|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 13:39:04   
daxy
Ej.

mali andeo supeeeer! user posted image user posted image user posted image
Baš mi je drago zbog tebe!


Meni vraćena 2 osmostanična! Vidila sam ih na UZV! Skoro sam zaplakala od sreće! user posted image user posted image

4 (8,7,6,6 stanica) ostavljamo do blastice i nadamo se pingvinićima! user posted image
To ću znat u srijedu!

Sve je super prošlo! user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 13:42:58   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image anandi - 15.09. - ponosna user posted image
user posted image perlica55 - 23.09. - ponosna user posted image
user posted image Leilani - 30.09.


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 14:09:36   
PinkyFunkyBirdy
Ajme kakvih lijepih vijesti na RR i super pozitivne atmosfere! user posted image

Drage moje daxy i mali andeo, super za male mrvice koje su sad u bušama! Jedva čekam da nam javite ogromne beturine i još bolje da vaše male mirišljave štruce spavaju kraj vas! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo dodatnih vibrica da se jako, jako ugnjezde u bušama! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Navijam i za naše ostale cure s i bez postupka: tintin, Leilani, Lourdess, belina, Hajdi, ..... user posted image user posted image user posted image

Perlice, trudnice user posted image , kako si nam ti? Dal maziš i paziš bušu? user posted image

Evo zajedničko vibranje: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam vam skroz iscrpljena i trenutno imam osjećaj da ću se razboliti. Stvarno smo se "ubili" ovaj vikend i preselili smo se u novi stan, ali još ima dosta stvari za prenjeti i kad donesemo moramo to još sve raspremiti. user posted image Sva sreća pa je M dobro i počeo je spavati u svom novom krevetu u svojoj sobi (budi se noću 1-3 puta, ali ne inzistira da bude s nama što je super). user posted image

Curke, dajte datume za novu listu pa da ju složim sutra!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 14:11:25   
lidac0605
Daxyyyyyuser posted image user posted image user posted image sad si trudnicaaa user posted image
user posted image za ostalu ekipicu u labosu...ma bit će kod Daxy još puna kuća dječice user posted image user posted image

Mali anđeo,jel i kod tebe ovako fino prošlo user posted image
Čuvajte sad te mrvice u buškama user posted image

user posted image cure,neka se onesvijestimo od nalaza bete za 2 tjedna user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 26.9.2016 14:13:03 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 14:24:35   
perlica55
Daxy, ma super user posted image user posted image user posted image
Sada i ti i mali andeo fino uživajte i mazite buše, pa da obje prijavite visoke bete user posted image
Držim fige za malene pingvine user posted image

Tintin, fino da si se naručila kod ginice, nadam se da je dolje
sve kak treba biti user posted image
pinky, svaka čast M, dobri dečko user posted image budete uskoro mogli po
seku user posted image
Šaljem vam lijepe želje za useljenje user posted image
Ja sam dobro i dalje ne kontam niš, čekam još 10ak dana za pregled..
Za sada bi samo zzzzz user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 15:04:14   
Hajdi
Daxy, mali anđeo sad navijamo da se lijepo uhvate male mrvice user posted image user posted image user posted image
Tintin pohvalno je da si se pokrenula, tako si bliže cilju... user posted image

Perlice samo ti lijepo spavaj user posted image i uživaj user posted image

Moj datum je 13.10.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 15:49:02   
hipo
Daxy i mali andeo super vijesti!
Jako mi je drago radi vas. Zelim od srca da dalje sve bude kako treba!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 18:22:21   
daxy
Evo me opet.

pinky nek ste se preselili! user posted image
Super je što se M brzo navikava na svoju sobu. user posted image

perlice trudnice. Jedva čekam tvoj pregled! user posted image

mali andeo navijam za tebe ka i za sebe. user posted image

svima hvala na divnoj podršci i navijanju. user posted image

Ja ću pokušati pričekati do 10.10. s testom ili betom. user posted image

Drage moje,meni vam je bilo super danas u sobi poslije ETa.
U petak nas je bilo 6 na aspiraciji, s tim da je jedna cura bila u prirodnom ciklusu pa nismo saznale jel se uopće oplodila JS il čekaju blasticu za transfer...
5 nas je bilo na ET danas. Sve 4 curke su fenomenalne i baš smo se raspričale. Smijale smo se ko lude,atmosfera je bila vrhunska.
Na kraju smo razmijenile brojeve da upratimo što će biti.
Svaka svoju priču ima. Al nas je svih 5 izgleda pratila sreća. Imale smo lijepi broj JS,dosta ih se oplodilo i izgleda da će svaka imat pingviniće.
user posted image user posted image user posted image user posted image
Stvarno bih voljela da dočekamo taj user posted image svih 5!
Mislim da bi sigurno oborile nekakav rekord! user posted image user posted image
Toliko pozitivne energije mora urodit plodom!



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 21:17:17   
Leilani
daxy & mali andeo prekrasno mi vas je vidjeti tako pozitivne. Cuvajte se i svoje mrvice i nadamo se velikoj beti. user posted image user posted image

Moja user posted image danas stigla, bas ocekivano tocno po kalendaru, nije me iznenadila tako da sam ok. Ovaj tjedan idem vaditi hormone da vidim kak tu stojimo pa cemo najvjerojatnije u vinogradsku na konzultacije. Sad ste mi drage moje dale poleta i optimizma. Zna li netko koliko ce ceka na prvi pregled i opcenito koliko prođe vremena do postupka u vinogradskoj?

< Poruku je uredio Leilani -- 26.9.2016 21:18:45 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 21:18:23   
tinast
perlice čestitam na user posted image user posted image kako su mi oči bile pune suza od radosti kad sam to pročitala! Ma drago mi je za svaku od vas, vrištala bi od sreće kao da je i za mene.
Pinky, nek ste se preselili, baš mi je drago user posted image
daxy pored takve pozitive user posted image će urodit plodom! user posted image user posted image
leilani zao mi je zbog user posted image dzim palčeve da cijeli taj proces pocme sta prije i da ne čekate dugo na njega i da nam i ti prijavis svoj user posted image
ja sam ujutro kod svoje gin na pregledu u 10.30 i od sutra ja i dragi jedva čekamo akcije user posted image
kako nam je lijepo počela jesen na raji, neka se tako i nastavi.

Trudnice, stavite nam rode ili vile s prahom, dajte nam nesto da se i mi ugledamo user posted image sto prije!

< Poruku je uredio tinast -- 26.9.2016 21:24:42 >


_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 21:21:31   
Hajdi
Daxy sviđa mi se pozitivna energije iz kbc-a, nadam se i ja da ćete svih 5 uskoro gledati nalaz s velikom betom user posted image user posted image user posted image

Pinky konačno preseljenje, sad će biti sve lakše user posted image

Cure mene boli lijevi jajnik, najavljuje ovulaciju. Da mi je znati kad će, pokušat ću s lh trakicama. Jučer je bila negativna.
Nažalost moj dragi sutra nije slobodan zbog obaveza tako da tek prekosutra možemo u akciju, joj valjda neće sutra O. A što mogu, kako bude.



(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 21:36:25   
Leilani
Zaboravih spomenuti i pinky drago mi je da ste se konacno uselili, sad polako sve dovesti u red i onda je tvoj mali M spreman za sekicu user posted image Bome vrijeme leti, bas se sjecam kad si pisala da se pocetkom 10 selite i da bi onda na novu bebicu.

tintin super da si se narucila, nadam se da ti je sve ok.

tinast zelim vam puno srece i neka ta akcija urodi plodom user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tinast)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 21:48:56   
Hajdi
Leilani žao mi je zbog user posted image .. kad je već stigla bolje da nisi žalosna.
Na valu dobre energije naših dragih trudnica stići ćemo do naših user posted image
Tinast samo vi akcijajte, iz raje sve pršti bebicama na putu user posted image , nadam se da je zarazno user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 22:09:10   
tintin
Leilani zao mi je zbog user posted image , nadam se da neces dugo cekati za postupak, a do tada navijam da iz kucne akcije ugledas user posted image .
Pinky bas super da ste se uselili i da m voli svoj novi krevetac, i ja jedva cekam da ti budes s nama na listi ali naravno da se kratko zadrzis i sto prije ugledas plusic, ali ti ces nama doci kad budes spremna, hvala ti sto si s nama svaki dan i bodris nas user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
26.9.2016 22:37:05   
Hajdi
Lh trakica i dalje negativna. Neka, daje mi nadu da neće već sutra O... nadam se samo da je ispravna. Već sam se pripremila da će moj gospon stradati jer sutra ne može..

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 6:31:51   
belina
Jutro cure, evo pijem kavu na brzaka pa trčim na posao. Danas imam i sjednicu iza nastave pa neću doma do 3. U stanu luda kuća, ni jedna dostava nije došla kako treba; ili krivo doneseno ili razbijeno. Užas
Nego... daxy i andeo čestitam i na ovome uspjehu, korak po korak!!! Savršeni rezultati u obje, držim palčeve na najjače!!! 10.10. Je lijep datum za Testic ili betuuser posted image
Hajdi pa šta i da je danas pozitivna trakica-uvijek ti ostaje sutra, nećeš zakasnit
Legalno zao mi je zbog user posted image ali ženo draga idemo dalje, sad sAmo jako stisni i kreni po svoju mrvu!
Cure druge sve vas pozdravljam sad stvarno moram ić! Kiss

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 6:33:02   
belina
Nesmin zaboravit našu trudnicu! Perlice 💋💋💋💋

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 7:34:33   
anandi
Jutro i od mene..

daxy i mali amdeo user posted image user posted image sad slijedi onaj najgori dio..cekanje...bude proslo brzo.Navijam za veliku betu.

tintin sretno na pregleduuser posted image

pinky bas mi je drago da ste se preseliliuser posted image sad lagano sreduj sitnice i ukrasavaj

perlice i kazes samo bi pajkila user posted image samo odmaraj, pajki,jedi i mazi pupuuser posted image

Meni muka,ustala gladna...naravno kafu ne mogu,ali sam zato popila kAmilicu i pojelaa koji cajni keksic pa popustillo.Sad cekam da utrici obave svoje pa da idem przit jajauser posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 8:48:00   
perlica55
Jutro cure, evo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako mi pašeeee user posted image
Anadi, ti uživaj u čaju i papanju user posted image
Leilani, žao mi je zbog user posted image . Fino napravi nalaze pa zovi Vg i pitaj
kolko se čeka za pregled, zbilja vjerujem da nije dugo. Za pikalice sam prošli mjesec
pisala da sam čula da se upisuje za ožujak/travanj 2017.
Tinast, javi što ginica veli..
Hajdi O slijedi 12-36 sati nakon user posted image na LH trakici,
stignete u akciju, ne brini..
Mali andeo, daxy kak ste danas cure??? Odmarate ili??? Sretnooo user posted image
Pinky ima li gužve na poslu??? Sad vidim da je stigla user posted image Bome je tvoj
ciklus pod stresom za 5+ user posted image
Belina, ne mogu vjerovati za narudžbu??? Pa gdje ste to naručili user posted image Užas user posted image
Ne znam kog sam zaboravila, ovo je sve kaj sam upamtila user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 27.9.2016 8:56:00 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 10:16:07   
PinkyFunkyBirdy
Jutro drage! Evo kavice: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Trudnice Perlice, pa kako stigneš sve vidjeti? user posted image Da, došla mi je M i to nakon 37 dana! Baš me iznenadila. Doduše zapisala sam prije 12-tak dana neki EW iscjedak, ali su simptomi bili neki zbunjujući (iako su me sise boljele, ali su nakon par dana prestale). Jučer sam primijetila tijekom dana neki roskasti iscjedak i baš sam mislila da imam spotting od sveg ovog stresa kad jutros stvarno krenulo. A, dobro ... ovako kratak ciklus ne znam kad sam zadnji put imala. user posted image Možda je malo utjecalo i to što na poslu povremeno popijem čaj od miješavine koprive, vrkute, zdravca i sladića .... vidjet ćemo dal će tako biti i kad stres splasne. user posted image
Kako tvoji sisuljci? Dal bujaju? Mazi bušu i uživaj maksimalno. user posted image user posted image user posted image

Anandi, imaj neke grickalice uz sebe i smanjit ćeš mučnine. Meni isto na početku nije odgovarala kava, ali sam ju kasnije u trudnoći pila i bila mi je ok. Bitno da si prošla onu fazu glavobolje bez kave pa će sad biti dobro. I ti isto mazi bušu! user posted image

Draga belina, baš mi je žao zbog dostave. user posted image To je za izluditi s majstorima. Mi smo još dosta dobro prošli - zeznuli su nas samo u 2 navrata, ali za glavne stvari su uglavnom ispoštovali rokove. Drži se i mantraj: završit će prije ili poslije. user posted image

Hajdi, taman će trakica biti pozitivna kad se TM vrati pa ćete se zaželjeti jedan drugog i onda će iskre frcati. user posted image

Tintin milena, još ne razmišljam o povratku na odbrojavanje dok se ovo preseljenje ne završi u potpunosti. Trudim se javiti kad stignem na RR jer ipak sam tu već jako dugo i postale ste mi jako drage kao da se znamo osobno. user posted image
Javljaj novosti kad kreneš u postupak da možemo navijati i bodriti. user posted image

Leilani, žao mi je zbog user posted image . user posted image Držim fige da hormoni budu dobri.
Ja imam samo pozitivna iskustva s Vinogradskom tako da vjerujem da ćeš i ti biti zadovoljna te da ćeš brzo biti u postupku. user posted image Svakako javljaj novosti.
Stvarno vrijeme leti ko ludo. Što se tiče planiranja bebice, osim završetka preseljenja moram još poraditi i na odnosu s MM pa ćemo tek tada vidjeti kad idemo na drugu bebu. user posted image

Tinast sretno na pregledu i javi kako je bilo i što je dokica rekao. user posted image

Draga moja daxy, moram opet reći da mi je baš jako drago da si nam opet tu i još više da su male mrvice u buši!!! Dal ih maziš i paziš? user posted image Ti i naša mali andeo te trudnica Perlica ste nam baš svima dale vjetar u leđa i baš se osjeti koliko ste pokrenule val pozitivne energije na RR. user posted image Držim fige da sad za sobom povučete sve trudilice na trudničke teme! Navijam za male pigvinčiće!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hipo i Lidac grlim vas i vaše male i veće klince! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mali andeo javi se da čujemo kako si! user posted image

Grlim sve koje nisam spomenula! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Uspjela sam se stvarno prehladiti - grlo me boli i već sam mislila da ću dobiti tempicu, ali ipak ju nisam imala pa sam došla na posao. user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 10:18:35   
mali andeo
Jutro cure...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo kavica za vas...
Hvala svima na navijanju..puno mi to znaci...

Danas sam jos laganini..mislim tako budem ostala do bete...
Uzivati u zivotu,samo bez poslova...
Na bolovanju sam,jer posao mi je stresan...
Beta je 12.10. I nadamo se da ce u nebesa...

Daxy kako si ti ?
Navijam za malene pingvinice user posted image user posted image user posted image

Perlice kako si ti ?kava ti pase ?
Ja kad sam ostala trudna s L ...prvo kaj nisam mogla bula je kava i cigareta ...postalo mi je fujjj!

Anandi kako si ti ?Mazi svoju busiku ..

Leilani sto ima kod tebe?

Pinky kako si ti ? Kako je u novom stanu?

Ostale cure ?

Sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 11:07:17   
perlica55

IZVORNA PORUKA: mali andeo

Ja kad sam ostala trudna s L ...prvo kaj nisam mogla bula je kava i cigareta ...postalo mi je fujjj!



Na žalost uživam u jednom i drugom i jakoooo user posted image

Ti fino uživaj, odmaraj, radi kaj god da ti paše user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 11:15:33   
mali andeo
Perlice ma uzivaj u tome...ja bez kave ne mogu zamisliti zivot,vjeruj mi
bila sam ko zombi...

Daxy sto imas od terapije ?
Meni uz utrogestan i folnu ,prepisao jos aspirin 100...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 11:18:28   
hipo
Lelani, ja sam termin za konzultacije dobila odmah, za par dana.
Pred dvije godine sam ljekove za ivf cekala tri mjeseca, al smo uspjeli na AIH-u mjesec dana ranije.
Najbolje ti ke zvat ih iza 13 h, tada je najveca sansa da ti se netko javi, ujjtro je velika guzva s postupcima i folikulometrijama.
Sretno.

< Poruku je uredio hipo -- 27.9.2016 11:22:45 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.9.2016 13:59:58   
tinast
Bok cure! Kod mene je sve 5, kaze gin da je O sutra a najvjerovatnije večeras po smežuranosti i prsnuću? ili tek ima bit prsnuće, to je nisam razumila. kaze u akciju odmah i nečekat već od 14-16 dana se ne skidati jedan s drugog user posted image

nalaz pape i brisa mi bude sljedeći tjedan gotov. kaze ako u naredna tri mjeseca ne ostanem user posted image da dođem kod nje da mi prepiše folnu? zar folnu ne mogu uzimati i bez doktorice? zar se nakon 6 mj ne rade neke detaljnije pretrage, f metrija i sl? Malo me to zbunilo... uglavnom, jajnike sam počela osjećat bas kad sam bila na pauzi radi pregleda tako da me ovo danas iznenadilo, a O će mi bit dosta ranije u odnosu na prije kad su mi grafovi sa ff to pokazivali. Marulja je odradila svoje, sad idem na vrkutu user posted image Optimistična, euforična, jedva čekam večeruser posted image nadam se da ova euforičnost nije na odmet za user posted image da se primi. nešto me internet zeza pa ne mogu čitati postove unatrag par stranica, jedva sam se spojila na raju. Curama koje su u akciji, svima koji čekaju betu i plusić nek nam je sretno!

< Poruku je uredio tinast -- 27.9.2016 14:03:29 >


_____________________________

My Ovulation Chart


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!