|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 15:18:41   
PENELOPI
i ja sam vec uzasno nervozna, sve me boli i jedva da spavam nocas me kukovi rasturali i grcevi u nogama. Na pisanje idem stalno tako da se mogu preselit u wc.user posted image . Tea, malena nema vise temperaturu i rukica joj je jos jako malo crvena. Sinoc mi govori da ju nesto boli u ustima i ja pogledam kad ono velika aftauser posted image .To je nasljedila od tate. Valjda joj je pao imunitet i od stresa u bolnici.Sad je nervozna za poludit.

(Odgovor članu bambina27)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
26.7.2014 16:14:01   
Tea2803

user posted image

user posted image chocolate - 12.06. user posted image - Lana 28.05.2014.
user posted image sretnaz - 21.06.user posted image - Karla 24.06.2014.
user posted image emy0406 - 24.06. user posted image - Viktorija 27.06.2014.
user posted image leot - 24.06. user posted image - Lana 21.06.2014
user posted image Lanchicaa - 08.07. user posted image - Niko 13.07.2014.
user posted image CrazyPuppet - 10.07. user posted image - Jakov 19.07.2014.
user posted image Tea2803 - 17.07. user posted image - Jan 01.07.2014.
user posted image victory - 19.07. user posted image - Ivano 20.07.2014
user posted image vepikica - 03.08. user posted image - Luka 14.07.2014.
user posted image Marissa - 08.08. user posted image
user posted image PENELOPI - 09.08. user posted image
user posted image Ulala - 10.08. user posted image
user posted image Marisola - 11.08 user posted image
user posted image Pomalo - 13.08. user posted image
user posted image bambina27 - 16.08. user posted image
user posted image TaPikapolonca - 18.08. user posted image user posted image - Emanuel i Rafael 21.07.2014.
user posted image ikaaa - 28.08. user posted image


_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
26.7.2014 18:32:38   
Tea2803
Bambina jee sad definitivno moras pricekat utorak inace ce dragi morat sve sam slagati user posted image
user posted image za kindac ;)
A onda udri po ananasu i sexu hiiih,,ja jedva cekam da mi prode 6tjedana od poroda da mogu kod ginekologa provjerit stanje moje gosodice da dobijem dozvolu za sex user posted image jer ne bi voljela na svoju ruku probat nekako me strah zbog unutarnjih savova jer mi nisu htijeli reci koliko ih ima user posted image user posted image
Onda drzim palcice da kod njega zapadnes u smjenu,ma da te poradaju babice ne doktori oni su tu ako nesto ne daj boze pode po zlu,,kad imas onda iduci pregled?
Nadam se da ti neces dobit sizu i vjesat ves po noci user posted image

Emy draga ja sam pitala,,bas mi je drago sta braco tako pazi i mazi seku user posted image user posted image

Penelopi user posted image za curku napokon prode i to ,, sry na mom ne znanju ali sta je afta? user posted image

Ja sam danas sa MM malo cistila sutra me isto to ceka samo na donjem katu user posted image i onda u iscekivanju gostiju user posted image

Sta ste mi vi danas radile ? Pusee

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nas?
26.7.2014 20:01:40   
PENELOPI
afte su kao male bijele ranice u ustima tj..sluznici koje te peku i nemozes bas jest pogotovo ako je nesto kiselo,tako mi kaze mm jer ja ih nikad nisam imala.Nekome se pojave od neke hrane ali najvise od stresa.

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 20:04:30   
vepikica
Citam vas i sve i volim punooo i mislim na vas, al ne stizem pisat il jednostavno nemam volje!
Javit cu se detaljno kad upalim komp. Trenutno samo zelim da mi ovo dolje prodje jer imam rupu ko krava (oprostite na izrazu) :((
Budite i dalje pozitivne...drzite se i pisite. Ja uzivam citajuci. Nekad mi dodje ko opustanje!!!
Puse velike, javim se

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 20:54:46   
bambina27
Je Tea moram svakako čekati do utorka user posted image ma znam da je bitnija babica na porodu,ali opet je dobro imati pouzdanog dr za ne daj Boze,ali kako bude biti ce.
Ajme 6 tj.,punooo mi to zvuci Haha. Ja sam poslije poroda nakon 4 tjedna,na svoju ruku i bilo je sve ok,ali mozda ipak bolje da dr pogleda.

Penelopi moja mala je znala imati afte kad bi joj pao imunitet,mazali smo sa nekom ljubičastom tinkturom iz ljekarne pa bi prošlo. Ja sam na preporuku prijateljice kupila srebrnu vodu i kasnije sve s tim tretirala i u ustima i vani i poslije ih nikad vise nije imala pa mozda vrijedi probati jer nije štetno,a nema ni ružan okus kao ovi pripravci.

Vepikica drži se,vjerujem da je tebi takav osjecaj dolje da izgleda još gore nego sto stvarno je ali znas da bude zaraslo i biti ce se kao prije. Jel još ideš u bolnicu da ti to tretiraju ili sama?

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2406
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 21:05:20   
vepikica
U bolnicu jos bar 2 tjedna. Tako kazu. Nadamo se da cu do kraja 8.mj.moc sjest!!! :-/ puse

(Odgovor članu bambina27)
Neposredna veza do poruke: 2407
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 21:12:44   
vepikica
Ne usudim se pogledat kako je, ali svaki dan me gleda drugi doktor i pred kim god rasirim noge taj zine i sirom otvori oci. Rekla sam : nemojte tako gledat u to pliz. A dobila odgovor : ispricavam se al ne mogu si pomoc.
Dok su me cistili sam pitala jel mogu psovat od boli?! A oni su rekli: ti zlato mozes sto god hoces!
I vec sam poznata. Kad dodjem svi vicu: evo, dosla je gospodja medjica! Hahaha...
A zarast ce :-p

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2408
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 22:03:24   
Tea2803
Penelopi bas mi je zao sta to ima,misica mora da se muci sad sa jelom,nadam se da to brzo prolazi barem , saljem pozitivne vibrice da brzo prode draga user posted image

Bambina mene je nekako strah bozee kao da mi je prvi put pa se bojim boli user posted image

Vepikica hrabrice user posted image user posted image user posted image i ti si nama u mislima draga, bas mi je zao zbog svega sta ti se desava,bozee kraj 8.mj misica user posted image nadam se da ce i prije zarasti ,, dali bi to poslije moglo ostaviti kakve posljedice poput bolnog sexa ili slicno?
Iskreno bome si me nasmijala sa zadnjim postom ima jos humora u tebi user posted image ma da nije smjesno ali eto pozitivna si bravo ;) drzi mi se saljemo vam puse i javi se mozda ti bude malo lakse user posted image

Moja seka je sad uspavala J ,, svaku vecer ima svoju sizu od 21-23 tocno u minutu i odnese ga u sobu i MM joj kaze ma vratit ces se ti za 7min jer ce vristat user posted image kad ono eto nje za 10min nosi J a on spava ko klada user posted image hehe ,, sta reci user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2409
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 22:28:32   
Ulala
DV drage moje user posted image user posted image

evo ja danas malo uzivala s dragim, priroda, kupanje, druženje s njim, odlazak malo van grada, večerica..Sve u svemu vrijeme provedeno s njim kvalitetno i lijepo user posted image
Naravno to nije uspjelo smiriti moje mušice nervozne, sada već stvarno pripisujem tome što mi je ostalo samo 2 tjedna do termina, očigledno sve postanemo nekako napete pred kraj. Rečeno mi je da dolazim svaka tri dana na ctg, nekako mislim da je to pretjerano user posted image user posted image ja bi na svoju ruku otišla za 5 dana u petak i tada cu biti 39.tjedan i zatrazit cu da me odmah i pregleda jel se sto promijneilo sto se tice otvorenosti.

Kako to ide sto se tice poroda i pucanja? Jel vam oni na kraju kazu, morali smo vas malo recnuti, iznutra imate toliko i toliko savova, izvana toliko ili i to sve moramo priupitati same? Iskreno vodim se s politikom da cu doci tamo i prepustit se, naglasit cu naravno da zelim STO PRIRODNIJI POROD, i dok god nismo dijete i ja ugrozeni da se pridrzavaju toga, ali ako bude bilo kakvih komplikacija da rade sto moraju i trebaju.

vepikica draga drzi se, proci ce i to, vjerujem da boli i da je nezgodno, ali pogledaj sto imas pored sebe user posted image
user posted image

Jeste li se vi pretjerano sekirale oko toga u kojem je polozaju beba? Straznjem ili prednjem? Ako me razumijete o cemu pricam..

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2410
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
26.7.2014 23:25:25   
Pomalo
Ulala, vidim da su nam brige iste..Ja pokusavam danima otkriti u kojem je polozaju i kako stoji..Nadam se da se dobro namjestio, ali vidjeti cu u pon jer tuce visoko nogama, ali isto tako mu je guza ili glava visoko pa me strah da nije mozda na zadak ili poprecno okrenut..
Ja sam strasno nervozna, pocelo me boljet dole, nije vise samo stidna kost, sad budu kao neke kontrakcije..I mislim da bi uskoro mogla poceti gristi oko sebe...

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 2411
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 8:40:47   
bambina27
Tea vjerujem ti i mene je bilo strah,ali malo po malo se naviknes user posted image

Vepikica bas se zakompliciralo,ali znas da mi žene možemo i moramo svašta izdržati pa ce i to proći. Bitno da si to pozitivna :*

Ulala user posted image za uživanje i opuštanje,mozda ti to malo smiri mušice user posted image Ja mislim da je to tako normalno pred kraj i da se ja neću smiriti dok ne rodim. Sto se tiče reckanja mene nitko nije upozorio niti rekao koliko imam šavova samo znam da je oporavak dugo trajao zato cu sada pokušati tražiti sto prirodniji tretman user posted image

Pomalo meni je na zadnjem uzv rekao da je beba glavom prema dolje pa se nadam da se ne moze vise okretati :),a i osjećam da ne nogicama lupa u želudac pa je valjda spreman user posted image

(Odgovor članu Pomalo)
Neposredna veza do poruke: 2412
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 9:44:44   
vepikica
Ulala - pa evoo ja sam naglasavala da samo ne zelim da me rezu i nek tu daju sve od sebe. U jednom trenutku je babica rekla: tvrdo je tkivo, morat cemo rezat. Kod izlaska glave uzela skare i zarezala. Nakon sto je on izaso bila je frka i panika oko sivanja...meni nitko nije rekao sto se dogadja.
Nakon sat i pol, kad su zavrsili sam pitala kakvo je stanje dolje. Babica je rekla-zatast ce. Doktor-ne brojim savove. A neka druga sestra-trazite tablete sakom i kapom...bolit ce vas jaaako!
I to je sve sto sam ja znala! Ostale kockice sam skupljala u posljednja 2 tjedna na pregledima i pogledima ljudi! Tak da sad znam kako stvari stoje :-ppp

Kazu da je to tkivo koje ce samo za sebe najbolje zarast i zato vise nece dirat. Muz mi je rekao i da ce me voljet i ako budem neestetska pa prema tome - bitno mi je samo da budem mobilna i napokon - zena, majka, kraljica. A ne trulez u krevetu :-pp

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2413
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 12:15:35   
Marissa
Vepukica, bas mi je zao. Tvoja prica bas djeluje strasno user posted image .
Bambina27, lijepo si isplanirala porod user posted image . I js bi tako. Ja odem u setnju svaki dan oko sat vremena, sex, pilates lopta i nadam se da ce pomoc.

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2414
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 12:18:33   
vepikica
Iiiii evo mene iz bolnice!!! -.-
Sutra su me narucili za 8 ujutro...doci ce nekih par doktora i vidjet sta se tu moze napravit!!!
Ajme kriste, samo da me ne sivaju opet -.- -.- vec sam se navikla na ova ispiranja!
Eto... Drzite se ostaleeee i vi koje trebate rodit - neka vas ne obeshrabri moja prica. Rodit cu ja opet! :-pp

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2415
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 12:31:22   
ikaaa
pozzz...
drage moje hvala vam puuuuno na savijetima oko apotekice.... ma na popisu ima brdo toga, nakraju kupiš sve i pola ti toga ne treba.... evo kod mene jučer je bilo trakvo glupo vrijeme, nevrijeme, kiša, grmljavina, tako da sa se bojala i paliti kompić je rje prošli put grom sve spalio.... pa sam jučer počistila cijeli stan.... još navečer bila u gostima.... a danas me mišići i svaka košćica boli.... evo mm kuha ručak, ja sam si rekla da danas samo odmaram, ali već me popušta i odmah nešto vršljam.....
vepikice draga žao mi je jako user posted image user posted image ..mislim na tebe...valjda će ti to sve brzo proći....držim ti figice da sutra sve prođe u najboljem redu....
ulala bravo za uživanje...... user posted image user posted image
penelopi sad još i afte...joj malena je prava lavica...sigurno je sad koma sa jelom...drži se....



_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2416
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 14:05:05   
vepikica
Zvao me ginekolog iz bolnice! Sutra ujutro tamo, na taste... Sivat ce me ponovo! Eto bas nemam srece :(
Jos par dana u bolnici. Moj jedini uvjet je da Luka moze bit samnom!!!
Opet me nebude neko vrijeme cini mi se :(
Ljubim vas sve.

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2417
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 15:07:47   
Ulala
vepikice hrabrice mislim na tebe, saljem ti puno pozitivnih vibrica i energije da izdrzis to sve i da Luka bude s tobom. Ali vjerujem da ce te sastavit kako treba i da ces za tjedan do dva biti NOVA user posted image user posted image user posted image

pomalo Meni je na zadnjem pregledu rekao da se treba MALO rotirati, da lezi na ledjima. To nije da je na zadak ili tako nesto, on je glavicom prema dolje i nisko, ali je u straznjem zatiljnom stavu. Sto znaci da je svojom kraljeznicom uz moju i da kad se rada dijete glavom gleda prema dolje, a u ovom slucaju prema gore kada izviri glavicom. Porod navodno traje duze ako se beba ne namjesti u prednji zatiljni polozaj i moze doci do vecih razdora za majku, tako da sumnjam da nam je vepikica tako malenog rodila ?! Takoder udarce najvise osjetim na desnoj strani rebara, to su ti nogice user posted image Ma kako god da se namjesti, izmjesti, smjesti, moraju van, ne ?? Neznam jel su vama ginekolozi pricali o tim polozajima ili vam je bilo bitno samo da je glavicom prema dolje??

marissa jesi li spremna? Kakav ti je "plan poroda" prepustit se ili? Ja cu pricekati do slijedece Ned. sa svim tim aktivnostima sto si nabrojala a onda krecem i ja u akciju user posted image

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2418
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 19:11:19   
vepikica
Hmmm...moj Luka je bio mali (47cm, 3130g) i bio je lijepo namjesten. Glavica dolje, a ledja su mu bila na desnoj strani trbuha. Znaci da nije bio uz kraljeznicu! Ja sam popucala jer sam bila pod dripom i epi, tiskala dok se malac nije spustio, zadnje tiskanje je bilo bez truda i naskakali su mi na trbuh ko manijaci!

Btw.bila je samnom u sobi jedna zena poslije kojoj su rucno okretali bebu pod trudovima. Kaze da nije neka tragedija. Uz sve sto te sora u tom trenutku, to joj nije predstavljalo veliki problem. Dapace, jos se malo vise otvorila. :-p

(Odgovor članu PENELOPI)
Neposredna veza do poruke: 2419
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 19:16:16   
vepikica
Btw.citam vase planove poroda! Drzim fige zenske da vam bude tako!!!!
Ja sam cvrsto odlucila bit doma dok trudovi ne budu na 2-3min (buduci da sam tako blizu bolnice) al jebiga, puko mi vodenjak (a to je jedna od situacija kad u bolnicu treba odmah). Drugi uvjet mi je bio : samo nek me ne rezu (na kraju sam i rezana i pukla ko kokica), i jaakooo sam se borila protiv katetera...no eto - i njega su mi priustili! -.-
Tako da bas bas nisam imala srece (osim ove koja trenutno lezi pokraj mene :)))

Vama drzim fige da sve bude kako hocete! Al hocu rec, i ako ne bude kako ste planirale - prodje! :)))
I Tea nam se namucila pa evo je sad - uziva punim plucima i jos daje sestri da uspavljuje Jana :-pp

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2420
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 19:47:19   
ikaaa
vepikice hrabrice naša...držimo ti figice i mislimo na tebe..... samo da ti to što prije zaraste. prođe i da nam što prije iziđeš iz bolnice i da uživaš kako treba sa svojim dečkićem.... kad budeš mogla javljaj nam se....user posted image user posted image
ja još nisam ni popeglala sve pelenice.....a uopće ne razmišljam o planu poroda...... mislim si da mi je sve to tako tako daleko ali evo i mene još malo....samo da vam javim da me tako jako danas bolilo, otišli smo na hitnu....bili na ctg-u, ma sve ok..... moram malo mirovati, kao preforsirala sam se - zaključak dežurnog doktora.... dole zatvorena...tako da nemam još brige...valjda je mg to zabetonirao kako treba....pa me zato i strah razmišljati uopće o planu poroda..a sve si mislim da ne može biti gore od propuhivanja jajovoda i punkcije jajnih stanica koje sve užasno boli ali kratko traje...pa si mislim ako sam to mogla preživit valjda ću i ovo...jedino me strah tog rezanja, šavova i pucanja....ali izgleda da je to neizbježno.... mužić masira svaku noć međicuuser posted image user posted image to mu je jedina zabava.... šetam, krećem se koliko mogu...vježbam svaki dan po 20-30min... a sad kažu brzi porod sve si mislim da će ikaaaa novu 2015 dočekati u rađaoni po pitanju brzine...ali što je tu je van mora...kako bih moja susjeda rekla lubenica kroz limun mora (ajme meni usporedbe ali u pravu je)user posted image user posted image


_____________________________

Ne budi uvjeren da si sam i da živiš samo za sebe, za nekog si rođen i netko je rođen za tebe...I&G31.07.2010.....
Naša mala curica 15.08.2014.

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2421
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 19:59:47   
Tea2803
Dobra vecer drage moje Ringerajke user posted image user posted image user posted image

Ulala draga ja sam tak hopsala svaki 2 dan u bolnicu i dobro mi je gin predvidio brzo ja rodila user posted image
Joooj zavidim na vecerici i setnjici i uzivanju .. uzivaj jos malo user posted image ja jedva cekam da J malo poraste pa da mozemo u duzu setnjicu i vecericu s njime user posted image
Meni su rekli da ce me zarezat i uzeli skalpel i cap ( ali da te utjesim to nisam nimalo osjetila ali ono nimalo ) i rekli su da izvana ima 4 sava a iznutra nisu rekli a nisam ni pitala od soka i uzbudenja jer sam J drzala u rukama bilo mi je tada svejedno..
Moj je bio glavicom dolje a leda su mu bila na mojoj lijevoj strani a nogice na desnoj,a i kasnije na otpustu kad su ga gledali i pokazivali mi sve bas je na ledima imao nesto kao udubljenje to je rekla sestra da se nazuljao na moju kost u trbuhu negdje ali da ce to sve proc i tako i bijase user posted image

Bambina maleni ti se sigurno vise nece okrenuti sad je vec i veliki i ima malo mjesta user posted image

Vepikica zar su tebe skarama prerezali?Vidis mene su sa skalpelom,rez mi je nekih cm i pol..
user posted image za muzica tako treba tj.mora te voljet nakon sta si prozivjela user posted image
Bas mi je zao sta te moraju sivati ali ako je to bolje da ti super zaraste onda navijam za to ;) prezivjet ces kao i sve dosada draga i bas mi je drago da Luka moze biti sa tobom user posted image
Tako sam i ja tiskala bez trudova jer ih od natiskavanja nisam osjetila (vjerovatno sam zato i popucala unutra) i isto su mi kao tebi skakali po trbuhu,bome dosta slican porod imamo osim ovoga sta se tebi desava sada...
Heh jesam draga kao i ti bome...a i uskoro ce sve to biti iza tebe i ti ces takoder uzivati sa L user posted image
Drzi mi se zenska user posted image

Ikaaa draga tebe sora sad pred kraj ciscenje user posted image nemoj mi se puno umarati draga uzivaj dok mozes user posted image

Drage skuzila sam da u zadnje vrijeme svima vama govorim uzivajte dok mozete user posted image user posted image user posted image

Evo nama su otisli gosti J cijeli dan toliko nervozan i place opce ne znam sta mu je bilo,kako ga je seka jucer uspavala i on je zaspao u 22h umjesto u 23,probudio se vec u 1 pa u 4 pa u 5 pa u 6 i u pola 8 user posted image mozete mislit na sta sam izgledala user posted image samo sam na kraju u 8 sisla dolje i rekla mami molim te uzmi ga da ga ne gledam hehehe user posted image user posted image user posted image i tako je nesto malo spavao popodne 2h ostalo sve budan i vecinom u plakanju ( osim kad jede ) .. i sad je napokon zaspao skoro sam zaspala dok sam ga hranila bas sam umorna user posted image
Btw : budi se J user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 2422
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
27.7.2014 20:10:49   
Marissa
ulala, što se tiće poroda ja sam otvorena za sve opcije. Kad dođem u bolnicu obavezno ću tražiti da rodim na stolčiću. Nadam s da će biti sreće i snage i da ću tako roditi. A, ako se oduži sve skupa i ako bude previše boljelo tražit ću epiduralnu. Mislim da ne treba raditi na nikakvom planu poroda jer ionako će biti kako bude...

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 2423
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
28.7.2014 7:38:13   
Pomalo
Jutro zene moje..
ja o planu poroda nisam ni razmisljala jos, ne znam kakav stav zauzeti kod vacuma, a ni epiduralne..Znam da mi prestoji borba ako zelim bas nesto, ali probati cemo molit da me ne rezu, ali tko zna..
Danas napokon pregled popodne..Jedv cekam..
I sinoc spavala sa onim jastukom za dojenje, bas mi bilo super..Kaze mm, prije si mene grlila sad grlis taj jastuk..hihihi..

(Odgovor članu Marissa)
Neposredna veza do poruke: 2424
   RE: Ljetne bebe 2014.? Ima li nI zas?
28.7.2014 7:47:16   
PENELOPI
marissa i meni je zelja ovog puta stolcic pa cemo vidjeti.Mene su iisto rezali skarama i ja sa bome osjetila i sivanje me peklo uzasno. Oporavak je trajao dugo. A sto se tice sexa,prva dva puta me je dosta boljelo. Tako da ne bih voljela da mi se slicno ponovi. Vepikice drzi se i samo hrabro. Ikaa noge u zrak kako kaze Tea dok jos mozesuser posted image . A ti Tea uzivaj dok jos ne mrda sa mjestauser posted image i lezi, ja svoju ne mogu vise stici. Brzo prode kad su bebe. Neki dan si mislim ajme kako je bilo kad sam je samo dojila a ona samo spavala i papala. Sad je odgovor na sve necu, sto got je pitam. Jucer je bila nervozna ajme cijeli dan je cmoljila. Tjesim se da je to od afte. Stalno mazemo s nekim gelom i sad joj je vec puno manja. nadam se da ce proc kroz dan do dva. Ja se rano probudila, ne mogu vise spavat

(Odgovor članu Marissa)
Neposredna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!