|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva dječja kolica imate?
19.5.2013 7:44:02   
Lotte
Stara Peg Perego Milan (nakon 10 godina samo malo izlizani točkovi)

Nova Abc design 3-tec

_____________________________

_________________________
Moji anđeli:
28.6.2003. D 3.830 g, 52 cm
10.7.2006. J 3.760 g, 54 cm
15.01.2013. N 4.150 g, 52 cm

(Odgovor članu marija5)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kakva dječja kolica imate?
19.5.2013 9:46:30   
komarac1
Peg Perego Skate! Prezadovoljni user posted image

(Odgovor članu Lotte)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kakva dječja kolica imate?
19.5.2013 10:36:12   
Ubrzomamica
Mi smo nasljedili peg perego pliko p3! Al kad smo otisli na more i skuzili da ih ne trebamo ni vaditi iz auta jer nema sanse da se provozamo po neravnom terenu, kupovina!!! Kupili Mura 4, a peg perego prodali! Prezadovoljni smo!!!

(Odgovor članu komarac1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kakva dječja kolica imate?
10.6.2013 20:53:05   
FIGICA FIFINANKICA
Abc desing Cobra,odlična su

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kakva dječja kolica imate?
10.6.2013 20:56:28   
mali_macic
mi smo imali graco trekko i jos i njihovo jaje, super sam bila zadovoljna s njima

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.6.2013 8:51:12   
paola06
Mi smo kupili buzz 3, sva tri dijela,znači košaru,jaje Maxi cosi Pebble i sportski dio. Budući da sam prije toga bila zakleti ljubitelj Peg Perega i od svih kolica vidjela samo ta, priznajem da me buzz-u privukao atraktivan izgled, a pošto su u vrijeme kad smo ih kupovali bila snižena 20% uzeli smo njih. Peg Perego,onaj klasican dizajn (razdvojene ručke,dupli kotači) je bilo nemoguće naći u neutralnoj boji,a cijena novih modela otišla je nebu pod oblake! Iskreno,ovaj njihov novi dizajn (Book) mi i nije nešto....i tako smo kupili buzz-a,koji čeka svoju premijeru za cca.2tjuser posted image  Ovih dana ih je muž donio iz podruma,pa ih ja svaki dan rastavljam-sastavljam i čine mi se ok,kad se ufuraš sve je lako...e sad,jedina mana mogla bi biti težina,živimo u zgradi na 3 katu bez lifta,ali konstrukciju tak i tak mislim ostavljati u autu,a u stan nositi samo košaru ili jaje. Uglavnom,javim dal moja ideja drži voduuser posted image  
U užem izboru bila su još i od Bebe Conforta Loola, međutim kad sam ih vidjela uživo odustala sam,jednostavno mi nisu sjelauser posted image  

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.6.2013 8:58:45   
INES88
Rozo-smeđi maclaren za curku !

_____________________________

mamin frajer - 4god.

curica nam dolazi 15.06.2011

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.6.2013 9:34:23   
daze
chicco 3 u 1,crvena

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu INES88)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.6.2013 9:35:30   
Ella27
abc cobra i kišobran abc amigo

_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.

(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.6.2013 9:47:41   
emaemily
peg perego pliko switch nisam zadovoljna bas.. rasklimana nekakve kao da su stara 5 godina

(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.6.2013 9:53:20   
newmum
Chicco 2u 1 stara 4 godine, nasljedila ih od kume i predobra su! Ako Bog da izdurat će još koju bebicu!

_____________________________

Patrik 21.04.2012

(Odgovor članu emaemily)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kakva dječja kolica imate?
12.6.2013 15:25:55   
zara13
cam combi femily 3u1 stara 2 godine nisam zadovoljna od toga vožena godinu dana možda a kao da su 10 godina vožena,kišobran peg perego pliko mini super lagana i mclaren guest isto super lagana

(Odgovor članu newmum)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kakva dječja kolica imate?
6.8.2013 14:06:16   
keyt
MacLaren, techo xt, čvrsta, sigurna, amortizirana i lagana. A što je najbitnije, nečujno klize po asfaltu, upravljati se njima može i malim prstom jedne ruke. Po tome su zapravo i najpoznatija, a sve moje frendice koje su ih isprobale, a voze različite poznate proizvođače, iskreno žale što prije kupovine nisu bolje promislile.
Niti su, kako Suzn veli, snobovska, a još manje, kako Tina 21 kaže "manje kvalitetna". Njemačka je ogroma zemlja i ima mali milijun svojih proizvođača kolica, a Nijemac preferira vlastitu proizvodnju, kao što i gotovo sve Šveđanke koriste švedske Libero pelene, a btw. trenutačno su ogromni kotači u modi pa se možemo zapitati tko je onda više snob user posted image . MacLaren je britanski i vozi ga 90 posto Britanki. Ta kolica spadaju u kategoriju kvalitetnih, gradskih kolica za pristojnu cijenu, a nikako u luksuznu kao Stokke. Hrvatice voze sve i svašta jer ne postoje hrvatska kolica i imaju pravo odabrati što god požele. I u pravilu svakom su njegova kolica najbolja i najdraža. Zanima me kakva bi to kolica Hrvatice trebale gurati a da ne ispadnu snobuše?!
A što se Maclarena tiče, kolica nemaju veze s automobilskom tvrtkom McLaren, nose ime po svom autoru MacLarenu koji je izmislio formu kišobran kolica. Zato MacLaren u pravilu i ima samo kišobran kolica s toliko razvijenom tehnologijom da imaju i dva modela predviđena i za novorođenčad. Eto toliko, neću više hvaliti MacLarena, da ne bi ispalo da ih voziim đabe, a samo sam imala potrebu ispraviti netočne navode.
I da, što se tiče kotača, mi imamo "normalne" kotače jer vozimo većinom po asfaltu, a da živim u kući ili u prizemlju i non stop sam u prirodi i na neravnom terenu, vozila bih kolica s velikim gumenim kotačima. Samo još ne kužim zašto mnoge mame vole teška kolica, to mi još nije jasno, osim da se nakon šest mjeseci domognu novih, laganijih user posted image . Jer težina kolica nema nikakve veze sa sigurnošću (zakoni fizike), osim sa... nečim što ne želim izgovoriti da ne budem nepristojna.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kakva dječja kolica imate?
6.8.2013 16:35:44   
cuba
keyt legendouser posted image user posted image
Za drugog malog frajera smo kupili Maclaren quest koja idu od rođenja.
Jednostavno sam prezadovoljna sa njima. Toliko su lagana za voziti i praktična, doslovno ih sa jednom rukom rastavim i sklopim a u drugoj držim D. Stanu u portapak bez problema. Vrijede svake lipeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kakva dječja kolica imate?
8.8.2013 17:50:00   
tenkic
što se kolica više drndaju, beba će u njima bolje spavati user posted image

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kakva dječja kolica imate?
10.9.2013 18:04:37   
pol83
evo našo sam "cool" dječja kolica, nisu uopće skupa kakva znaju biti:
https://www.platimanje.com/ponuda/zagreb/901-kunert-djecja-kolica-3u1-poklon-pribor-model-vip-za-samo-1-999-kn.html

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.9.2013 14:23:07   
MKata
Od prvih kolica nam je jedino košara u dobrom stanju i nju ćemo sad iskoristiti jer ćemo dobiti jesensku bebu, a za kasnije moramo kupiti nova. Kako vam se čine http://www.britax-roemer.com/strollers/overview-strollers/b-agile-4 ? Jel netko imao??

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu pol83)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.9.2013 15:04:17   
danery
MKata,
ja imam britaxice,odlična su,možeš spuštati po volji u razne položaje.....čvrsta,stabilna,lagana za sklopiti,ne zauzimaju puno mjesta,super za gurati,košara dosta velika za kupovinu,lako se rastave za pranje...ma sve pohvale,zato preporučam kupovinu ako ste ih upikirali

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kakva dječja kolica imate?
11.9.2013 16:59:14   
MKata
Hvala danery... :)
Mislim da ćemo kupiti takva, jedino moram provjeriti koliko mjesta zauzimaju u mom autu.

_____________________________

On ne voit bien qu''''avec le cœur ; l''''essentiel est invisible pour les yeux.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kakva dječja kolica imate?
20.9.2013 14:27:52   
mamino zlateko
cure jel moze pitanje? jel ko imao ova kolica? ako ima ko iskusan,molila bih iskustva

http://www.magicbaby.hr/images/detailed/5/8521_naran%C4%8Dasta_WEB.jpg

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kakva dječja kolica imate?
3.11.2013 11:59:08   
leot
Nisam htjela otvarati temu ova mi se cini prikladna.
Meni se jako svidaju stokke kolica i trazim polovna za kupiti,nebi nova jer su jako skupa.
Ako netko ima stokke kolica a zeli ih prodati molim vas da se javite pp.

Takoder ne zanina da li netko ina mima kolica i iskustva.

Hval vam unaprijed svima
kiss

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kakva dječja kolica imate?
7.11.2013 13:57:49   
mamicaaaaa
Pozdrav, zanima me ako netko ima iskustva sa Kunert kolicima, naime europski su proizvod i zadovoljavaju sve europske standarde, te imaju garanciju 2 godine. Koliko sam uspjela istražiti po netu, tek su nedavno stigla u Hrvatsku i prodaju se samo putem web shopa, znači nema maloprodaje gdje se može doći pogledati. Prodaju se kao 3 u 1 i po povoljnim cijenama. Ima više modela i jako puno boja na izbor. Našla sam i str. gdje se prodaju http://djecjakolica.eu/ Bila bih zahvalna ako je netko nešto čuo o njima, jer mi se sviđaju, ali nije mi dovoljno vidjeti samo sliku na netu. Hvala puno

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kakva dječja kolica imate?
5.12.2013 14:50:35   
elvis44n
Mi imamo Bebetto Pascal 3u1 i fenomenalna su, a ima ih sad kod nas u HR za kupiti preko shopa po puno povoljnijim cijenam od nečeg u tom rangu, ima veliki izbor modela... http://djecjakolica.eu/

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kakva dječja kolica imate?
10.12.2013 11:11:59   
Kate1980
A mi smo kupili origami:):):) samo klik i sam se složiuser posted image
Kupili u Americi a sad ga ima i u eu:) www.pikolin.si ; predobar je:)

(Odgovor članu elvis44n)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kakva dječja kolica imate?
15.12.2013 21:01:38   
djecja kolica
Bok , evo molim Vas za malu pomoć,s obzirom da svakodnevno čitamo
razne postove u kojima ljudi traže stvarna iskustva vlasnika raznih kolica
te da smo i sami prošli pakao izbora dječjih kolica,surfanja,pretraživanja
web-a,pročitali stotine stranice komentara,iskustava,dobrih i loših strana....
Odlučili smo svoja iskustva i iskustva svih Vas koji ste nam voljni pomoći
staviti na jedno mjesto kako bi olakšali svim budućim roditeljima.

Zato bi zamolili sve koji mogu odvojiti malo vremena i poslati nam na mail
djecja.kolica.iskustva@gmail.com i svoja iskustva bili bi Vam zahvalni i mi i svi
novi roditelji kojima će te pomoći u izboru.

Ako nemate vremena ulaziti u neke dublje recenzije nema problema ,
dovoljno je da nam pošaljete model i ono što Vam se na njima sviđa
ili ne sviđa , a mi ćemo sve to ukomponirati u jednu cjelinu i objaviti.

Hvala !

Ako nam se još neka mama ili tata želi pridružiti u stvaranju stranice bit će nam drago i dobro ste došli !

(Odgovor članu Kate1980)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!