|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Masna mrlja
16.5.2011 14:38:20   
maryanne
Poooomooooć! Ako netko zna čime ukloniti masnu crnu mrlju od lanca sa bicikla? Mala zmazala nove roze tajičice i baš sam sad jadna, ne uspijevam je skinut. Probala sam onaj arielov gel za mrlje i još neki, ne znam mu ime, i čak sam ih drugi put i iskuhala i opet ništa.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Masna mrlja
16.5.2011 14:42:38   
mariola
Probaj s bio shout, on je najbolji za mrlje i obični deterdžent za suđe(natopiš malo mrlju i onda opereš u mašini) Mada je mm napravio neku fleku na hlačama isti nečim crnim kao što to tvoje izgleda i ničim je nisam mogla skinutuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu maryanne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Masna mrlja
16.5.2011 14:47:00   
maryanne
Ja sam do sada sve mrlje uspješno otklanjala, na ovaj ili onaj način, ovo mi je prvi put da nešto ne ide dolje i baš me ljuti!!! Još ću ja probavat, nema odustajanja, a u krajnjem slučaju morat će tajice biti za po doma:(

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Masna mrlja
16.5.2011 14:48:11   
Njofra
Htjela sam ti tipkati isto što i Maiola. Obični deterdžent za suđe. Meni većina fleka ode Čarlijem. Ak ne tim onda imam neki grdi sapun zove se Titan njim natrljam fleku i onda sfurim obleku s praškom za veš. 

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Masna mrlja
16.5.2011 18:50:54   
Zvonki
Nisam imala nikad takvu jaku mrlju tipa masno crnilo, ali meni za većinu mrlja pomaže Wenish ali samo sapun, ne tekući

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!