|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jedem, dakle mršavim...
31.1.2012 9:28:46   
malatajna
...naslov je knjige M. Montignaca o načinu prehrane  koji nam omogućuje gubitak toliko nam mrskih kilograma. user posted image  Malo sam škicnula po temama pa nisam vidjela da je netko pisao o Montignacovoj metodi, ako sam u krivu, ispravite me.
...imam iskustva s ovom metodom i to jako dobrih! Naime, prije desetak godina sam smršavila oko 24 kilograma. Sada se nakon dva poroda opet pokušavam disciplinirati i polučiti sličan rezultat. user posted image
Svatko je drugačiji i treba mu određen način koji mu odgovara, a meni odgovara ovaj pa sam voljna dati koji savjetić pa da pomogne i nekom drugom. Koga zanima, neka pita...user posted image
Uglavnom, radi se o glikemijskom indeksu hrane. U fazi kada želite mršaviti treba jesti hranu s niskim indeksom. Podsjeća na Dukana, samo nema određenih dana kada se smije-ne smije nešto, nego je princip zabranjene hrane i ne miješanja određenih vrsta hrane.
Ukratko: Ne smije se jesti: bijelo brašno, krumpir, mrkva, šećer, banane... A ne smije se miješati u jednom obroku integralna tjestenina i meso, tj. masti. Dakle, ako jedeš tjesteninu, miješaj je s povrćem, meso isto tako... Voće se jede ili samostalno ili pola sata prije obroka... Nije komplicirano tako samo treba volje i ono što je bitno da se ne gladuje jer je to nešto što organizam prepoznaje kao stres pa se u sljedećem obroku pokuša namiriti i za prošli nedostatak...


_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jedem, dakle mršavim...
31.1.2012 9:40:00   
malatajna
A druga faza je, nažalost, do kraja života, jer je to više predstavljeno kao stil prehrane. Naravno, dopuštene su iznimke u toj drugoj fazi... Eto, zvuči malo radikalno, ali eto, to je, po vlastitom iskustvu, nužno za nas koji se stvarno moramo paziti uvijek i stalno jer inače....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jedem, dakle mršavim...
31.1.2012 10:02:07   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jedem, dakle mršavim...
31.1.2012 11:23:34   
malatajna
Evo ukratko...

http://www.fitness.com.hr/prehrana/dijete/Montignac-dijeta.aspx



_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jedem, dakle mršavim...
31.1.2012 11:27:47   
malatajna
http://www.montignac.com/en

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jedem, dakle mršavim...
31.1.2012 12:16:16   
adryosijek
kuhana mrkva il sirova user posted image ja sam od sirove smrsavila jela sam ju kao desert navecer prije spavanja ,onak grickala da zavaram zeludac i imala sam oko 67 kg savrsenstvo user posted image sad samo bog zna kad cu se pribliziti tim kilama jer sam se opustila opetuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jedem, dakle mršavim...
1.2.2012 17:09:29   
anja_26
sta smijes ici na dijetu nakon poroda? ja dojim pa mi svi govore da nesmijem na dijetu,a meni se cini da se kile nekako vracaju,user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jedem, dakle mršavim...
2.2.2012 15:51:31   
.dada.

IZVORNA PORUKA: anja_26

sta smijes ici na dijetu nakon poroda? ja dojim pa mi svi govore da nesmijem na dijetu,a meni se cini da se kile nekako vracaju,user posted image

Ja isto dojim i znam da dijete nisu preporučljive ali ovo i nije neka dijeta jer jedem skoro sve samo ne miješam namirnice...?user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu anja_26)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jedem, dakle mršavim...
4.2.2012 21:30:04   
Tink
jao dijeta mi inače nikada nije išla (istina do sad mi nije ni trebala) ali sad nikako pa izsiše mi život moj mali sisavac a šta bi bilo da ne papam dobro tek :D vozim Orbitrack na večer i radim trbušnjake i osjećam se kolko tolko bolje

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu .dada.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jedem, dakle mršavim...
8.2.2012 9:22:09   
malatajna
Ovo i je ok jer nije dijeta, nego način prehrane kojim paziš što i s čim jedeš. Još uvijek se jede raznovrsno i ne smiješ biti gladan što ti omogućuje i u vrijeme dojenja biti na ovoj prehrani... a nije kao druge dijete da moraš npr. cijeli dan jesti samo banane...što yvuči nezdravo... :-)

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jedem, dakle mršavim...
17.4.2018 8:14:43   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jedem, dakle mršavim...
17.4.2018 9:08:04   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Jedem, dakle mršavim...
8.4.2024 15:48:40   
malateeoll
Tablete za mršavljenje - https://euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic iskreno PREPORUČAM svakome.

(Odgovor članu tendere)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!