|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 11:25:00   
Snjeguljica_83
Daxy pričaj mi o tome sto ti se ne ide s ovog pdf-a. Ja sam rodila i mali ima četiri mj, pa visim ovdje!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 11:38:35   
anandi
Jutrooo

daxy user posted image user posted image za srceka, bas mi je drago zbog tebe. Znaci snimila si video hehehe jel sad malo malo pa pustis da pogledas? Uzivaj draga. Kad ides ponovo?

Lourdess znaci malo se cugalo user posted image neka si se malo opustila

Da vam ispricam sinosnji san. Sanjam ja da sam trudna i necu da kupujem stvari za bebicu, sve kontam moze nesto da se iskomplikuje, i meni preko noci naraste stomak i vrijeme poroda. Porodim se je od sale i rodim djevojcicu a nemam joj sta da obucem user posted image Zamotam ja nju u neku maramu i podem da dojim, ona papa pa povrati po meni i po sebi. Ono sto mi je bilo smijesno kako je nemirna i odmah puze i ode. Ta scena me podsjetila na onaj crtic Tomy i Dzeri s onom bebicom sto ode iz kuce user posted image Posaljem ja muzeka da joj kupi pelene, a on se vraca s pelenama za odrasle i kaze zeno ustedjet cemo na odjeci, ne trebaju ovako odjelcad user posted image user posted image Eto ludog sna

Sad cu da popijem kaficu i odoh da odradim nalaze za urinokulturu, rh-antitijela a sutra cu provjerit stitnu. Narucila sam se za pregled u ponedjeljak, jedva cekam da vidim da li moj eskim raste

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 11:39:48   
Hajdi
Daxy samo ti nama pravi društvo, nemamo ništa protiv user posted image

Lourdess javi nam kad je prvi uzv, navijamo za dovoljno dobrih js user posted image

Pinky teško je s tom procjenom kad je O, i ja se uvijek pitam jel danas, sutra... obično shvatim da je prošla kad prođe, a sve prije toga nisam sigurna pa ti lovi user posted image

Odoh na pauzu user posted image

Pozdrav svima user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 11:46:29   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image daxy - 10.10. - ponosna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 12:55:39   
Hajdi
Snjeguljice samo ti visi ovdje pa nam se i pridruži u odbrojavanju kad dođe vrijeme user posted image

Anandi san je predobar user posted image , nije ti dosadno vidim user posted image . Najbolji dio mi je ovaj s pelenama za odrasle user posted image I ja imam lude snove ponekad, baš mi bude zabavno user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 13:25:21   
PinkyFunkyBirdy
Draga ikaaa, sretan ti rođendan i neka bi nam uvijek bila zdrava i vesela! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, sve mi se čini da mi je danas O jer me jajnik ubija cijeli dan. user posted image Malo sam nezdravo jučer jela pa su mi se i crijeva napuhala pa to sad sve stišće i boli ko vrag. Valjda će brzo proći. user posted image Zanimljivo mi je kako desni jajnik baš peče kad stisnem taj dio trbuha. user posted image
Kako napreduje sexona? user posted image

Anandi, dobar san. user posted image Sretno u skupljanju nalaza. user posted image

Snjeguljice, a što bi tek ja trebala reći ... tu sam, a nisam ni trudilica, ni trudnica, a bome više niti mlada mama. user posted image

Daxy, ma nema šanse da te potjeramo. user posted image Ti si nam tu prava motivacija, zajedno s Perlicom! user posted image user posted image user posted image
Da, moja O zeza, ali od poroda su mi ciklusi puno kraći. Prije sam imala 4 menge u godini dana, a sad ih imam nekih 8 i ciklusi mi se kreću od 40-tak do 60-tak dana što je super naspram prijašnje situacije. user posted image

Mali andeo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lourdess, gdje je izvještaj s pregleda? user posted image

Hipo, ljubi hipicu! user posted image

Perlice, nisu te valjda opteretili poslom da se ne javljaš? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 13:42:30   
LourdessPadme
Hej curke,ja tek sad izasla iz bolnice pa smo sjeli na kavu.
Endo je 7,5mm na oba jajnika po 5-6 folikula nije mi rekla milimetrazu. Strah je hiperstimulacije. Opet je ponovila da ce punkcija biti najvjerovatnije ovaj mjesec a transfer sljedeci u prirodnom ciklusu.
Dobila sam jos 2 inekcije crtrx nekog,7 i 8 dc, u cetvrtak opet kontrola.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 14:03:27   
perlica55
Dan curke, taman stigla u firmu.
Imali nekakve sastanke user posted image
Pinky, nek O znači da će uskoro menga i da ciklusi nisu tako dugački..
Daxy, mazi bušu user posted image
Lourdess, pa nije 12 js prijetnja za hiper, nemoj da te strašu user posted image
Pa gdje su zlatna doba MPO u KBC-ima kad su žene imale po 20js, samo hrabro
i nek bude finih embrija user posted image
Anadi, vezano za raniju kupovinu potrepština za bebe, uvijek sam se
ljutila na babske priče.. A onda me sudbina, lupila u glavu i možete samo
zamisliti kako mi je nakon poroda bilo gledati uređenu sobu za user posted image , a bebe nema user posted image
Nisu stari ljudi bili ludi user posted image
Niti meni se ne ide s teme, iako sam se uvijek pitala dal user posted image koje su prečesto
na odbojavanju, staju na ranu trudilicama user posted image
Nymeria, ljubi user posted image i uživaj user posted image
Trebala bi obaviti KKS i ostale nalaze sutra, jer se moram naručiti na UZV kroz koji dan,
tri tjedna proleti za čas user posted image
Tjedan prije idućeg pregleda me uhvati ludilo, strah, živci mi skakuću, i pitanja dal će sve biti ok..
Pusa svima...

< Poruku je uredio perlica55 -- 25.10.2016 14:05:35 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 14:29:24   
Hajdi
Perlice ja nema osjećaj da nam trudnice staju na ranu, dapače da nas vuku za sobom user posted image

Pinky moguće da ti je O, a možda ti bude npr sutra, tko bi to znao.
Sexona valjda dobro, jučer smo se podružili, nadam se da ćemo i danas pa i prekosutra user posted image
Mala nada je uvijek tu, pa ćemo vidjeti!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 14:41:53   
Hajdi
Lourdess samo naprijed tko zna što će biti, nek vas je gin. upoznala s mogućnostima... Mi navijamo da transfer bude već u ovom ciklusu user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 16:46:13   
daxy
Dan. user posted image

Izgleda da su meni počele one' blažene' mučnine.
Jutros povratila,a sve mi se čini da ću opet...
Al barem dobro spavam i nema onih bolova.

snjeguljice izgleda da ću tvojim stopama. user posted image

anandi je, snimila sam. Super mi je pogledat taj video. Nekako me smiri.
I kod mene svakakvih snova. Neki dan sam sanjala da mi doktor govori da je jedna beba umrla. A već su na UZVu bile oblikovane i rukice i nogice i lice iako su bile skroz malene. Probudila sam se u suzama. To su valjda naši strahovi,manifestiraju se u snovima.

pinky pa to je ogroman 'napredak'. Ipak je trudnoća imala nekog pozitivnog efekta i na cikluse poslije. Super! user posted image

lourdess fin broj folikula.user posted image Prerano je još za prognoze. Nek sve nastavi laganim tempom!

perlice grozna mi je uopće pomisao na to kako ti je bilo vratit se doma bez bebe. user posted image

Mene to praznovjerje stvarno plaši.
Iako smo svi u strahu od takve sudbine ipak moramo pripremit stvari za bebu. To valjda tako ide. user posted image
Ja već sljedeći mjesec idem u nabavku nekih stvari jer moram.
Moram iz razloga što ću to sve kupovat uduplo,a nije baš jeftino. user posted image
Rekla sam sebi da neću za sada kupovat ništa 'slatko' kao odjeću, čarapice, dudice i sl.
One 'tehnikalije' (ne znam kako da se izrazim) kao krpe za bljuckanje,platnene pelene,one povoje i sl.
Moram kupit i madrac jer krevetić već imamo (korišten ali kvalitetan).
Ostavljam neke novce na stranu za veće i skuplje stvari,al ove sitnice kad se zbroje isto puno koštaju.
Pa mi se čini nekako prirodno rasporedit trošak.

Može bit da sam luda,al sve mislim da ne izazivam sudbinu ako ne kupujem one 'slatkoće' šta nas sve raznježe.
Ma luda sam sigurno. Ne znam ni jesam li dobro objasnila šta mi je u glavi. user posted image


Da vam budem iskrena meni nikad nisu smetale trudnice na ovom dijelu foruma,al bi me smetalo da netko vodi dnevnik trudnoće baš na ovoj temi.,piše previše detalja i sl...
Ako me shvaćate? user posted image
Ja bih voljela ostat tu kao podrška i navijačica! user posted image user posted image

Evo me i mozak slabo služi danas. user posted image
Pišem ovo već skoro uru vrimena,nikako završit,a nikako oblikovat misli u riječi. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 21:05:18   
belina
Večer curice moje,
nemojte zamjerit šta se ne javljam tako često, ali preselila sam se natrag doma, pa sad dovlačim stvari iz podruma i slažem, a uopće nemam gdje s njima, pa ih samo raspoređujem po podu user posted image user posted image . Ormare u hodniku ne mogu koristit jer će nam doć radnici kroz desetak dana napravit nove pa ću opet sve vadit. Tako da vam je kod mene ko u ciganskom šatoru. Evo tek sam sad spojila laptop i to na dječji radni stol u sobi hahaha, izgurala sam njene stvari. Nema mi MM-a još pa sam u još većem balunu, rekli bi mi. U školi puno obaveza, stalno je nešto. Bar sam saznala da se žena koju mijenjam neće vratit do kraja nast.godine, dakle ne prije ljeta. Čisto informativnouser posted image Sad sam još luđauser posted image user posted image user posted image Moj datum je 19.11.
Moram krenut s daxy i njena dva mala velika user posted image user posted image čestitke draga od srca, nek ostanu tako titrava i junačkauser posted image user posted image user posted image Naravno da si sad u panici šta i kako. vidim ja da si ti sistematična i da ćeš ti to dobro sve raspodjelit i organizirat. Ne kupuj previše i sve će bit ok. Za bebu se jednostavno kupi previše toga, a ne nosi 20% kupljenog. Znam, i duple pelene i dupla kolica i krevetic i hrana (ako ne dojiš) ali i dupla ljubav, dupla sreća i duplo zadovoljstvo
leilani kuma se riješila gljivica prehranom. Znam da je teško ali nakon dva mjeseca se toliko privikneš da drugačije ne znaš. Sigurno si čula za LCHF način prehrane. Ako nisi, malo proguglaj pa će ti biti jasnije. Ako te šta zanima pitaj. Bez obzira na sve, neće ti gljivice stati na put, jel tako?
perlica draga naša trudničice, odmah da kažem da meni osobno trudnice ne staju na ranu, dapače gušt mi je čitati vaše objave pune sreće i uzbuđenja. Razumijem na što ciljaš, ali mislim da je to više nekakva strepnja u smislu: kad ću to biti ja ili zašto to nisam ja? Pa sve i jesmo tu da se međusobno podržimo. Šta se tiče praznovjerja; u nekim stvarima jesam praznovjerna, ali u tome ne baš. Naravno, ljudi u situaciji kao ti traže signale u svemu i to je ok. Drago mi je da ti je malo bolje i da si se vratila na posao. user posted image user posted image
pinky hahaha ko zna, možda i jesmo u nekom rodu, ali ipak mislim da su sve mame u rodu! A šta bi mi bez njih?! Drago mi je da je tvoj M bolje! Sad mu Pinky treba brat ili sestra da ne cijepi mamu i tatu stalno za igru. Tako i moja E, uvijek nas vuče za rukav!
Hajdi kako napreduje sexona? Prolazi već ili? Dobro vi to utanačiteuser posted image user posted image
anandi ludi snovi su specifični za trudnice. Nikad bolesnije, bizarnije i strašnije snove nisam sanjala šta u trudnoći. Pogotovo o bebama. brrr
lourdes ma bravo ženo za tvoje folikuliće, neće tu bit hiperuser posted image i Bravo za izlazak! Treba malo opuštanja, a koja čašića više nebi trebala naškodit. Ali naravno, nisam stručnjak (za ljekove, za čašicu-dauser posted image ) hahaha
mali anđeo shvaćam te u potpunosti kako se osjećaš; nije lako bit ni na nebu ni na zemlji, shvaćen, a neshvaćen. Šta se tiče preparata valjda ti ne mogu ništa odmoć. Ja osobno (možda sam malo tu zatrta) više vjerujem klasičnoj medicini i ljekovima nego ostalim (biljnim i inim)preparatima.
tintin koristiš li ovo predivno vrijeme za igru na otvorenom sa svojom S?
papučice jesi ti u isčekivanju ili?
tinast gdje si ti ženo nestala? i ti rosie? javite se češće.
Ako sam koga izostavila nije namjerno. Hvala i našim bivšim trudilicama, današnjim mamicama na podršci! Svima veliki user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 21:09:20   
LourdessPadme
Hvala cure moje na potpori,i ja se nadam sve rjesiti u ovom ciklusu,mucenje mi je to da mi razvlaci.
Sta se tice trudnica na odbrojavanju,meni nije niti palo na pamet da mogu nekome smetat. Pogotovo nase trudilice stare. Puno je tu info koje se mogu dobiti iskustava ta podjeliti , na kraju krajeva sve smo bile/jesmo u istoj kozi.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 22:36:34   
tintin
Ikaa draga Sretan ti rodjendan, sve naj naj.
Belina da vrime je predivno, bas toplo I stalno smo vanka, koristimo dok je lipo, hug.
Lourdess sretno za dalje.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
25.10.2016 22:39:47   
tintin
Meni trudnice ne smetaju na odbrojavanju, dapace meni je bas drago sta ste s nama, vi ste nasa motivacija i podrska, a I drago mi je cuti kako ste, kako bebice napreduju u trbuscicu i sve drugo, saljem vam pusu.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 8:11:51   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Hajdi

Snjeguljice samo ti visi ovdje pa nam se i pridruži u odbrojavanju kad dođe vrijeme



Samo MM i ja moramo naći vremena za raditi na bebi no. 3user posted image
Nije tako jednostavno kao prije@user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 8:24:04   
Snjeguljica_83
Daxy, sto kaže TM na duplice? user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 10:57:47   
daxy
Jutro,spavalice. user posted image user posted image user posted image

belina hvala ti na lijepim riječima. user posted image
Ja nisam ni razmišljala previše o tome,al planiram dojit,dat ću sve od sebe al ako ne bude dovoljno uvest ću bočice.
Ne želim da se pate bebe,a bome ni ja ne želim ludit oko toga.
Znači imaš posao do kraja školske godine? To je super! user posted image

lourdess želim ti sve u ovom ciklusu i da ga zapečatiš sa user posted image ! user posted image

tintin super da uživaš u ovim lipim danima.
I ja prođiram dok je toplo. Al sumnjam da će me i hladnije vrijeme zaustavit.

snjeguljice bit će vama zanimljivo radit bebu br.3 user posted image .
MM je sretan,bio je malo iznenađen,al nas sad mazi i pazi. user posted image

Mene prestalo bolit i to mi je veliko olakšanje. Jedino me sinoć presjeklo po trbuhu kad sam kihnula. Grozno. user posted image
Jel ima uopće tema za čekalice proljetnih beba? user posted image
Nisam gledala...

Ej,curke,imam Klomića,Femare,Duphastona,Estrofema,...
Moram napravit inventuru jer imam dosta toga,pa ako kome treba javite se..
Imam i 4LH testa i jedan HCG.
Htjela bih se svega toga riješit...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 11:11:56   
mali andeo
pozdrav curke user posted image user posted image
evo pije se druga dupla doza ,a bojim se da mi ni to neće pomoći !

drage naše trudnice ,nemojte nas napuštati,drago mi je da ste s nama ...user posted image user posted image
iako ja mislim da bi forum bio mrtav bez vas ..ipak su to sve imena koja su bila i prisutna ovdje i prije 3 i pol godine ..

cure jučer sam oplakala dan..toliko mi je bio user posted image user posted image
srela jednu ženicu ,nitkog bitno u mom životu ..
i došla je do mene i veli ona meni Čestitam,pa si se mogla pohvaliti da nosiš dvojke ,nije to mala stvar!
ja nisam znam kud da pogledam,nisam znala kaj reči..samo sam rekla da nisam trudna i okrenula se !
došla u auto ,plakala ko mala beba ..mislim kao nije mi dovoljno teško ovako ,a sada i ovo...
samo mi nije jasno otkuda to njoj ...
jer stvarno malo tko zna..gotovo niko user posted image user posted image user posted image
i na kraju dana spremam L na spavanje i ona mene upita ,mama kada ćemo opet raditi ono da vidimo dal imamo +
i zašto me sada smiješ nositi ,a prije nisi smjela ..više te trbuh ne boli...
a sunce malo shvaća da se nešto događa ..


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Hajdi

Snjeguljice samo ti visi ovdje pa nam se i pridruži u odbrojavanju kad dođe vrijeme



Samo MM i ja moramo naći vremena za raditi na bebi no. 3user posted image
Nije tako jednostavno kao prije@user posted image

nekad je problem naći vremena kraj jednog ,a kako je tek s dvoje user posted image
user posted image
pridruži nam se slobodno!

lourdes sretno !! neka se sve odvije u ovom ciklusu ...to ti želim od srca !

belina uživajte u novom domu ..sve će se posložiti ..
super za posao !!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 12:09:41   
daxy

IZVORNA PORUKA: mali andeo

cure jučer sam oplakala dan..toliko mi je bio user posted image user posted image
srela jednu ženicu ,nitkog bitno u mom životu ..
i došla je do mene i veli ona meni Čestitam,pa si se mogla pohvaliti da nosiš dvojke ,nije to mala stvar!
ja nisam znam kud da pogledam,nisam znala kaj reči..samo sam rekla da nisam trudna i okrenula se !
došla u auto ,plakala ko mala beba ..mislim kao nije mi dovoljno teško ovako ,a sada i ovo...
samo mi nije jasno otkuda to njoj ...
jer stvarno malo tko zna..gotovo niko user posted image user posted image user posted image



Tako mi je žao,draga. user posted image
Ja sam doživila nešto slično i isto sam plakala ko malo dite.
Samo što ja znam tko se izlania i kome (najgoroj mogućoj osobi). A saznala sam od treće osobe koja je dobronamjerna.
Iako me njeno pitanje ubilo u pojam. Bilo je tako hladno. user posted image
Kasnije joj je bilo žao što mi je rekla jer sam joj rekla koliko me takva izdaja povrijedila ,al bar sam shvatila tko mi je prijatelj.

Ljudi pričaju! I to vam je prokleta istina i nije uzalud ona:
"Dvoje ljudi može čuvati tajnu samo ako je jedno od njih mrtvo!"



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 14:04:35   
LourdessPadme
Curke sta ste bile na ivf,koji dan ciklusa su vam otprilike radili punkciju js?



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 15:31:18   
daxy
lourdess meni je bila punkcija 13DC. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 15:57:03   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo liste za studeni: Odbrojavanje - studeni 2016.
Možda netko primjeti da je i moje ime na njoj. khm... user posted image Nismo se još dogovorili da krećemo baš za pravo po drugu bebu, ali pošto sam se jučer žalila da mi je O tako bolna kako već dugo nije bila MM to protumačio kao znak da bi mogli probati pa kako bude. user posted image Iskreno, mislim da smo zakasnili (jer me jajnik najviše bolio ujutro), ali neka i mene bude malo na listi. user posted image

Lourdess, mislim da to ovisi o F-metriji i kojom brzinom će rasti folikuli. user posted image Javi kakva će sutra biti situacija. user posted image Ne znam zašto te već sad gin plaši je uvijek krene puno folikula rasti, a na kraju se samo neki razviju do zrelosti. Samo hrabro i bit će sve ok. user posted image

Mali andeo, jako mi je žao da si to doživjela. Ljudi stvarno mogu biti okrutni jedni prema drugima - kao da ih veseli tuđa nesreća. user posted image Drži se draga. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Draga daxy, baš mi je drago da se dobro osjećaš (tj. da te više ne boli, a mučnine ćeš preživjeti user posted image ) i da te TM mazi i pazi. user posted image Liste proljetnica još nema. Čak se i ove zimske slabo javljaju. user posted image

Snjeguljice, baš bi bilo fora da nam se kroz koji mjesec pridružiš opet na odbrojavanju. user posted image

Tintin, uživaj draga u vremenu. Čim malo sunce proviri ja bi se odmah izvalila negdje i upijala sunčeve zrake. user posted image

Belina, super da imaš posao do kraja školske godine! user posted image Iako se nadam da ćeš ti puno prije otići na porodiljni. user posted image
Sad kad sam prošla to, definitivno ti ne zavim da raspremanju. user posted image No, samo polako i riješit će se pa ćete uživati. user posted image

Hajdi, samo ponavljajte gradivo pa ćemo navijati kad se datum približi. user posted image

Perlice, dal si obavila pretrage? user posted image Da, vrijeme leti ko ludo. Čudim se kad uđem u veće dućane, a tamo već Božićni asortiman - pa kud već?!? Kao da je nedavno bila Nova godina, a evo ubrzo će opet. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 16:16:57   
LourdessPadme
Hvala ti daxy ma s obzirom da putujem u Zg na f-metriju zanima me kad otprilike bi mogla bit punkcija da se znamo organizirat sa smjestajem,jer onda cemo ostati i pricekati transfer,ako ga bude.
Moram priznat da mi je naporno malo,jer nisam ocekivala da cu morati svaki drugi dan biti gori. Na pocetku postupka mi je receno da cu f-metrije raditi kod svoje gin a sad kao ne ide to tako. Ako ovdje ne uspijem sljedeci postupak cemo u St ipak mi je samo sat do Splita

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
26.10.2016 17:22:06   
daxy
pinky baš lijepo iznenađenje! user posted image user posted image
Neka te i da nas razveseliš sa user posted image !

Možda da ja napravim temu za proljetne bebice? Jel rano? user posted image

lourdess nije ti rekla koliki su folikuli? user posted image
U svakom slučaju znat ćeš dva dana prije jer ćeš morat primit štopericu cca 36 sati prije punkcije. Ne znam jel ti to dovoljno vremena? user posted image
Ako bi znala koliki su ti folikuli mogla bi izračunati otprilike u dan/dva..
Jel smijem pitat zbog čega ste izabrali Zagreb kad vam je Split toliko bliže?

perlice gdje si? Nadam se da si dobro...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!