|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 14:03:31   
Hajdi
Pozdrav evo popodnevne kavice user posted image user posted image i ja sam poprilični ovisnik user posted image

Perlice neka ti nama uživaš u kojoj kavici, probaj jedino smanjiti cigarete ako možeš. Odmaraj i uživaj user posted image

Anandi i ti skupa s perlicom papaj i odmaraj user posted image Pazi da je neka grickalica uvijek pri ruci da ne bude mučnine, mislim da bademi pomažu.

Leilani nadam se da će brzo biti konzultacije da što prije kreneš u akciju user posted image

Belina poznato mi je iskustvo s dostavom, razbijeni izložbeni primjerak kojeg nitko nije tražio, veliko kašnjenje i sl. Stvarno treba imati živce za sve to user posted image , ali i to će proći.

Pinky želim ti da se odnos s tm što prije poboljša, i dovrši preseljenje pa da možeš s nama po novu bebicu user posted image

Kod mene zakazana akcija za sutra pa ćemo vidjeti user posted image

Cure i meni puno znači vaše bodrenje kao i savjeti. Ne moram tlačiti oko sebe ljude koji nisu sada u ovoj temi pa im nije toliko interesantno. Ovo je predobra podrška koja treba u ovim trenucima user posted image


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 14:04:51   
tinast
eh, da zaboravila sam napisati dan neočekivane user posted image 15.10.

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 14:41:28   
perlica55
Tinast, super da je uzv ok, nadam se da će papa i brisevi također biti uredni.
Folna se može piti mjesecima prije trudnoće, pa mi nije jasno zašto ti je rekla da
ćeš ju dobiti ak ne ostaneš trudna za 3 mj user posted image
Poneki soc ginekolozi bi osnovne pretrage odgađali u nedogled, ni to mi
nije jasno zašto.
Imaš O "školski" oko sredine ciklusa, samo budite u akciji.. Sretno user posted image
A osnovne pretrage si mogla tražiti sama, kad si vidjela da te još ne planira slati,
Sp. hormoni, štitnjača, spermiogram, HSG...
Belina fino u akciju čim stignete user posted image user posted image
Gdje je daxy danas???? Draga javi nam kak si user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 14:42:34   
anandi
Evo i mene, popila sam popodnevnu prvu kafu i sjela je user posted image
Spominjete i cigarete, pa cujete ja je volim zapalit vise nego hljeba se najest user posted image U prethodna dva postupka sam smanjivala, tjerala se da ne zapalim a inace mi kutija bude dan, sad sam rekla pusit cu pa ako ce se zakacit zakacit ce ali necu da smanjujem. Cak sam u vremenu oko cekanja bete pusla i kutiju ipo dnevno, sjedala mi ko kafa. Kod nas ima stara izreka "kafa bez cigare ko dzamija bez munare"user posted image Sad vec zadnih 5 dana ne ide, zapalim je samo iz navike i vise od pola ugasim. Posto kafa ne sjeda u jutro ne pusim, al zato poslije rucka i vecere jebla sebe sjede ko nikad. Kako god ovih dana ispusim oko 5-6 cigara dnevno user posted image
Dr me takoder upozorila da mi ne pada napamet odjednom da ih ostavim, kaze bio bi veliki sok za organizam nego da pomalo smanjujem a samo od sebe ce se ogaditi...a ako se i neogade nece skoditi 5-6 kom tokom cijele trudnoce

Hajdi u pravu si, ovi forumi su super. Ja sam se s foruma ringeraja.ba povezala s nekim zenama cak se i sad povremeno druzimo, ispijamo kafe. Nekako sam se udaljila od svojih drugarica. Hvala Bogu one nisu imale problema oko zatrudnjivanja i ne kontaju nista a meni se ne da objasnjavat tako da druzim se s onima koje imamo zajdnicki jezik

tinast ti mozes folnu uzimat i na svoju ruku, cak sta vise preporucuje se 2-3 mjjeseca da se uzima prije pokusavanja.Sretno vecerasuser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 14:44:01   
Leilani
Hvala cure i hajdi na info o vinogradskoj.

mali andeo ne znam jesi li vidjela, moja user posted image stigla evo jucer, ali ok sam, jer sam ju bas i ocekivala.
I bas kako je jedna od vas napisala (zaboravih sad koja) m.andeo, daxy i perlica bas ste nam dobar vjetar u leđa. Bas to puno znaci uz ovako međusobno bodrenje, jer zaista ljudi oko mene ne razumiju, ali mi je to potpuno razumljivo jer sam i ja nekad bila na toj strani.

tinast drzim fige da akcija urodi plodom i da svakako ne moras dalje kod gin. A mislim da ti inace on prepise tablete folacina na recept. Meni recimo to moja nije nikad spomenula user posted image a ja se nisam sjetila traziti.

hajdi super da cete stici uhvatiti O!!! Nek se primi pa da se i ti pridruzis ovom prekrasnom nizu.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 14:45:15   
Leilani
Zaboravih moj datum: 22.10.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 15:40:18   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image anandi - 15.09. - ponosna user posted image
user posted image perlica55 - 23.09. - ponosna user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 15:59:54   
Hajdi
Leilani hipo je dala info o Vinogradskoj user posted image obje smo na 'h' pa nije teško pomiješati.

Tinast, belina, leilani znači na nama je da akcijamo user posted image
Nadam se da će nam se i papučica pridružiti, te još koja trudilica user posted image

Uh ponekad mi se čini lakše ići u postupak, nego loviti 'božju česticu' user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 16:39:18   
daxy
Ej,cure.

Leilani žao mi je zbog user posted image . user posted image

belina uvijek je kaos kad trebamo 'usluge' drugih ljudi.
Meni jučer vodoinstalater uopće nije doša. Nit se javio da neće doć.
Danas se samo pojavio. user posted image
Električar triba doć ujutro u 8,a doša u 15:00. user posted image
Ja evo ne znam kako na kraj s njima? Srića pa mi neće trebati opet tako skoro.
Znaju naplatit, al pojavit se to im je viša matematika.
A o dostavama da ne počinjem! Uvik,al bez iznimke kasne! user posted image

anandi vjerovala ili ne meni je ovo lakši dio postupka.
Ono trčanje na f-metrije,pa čekanje reda,pa jedna injekcija u 13:00 (da ne spominjem da Puregon mora bit u frižideru!!! pa i da ga poneseš sa sobom moraš molit okolo da ga uvališ u tuđi!), druga u 20:00, moraš sve kalkulirat i isplanirat da si možeš dat terapiju točno u tu uru.
Pa štoperica za koju moraš odvozit km i km. Aspiracija!! Ajme.
Pa neizvjesnost jel dobra doza, jel rastu folikuli od uzva do uzva. Pa hoće li popucat prije aspiracije?
Pa hoće li aspirirat ijednu JS (kvalitetnu). Pa kakav li će bit s-gram?! Hoće li se oplodit? Hoće li se razvijat?
Itd itd itd itd..... Da ne nabrajam sve to su glavne brige.

Sad kad su mi vratili dvi predivne mrvice imam samo jednu: Hoće li se implantirat?
A mazim ih i pazim,pa se toplo nadam da im je dobro i da će se ugnjezdit. user posted image

perlice sve laganini. Jučer sam odmarala,danas polako. Ne pretjerujem,ono što moram napravim.
Teže stvari ostavim MM. user posted image

pinky mazim i pazim. Fino papam. Čak sam kuhala juhicu,pa pomislila kako ću ubacit mrkve koju ja ne volim,al možda se mrvicama svidi pa zato odluče ostati. user posted image
Zezam se sama sa sobom. Jedem za troje il bar tako misli MM,pa mi je puna kuća svega što volim. Imam 2 ananasa i puno soka od istog (juicy 100% ananas) jer MM sam rekla da to pomaže zadebljati endometrij i sad nam toga ne smije nestati! user posted image user posted image

mali andeo ja sam super. I drago mi je vidjeti pozitivu iz tvog posta! user posted image
Navijam da 12.10. bude dobitan datum! user posted image
I ja sam na Bo. user posted image Do bete! user posted image
Imam Utrogestan 3x2 i Folacin 1x1. Drugo ništa.

tinast folnu možeš i kupit. Glupo je da ti ju nije dala jer ona služi i kao "priprema" trudnoći.
Trebala bi ti dati osim pape i briseva i hormonski status i sa tim nalazima te poslat MPO gin. da ti on preporuči daljnje pretrage.

hajdi go go go! user posted image user posted image i nek akcija bude plodonosna! user posted image
user posted image user posted image user posted image odvalila sam na lovljenke božje čestice!

Eto kako sam i rekla ja sam super. Odmaram, malo se muvam po kući, pijem sokove što MM donosi.
Mazim mrvice,molim ih da se smjeste pa makar morala i mrkvu jest u juhi.
Malo ubijem dosadu pa izrađujem nešto rukama,...

E što se pušenja tiče ja sam spontano smanjila,bez pritiska. Došlo mi nekako samo od sebe.
Ujutro uz kavu 2. Ona iza ručka mi je najdraža! A i kad mi padne na pamet što je rijetko,povučem 2 dima i ugasim.
Ne mogu obećati da ću prestat al ako se nastavi ovaj izostanak želje ostavit ću samo te 2 uz kavu. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 20:23:02   
Leilani
hajdi tak je, nema nam druge nego u loviti cesticu user posted image

daxy bas si me razdragala svojom pricom o mrkvicama. user posted image Mrkvice za mrvice ♡♡ samo ti papaj, odmaraj i mazi bušicu.
Moram priznati da mi bas fali taj osjecaj nadanja, skroz sam ga izgubila.

hipo pisala si o doktorima Bolanca i Tomic, citala sam malo recenzije na netu pa vidim da svi hvale doktora B. Da li ja mogu traziti da me naruci kod njega ili tko me dopadne?

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 21:17:31   
hipo
Lelani, ja sam bas njega trazila po preporuci drugog ginekologa. Na konzultacije sam isla za par dana. Jedino on nikad nije na folikulometrijama nego Tomic. Ja nisam inzistirala da mi za to.bude B. Jer mi se cinio doktor ok i cini mi se da su tako organizira.i da ovaj odradjuje uzv.
Ipak pitaj, mozda se nesto promijenilo.
Znam da B. Bude cesto i u rodilistu. Mojoj cimerici je radio carski. Njoj je vodio IVF.

< Poruku je uredio hipo -- 27.9.2016 21:20:49 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 21:27:39   
tinast
akcija pala kao i odmaranje nakon nje, ponavljanje još koji dan a kasnije bas ono za nas. navijam, nadam, vjerjem user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 6:53:33   
papučica
user posted image jutro

Daxy sve najbolje

Pinky bravo za preseljenje

mali andeo navijam

Leilani i tebi sretno ,

kao i tebi Hajdi da si pogodila ovulaciju

tintin kako je bilo na pregledu

Perlice uživaj i mazi trbušćić

belina draga školica i akcija neka idu po planu

anandi ti si iz Bosne , i ja sam , iz kojeg si grada



Kod mene nema ništa posebno, akcijala sam ali se ne nadam puno jer nisam sigurna da li sam imala ovulaciju. Nekako mi poslije ciklusa se odmah plodan sluz pojavila , malo mi čudno ali bude šta bude


Pozdravljam vas sve

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 8:00:34   
Snjeguljica_83
Daxy i mali anđeo, tako zelim da se mrvice koje su u vama tamo i zadrže, kod svojjih mama! Tamo je najljepše i zato neka vas ne rastuze, već neka rastu idućih mjeseci, nakon čega cete ih držati u naručju...user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 28.9.2016 8:02:17 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 8:08:41   
anandi
Jutro i od mene user posted image

tinast user posted image za akciju
daxy pa jeste, tesko je i sama priprema postupka,pa postupak pa i cekanje rezultata...al eto nismo ni svjesne koliko smo mi jake i sta mozemo sve istrpiti
papucica jesam, iz Tuzle,ti?

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 8:58:25   
nymeria
Curke moje bodri vas bivsa trudnica vasa...i saljem vam svoju rodu u obilazak.. nek vas sto vise smotuljaka obuhvati...

Moj deckic je stigao u noci sa pon na uto.. islo sve expresno i sad samo puno spava...

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 9:04:08   
perlica55
Jutro cure..
Nymeria, pa čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte, mazite se i pazite user posted image
Papučice, samo vi i dalje budite u akciji user posted image
Leilani, kad planiraš zvati za naručiti se kod MPO?
Daxy, meni je pikanje, pregledi, ET bio mačji kašalj,
al čekanje bete me ubi.. Prvi tjedan izguram nekako, drugi izludim sebe i svih oko sebe user posted image
Samo ti fino papaj, nek te TM dvori, mazi i pazi user posted image user posted image user posted image
Meni juče krenuele mučnine i to predveče, nije ugodno al kaj se može user posted image


< Poruku je uredio perlica55 -- 28.9.2016 9:09:06 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 9:19:41   
Hajdi
Jutro user posted image

Daxy mrkvica za mrvice, već si prava mamica user posted image

Tinast gin će ti dati recept za folacin. Navijam da je akcija urodila plodom user posted image

Perlice, anandi uživajte i pazite vaše buše user posted image
Daxy, mali anđeo čuvajte male mrvice user posted image

Nymeria čestitam ti, drago mi je da je sve brzo prošlo user posted image

Srećom ne pušim, ali razumijem kad je ovisnost u pitanju da to ne ide lako, i da se ne smije naglo prekidati.

Danas lovim moju O, trakicama baš i ne vjerujem, opet je sinoć bila negativna. Možda sam pila puno vode prije testa ili je O već prošla.
Jajnik me više ne boli. Dat ćemo sve od sebe pa kako bude.

Papučice i meni se pojavila plodna sluz odmah nakon ciklusa pa me zbunilo, a nakon toga više dana bol u jajniku. Nek si ti bila u akciji, samo tako nastavi user posted image



< Poruku je uredio Hajdi -- 28.9.2016 9:21:22 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 9:59:22   
mali andeo
juto cure user posted image

nymeria draga čestitam ti od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
malenome želimo sretno i bezbrižno dijetinstvo ,a tebi brz oporavak user posted image

snjeguljice hvala ti ...
ljubi E i N ...kako su oni ? jeli E prava starija seka ...
inače ako budemo imali dečkića ukrasti ću ti ime user posted image

perlice slatke muke počinju ma neka ...sve je to rezultat što si prošla ,a konačni će biti savršeni...
mazi bušu ..

hajdi ajde lovite O...neka bude dobitna ovaj mjesec !

leilani draga žao mi je radi tvoje user posted image vjerojatno sam to preskočila...

daxy draga kako si ti ? jel te probada što ?

ja sam se danas probudila u pola 7,gladna kao nikada u životu.inače ujutro ne jedem pijem samo kavu..
pojela sam dva topla sendviča i zaspala opet ko beba ...
jučer me je dosta još probadalo u trbuhu ,danas malo manje ...
lagano se krećem ,ne radim ništa ...svu brigu oko kuće i malene je preuzeo M ...
ipak se bojim ...ne mogu da mislim na to...
pozitivna sam jako ,ali prisutna je veće količina straha !
mazim svako malo bušu i molim svoje mrvice neka se lijepo namjeste i tako neka ostanu user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 10:07:17   
tintin
Nymeria cestitam od srca, uzivaj u svojoj bebici user posted image
Papučica pregled mi je u ponedjeljak, bas sam nervozna, valjda nece biti kakvih zapreka, ma neće moram biti pozitivna.
Daxy i Mali andjeo nestrpljivo iščekujem s vama i želim vam predivnu betu.
Perlice trudnice moja grlim te jako.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 10:15:15   
Snjeguljica_83
IZVORNA PORUKA: mali andeo

snjeguljice hvala ti ...
ljubi E i N ...kako su oni ? jeli E prava starija seka ...
inače ako budemo imali dečkića ukrasti ću ti ime user posted image



Dobro su klinci. user posted image Napokon su ozdravili. Bili su oboje prehlađeni. Izgleda da me čeka zima kad će biti istovremeno bolesni.... E se već igra s malim. Kuha mu, priča priče... Svašta nešto. Jedva čeka da postane usisavač, tj. da počne puzati i čistiti stan.user posted image user posted image user posted image

Ime si zemi slobodno. Drago mi je što sam nekome inspiracija.user posted image
Ime Noel znači - rođen. Predivno, zar ne?user posted image user posted image Toliko je bio iščekivan, željen... opisuje ga potpuno!

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 28.9.2016 10:18:54 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 10:16:28   
Snjeguljica_83
Nymeria, čestitam!!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 10:21:49   
Leilani
Jutro drage moje!

nymeria sreco, cestitam od srca na tvom malom smotuljku. user posted image
Drago mi je da je sve bilo ekspresno i da se nisi mucila. Saljem vam puno pusa i mazite se puno, puno!!!

perlice zao mi je zbog mucnina, ali kak i sama velis kaj je tu je! Budes ti i to pregurala. user posted image
Ja cu zvati iduci mjesec za MPO, ne znam tocno kad, da se narucim.
E i 21.dc mi pada u nedjelju, pa sam isla gledati koji lab radi ned.naravno ni jedan, a vidim na stranicama poliklinike sunca da se progesteron moze vaditi 20. do 22. dana. Pa valjda onda ne bude prekasno u ponedjeljak 22 DC... ostatak hormona vadim sutra.

papucice i hajdi nadam ste ipak uhvatili O i da cete nam obje prijaviti user posted image user posted image



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 10:46:48   
hipo
Daxy i mali andeo nek se lijepo smjeste mrvice!

Perlice,zao mi je radi mucnine, a opet nekako to nam govori ko da sve ide dobro naprijed. Meni nije bilo bas muka, pa kad bi me mrvu smucilo mjz bi skakao.od srece jer kao imam simptomeuser posted image zlo jedno musko.

Nymeria cestitam!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
28.9.2016 11:19:08   
mali andeo

IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83


Ime si zemi slobodno. Drago mi je što sam nekome inspiracija.user posted image
Ime Noel znači - rođen. Predivno, zar ne?user posted image user posted image Toliko je bio iščekivan, željen... opisuje ga potpuno!


značenje imena je vrh !!!
nadam se da ne bude zima strašna ...neka budu zdravi !user posted image
ja napokon sam odahnula od tih silnih boleština...
stvarno nakon operacije krajnika i doza i doza immunoglukana ,sve je super ...
eto MM i ja bili bolesni ,a ona niti da je zašmrcala...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 [19] 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!