|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MM na porodu - da ili ne?
11.9.2012 9:35:45   
BUMBI
Nije bio ni prvi put,a neće ni sada.
Nije izražavao baš neku želju da bi bio,a ni ja nisam.
Bilo mi je strašno i bolilo me užasno,ali mislim da mi je bio tamo da bi ga zadavila i izlupala od tolike boliuser posted image ,a možda bi mi i pomoga,tko znauser posted image
I ovoga puta idem sama po svog dečkićauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu MiniBee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: MM na porodu - da ili ne?
11.9.2012 16:12:23   
Stormy
Moj je slučaj bio da to MM nikako nije želio biti na porodu. Dijelila sam stav jer sam smatrala da je to isključivo moj i bebin dio, no onda smo razgovarali s mojim tatom i od onda smo promijenili mišljenje jer nam je on pokušao sve dočarati iz svoje perspektive, pa sam skužila da to nije fer prema očevima i kako se dan poroda bližio mi smo čvrsto odlučili ipak biti zajedno na porodu. I nismo požalili. Ti trenuci su bili nešto najljepše što smo doživjeli! Trenuci radosti, beskrajne ljubavi i sreće. A kada su nam malenoga donjeli i stavili mi ga na trbuh oboje smo se od sreće rasplakali. Od onda smo baš prava obitelj. Prije tog doživljaja, često sam bila sama dok je svoje društvo stavljao na prvo mjesto. Sada smo u njegovom životu prvi. I ne mogu opisati koliko sam sretna zbog te vrlo teško donesene odluke - postali smo prava čvrsta obitelj, a naš maleni dječak dvogodišnjak pun ljubavi i sigurnosti <3
U trenucima samog poroda, on nije ništa govorio, nije me gnjavio bespotrebnim glupostima, samo je bio tu. I to je najbolje što je učinio. Jer nisam morala misliti što ću odgovarat, govoriti, o čemu razmišljati, kada sam sva bila fokusirana samo na to da što prije ljubimo i mazimo naše malo zlato!
Da zaključim: definitivno sam za varijantu DA, ali samo ako se oboje slažete s tim.
Sretno!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.9.2012 15:28:01   
elven
Naš je slučaj sljedeći, na prvom porodu je htio biti, ali kako je bio planirani carski nije. Za drugo dijete se do kraja nije znalo kako će van (carski ili vabac), pa smo već prije odlučili da neće i ja nisam forsirala mada smo uvijek imali pripremljenu potvrdu sa tečaja da može. E kad je bilo vrijeme za rađanje on nije mogao čekati vani u neizvjesnosti i silno je htio ući, a stalno su mu govorili budemo vas zvali budemo budemo budemo....hitni carski....kad je već htio provaliti u rađaonu....

Tako da imajte sve potrebno spremno, odluke se znaju promjeniti u sekundi i zadnjem trenu...

(Odgovor članu Stormy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.11.2012 18:01:05   
barabusina
ne.
nisam htjela da bude tamo. a nije ni on htio. posto je na kraju bio kompliciran porod, bolje da nije bio.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.11.2012 19:53:32   
Papalina
meni epiduralna nije ništa pomogla...osjećala sam sve toliko jako kao i prije nego su mi je dali user posted image
pa me strah da će opet isto tako iti...

_____________________________

17.04.2013 <3 CHIARA <3

(Odgovor članu barabusina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: MM na porodu - da ili ne?
27.1.2013 14:03:35   
Fever
ja sam za, bia je prvi put i drugi će nadam se!! on je bija oduševljen i bia mi je od velike pomoći i podrške! user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu Papalina)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: MM na porodu - da ili ne?
29.1.2013 8:58:33   
mali andeo
ja sam za ...prvi puta je bio,i to mi je puno značilo,iako ti nije volja za ništa ,ali lijepo je kad je kraj tebe ...i na kraju je on prvi vidio malenu,jer sam završila na carskom,
i kad su mene šivali dali su je tateku da se upoznaju user posted image
i drugi puta će ići ,da i to je njegova želja bila...

(Odgovor članu Fever)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: MM na porodu - da ili ne?
30.1.2013 10:34:29   
cecilija
moj je bio na drugom porodu, bio je samnom i kratio mi vrijeme dok sam se otvarala (pod epi),a onda je bio izbacen jer je sam isao na wc, a nije smio. pa nakon moje molbe i isprike, dr je rekla da ce ga pustiti opet ,ali kad vec glavica bude vani.user posted image tako je i bilo.
beba nikako van, a kad je on dosao i rekao mi "ajde, pa mozes ti to, jaka si!" kod iduceg tiskanja mala je bila vani...
uglavnom, ja sam za. meni je mm bio stvarno podrska i osjecala sam se sigurnije kad je bio kraj mene!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: MM na porodu - da ili ne?
30.1.2013 12:43:44   
Kazimira
apsolutno DA user posted image user posted image user posted image

moj mm je bio super......čak mi je mjenjao kahlice jer se meni stalno piškilo.....vidio je više od mene i više zapamtio pa danas možemo prepričavati i uživati u razgovorima kako smo zajedno dočekali našeg sina......ne bi on to mijenjao za ništa, bio je jako sretan i ponosan....a bome ni ja......kad je mališa stigao na svijet dočekali su ga mama i tata, di češ bolje......uf .....jedva čekam opetuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu cecilija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 15:00:59   
Tina 21
Veliko DA! Odkako smo saznali da smo trudni,on je znao da bude prisutan. Prezahvalna sam mu na tome,jer neznam kako bi bez njega. Nisam imala težak porod,ali naravno da me kao mladu prvorotku bilo strah..i on je jadničak bio izgubljen,ali je bio i velika podrška. Na kraju je završio s velikim ugrizom na ruci,ali isplatilo se.

(Odgovor članu MiniBee)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 15:15:22   
Tanjica Tanja
Ne. Više bih s njim imala problemauser posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 15:18:26   
tenkic
Da. Uvijek.

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 15:44:52   
Tina 21
Lijepo iskustvo za oboje,posebno za njega :)

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 15:47:53   
pticica
ne


(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 15:58:42   
Afrodita83
Moj neče bit. Samo mi treba da se još sruši tamo kad vidi svu onu divotu pa da ekipa ima više posla s njim nego samnom.

(Odgovor članu pticica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:01:50   
Tina 21
Haha..moj Hvala Bogu nije tolko kritičan :) ...dobro se držao,za pohvalu,,jedino je ostao bez teksta i stalno je ponavljao 'još malo' i 'možeš ti to' zato me je i izludio pa zaradio ugriz.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:08:39   
snowwhite
moj je bio prvi i drugi put i nikad ne bi mjenjala te trenutke,prdivno nešto,osjećala sam se bolje i sigurnije

(Odgovor članu Tina 21)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:11:02   
snowwhite
nemojte se zavaravat ne vide oni baš sve,ipak su oni pored glave,vlaže usta,drže za ruku,velika su potpora u tom trenutku

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:25:39   
vandax
Išla sam na carski i nije bio sa mnom, ali bi htjela da je. Ipak to je bilo jako brzo i svi su pričali sa mnom tako da kao da nisam ni rodila.

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:32:15   
Tina 21
Moj definitivno bude i na drugome porodu jednog dana user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:32:48   
medoKartonski
Ja sam cijelo vrijeme htjela da moj muž bude samnom na porodu. No kada je sve prošlo rekla sam si sva sreća da nije bio, jer znam kakav je nervosko tako da vjerujem da bi mi u tome trenutku više odmogao nego pomogao

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 16:59:02   
snowwhite
samo nemojte silit muževe na to ako ne žele,moj je znao da bi ja htjela da ide samnom i ja cijelo vrijeme nisam pitala hoće li ili neće ići dok sam nije došao i rekao da ide,a drugi put sam od početka znala da će ić

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 17:40:30   
Two hearts
Da,oba puta,i bio mi je prava podrškauser posted image

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: MM na porodu - da ili ne?
12.3.2013 17:55:14   
Sunshine28
moj je trebao biti, prosli tecaj, vjezbali disanje...na kraju carski user posted image
da su mu barem dali da me drzi za ruku prije nego su me uveli u operacijsku salu i to bi mi puno znacilo jer sam se tresla ko list na vjertu od strah, pa pretpostavljam da za vrijeme prirodnog poroda znaci jos vise....
dakle ja sam ZA!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Two hearts)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: MM na porodu - da ili ne?
10.6.2013 21:03:36   
FIGICA FIFINANKICA
definitivno veliko da

(Odgovor članu MiniBee)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!