|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   NUHALNI NABOR I PAP TEST
4.2.2014 15:23:41   
mateja2
Bok mame, evo i mene, pozdrav svima. U 12-om sam tjednu trudnoće i naručena sam na uzv nuhalnog nabora pa me zanima da li se još uvijek radi vaginalno ili na trbuhu i kako se radi pap test tj, test probira! Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: NUHALNI NABOR I PAP TEST
4.2.2014 16:33:40   
keyt
Bok Mateja, još se UZV radi vaginalno jer je bebica još premala da bi se išta moglo vidjeti preko trbuha. Kombinirani probir se radi tako da se isti dan radi UZV na kojem se mjeri nuhalni nabor i vadi se krv. Onda se na temelju svih tih parametara dobiva konačan rezultat. Uglavnom, bitno je to sve obaviti u jednom danu. U svakom slučaju jednostavno. Sretno user posted image

(Odgovor članu mateja2)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: NUHALNI NABOR I PAP TEST
5.2.2014 12:29:46   
ruwenzor
Meni su uvz za kombinirani probir u 1. t radili vaginalno, u 2.t preko trbuha, ak se dobro sjećam fora je u tome dal se maternica već dovoljno digla iz zdjelice ili je još iza stidne kosti. Vadi se krv isti dan kak ti je keyt rekla, pa se onda iz toga i podataka o tebi (sjećam se da su pitali za godine, alkohol, cigarete, bolesti i tak) napravi nalaz o vjerojatnosti da ti bebica može imati neki problem, a ako je vjerojatnost velika ideš na daljnje pretrage (RACZ). Sretno user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: NUHALNI NABOR I PAP TEST
22.2.2014 16:04:26   
PENELOPI
Zna li možda netko gdje se u Rijeci može obaviti 4 d ultrazvuk?

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!