalje u pobjede user posted image

(Odgovor članu rosie)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 16:18:04   
hipo
Pinky anko ne zabiravim, budem to sredila drugi tjedan kad budem na poslu/za kompom, doma ne stignem,a i preko mobitela jedva mi se ista pise.
Bilo bi suoer da se samo dogodi bez silnog pokisavanja i planiranja.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 17:41:03   
belina
Cureeeee super vijesti, ovaj ciklus krecemooo!!! Danas sam odradila papirologiju, a sutra cu dobit protikol i ljekove kad donesem D1 uputnicu. Doktorica je bila u robi na izlazu al me isto primila, nismo se dugo zadrzale rekla je da ce mi sestre sve objasnit kako se ljekovi uzimaju i da dodem 8 dan na uzv. Mm ide ujutro vadit hiv jer je popodne dobio uputnicu, tako da bi to moglo bit gotovo u petak. Super. Jos ne mogu vjerovat: to je to!!! Ovako nekako na brzinu ne mogu vjerovat. Mozda i bolje. Moram sad rec nekim kolegicama ipak.
Ispricavam se sta pricam samo o sebi.
Hajdi sretno sutra na pregledu i da vidis i cujes malo srce ili mozda srcekauser posted image
Pinky znaci srijeda?! Navijat cemo!!!
Papucice ima li sta u tebe?

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
14.2.2017 22:38:10   
tintin
Belina super vijesti, bas se veselim zbog tebe, joj draga od srca ti zelim da nastavis ovaj niz uspjesnih postupaka user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 9:14:44   
Hajdi
Belina drago mi je da krećete ovaj ciklus user posted image neka bude uspješno od prve user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 15.2.2017 9:15:14 >

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 10:03:11   
PinkyFunkyBirdy
Belina, super!!! user posted image user posted image user posted image Tako mi je drago da nam ideš sad u postupak .... ma mora biti dobitan! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, čekam dojmove s pregleda kao da čekam svoje. user posted image

Hipo, budem ja tebe još podsjetila. user posted image Da, najbolja su iznenađenja (čitaj Kinder suprise). user posted image user posted image

Rosie, evo Hajdi ti je tako lijepo sve napisala. U potpunosti se slažem. user posted image

Tintin milena dal su popustili hormoni? Dal se osjećaš bolje? user posted image

Kod mene ništa zanimljivo za prijaviti. Sise se ispuhuju i manje su bolne, prišteva nema, malo sam manje napuhana, ali još je trbuh velik. Osjećam i dalje da želudac nije skroz super, ali nije strašno, a žgaravicu znam imati navečer. Umor, jedino to me ubija: samo bi spavala. user posted image I zima mi je većinu dana. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 10:34:41   
tintin
Pinky draga ma dobro sam, nema više hormona user posted image sve ok, hvala ti šta misliš na mene, nadam se da će tebe ovu trudnoću izbjeći one mučnine kao prvi put, ali ako i budu sve češ ti to junački podnit, hrabrice naša.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 11:33:25   
Snjeguljica_83
Belina, sretnoooooo!!!!!


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 11:36:38   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Evo da vam javim da sam dogovorila pregled iduću srijedu popodne. Ajme ... sad sam postala nervozna, a ima još dosta do tad. user posted image


Bit cd sve dobro! Pusa! user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 11:49:44   
PinkyFunkyBirdy
Hvala draga moja! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako su tvoji kikači? Ljubi ih puno! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 12:27:18   
Hajdi
Drage cure evo me user posted image
Hipo odmah da kažem nažalost nisu dvoje, ali jedan je tu, vidi se gestacijska vrećica i uredna cirkulacija, odnosno plod je živ i sve je u redu user posted image . Sad sam 5+5tt. Kontrola za 3 tjedna na dan žena user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 12:28:46   
Danira
Hajdi cestitam na jednoj,ali vrijednoj mrvici!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Odbrojavanje - veljača 2017.
15.2.2017 12:45:42   
LourdessPadme
hajdi bravo za mrvu maminu user posted image sad uzivaj u ovom prekrasnom razdoblju ♥

pinky tko ce sad docekat tvoj pregled user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!